Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemhéjplasztika fórum

Szemhéjplasztika (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
27630. Enikő1978
dec. 14. 14:35

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek. Xantelasma van mindkét szemem alatt, volt valakinek ilyen típusú műtétje. Szikés megoldás érdekelne.

27629. nagydiófa
dec. 11. 22:55

Sziasztok!


Also szemhejplasztikan gondolkozom, a felsot par eve megcsinaltattam Balint Beanal, azzal nagyon elegedett voltam. Kar volt addig varni sokkal hamarabb meg kellett volna csinalni. Mar akkor is gondolkodtam az alson, de elrettentett a mutet leirasa es a sokkal hosszabb felgyogyulasi ido. Szivesen vennek eziranyu tapasztalatot es ha beengedne az a napkojaba aki tul van rajta, azt megkoszonnem.

27628. Laila0209
dec. 9. 12:16

Sziasztokt!

Felső szemhéjplasztikára készülök.

Ezt is ugyanúgy mint a cici műtétet, szeretnèm alaposan körüljárni, a szép eredmény érdekében!

Egyenlőre 3 orvos keltette fel az érdeklődèsem

Magyon hálás lennék a tapasztalataitokért!

Dr Medgyesy Aesthetica

Dr Mohos Szeged

Dr Mihócs Alexandra Pécs

Előre is köszönöm!❤️🙏🏻

27627. csillagocska (válaszként erre: 27625. - Nagybara1)
nov. 27. 17:24
Szia! Én is alsó szemhéjplasztikára készülök,ezért jelöltelek be,hogy szivesen megnézném a naplód. Előre is köszi,ha engedélyezed 😊
27626. smaragd21 (válaszként erre: 27606. - Vanvelsen)
nov. 22. 10:19

Szia!

Férjem jövő héten megy Bálint doktornőhöz, szintén alsó szemhéjplasztikára.

Megengednéd, hogy megnézzem a naplódat, volt párod milyen lett?

27625. nagybara1 (válaszként erre: 27623. - Littlegirl)
nov. 12. 20:54

Szia!

Nekem volt lézeres szemhéjplasztikám, de csak felső. A Boros doktor csinálta.

Sajnos az alsó lézereshez nem tudok hozzászólni, de gondolom az első hét gyógyulása hasonló. A naplómba találsz fotókat. Csak erős idegzetüeknek :) ! Egy hétig zombi voltam, de a sebek begyógyulása után a végeredmény nagyon jó lett. Nekem megérte bevállalni.

27624. Vandagram (válaszként erre: 27623. - Littlegirl)
nov. 11. 10:02
Szia, en a gyori Lumena lezerkozpontban talalkoztam egy ott dolgozo asszisztens holggyel, 50 koruli, akinek gyonyoruek voltak a szemei. O mondta hogy neki also-felso szemhejplasztikaja is volt. Egy szoke holgy volt, energikus, kedves. Nem tudom, hogy neki ki es hol csinalta a mutetet, de esetleg felhivhatod a kozpontot es erdeklodhetsz iranta. Biztosan nagyon keszseges lenne, velem is az volt. Sajnos a nevet sem tudom, mert en mas kezeles miatt jartam ott. Mindenesetre en erre mennek, valos, lathato szep eredmenyekre. A forumon barki irhat barmit.
27623. littlegirl
nov. 7. 22:28

Sziasztok,


Olyan emberek véleményét keresem, akiknek már volt lézeres alsó(!) szemhéjplasztikájuk.


(Nem lenézni szeretném a felső szemhéjplasztikát, de az utána olvasások után, arra jutottam, hogy az alsó egy nagyságrendekkel komolyabb műtét, és az ilyen tapasztalatok érdekelnek most. :) )


Az én esetem röviden:


Nagyjából másfél évvel ezelőtt kezdtem el gondolkodni a dolgon, gyerekkoromtól kezdve nagyon sötét karikáim vannak, sok ember piszkál, hogy nem alszom rendesen, rosszul nézek ki. Ehhez hozzá jön a gyerekkori ráncos szemek, mostmár inkább hurkák. Harmincas éveim elején járok, negyven körülinek tűnök. Egészségesen élek, sportolok, fáradt csak akkor vagyok ha a karikás szemeim a téma.


Szóval 2022 első felében(?) bejutottam Boros doktorhoz. Nekem nagyon szimpatikus volt, hosszas vizsgálat után azt mondta, hogy a szemem alatti karikák pigmentációs problémák. Azóta mindenféle pigmentációs kencét kipróbáltam, picit halványabb lett (soha nem történt még ilyen eddig, ez elég nagy szó), szóval szerintem igaza volt/van. De ezzel csak bizonyítottam az elméletét, de nem oldottam meg a problémát. A krémek ehhez nem elegek.


A hagyományos műtétről akkor lebeszélt, ő a lézerest ajánlotta, ami eléggé meglepett, mert nem hallottam róla. Habár nincs rá garancia, mert az én esetem speciális, de lézerrel talán el lehet távolítani a sötét pigmenteket és megszabadulni a hurkáktól.


Mivel az elmúlt másfél évben úgy érzem, hogy sokat változott a szemem (örgeszem), arra gondoltam, hogy újra elmegyek hozzá és Bálint doktornőhöz is.


Valakinek van tapasztalata az említett orvosokkal alsó lézeres plasztikával kapcsolatban?

27622. Vandagram
okt. 26. 16:31

Szerintem Rusz Zoltan jol mut, amennyi infot hallottam rola.

Az hogy fiatalabbnak latszol-e majd attol fugg, hogy jol van-e megtervezve es elvegezve a szemhejplasztika.

En sokkal faradtabbnak, idosebbnek neztem ki a szemhejplasztika utan, az ismeroseim is mondtak. Nekem teljesen mas formajura lett varrva a szemem mint amilyen eredetileg volt es szinte megcsunyultam tole. Lelkileg teljesen magam alatt voltam, vegul ket tovabbi mutettel helyrehoztak mashol es most nagyon elegedett vagyok. :) ugy erzem mint aki visszakapta az arcat, a szemelyiseget.

27621. Livike52 (válaszként erre: 27621. - Macskamocska)
okt. 23. 11:38
Szia igaz nem a doktor úr műtőtt engem de nekem nagyon látványos sokkal nagyobb lett a szemem 😊
27620. nagybara1 (válaszként erre: 27619. - Vandagram)
okt. 15. 19:58

Szia!

Tennél fel fotót a szemedről?

27619. Vandagram (válaszként erre: 27617. - Maszatos)
okt. 12. 08:00

Nagyon kiuritette a szemhejam es felvarrta jo magasra, hogy ugy neztem ki mint aki a 70-es evekbol jott. :(((( ram sem lehetett ismerni. Masik orvos megallapitotta hogy 8 mm helyett 13 mm magasan volt a hegem! Teljesen mashol mint ahol az eredeti vonasaim szerint lenni kellett volna.

Persze a doki szerint minden rendben volt. :(

27618. northstar (válaszként erre: 27603. - Izis)
okt. 10. 22:58

Szia!

Kérj konzultációs időpontot dr. Illéssy Rudolftól. A konzi ingyenes. A doktor nagyon meggyőző képeket mutatott általa végzett alsó szemhéj műtétekről. Én is hozzá fogok menni nemsokára. Budapesten és Nyíregyházán műt. Ismerősömnek a felsőt csinálta, nagyon szép lett.

27617. Maszatos (válaszként erre: 27615. - Vandagram)
okt. 10. 20:30

Huh, hát kitartás!!! :(

Mik voltak azok a problémák??

27616. Vandagram (válaszként erre: 27614. - Amy_farrah_fowler)
okt. 9. 22:03
Na tok jo. :D az ember mar tenyleg nem tudja kihez szabadna menni. En mar nem is merek ajanlani senkit az ismeroseimnek.
27615. Vandagram (válaszként erre: 27612. - Maszatos)
okt. 9. 22:01

Valoban sokat fog meg javulni, valtozni, de sajnos nekem is pont azok a problemak maradtak meg kesobb, amiket mar a varratszedes napjan lattam hogy nem oke. En most voltam a masodik korrekcios muteten, talan mar jobb lesz, remenykedek benne.

A 330 ezres szemhejplasztikan kivul mar majdnem 1 mFtnal tartok, hogy helyrehozzak es ugy nezzek ki ujra mint sajat magam :(((((( ultragaz

27614. amy_farrah_fowler (válaszként erre: 27607. - Vanvelsen)
okt. 9. 14:31
Tönkölről van naplóm, ne őt válaszd
27613. Livike52 (válaszként erre: 27612. - Maszatos)
okt. 9. 05:13
Kitartást kívánok neked
27612. Maszatos (válaszként erre: 27611. - Livike52)
okt. 8. 10:49
Persze, tudom, hogy idő kell neki, de az aszimmetria miatt én aggódom. Plusz láttam pl. @Vanvelsen naplójában a képeket, hogy milyen volt egy hetesen… hááát… 🙁az enyém sokkal csúnyább.
27611. Livike52 (válaszként erre: 27610. - Maszatos)
okt. 7. 19:21
Idő kell neki 3 hónap volt mire elértem a végleges formát türelem még friss 😊
27610. Maszatos
okt. 7. 18:43

Sziasztok!

A tanácsotokra lenne szükségem!

Ma egy hetes a felső szemhéjplasztikám, de aggódom, mert úgy gondolom jobbnak kellene már lennie. Asszimmetrikus, ödémás, nehezen mozog.

Nektek milyen volt egy hetesen?

Köszönöm!

27609. vanvelsen (válaszként erre: 27608. - Vandagram)
okt. 6. 10:16
Köszönöm szépen
27608. Vandagram (válaszként erre: 27607. - Vanvelsen)
okt. 5. 19:19
En megyek majd hozza konzultaciora hamarosan, utana megirom hogy milyen arat mondott. Nekem az elrontott mutet utan kellene helyrehozni a szemeimet, de gondolom az is ugyanannyiba kerul mint az elsodleges
27607. vanvelsen
okt. 5. 08:51
Van itt köztünk olyan lány akinek Tönköl Tamás vagy Kocsis Andrea csinálta a felső szemhéját és van naplója és szívesen beengedne?
27606. vanvelsen (válaszként erre: 27598. - Tittiritattara)
okt. 5. 08:50
Gyere nyugodtan a naplomba és nézd meg mit csinált Bálint Beáta a volt férjemnek,gyönyörű lett
27605. vanvelsen
okt. 5. 08:48

Sziasztok!

Esetleg valaki tudja milyen árban dolgozik Dr Tönköl Tamás ?

27604. Vandagram (válaszként erre: 27603. - Izis)
2023. szept. 28. 20:42

Ugy olvastam hogy talan Tonkol Tamas jo nagyon also szemhejplasztikaban.

En is be akarok jelentkezni hozza is hogy az enyemre mondjon velemenyt, mert rontott plasztikakat is helyre tud hozni.

27603. Izis
2023. szept. 28. 09:13
Sziasztok! Én is segítséget szeretnék kérni tőletek. Én az alsó szemhéjamat szeretném megcsináltatni. Sajnos nagyon meg van nyúlva a bőr ezen csak a szike segít. De olyan tanácstalan vagyok most orvosügyben. Nagyon jól szeretnék dönteni, mégiscsak a szememről van szó. A mellműtétemnél sokkal határozottabb voltam. Voltam nála is, nagyon szeretem őt, de erre mást szeretnék. Köszönöm ha segítetek.
27602. Livike52
2023. szept. 28. 08:11
Szia nekem 3 hónapja volt a műtétem a Naplóban van fent képem előtte után 😊
27601. Lolli3
2023. szept. 28. 07:44

Sziasztok! Én is érdeklődnék, hogy melyik orvos a legtutibb ha felső szemhéjplasztikáról van szó. Olyan valakit preferálnék aki csak ezt csinálja.

Mennyi ideig lábadozik az ember felső szemhéj operáció után? Pontosabban mennyi idő után tudnék úgy dolgozni menni esetleg alapozóval hogy nem rí le a szememről hogy valami történt? Nagyon megköszönném hogy aki tud és szeretne beengedne a naplójába hogy lássak előtte utána képeket. Mennyibe kerül a műtét?

Üdv Lolli

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook