Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Székesfehérváron hol kell jelentkezni a kombinált teszt elvégzéséhez? fórum

Székesfehérváron hol kell jelentkezni a kombinált teszt elvégzéséhez? (tudásbázis kérdés)


8. Liza13 (válaszként erre: 7. - Sztrancsi)
2014. okt. 8. 14:49
Nagyon szívesen! Elküldtem priviben a telefonszámot is! :)
2014. okt. 8. 14:48

Köszi Liza! Kedves vagy. :)

Akkor holnap fel is hívom a terhesambulanciát. Már izgulok. :)

2014. okt. 8. 14:46
Ja az időpontot elfelejtettem. :) Kell kérni! :)
5. Liza13 (válaszként erre: 4. - Sztrancsi)
2014. okt. 8. 14:45

Igen, ha kombinált tesztet szeretnél, akkor mindenképpen Szfváron menj uh-ra, mert a teszthez kell az ottani uh leleted is.

Az ambulanciára kell menned egyébként. (a kórházban ahol a szülészet van) És igen, kérj csekket a dokitól.

Egyébként engem Velencéről Fehérvárra küldtek a 12 hetes uh-ra. :)

4. sztrancsi (válaszként erre: 3. - Liza13)
2014. okt. 8. 14:43
Akkor érdemes a 12 hetes uh-ot is ott elvégeztetni? Mert eddig Velencére jártam. És az uh-ra kell időpontot kérni? És akkor az uh-os dokinak szóljak, hogy szeretnék kombinált tesztet csináltatni? ....most hirtelen nem jut eszembe több kérdés. :)
2014. okt. 8. 14:39
A 12 hetes ultrahangon fogsz kapni egy csekket. Azt befizeted és ahol az nst van (2 ajtóval hátrébb a folyosón) ott veszik le a vért.
2014. okt. 8. 14:39
Sajnos egyáltalán nem tudom, hogy hol kell jelentkezni, nem vagyok ismerős Fehérváron. Köszi előre is a segítséget!
2014. okt. 8. 14:38
Székesfehérváron hol kell jelentkezni a kombinált teszt elvégzéséhez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook