Főoldal » Szavazások

Szavazások

Szűrés és keresés Szűrés
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl

Voltál már olyan szituációban, hogy kénytelen voltál sírni de csak azért, hogy így biztosra elérd amit szerettél volna? (név nélkül)

Igen előfordult már.
142
 
Igen szinte mindig kihasználom rendszeresen hogy sirok mert akkor engednek nekem.:P
2
 
Nem sosem.
263
 
Igen szoktam de csak komoly helyzetekbe amikor nincsen már más ötletem.
29
 
Ezt a szavazást kihagyom!
28
 
Szavazatok száma: 436 | Kiírta: Angele, 2012. máj. 8. 01:49

Kőhalmi Zoltán:

A legjobb! Nagyon bírom:D
69
Ő is jó, de nekem nem ő a kedvencem...
138
Nem jön be a stílusa.
8
Nem is ismerem:(
187
Ezt a szavazást kihagyom!
55
Szavazatok száma: 402 | Kiírta: 55e31545d5, 2012. máj. 7. 23:44

Szerinted miért lehet, hogy iskolai ünnepségeken (pl. ballagás) szinte mindig rosszul van egy-két leányzó?

Nem értem az okát. Egy órát igazán ki kellene bírni mindenkinek.
22
Valami banális ok lehet a háttérben. Pl. nem evett-ivott előtte.
130
Sokan hajlamosak izgulni, stresszelni, ez okozhatja.
231
Velem is előfordult ilyesmi, ettől még nem kell megijedni.
28
Ezt a szavazást kihagyom!
39
Szavazatok száma: 411 | Kiírta: nyuszkó24, 2012. máj. 7. 16:08

A Microsoft Office programcsomag melyik „évjáratát” szereted jobban / utálod kevésbé? (név nélkül)

A 2003-ast és elődeit.
67
 
A 2007-est.
63
 
A 2010-est.
16
 
A 2007-est és a 2010-est.
37
 
Nem tudom eldönteni.
137
 
Még nem használtam egyiket sem.
25
 
Ezt a szavazást kihagyom!
83
 
Szavazatok száma: 345 | Kiírta: csecsebecses, 2012. máj. 7. 13:55

Vállalnátok gyermeket házasság nélkül?

igen
239
nem
86
talán
70
meg nem gondolkoztam ezen
43
Ezt a szavazást kihagyom!
38
Szavazatok száma: 438 | Kiírta: Moncsuka, 2012. máj. 7. 13:36

Ittál már jázminteát?

Igen, nagyon finom!
113
Igen, nem ízlett.
63
Nem, de megkóstolnám.
144
Nem, fúj.
15
Nem tudom milyen az.
133
Ezt a szavazást kihagyom!
19
Szavazatok száma: 468 | Kiírta: b8ab2b075a, 2012. máj. 7. 10:37

Mennyire szereted a munkád?

Igen, minden percét élvezem
46
Alapvetően igen, de néha betelik a pohár
182
Tök semleges, bejövök, hazamegyek, bejövök...
23
Alapvetően nem, de elviselem, kell a pénz
26
Utálom, de ez van / keresek mást folyamatosan
12
Nem dolgozom
149
Ezt a szavazást kihagyom!
34
Szavazatok száma: 438 | Kiírta: Silence86, 2012. máj. 7. 10:14

Van valakinek NOKIA C2-05-ös mobil telefonja?

Igen, és jó választás volt
6
Igen, de ha újra választhatnék, mást vennék
0
Nincs
375
Ezt a szavazást kihagyom!
30
Szavazatok száma: 381 | Kiírta: 65fc7a4d84, 2012. máj. 7. 08:35

Mikor vetted a mobilodat?

2012
44
2011
133
2010
113
2009
36
2008
24
2007
10
2006
4
2005
11
2004
3
2003
6
2002
4
2001
2
2000
7
1999
2
1999 előtt
11
nincs mobilom
15
Ezt a szavazást kihagyom!
45
Szavazatok száma: 425 | Kiírta: b2b5205284, 2012. máj. 6. 21:31

Ha lenne rá pénzed és időd, elmennél egy jó társasággal a Nílus felfedezésére?

Igen,szivesen elmennék.
244
2 hetet nem bírnék ott maradni. (2 hétig tart)
6
Idegen társasággal nem mennék.
43
Egyáltalán nem mennék
160
Ezt a szavazást kihagyom!
15
Szavazatok száma: 453 | Kiírta: the edgeof glory, 2012. máj. 6. 19:16

Rábíznád 5 éves gyermekeid a 16 éves unokahúgodra 2-3 napra?

Igen
60
Nem
403
Ezt a szavazást kihagyom!
25
Szavazatok száma: 463 | Kiírta: carpe-diem, 2012. máj. 6. 12:53

Vásárolsz bioboltban szappant? (név nélkül)

igen
53
 
nem
403
 
Ezt a szavazást kihagyom!
12
 
Szavazatok száma: 456 | Kiírta: 5015332cc0, 2012. máj. 5. 23:14
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook