Főoldal » Szavazások

Szavazások

Szűrés és keresés Szűrés
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl

Melyiket használod a legtöbbet ezek közül?

Futópad
17
Szobabicikli
57
Taposógép
16
Elliptikus tréner
37
Evezőpad
2
Nem használom ezeket/mást használok
323
Ezt a szavazást kihagyom!
38
Szavazatok száma: 452 | Kiírta: 317582c32a, 2012. máj. 3. 19:12

Facebook Chat-et hogyan használod?

Mindig be vagyok lépve ha az oldal előtt vagyok
154
Soha nem vagyok belépve, így azzal beszélgetek akivel akarok, mégsem látnak mások
144
Nincs Facebookom
106
Ezt a szavazást kihagyom!
66
Szavazatok száma: 404 | Kiírta: 051809cc90, 2012. máj. 3. 11:39

Melyik név tetszik jobban?:)

Zoltán (Zoli)
246
Tibor (Tibi)
72
Nem tudok dönteni.
16
Egyik sem.
181
Ezt a szavazást kihagyom!
17
Szavazatok száma: 515 | Kiírta: Rickman, 2012. máj. 2. 22:06

Veszel valamit a JOY Vásárlási Láz akcióban május 11-12-13-án?

Igen, veszek.
11
Nem, nem szoktam.
54
Igen, most lehet, hogy kipróbálom.
11
Nem érdekel, nincs most pénzem amúgy sem vásárolgatni.
16
Nem, mert nem szoktam JOY-t venni.
238
Azt sem tudom mi az a vásárlási láz.
60
Egyéb
25
Ezt a szavazást kihagyom!
28
Szavazatok száma: 415 | Kiírta: Marika86, 2012. máj. 2. 21:56

Sírósabb a baba, ha oxival szülsz? (név nélkül)

Oxitocinnal szültem és nagyon sírós volt a babám.
4
 
Oxi nélkül szültem és nagyon sírós volt a babám.
4
 
Oxitocinnal szültem és nyugodt volt a babám.
48
 
Oxi nélkül szültem és nyugodt volt a babám.
42
 
Nem tudom eldönteni.
85
 
Nem szültem.
165
 
Ezt a szavazást kihagyom!
91
 
Szavazatok száma: 348 | Kiírta: mogyianyu, 2012. máj. 2. 20:07

Melyik lánynév tetszik jobban?

Loretta
40
Lia
89
Hanna
251
Egyik sem.
154
Ezt a szavazást kihagyom!
8
Szavazatok száma: 534 | Kiírta: fd65014d82, 2012. máj. 2. 19:27

Melyik nevet választanád az alábbiak közül leendő kisfiadnak?

Armand
93
Andor
203
Ezt a szavazást kihagyom!
174
Szavazatok száma: 296 | Kiírta: 31363ad38c, 2012. máj. 2. 19:15

Ha házastársad nem akarják látni egy esküvőn (és ezt ki is jelentik) mi a helyes viselkedés? (név nélkül)

Ha te sem mész a párod nélkül a lakodalomba
21
 
Ha elmész a házastársad nélkül a lakodalomba
5
 
Ha csak a szertartásra mész el
26
 
Ha egyáltalán nem mész el
392
 
Ezt a szavazást kihagyom!
25
 
Szavazatok száma: 444 | Kiírta: Estefani, 2012. máj. 2. 18:38

Selena Gomez hitelesnek tűnő erotikus fotója!

Tetszik
5
Tetszik, igazi
1
Nem tetszik
20
Nem tetszik, hamis
83
Ezt a szavazást kihagyom!
301
Szavazatok száma: 109 | Kiírta: Black Reaper, 2012. máj. 2. 12:01

Kint voltál tegnap a Parlament-Erzsébet tér között a Forma1-es autókat és Jenson Buttont megnézni?

Budapesti vagyok és igen
7
Budapesti vagyok és nem
107
Vidéki vagyok és igen
4
Vidéki vagyok és nem
253
Ezt a szavazást kihagyom!
58
Szavazatok száma: 371 | Kiírta: Silence86, 2012. máj. 2. 10:14

Hogy bírod a hirtelen meleget? (név nélkül)

Jól
254
 
nehezen viselem
195
 
Ezt a szavazást kihagyom!
18
 
Szavazatok száma: 449 | Kiírta: 4b6a2525df, 2012. máj. 2. 07:16

Végzés után első nyaradon dolgoznál vagy nem?

Igen, persze
272
Még kihasználnám buli utazás stb.
38
Csak akkor, ha olyan állást kapok
46
Fontos, hogy már most elkezdj dolgozni
11
Csak, ha kell a pénz
30
Egyéb, megírom privibe.
6
Ezt a szavazást kihagyom!
51
Szavazatok száma: 403 | Kiírta: daf480b8d6, 2012. máj. 1. 23:27
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook