Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szar anyának érzem magamat, mert akkor vagyok jól, ha a... fórum

Szar anyának érzem magamat, mert akkor vagyok jól, ha a... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
15. 55Judit (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 31. 14:37
Hát ez tényleg gáz. Esteleg ha elővennél egy kis szigort? Esetleg ultimátum?
14. libikóka (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 31. 14:36

Gondoltam,,bár ettől még ne ostorozd magad,nem hiszem hogy te tehetsz róla.


Tanácsot adni meg sem próbálok,,hisz nyilván beszéltél már vele.

13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Libikóka)
2022. aug. 31. 14:29
Igazad van, tényleg van más is: szerintem rossz társaságba keveredett. Magától nem lehet ennyire hülye.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Elbb)
2022. aug. 31. 14:24
Biztos, hogy valamit elrontottam. Én tudom, hogy az az élet rendje, hogy a gyerek legkésőbb 30 éves korára álljon meg a maga lábán, ahogy megtette a huga és a bátyja is. Segíteném őt is, ahogy nekem is segítettek, de hallani se akar róla, ingyen él a mamahotelben. Addig nem zavart, amíg dolgozott, de fél évvel ezelőtt felmondott. Olyan állást hagyott ott, amiről sokan csak álmodnak.
11. tumbo2 (válaszként erre: 3. - Elbb)
2022. aug. 31. 14:15
a húgom fia már 36 éves,de pénz nélkül nem tud elköltözni.aztán az anyját szidja,ha nincs kedvére való kaja,nagyon el lett kényeztetve.a lányom már 24 éve külön él,először kollégiumban,aztán többen albérletben.de nem is akart volna hazajönni,hogy veszekedjünk ebben a kis házban-
10. 55Judit (válaszként erre: 3. - Elbb)
2022. aug. 31. 14:05

Te meg milyen jogon ítélkezel felette? Nem ismerjük a körülményeket. Mi az hogy valamit nem csinált jól? Lehet hogy nem jött még neki össze a saját lakás. Nem mindenkinek van ám saját háza, lakása amint eléri a felnőtt kort.


Nekem is felnőtt fiam van, nem messze lakik tőlem, és én szeretem ha hazajön. Nagyon sokat segít nekem. Elvisz vásárolni, ha elromlik bármi mindent megcsinál nekem nem kell szerelőt hívni. Sokszor elhívom őt ebédre. Én is rosszul csináltam szerinted valamit mert ilyen még mindig a kapcsolatunk?


Lehet, az ő fiának annyira más a természete hogy az zavarja őt ha otthon van. Vagy nem tudhatjuk mi. De nem ítélkezünk senki fölött!!! Pláne ismeretlenül. Milyen jogon? Az ilyenen mindig felháborodok.

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Semleges)
2022. aug. 31. 14:04
Nem tudok eleget törődni magammal, mert akadályoz. Sok plusz munkám van miatta.
8. libikóka (válaszként erre: 6. - Banános Zselé)
2022. aug. 31. 13:48

Elolvastam,,én nyilván másképp értelmeztem mint te.


Viszont a hsz.lényege akkor is megállja a helyét.

7. _Berry_ (válaszként erre: 6. - Banános Zselé)
2022. aug. 31. 13:28
Kétlem, hogy itt hazalátogatásról lenne szó. Ill. ha valaki már máshol él, akkor bár a szülői ház mindig maradhat az otthona, de elsődlegesen már nem az lesz.
6. Banános Zselé (válaszként erre: 4. - Libikóka)
2022. aug. 31. 12:24
nincs is otthon, nem olvastátok el a vallomást
5. Banános Zselé (válaszként erre: 3. - Elbb)
2022. aug. 31. 12:24
miért ha felnőtt akkor ne látogassa az anyját?
4. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 31. 09:40

Sajnálom,,de nyilván nem csak az a baj hogy még otthon van.

Van ott más is.

3. elbb
2022. aug. 31. 09:36

Szar anya éppen nem vagy emiatt, de azért valamit csak nem csináltál jól, ha még mindig a nyakadon él a fiad. Tessék szépen mondani neki, hogy élje külön az életét. Hidd el, nem lehetetlen, sokan meglépték már.

Egy bizonyos kor felett, az ember szerintem jobb is ha a saját életét éli, nem pedig alárendeli magát a felnőtt gyermekének. És ha elköltözik, még annak is jobban tudsz majd örülni, ha 1-2 hetente hazamegy egy vasárnapi ebédre. :)

2022. aug. 31. 09:07
Nem vagy az. Felneveltél egy gyereket, már felnőtt, lehet picit elfáradtál. Magaddal törődj és tedd ami neked jó.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook