Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Számítógéphez, programokhoz értő segítségére lenne szükségem. Segítenétek? fórum

Számítógéphez, programokhoz értő segítségére lenne szükségem. Segítenétek? (tudásbázis kérdés)


2011. márc. 28. 17:17

Halihó!

Senki nem tud segíteni nekem? Biztosan készített már más is PPS-t. Hogyan lehet hozzátenni a zenét, hogy ne legyen óriási a mérete? Az is érdekelne, hogy PPS-t be tudok-e tenni a naplómba?

7. Lady Blakeney (válaszként erre: 6. - Speedy11)
2011. márc. 27. 15:15
Valóban innen betette az mp3 hangot is, de csak az első dián működik, azon is csak ha rákattintok.
6. speedy11 (válaszként erre: 5. - Speedy11)
2011. márc. 27. 14:57
Igen, a mozgóképek és hangok pont alatt kell lennie, hogy fájlból szeretnél hangot beszúrni.
5. speedy11 (válaszként erre: 4. - Lady Blakeney)
2011. márc. 27. 14:55

Sajnos nekem angolul van az office, az angol menüpontok:

Insert ->Movies and Sounds -> Sound from file.

Nem tudom pontosan magyarra hogy forditották le ezeket.

4. Lady Blakeney (válaszként erre: 3. - Speedy11)
2011. márc. 27. 14:34
"Mozgóképek és hangok"-erre a menűpontra gondoltál? Ott konkrétan fájltípust nem látok.Mp3-t próbáltam hozzárakni, de nem engedte, mert ismeretlen hangformátumnak vette, csak wav-t engedett!
3. speedy11 (válaszként erre: 2. - Lady Blakeney)
2011. márc. 27. 14:26

Gondolom PowerPointot használsz. A beszúrás menüpont -> Hang beszúrására kattintva feljön egy ablak, ahol ki tudod választani a kívánt fájlt. Az abéak alsó részében fájltipus kiválasztására is van lehetőség, pl mp3 formátum.

Remélem tudtam segíteni.

2011. márc. 27. 14:19
Készítettem két pps-t. A zene hozzáadásánál akadtak problémáim. A program csak a wav formátumot engedi hozzátenni, akkor viszont olyan nagy lesz a kiterjedése, hogy nem lehet emailba elküldeni. Hogyan lehet ezt megoldani?
2011. márc. 27. 14:17
Számítógéphez, programokhoz értő segítségére lenne szükségem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook