Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szakítás után jóban lenni? fórum

Szakítás után jóban lenni? (beszélgetős fórum)


1 2
12. aac131dc75 (válaszként erre: 10. - Anonimus00)
2015. okt. 6. 17:38

Mindenki érti mit akarsz tudni,szövegértésünk tökéletes.

Láttam már szakítás utáni barátságot,ami esténként szexel végződött csak nem plakátolták ki,az ilyenek miatt,mint te,akinek nincs jobb dolga,mint másokkal foglalkozni!!

11. Misaki Itó (válaszként erre: 10. - Anonimus00)
2015. okt. 6. 17:37

Izéé,neked meg a fogalmazás!


Cukikám,te kivel szeretnél jóban lenni?

Éppen nemrég írtad le,hogy"1,5 eve nem lattam, de en el nem tudnam kepzelni, hogy osszejarjak az exszel programrokra."

10. anonimus00 (válaszként erre: 9. - 0c7adf8ee7)
2015. okt. 6. 17:34

Làtom a szovegértelmezés sem a legerosebb itt egyeseknek. Nem az a kérdés, hogy miért szakitottak.

Amugy meg igen, jelen pillanatban épp semmi jobb dolgom nincs.

2015. okt. 6. 17:31

Ki a f*t érdekel, hogy miért szakítottak?

Ennyire ráérsz más dolgaival foglalkozni?

2015. okt. 6. 17:29

Istenem, milyen emberek vannak, akik egy kérdésen igy felkapjàk magukat...

A gyengék kedvéért akik az olvasàs nehezen megy, itt a kérdés megint: Szakítás után jóban lenni?

7. aac131dc75 (válaszként erre: 1. - Anonimus00)
2015. okt. 6. 17:28

Mit érdekel az téged,hogy ők mit csinálnak?

Érinti az életed?Nem!!

Akkor?Vagy csak ennyire unatkozol?

6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Anonimus00)
2015. okt. 6. 17:27
Miben segíthetünk?
5. Misaki Itó (válaszként erre: 1. - Anonimus00)
2015. okt. 6. 17:26

"Akkor vegulis miert szakitottak? Ennyi erovel egyutt lehetnenek."


Mi a ló f sz közöd van hozzá?

Te nem mondtál a dugira és kész?

Tényleg ezen agyalsz?

2015. okt. 6. 17:24
Gondolom mint barát nem rossz, viszont párnak nem való a viselkedése miatt. Ilyen barátom nekem is van, aki irtó jól néz ki és nagyon rendes velem, de tudom hogy rettentő hűtlen, ezért nincs is több közöttünk. De így jól érzem magam vele összefutunk, a magánélete meg nem érdekel.
2015. okt. 6. 17:19
Na és? @keverés; ez kell neked??
2015. okt. 6. 17:18
Mi a kérdés?
2015. okt. 6. 17:17

Van egy férfi akivel pàr honapig voltam, de aztàn megszakadt a dolog, az màs téma, hogy miert, most nem ez a lenyeg. Rà 3 honapra osszejott egy masik lannyal akivel 7 honapig volt egyutt. Honapokkal elotte mielott szakitottak, lefekudt volna velem a baratnoje mellett (tobbet kozott ez miatt is maradt abba vele a dolog, mert rajottem, hogy milyen).

Fel eve, hogy szakitottak, de osszejarnak programrokra. Akkor vegulis miert szakitottak? Ennyi erovel egyutt lehetnenek. Kozben ez a ferfi visszajonne hozzam, de azok utan ami volt, tuti nem! 1,5 eve nem lattam, de en el nem tudnam kepzelni, hogy osszejarjak az exszel programrokra.

Az biztos, hogy gondolom az o reszerol semmi komoly erzese nem volt a lany irant (ahogyan felem sem).

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook