Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szakítás empataként fórum

Szakítás empataként (beszélgetős fórum)


1 2
8. dad1f54482 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 1. 10:35

Tehát ha jól értem.


Próbál tenni annak érdekében hogy jó legyen nektek. Dolgozik rendesen. Nem iszik. Nem bánt és még apaként is jól szuperál, de szerinted egy gyökér...


Én mondom kemény a férfiak élete.. :(

2023. márc. 1. 10:31
Elég régóta, sokat beszélek kettőnkről. És próbál is tenni annak érdekében, hogy működjön a dolog. De nem működik. Részemről végérvényesen bezárultak az ajtók.
2023. márc. 1. 10:31
Lelkileg bánt, vagy mitől gyökér?
2023. márc. 1. 10:25
Mondjuk ha eddig nem beszéltél neki ezekről az érzelmeidről, akkor erős meglepetés lesz egyből a válással előállni. Ha nem tudja, hogy így érzel, joggal gondolhatja, hogy minden rendben. De ha már esett szó a problémáról, esetleg megoldani is megpróbáltátok, de nem sikerült, akkor lehet, hogy számít is rá.
2023. márc. 1. 10:16
Hogy mondjam meg Neki? Azt azért mégsem mondhatom, hogy igazából semmi bajom Veled, de már nem akarom ezt az egészet, és hagyjuk egymást élni. A maga módján szeret is, csak sajnos nem az én módomon. És pont ezért nehéz fájdalmat okozni Neki, hiszen Ő úgy gondolja, mindent megtesz értem.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Bichi)
2023. márc. 1. 10:14

Menni akarok!!!!!!!

A gyökér mellett azért maradtam idáig, mert vannak azért jó pillanatai is. Nem bánt fizikálisan, nem iszik, dolgozik. Apaként is valamennyire szuperál. De elmúlt az, ami összetart egy házasságot.

2. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 1. 10:05

Ha menni sem akarsz, meg maradni sem, az patthelyzet.

Bár én nem tudom felfogni, hogy valaki miért akar egy olyan ember mellett szenvedni, aki "igazi gyökér".

Persze nem tudjuk, hogy igazából milyen, de azt gondolom, ha annyira sz.r alak lenne, nem éreznél sajnálatot.

Egy rendes/cuki férjet is meg lehet unni, szóval az sem ördögtől való...

2023. márc. 1. 09:55

24 éves házasság van a hátam mögött, és válni akarok.

Csakhogy ez nem ennyire egyszerű. Vagyis alapjában véve az lenne, csak a lelkem bonyolítja egy csöppet, ugyanis sajnálom a férjem. Pedig egy igazi gyökér.

Nem fogok tudni csak úgy egyszerűen felállni, és kisétálni a házasságból, viszont már maradni is nagyon fáj.

Tudom, legyek őszinte, és mondjam meg, hogy ennyi volt. Ez nem megy. Azt is tudom, hogy akkor igyam a levét, ha ekkora balfék vagyok. De már ezt sem tudom tovább csinálni. Tipp????

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook