Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan éljek túl egy szakítást? fórum

Hogyan éljek túl egy szakítást? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2015. márc. 11. 04:31
beszelsz,mintha abba bele kellene halni,de ez korantsem igy van,zard le a multadat es legy nyitott a jovodet illetoen.
206. Magnumpi (válaszként erre: 204. - 7db74a3578)
2015. márc. 10. 22:21

Elég szarul időzített már bocs, hogy ezt mondom. Lehet, hogy a költözés viselte meg? Csak, mert ha ilyen hirtelen jött a dolog...

Azért nem ártana mielőbb megbeszélni vele, hogy mi a baja. Ennyi jár neked is.

205. bogarka19 (válaszként erre: 204. - 7db74a3578)
2015. márc. 10. 17:36
Hááát... én nem kérnék már ebből a kapcsolatból, az biztos. Ha időt kér, az már gond...min gondolkodik? meddig? Miért? Mert elmúlt az érzelme. Ezt tudomásul lehet csak venni.
2015. márc. 10. 14:12

nálunk a párom időt kért 3 év után. voltak gondok, de semmi olyan amit ne lehetne megbeszélni. ennek már 5 napja.. smmti nem tudok róla, azt se hogy mi történt, vagy mi lesz.

én szakításnak veszem, mert csak így eltűnni, nos ez nem történik hiába.


elég rosszul vagyok...

tudom mi tkéne tennem - társaság, olvasni, elfoglalni magamat - de a gondokat tetézi, ,hogy egy hete költöztünk el, és most teljesen egyedül maradtam így hogy ő nincs velem.

így magányosan, egyedül az üres lakásban még nehezebb..

2015. jan. 3. 18:54
Nem muszáj túlélni :(
202. kriszta773 (válaszként erre: 201. - Baloreka81)
2015. jan. 3. 18:53
nem akarom tetézni, de bizonyára nem a karácsonyi áhítat miatt cuccolt össze, valószínűleg felbukkant valaki más is. próbálj a barátaiddal lenni minél többet, lefoglalni magad, az idő majd segít
2015. jan. 3. 18:39

Sziasztok!


Egy közel 6 éves kapcsolatom ért véget. Dec 10-n dolgoztam, Ő közben félig össze cuccolt és el ment, egy fantasztikus hétvége után! Azt állította, hogy nem áll szándékában szakítani, de egyre kevesebb sms, telefon jön. Gyáva, nem meri kimondani. Nem tudom hogy lehet túl élni:( Itt van egy como cucca, a közös cuccaink a hétvégi házunkba és az anyjáéknál, akik persze ellenem pisztergálják. Állítólag folyamatosan iszik, egy normális választ nem lehet kicsikarni belőle! Mit tegyek??? Ki kell mozdulnom, élnem kell, mert eddig csak Neki és Érte éltem! Barátokat keresek! Ha Te is írj priviben!

2013. okt. 24. 14:48
Nekem tavaly októberbe lett vége egy 6 éves kapcsolatomnak, igazából derült égből villámcsapásként ért a dolog, mert én tényleg mindent jónak láttam. Egyáltalán nem éreztem, hogy bármi probléma lenne, így az első pár hét iszonyat nehéz volt. Nekem segített, hogy kicsit magamra összpontosítottam, sokat olvastam, főleg pszichológiai könyveket, és figyeltem, hogy mindig legyen valaki velem, eljártam ide-oda, és persze kiöntöttem a kis szívem a legközelebbi barátoknak. Tudom milyen mocskosul nehéz! :S
199. Habospite (válaszként erre: 197. - Rudel)
2013. okt. 24. 14:43
Mennyit voltatok együtt?
2013. okt. 24. 14:39

Nincs rá "jó" módszer és séma, könnyű okoskodni másoknak, hogy felejtsd el, menj társaságba, kirándulni, stb.

Nem tudom, hogyan éljem túl:(

197. rudel
2013. okt. 24. 14:34
Szakított velem a barátnőm immáron vagy 7 hónapja, tehát elég régen. Tudom, hogy idővel gyógyulnak és múlnak a sebek és fájdalmak, de még mindig nem tudtam őt elfelejteni. Folyton előjönnek a képek, az együtt töltött események. Emlékszem mindenre amit én mondtam neki meg amit ő mondott nekem és tisztán látom, hogy mikkel rontottam el és még most is legszívesebben a fejemet verném a falba, hogy milyen átkozottul hülye voltam...
2011. júl. 31. 21:42
Sziasztok!Mi ma szakítottunk,vagyis még nincs kimondva,de már tudom,hogy ez lesz.Közel 4 évig voltunk együtt távkapcsolatban.Most úgy alakult,hogy tanfolyamra küldi a munkáltatója,és ő úgy érzi,hogy annak semmi értelme,hogy szombaton együtt alszunk,vasárnap eljöjjek.Azt mondta ez így nem kapcsolat.Sokan írják,hogy társaságba kell menni.Sajnos nekem nincs kivel,a barátok rég elköltöztek.Amúgy sem vagyok egy bulizós alkat.És hát azokat a vigasztaló szavakat,hogy majd jön más,nehéz elhinni,mert mielőtt a párommal összejöttem sem volt évekig senkim,ugyanis egy kis faluban élek,nincs lehetőség ismerkedni.A párommal is neten ismerkedtem meg,több hónapi beszélgetés után.Előtte senki nem volt olyan,akivel ennyire összeillettem volna.Így sajnos egyedül kell túlélnem,és utána is csak a magány vár....
195. Dansz
2011. márc. 26. 13:37

Sziasztok!

Én kettő hete szakítottam a barátnőmmel és nem gondoltam volna hogy egy szakítás ennyire tud fájni!

Ritkán történik meg az, hogy első látásra úgy érzi az ember hogy Ő az aki kell neki! Cselekedtem is határozott voltam és megszereztem őt! :) Nagyon megszerettem, azt hittem ő is szeret engem mert azt mondta hogy a barátját is ott hagyja értem! Sokszor panaszkodott nekem, hogy én csak szexet akarok és komolytalanul gondolom a kapcsolatot de ez nem volt igaz! Egy idő után egyre többet mondta ki, hogy szeret engem de ahogy én is kimondtam neki és elmondtam, hogy komolyan gondolom ő megváltozott és szakított velem! Vagyis nekem kellett kimondani a szakítást mert neki nem volt hozzá bátorsága (bezzeg a barátját megcsalni volt.) A kapcsolat alatt többször észrevettem, hogy nem őszinte velem de nem akartam tudomásul venni és nem hoztam szóba mert szerettem őt és nem akartam elrontani gyanusítgatásal! Hiába fogom fel, hogy én csak unalom ellen kellettem neki és hülyített, akkor is fáj és hiányzik! Az, hogy nem ölelhetem át és nem érezhetem az illatát elviselhetetlen! Nem tudom melyik a rosszabb a harag, hogy átvert vagy a hiánya vagy az, hogy vak voltam!

194. Via25 (válaszként erre: 191. - Georgina84)
2011. febr. 12. 14:56
Szia!Persze nagyon hiányzott!De azóta megint szétmentünk...2 hete..és ha megfogadsz egy jó tanácsot,ne várd őt,mert van igazság abban hogy újra melegített káposzta....gondolom,hogy szereted,ahogy én is még mindig,de aki egyszer elhagy,többször is elfog,mert tudja,hogy megteheti..sajnos ilyenek a pasik..:S én sem fogadnám már vissza akármennyire rossz is,mert nem vagyok egy rongy akit ide oda dobálhat!Légy erős!Légy büszke!Kitartást:)!!!
2010. júl. 21. 17:16

Sziasztok!


Velem kb.3hete szakított a barátom msn-en!Semmi komoly nem történt, én sem értem miért döntött így...aztán még háromszor próbált kibékülni, de vhogy mégsem jött össze(időt kért h átgondolja a dolgokat, de én nem akartam várni).

Pár napja elkezdtünk megint beszélni egymással msn-en, sőt hétvégén bulizni hívott kettesben.Nem voltunk sokáig együtt(4hónap), de én nagyon megszerettem és még most is szeretem.Nem tudom mit tegyek...menjek-e vele hétvégén vagy ne.Segítsetek, mert nagyon bizonytalan vagyok,félek h ő már csak barátként tekintene rám, de én még mindig szeretem...

2010. júl. 21. 15:32
Sziasztok.Én 9 hónapja vagyok együtt a párommal, ez az első komoly kapcsolatom. Előtte azt gondoltam, hogy soha nem fogom megtalálni az Igazit, de az élet rácáfolt :). Sokat segített nekem, megértő és elfogad olyannak amilyen vagyok. Éppen ezért én a lehető legtöbbet megtettem érte, alkalmazkodtam, és mindent elnéztem neki,mellette voltam a bajban.Mostanra viszont belefáradtam, tőlem várja el, hogy fussak utána, mindenek előtt állnak a haverok, képes értük lemondani egy találkozót SMS-ben! Bármilyen programot szervezek, mindíg kibúvót talál ( ha egyáltalán megkérdzei a véleményem)... Talán elkényelmesedett, és azt hiszi velem mindent megtehet. Sokat köszönhetek neki, és nem tudok rá haragudni, de erre a saját egészségem megy rá :(. Tanácstalan vagyok... Szerintetek érdemes ezt így folytatni, meg lehet beszélni, van reális esély a folytatásra?
2010. máj. 27. 20:18
Szia! És ez hogy alakult így? Addig nagyon szenvedtél a köztes időben? Nekem a párom most mondta, h nki jobb lenne egyedül, nem beszámolni senkinek, függetlennek lenni stb. Szerintem még szeret, csak besokallhatott.. hat éves kapcsolatról van szó, nincs másik nő. Elengedtem, most nem hívogatom és várom, h rájöjjön arra, hogy hiányzom és engem akar. De közben félek, hogy arra jön rá, hogy egyedül tényleg milyen jó... Minden jó tanács nagyon jól jönne, mert iszonyatosan fáj...
190. Via25
2010. máj. 27. 19:25
újra itt:)!Azt hiszem végre Boldog lehetek!!Rájött az ex,hogy velem akar élni!Persze azért egy kicsit hagyom had szenvedjen,de végül úgyis igent mondok,mert szeretem:))!!Remélem soha nem fogom megbánni!!Puszi nektek!!
189. Somebody... (válaszként erre: 188. - Via25)
2010. máj. 7. 14:21

Együtt érzek veled..:( Nekem 2 napja lett vége egy 3 éves kapcsolatomnak, ráadásul úgy, hogy szeretjük egymást. Elég későn jött az életembe a "nagy ő", és neki is én voltam és azt állítja leszek is örökre, de a bizalom hiánya miatt elhagyott. Az évek alatt őrülten féltékeny volt, az egész világra, valószínűleg önértékelési problémái vannak. Már azért is magyarázkodnom kellett, ha valakire rámosolyogtam, főleg, ha pasi volt. Sosem csaltam meg, eszem ágában sem volt, mert nekem ő volt a tökéletes. Nem hisz nekem. Ő is öszeomlott, én is. Békülésre nincs esély, hallani sem akar rólam. Fogalmam sincs hogyan tovább, vele terveztem az életem, már terveztük az összeköltözést (alig vártuk), és a babát...

Szóval tanácsot adni nem tudok, csak együtt érezni. Én sem tudom hogyan tovább :(( Padlón vagyok.

188. Via25
2010. máj. 4. 15:31
Sziasztok!Még új vagyok itt:)!Az okot gondolom sejtitek...1,5éves kapcsolatom lassan 3hete véget ért,és én elég nehezen viselem,mivel azt hittem tényleg ő az igazi!Én 25éves vagyok,ő 29.Azt mondta,szeret,de annyira már nem hogy összeköltözzünk:S!!Neki csak úgy jó,ha járunk....Nem tudom mit mondhatnék...teljesen kiborúltam...elöttem volt egy 6 éves kapcsolata,annak is pont ezért lett vége!A csaj is össze akart vele költözni,de Ő nem!Úgy érzem már soha nem leszek igazán szerelmes,pedig soha nem voltam ilyen!Elötte volt egy 4 éves élettársi kapcsolatom,de az nagyon nem működött,ezért véget vetettem vele,de az korántsem volt ennyire fájdalmas,mint ez:(Túl lehet ezt élni valahogy?A választ előre is köszönö,!Puszi nektek!
187. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 185. - Majome22)
2010. márc. 6. 14:11

Sajnálom. :(

Hét év azért hosszú idő. Remélem mihamarabb túljutsz rajta. Kitartást kívánok!

2010. márc. 6. 14:10
Mi is pár napja szakitottunk, már régóta a levegőben volt a dolog most mégis olyan sz*r :(
2010. jan. 31. 18:54
Mi tegnap szakítottunk 7 év után, pontosabban én döntöttem úgy, hogy legyen vége, pedig imádom de az életstílusán sokszori kérlelés után sem tudott változtatni. Nagyon magányosnak érzem magam:(
184. *szami* (válaszként erre: 183. - 68e03f442b)
2009. máj. 3. 23:23
Ez szép!!! Én is szenvedek :-S
2009. máj. 3. 21:28

szenvedj aztán majd megunod..vagy nem.



Néha nap még érzed,

A tegnap a múlt, ami elkésett.

Néha nap még kéred,

Az isteni szót ami szebbé tesz.

Néha nap még várod,

A fényt, ahol jó, hogy ha elfáradsz,

Elfárad lassan az út,

Nem maradunk

182. Estelle (válaszként erre: 181. - Árnyékmanó)
2009. ápr. 29. 09:25

Mi 3 napja szakítottunk a barátommal, és 16hónapig voltunk együtt, de nekem is nagyon fáj.Mi is veszekedtünk rengeteget, de mindig meg tudtuk beszélni, és most vége mert ő azt mondta hogy nem szerelmes...

de igazából mi a szerelem?

szerintetek is változik az idő múlásával?

én nagyon szeretném ha vissza jönne hozzám, de ő inkább a barátait, meg a zenekart választotta, és így szerinte nincs rám ideje...

pedig egész jól működött, csak egy héttel ezelőtt történt vele valami ami miatt megváltozott...még ma sem tudom mi volt az..

én nem tudom mennyi dőre van még szükségem, de az biztos, h más pasi szóba se jöhetne...(a múltkor is egyik barátom kihasználva a helyzetet átölelt, de legszívesebben ordítottam volna....:,()

ez olyan rossz..legszívesebben rohannék hozzá, és csókolgatnám össze-vissza, hogy maradjon velem!!

ááá

2009. márc. 30. 23:14
MI tegnap szakitottunk a barátommal. 2évig voltunk együtt. Közös megállapodásra szakítottunk mert már nem ment a dolog..Kihűlt az egész.. Semmiben sem értettünk egyet.. Nem haragszunk egymásra és ma már beszéltünk is pár szót telefonon. Ő másik városban tanul úgyhogy nem fogunk találkozni egy darabig.. Tudom, hogy így a legjobb mert később már lehet, hogy megútáltuk volna egymást a sok ellenségeskedés miatt de mégis nagyon nehéz... A szobámat is át kellett rendeznem mert minden rá emlékeztetett. Most nagyon rossz egyedül lenni mert eddig ő állt hozzám a legközelebb lelkileg is. Olyan üresnek érzem magam. :(
180. agis (válaszként erre: 179. - SSissykke)
2009. márc. 30. 13:44

Fiatal vagy, nem ez volt az első (gondolom) szakításod, és attól tartok lesz még néhány.


Mi nlhány hete zártunk le egy 2 éves kapcsolatot. Túléltem, pedig idősebb vagyok nálad :)

2009. márc. 30. 12:50

Sziasztok!


Én két napja szakítottam a barátommal. 3 évig voltunk együtt, bár tavaly nyáron már volt egy kisebb szünet. A legrosszabb, hogy nem tudok rá haragudni..

Kapcsolatunkban állandóan veszekedtünk, vitáztunk mindenen. Nála aludjunk, vagy nálunk, én szerettem volna menni a barátainkhoz, ő nem... tehát minden apróságon. Szerinte a kapcsolat miattam nem működött, merthogy nem vagyok elég alkalmazkodóképes. Próbálta nekem megmagyarázni, hogy az én hibám, hogy nem jól működik és hogy változtatnom ill. változnom kéne. Próbáltam is, nem egyszer. De én mindig is ilyen "jövős-menős" csaj voltam, szerettem bulizni járni, csavarogni, haverokkal lenni. Ő viszont nem bízott bennem egyáltalán, pedig okot soha nem adtam rá. :( Így hát nélküle nem mentem sehova. Aztán jöttek a folyamatos gyanusítgatások, féltékenykedés, bizalmatlanság.. Nem hitt nekem, mindenben azt kereste,hogy mikor fogom megcsalni. (persze sosem csaltam meg) Néha úgy éreztem, hogy ez a féltékenység már beteges.. Hisz 3 éve ismer, tudhatná, hogy én nem olyan vagyok, és mégsem volt képes bennem megbízni. Így hát szakítottam vele...

Nagyon nehéz... És nagyon rosszul érzem most magam. De tudom, hogy ha másodszor sem ment, és eddig sem bízott meg bennem, ezután sem fog. :(

Nem telik el úgy óra, hogy ne gondolnék rá. Az embernek ilyenkor akarva akaratlanul is a szép dolgok jutnak eszébe.. Bár még nagyon friss a dolog, de Nem tudom mikor fogom túltenni magam rajta.. :(

178. agis
2009. márc. 11. 22:04
Szedd össze magad és lépj tovább! Máshogy nem fog menni...
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook