Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A szakítás lehet az egytelen megoldás? fórum

A szakítás lehet az egytelen megoldás? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
166. sárkánytűz (válaszként erre: 161. - Bridge28)
2017. júl. 10. 22:53
Jó döntés volt! Majd megtalálod az igazit, nem biztos hogy azonnal. Keresgélj! Sok sikert!
2017. júl. 10. 22:41

Ma találtam:


[link]

164. gabesz55 (válaszként erre: 37. - Massalhangzo)
2017. jún. 22. 12:32
Nagyon meg nevettettél!:)
163. Panna.33 (válaszként erre: 161. - Bridge28)
2017. jún. 22. 07:38
Nem csodálom.
162. PöttyösPanka (válaszként erre: 161. - Bridge28)
2017. jún. 22. 07:11
Most biztosan nehéz, de jól döntöttél!
2017. jún. 22. 03:33
Szakítottam
160. massalhangzo (válaszként erre: 156. - Bridge28)
2017. jún. 19. 12:42
gondold at, hogy erdemes-e ezen nyuglodni. nyilvan ha a pasid meg nem tette meg, felre fog jarni hamarosan, utana meg dob egy olyan csajert, akivel passzolnak igenyben, habitusban, es igaza is lesz. neked sem kellene szenvedned 28 evesen es pszichologushoz jarnod
159. PöttyösPanka (válaszként erre: 156. - Bridge28)
2017. jún. 19. 07:01
Lehet, hogy jobban jársz, ha keresel magadnak egy odaadó, rendes pasit, aki igazából szeret téged, és akinek nem nyűg kielégíteni, és akkor meglátod, hogy neked nincs is semmi problémád a szexszel.
2017. jún. 17. 22:41

Olvasva az eddig megosztottakat: igen. Ő nem a te embered.

Egyrészt korlátoz, másrészt te magad sem tudsz megnyílni előtte, nem élvezed (sőt kényszer) vele a szex. Miért ragaszkodsz hozzá? Valóban szerelem az, amit érzel iránta?

157. Guruljka (válaszként erre: 156. - Bridge28)
2017. jún. 17. 19:36

Már bocsánat, de ez elég buta hozzáállás a párod részéről. Ha Neked jó, akkor neki is sokkal jobb lesz!

Ha meg Neked nem jó, akkor az jóformán erőszak. A síkosító csak kenőanyag, a jó szexet javítja, de nem arra való, hogy fel ne horzsolódj odabent. Mert a kíméletlenség bizony okozhat fizikai sérüléseket is az érzékeny hüvelynyálkahártyán.

2017. jún. 17. 19:28

Sziasztok!

Voltunk a pszichológusnál. Gyakorlatilag mindenben nekem adott igazat. Megkönnyebbültem, de a párom teljesen összetört. Kaptunk pár tanácsot, hogy mire figyeljünk, mit kellene csinálnunk, hogy jobb legyen minden. Egyelőre próbálkozunk, bár a barátom el akar menni másvalakihez is, hogy meghallgasson még egy véleményt. Reggel dühében a fejemhez vágta, hogy ő egy kis élvezetért nem fog annyit dolgozni, nincs türelme romantikára meg ilyen faszságokra (bocsánat). Rettenetesen rosszulesett, de aztán egész nap figyelmes volt és szex is volt. Két hónap múlva kell visszamennünk beszélgetésre, remélem, addig elindulunk pozitív irányba.

155. massalhangzo (válaszként erre: 153. - Bridge28)
2017. máj. 17. 20:24
masfel evig?
154. f52a0b4925 (válaszként erre: 153. - Bridge28)
2017. máj. 16. 14:53
Asszem, lehet, hogy neked azt kellene feldolgoznod akkor... az sem kis dolog, ha sikerül.
2017. máj. 16. 09:22
Azt túl hosszú lenne itt kifejteni. Leginkább családi okok...
152. epervirág (válaszként erre: 145. - Bridge28)
2017. máj. 15. 19:19
érdekes ez az egész.Másfél éve vagytok egyűtt mégsem műkődik a szex.Ahogy már irtam nekem a volt férjemnek nem ment,mondjuk benne sok érzelem sem volt.6 évig győzkődtem,hogy menjen szexuál pszihologushoz.Elment,de ugyanolyan volt mint előtte.Nekem lett elegem,azt mondtam,hogy fiatal vagyok ahoz,hogy igy kelljen élnem.Utána lett egy párom akivel őt éve vagyunk egyűtt előszőr neki sem ment meg nekem sem.Szegény vagy másfél hétig bénázott.Aztán ősszecsolodtunk.Hozzáteszem neki tiz évig előttem párja.Ugy hogy egymáshoz kellett szoknunk,de ti már 15 honapja vagytok egyűtt ahhoz,hogy ne menjen a dolog.Meg irtad,hogy ő volt neked az első.Ennyi idős korban álltalában az emberek nem szűzek már.Hogy-hogy nem volt eddig komoly kapcsolatod??
2017. máj. 15. 17:52
Húúúúha...szerintem alapból elég nagy probléma ez a szex téma...de talán még ha két fél szereti egymástmegoldható.... valami kompromisszum féleség formájában...na de ez,ami a végén kiderült...Mi az, hogy nem enged csapatépitőre, barátnőhöz? Bocs, ez gyengeelméjűség...durva! Fuss tőle már ma, ez csak rosszabb lesz. Az én párom a kapcsolatunk elején elég féltékeny volt, mert volt egy srác előtte, akivel ráadásul még barátok is voltunk a szex mellett..de persze tudtam, hogy ha komolyan akarom a párommal akkor a sexbarátommal megkell szakitanom a mindennapos kommunikációt...na meg egyetemen, ahol hetente buliztunk a kapcsolatunk elején elég hisztis volt emiatt...talán mert még nem alakult ki a teljes bizalom akkor..na de az más helyzet...Mi, az hogy nem enged el, lol :D nem kis 15 éves vagy és nem is a tulajdona....max a párod azt mondhatja, hogy pl. nem kedvelem XY-t, mert szerintem nem jó hatással van rád, bepiálsz, nem vigyázol magadra blabla....nekemis néha mondilyet barátom, mert eléggé hülye vagyok részegen, de már általában csak az ő jelenlétében iszom töményet, mert tényleg hülye vagyok tőle....ő meg figyel rám :) De az, hogy ne menjek barátnőzni, csajosan bulizni vagy céges buliba, ahova őt nem vihetem....ilyet mondana kiröhöném :D Nyugodtan menj el a csapatépitőre...ez a pasi ki sem elégit, meg nem is nagyon látok részedről sem hú de nagy lángoló szerelmet....mire vársz? Talán ott megismerkedsz végre egy helyes sráccal...
150. massalhangzo (válaszként erre: 145. - Bridge28)
2017. máj. 15. 16:31

en ezt nem ertem. kozel 30 vagy, masfel eve vagytok egyutt, megis mire feszultel be szex kozben? nem vagy te alapbol frigid? mert akkor ertheto, ha neked problemat okoz a szexualis egyuttlet, nem tudod elengedni magad, es azon gorcsolsz, mit hogyan kene tenned, mikozben nem is elvezed az egeszet


lehet, hogy bunkosag, de a parod tenyleg jobban jarna a szakitassal. mert ez olyan problema, amit neked kell megoldanod, persze a parod segithet ebben, melletted allhat, csak nagyreszt ugysem lehet szamottevoen valtoztatni, masreszt en nem kivannam egy fiatal ferfinak sem, hogy frigid no mellett szenvedjen es legyen "megerto", mert hat neki is egy elete, fiatalsaga van


menj el kulon egy dokihoz, mondd el a problemaidat, akkor elorebb leszel

149. 9c485f67e8 (válaszként erre: 145. - Bridge28)
2017. máj. 15. 13:29

Nemááááá! Mert mégis mire vágyik?

Neki ígyis-úgyis a befejezés a lényeg.

Nehogy te törd a fejedet azon, hogy az uraságnak.

Amúgy meg ami nem jön zsigerbôl, megette a fene!

Ahol nem tudja két ember élvezni egymás testét, nem tudja a másikat ráhangolni, veszett fejsze nyele.

148. PöttyösPanka (válaszként erre: 145. - Bridge28)
2017. máj. 15. 13:08
Nem csodálom, hogy nem megy, ha közben arra koncentrálsz, neki mi a jó. Inkább úgy kellene hozzáállni, hogy azt tartod szem előtt, neked mi kell. Hidd el, a férfiak ilyen téren sokkal egyszerűbben működnek nálunk. Nekik majdnem bárhogy jó, csak meglegyen a boldog befejezés. A partnerednek attól lesz jobb, ha látja és érzi, hogy neked jó.
2017. máj. 15. 12:52
Nem síkosítót kellett volna használni, hanem gyengédséget és türelmet. A síkosító csak elviselhetővé tette azt, amit akár erőszaknak is lehetne nevezni.
146. Guruljka (válaszként erre: 145. - Bridge28)
2017. máj. 15. 12:51

Erre mondom én, hogy a tested tiltakozik. Ez nem befolyásolható tudatosan.

A kialakulásához elég egy-két elhamarkodottabb együttlét.

2017. máj. 15. 12:49
Tegnap megpróbáltuk a szexet, de nem sikerült, annyira feszült voltam, hogy egyszerűen nem tudtam semmit csinálni. Fájt is és végül elsírtam magam, megértő volt, azonnal átölelt, egész nap nagyon figyelmes volt, ami jólesett. De ennek ellenére nem tudok próbálkozni, úgyse tudom neki azt adni, amire vágyik.
144. konferencia (válaszként erre: 135. - Bridge28)
2017. máj. 13. 09:14
Hogyha lelkiismeretes a terapeuta, akkor nem fog elvállalni benneteket. Ugyanis a párkapcsolati terápiának nem az a lényege, hogy egy ilyen nyűglődésből jó kapcsolatot varázsoljon, hanem az, hogy akik már hosszú évek-évtizedek óta együtt vannak, és régen jól működött a kapcsolatuk, azoknak sikerüljön helyreállítani a régi helyzetet. Általában úgy kezdődik egy ilyen terápia, hogy idézzék fel azt azt időszakot, amikor még minden tökéletes volt... Nálatok ugyan mit lehetne visszaidézni??? A terápia nem varázslat, hogy a semmiből jó kapcsolatot varázsoljon. Nem akarlak megsérteni, de ez az igazság.
2017. máj. 13. 07:29
Szerintem is probléma lehet a különböző vágyszint, de nem akkora, mint ez a korlátolt kommunikáció, amit a felek egymással folytatnak, illetve nem folytatnak. A szakításhoz végül ez vezet, mert láthatóan nem tudnak normálisan beszélgetni egymással és folyamatos sértődés-játszma van már jelen a mindennapokban. A terapeuta valószínűleg (ha hozzáértő) ezen fog tudni változtatni, nem azon, hogy ki mikor akarjon szexelni. És ezért érdemes is elmenni hozzá, ha másért nem, akkor néhány jóízű beszélgetésért.
142. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 135. - Bridge28)
2017. máj. 13. 06:41
Ha szereted és ragaszkodsz hozzá akkor nálatok az érzelmi kapocs elég erős lehet érthető hogy dolgozol a kapcsolatotokon, de ha a szex problémás az nehéz ügy mert egy jó kapcsolathoz kell(ene). A pszichológus ezen nem fog segíteni inkább próbálj meg beszélni hogy most ő téged alapból nem kíván, vagy nem tudja hogyan kell (már bocsánat)vagy mondja el hogy mi egyéb a gondja de őszintén. Ha azt mondja, hogy alapból nem kíván akkor szerintem veszett fejsze nyele mert nem működik a kémia feléd, ha technikai gondja van akkor érdemes felkeresni szakembert de szerintem nem pszichológust.
141. massalhangzo (válaszként erre: 135. - Bridge28)
2017. máj. 12. 15:36

nem akarlak megbantani, de ha egy no 26 evesen veszi el a szuzesseget, nyilvan nem az a tipus, akinek a szex barmi jot jelentene, valoszinuleg inkabb ellennel szex nelkul


tudom, hogy mindenki a parodat szidja, mert ugy allitod be ot, de igazabol itt o az, aki siman elhagyhatott volna mar, mert minek szenvedjen veled, ehelyett terapiat javasolt, hogy helyretegyetek a dolgokat


attol, hogy ot probalod rosszabb szinben feltuntetni, nem kapsz megerositest abban, hogy veled minden rendben. egy egeszseges ferfi es no szamara termeszetes a szex orome, elvezete. alig 1 eve vagytok egyutt, meg le kene tepni egymasrol a ruhat, nem pedig csak bujjunk ossze erzessel kozeliteni


megertelek teged, de nem hiszem, hogy egy egeszseges etvagyu fiatal ferfi, barmennyire is szeret teged, ezt sokaig el tudna viselni. ha te elvezni akarod a szexet, megtudni, miert vannak benned gatlasok, ellenerzes, akkor neked kell dokihoz jarnod. a parodtol rendes, hogy egyaltalan felmerult benne, sot ragaszkodik hozza


a rossz hir ebben, hogy ezek a dolgok nem oldodnak meg egy csettintesre, sot legtobbszor nem oldodnak meg. es mindkettotoknek olyat kell keresni, aki passzol hozza habitusban. sok pasi is van, aki a szexet nem tartja annyira fontosnak, itt is sok fiatal no panaszkodott mar, hogy a parja csak elvetve szexelne. szoval mindenki megtalalhatja a hozza illo part :D

140. PöttyösPanka (válaszként erre: 138. - Barbus0501)
2017. máj. 12. 15:31
Az enyém párszor eljátszotta, mire a következőnél azt mondtam, hogy rendben, ha ennyire szakítani akarsz, akkor legyen úgy. Aztán csak pislogott, hogy komolyan gondoltam. Azért ő visszacsinálta volna, de szerencsére én tovább léptem.
139. 9c485f67e8 (válaszként erre: 135. - Bridge28)
2017. máj. 12. 15:28

De hát a szexszel már az elsô perctôl kezdve gondok voltak.

Megette a fene az egészet.

138. barbus0501 (válaszként erre: 134. - PöttyösPanka)
2017. máj. 12. 15:18
Nem hagyna el amugy. Ezek az emberek annal sokkal gyengebbek. Ezert probalkozik a zsarolassal. Mert tudja, hogy akkor a masik enged. Kivancsi lennek mit szolt volna a kedves uriember, ha a lany megiscsak elmegy..... engem az ugyan ilyen exem inkabb bezart a szobaba.
2017. máj. 12. 15:04
Amikor valami alapból nem mûködik, nincs meg, azon nem lehet javítani.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook