Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szakítás 17 év után. Te milyen levelet küldenél? fórum

Szakítás 17 év után. Te milyen levelet küldenél? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
11. laprincipessa (válaszként erre: 1. - Paxmir)
2017. jún. 15. 02:21

Tudod, gondolkodtam azon, hogy hogyan lehetne erre a kiírásra szofisztikáltan válaszolni.

Nem lehet...

10. Bözsi néni (válaszként erre: 1. - Paxmir)
2017. jún. 14. 23:19

Az energiádat fordítsd inkább arra, hogyan tovább. Találd ki, tervezd és valósítd meg.

Ami elmúlt, abból emlékezz a szépre, törődj a gyerekeddel, mint jó apa és élj boldogan tovább. A levelet meg az önsajnálatot hagyd a fenébe.

9. Börnike75 (válaszként erre: 1. - Paxmir)
2017. jún. 14. 22:08
Ez valami vicc?
2017. jún. 14. 20:44

Jah, hogy férfi vagy...soha nem nézem az adatlapokat. Akkor meg pláne ne írogass ilyeneket. Kiábrándító, ne csináld.

Fel a fejjel. Jön más.

2017. jún. 14. 20:40

Én is a hónap elején szakítottam több, mint 17 év után. Már pár éve csak vegetáltunk, de fél évvel ezelőtt részemről teljesen véget ért ez a ,,szerelem". Néhány mondatban megírtam, -mert kérték- hogy úgy érzem belefásultam ebbe az egészbe és szeretnék egy új életet kezdeni.

Úgyhogy most szabadúszom és várom az udvarlókat.

6. a03dd05915 (válaszként erre: 1. - Paxmir)
2017. jún. 14. 20:33

Egy férfitól egy ilyen "szenvedős" levél, számomra már okot adna arra, hogy elhagyjam.

Ne küldj neki semmit!

Viseld méltósággal, és örülj a szabadságodnak!

2017. jún. 14. 20:31
Nem írnák levelet,minek.Ha szóban nem tudtad el mondani ami szerettél volna,levélbe nem tenném...
2017. jún. 14. 20:30
17 év után nem írnék, hanem leülnék vele szembe és megbeszélném.
3. massalhangzo (válaszként erre: 1. - Paxmir)
2017. jún. 14. 20:29

ez mire jo? 17 ev az nem keves, gondolom, szeretted, szeretett. akarmi volt a szakitas oka, ertheto, hogy faj neked es szenvedsz, de egy ilyen levellel csak magadat alacsonyitod le


en azt gondolam errol a levelrol, hogy szanalmas es gyerekes, buta vergodes, es jol tettem a szakitast


nem tudhatod, mit hoz a jovo, ne temesd ezert a multat, csak hagyd megtortenni a dolgokat, es a sajat celjaid fele fordulj

2017. jún. 14. 20:26
Lelki terrort alkalmazni undorító.. Ne írj semmit, tartsd tiszteletben a döntését!
2017. jún. 14. 20:24

Gondolom a többség semmilyet én ilyet fogok:

Ha az a terved, hogy akkor tegyél tönkre amikor végre kezdek többféle területen egyenesbe jönni, akkor a legjobb úton jársz.

Belebetegszek a végleges szakításunkba úgy érzem nem adtam rá akkora okot mint ami a következmény.

Az urnahellyel nem lesz probléma. Csak annyit kérek segíts majd a gyerekemnek a hamvasztási eljárás körül.

Nem leszek öngyilkos annál jobban szeretek élni és gyáva is vagyok, elintézi helyettem a természet. Remélem a lelkiismereted tiszta marad, amilyen erős vagy ezzel nem lesz problémád.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook