Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szabadulnál a szépséghibáidtól? fórum

Szabadulnál a szépséghibáidtól? (beszélgetős fórum)


18. Rescue
2013. dec. 14. 13:14
A pattamásaimtól. :D Amúgy meg vagyok a gyári hibáimmal :D
2013. dec. 14. 10:54
NEM.
2013. dec. 14. 10:54

Sziasztok! Jó régen írtunk már erre a fórumra. Azt hiszem, a szépséghiba nagyon tág fogalom, mindenkinek mást jelent. Én itt azokra a kozmetikai szépséghibákra gondolok, amik igenis megkeserítik a mindennapjainkat. Gondolok itt már-már a látómezőbe is belógó fibrómákra, vagy a nyakon, hónaljban lévőkre. Ha ilyet tapasztaltok magatokon, vagy szeretteiteken, jó ha tudjátok, hogy ennek az eltávolítása nagyon egyszerű, és nyomtalanul gyógyul, Ugyanez igaz az éranyajegyekre, a kis kiterjedésű pigmentfoltokra, és az arcon található rendellenes szőrnövésre, és még folytathatnám, ha érdekel Benneteket.

Üdv: Betti

2013. máj. 8. 20:30
Nem. Jó vagyok így ahogy vagyok, aki igazán szeretni fog, annak nem számít majd a szépséghibám, hogy a belsőd szép legyen az számít igazán! :) A felesleges kilóim jobban aggasztanak. :D
2013. máj. 8. 20:19
jaja ha lenne egy eles szikem...ossze de vissza kaszabolnam magam....de csak modjaval mint Dr Hannibal Lecter...mm pontossaggal a vegsokig hehe
13. 342402de6d (válaszként erre: 12. - Z. Betti)
2013. máj. 8. 19:58
Minden vagyok csak boldog nem...még így 1 év múlva sem...
12. Z. Betti (válaszként erre: 11. - 342402de6d)
2012. jún. 9. 21:52
Boldog ember. Na meg egy 3 hónapos ajánlatra egyébként is kár lenne rohanni...
2012. jún. 5. 11:54
Isten őrizz!Pont így vagyok jó, ahogy vagyok :)
2012. márc. 5. 07:50
Ha siettek, még egy 3-as kúra beleférhet, de erősebb napsütésnél már nem szabad végeztetni. Így is magas faktorszámú fényvédő használata elengedhetetlen.
2011. szept. 24. 18:17
Ha szabadulnátok a nyáron megvastagodott foltossá vált bőrtől, lassan érdemes a mikrodermabráziót vagy más hámlasztó kezeléseket igénybe venni. A kozmetikák felkészülten várnak Benneteket. Sok helyen kuponos lehetőséggel is igyekeznek megismertetni az eljárást.
8. f26ff63135 (válaszként erre: 7. - Huanita80)
2011. jún. 5. 14:26

Igen az a normál eset, amit te érzel. Én ebben kicsit beteges vagyok... sajna. :(

Huh... régebben nekem is volt ilyesmim, de az csak sima ahagyümölcssavas hámlasztás ha jól emlékszem/tudom és kozmetikus csinálta.

Én arra gondolok, mikor kórházban/klinikán csinálják a hámlasztást, mert valóban húsig maratják a rétegeketget. Annak az idős nőnek is csinálták ezt, nem jut eszembe a neve, szőke táncosnő és szerintem korához képest jól néz ki, bár elég bevállalós. Ezt kötözni is kell...

Ha neked bejött az a kezelés az jó. :) Nekem a mikrodermabrázió sem segített, ici-pici régi hegeket szerettem volna vele eltűntettetni, de a 8. kezelés után is ugyanolyan mélységben és formában megmaradtak. Nem vészes, de a bababőrhöz képest feltűnő. Aztán a sok kísérletezés után rájöttem, hogy el kell fogadni azt, ami van és a legjobbat kihozni belőle, mert soha nem lesz baba... :)

7. huanita80 (válaszként erre: 6. - F26ff63135)
2011. jún. 5. 13:02

Én is szabadulnék ilyesmiktől,de nem vagyok kétségbe esve,más dolgok fontosabbak....

A mélyhámlasztástól ne félj.Nekem volt,egyáltalán nem sebesre marják a bőrt!!!Csak egy csípős krémet tesznek fel(ebből van enyhébb és erősebb)és annyit érzel hogy csipked párpercig,mint a robbanó cukor a szádban.Aztán letörlik,nyugtató krém és kb fél órát voltam enyhén piros utána és sokat javult a bőröm már 1 kezeléstől.Nekem heges,tág pórusos nem kicsit.Sokat segített ez a kezelés még fogok kérni ilyet!!!!!:)

6. f26ff63135 (válaszként erre: 1. - Z. Betti)
2011. jún. 5. 12:42

Szia. :)

Én igen... :DDDDDDDDDDD

Legszívesebben simára csiszolnám a bőröm, már beszéltünk is erről mással. Se pigmentfolt, se tág pórus, se semmilyen ilyen olyan kiálló undi dolog, se szőr... csak bársonyos simaság egy életen keresztül. :))) Na és mindjárt bilibe lóg a kezem, mert ilyen nincs.

Szóval a realitás talaján maradva, én azt tapasztaltam, hogy a drasztikus dolgok szoktak használni. A pigmentfoltokkal (nap miattira gondolok) krémekkel meg enyhébb kezelésekkel semmit nem tudtam kezdeni, nekem nem használt. Lehet egy mélyhámlasztás jönne be, mikor sebesre maratják az arcot, de az... majd, ha nagyon csúnya lesz a bőröm talán kipróbálom.

Nekem nincsenek fibrómáim, de ez is gondolom hajlam függő is. Volt egy-két nekem nem tetsző dolog magamon. Én lézerrel szedettem le őket és teljesen rendben van, semmi heg nincs a helyén és nem nőtt vissza.

2011. jún. 5. 12:40

Az ilyenektől nem esek kétségbe,de attól igen,h tele van heggel az arcom.

májfoltot,foltot-kozmetikus tud kezelni mikrodermabrazioval

tág pórusokra,kisebb hegekre,bőr egyenletlenségre stb-bőrgyógyász ,dermarolleres kezelés

lógó fibróma -szintén kozmetikus ill. bőrgyógyász ..kb 5perces -munka-


Az én gondomra meg nincs megoldás.(vagy vhol biztos van,csak még nem tudok róla) :-(

4. Z. Betti (válaszként erre: 3. - C42aaaac41)
2011. jún. 5. 12:37
Hát igazad van, nézőpont kérdése. Hál' Istennek azok azért ritkábban fordulnak elő.
2011. jún. 5. 12:29

Nem tudom,de nekem ennél azért kicsit több kell a kétségbeeséshez...


Mondjuk egy törött arccsont,vagy egy törött orr,már kétségbe ejtene!

2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Z. Betti)
2011. jún. 5. 12:27
Én nem esek kétségbe.
2011. jún. 5. 11:57

Sziasztok!

Ugye ti is kétségbe estek ha valamilyen bőrhibát tapasztaltok magatokon!

Az arcon megjelenő éranyajegyek, hajszálértágulatok, pigmentfoltok, a szem környékén, a nyakon és a hajlatokban keletkező lógó fibrómák tudom, nők és férfiak életét egyaránt keseríthetik. Milyen tapasztalataitok vannak az eltávolításukkal kapcsolatban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook