Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit tegyek, ha szégyellem a szépséghibáimat? fórum

Mit tegyek, ha szégyellem a szépséghibáimat? (beszélgetős fórum)


1 2
48. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 12. 23:07
A srácot nem fogja érdekelni. Vagy azért, mert jó vagy neki így, vagy azért, mert a szexre hajt. Ha meg érdekli és emiatt elutasít, akkor egy tuskó, nem érdemes vele foglalkozni.
47. Ágio8405 (válaszként erre: 45. - Cicamica3)
2022. márc. 23. 20:25
Csak sajnos fiatalon kevesen tartanak itt önértèkelésben, tapasztalatban stb. Sokunknak ez már természtes de 20 évesen sokunkban voltak hasonló bizonytalanságok, utólag vissza gondolva banális dolgok miatt.
46. Cicamica3 (válaszként erre: 43. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 23. 20:08
Ha azt meséli a visszeres lábad miatt,hogy "gázos" csaj vagy akkor örülj,hogy megszabadulhatsz tőle.
45. Cicamica3 (válaszként erre: 43. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 23. 20:05

Túl sok a ha és feltételezés és majd mit fog szólni..igy ...úgy ...amúgy.A pozitivumokra gondolj és ne az általad negativ dolognak itéltre! A strandokon sok különböző korú hölgynek és férfinek van a lábán visszér,mindenki látja,de őket hál.istennek nem érdekli,mert imádják a vizet ,a fürdést.


Akit szeretünk úgy fogadjuk el ahogy van.Ez a dolog téged zavar legjobban és valószinüleg nem a pasit.Ha mégis: a puding próbája az evés.


Annyian leírták,mutasd meg és elválik,hogy milyen ember ő valójában. De ha téged zavar inkább a visszér,akkor próbáld ki a lehetőségeket.

44. Ágio8405 (válaszként erre: 43. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 23. 20:03
Csak annyi a probléma hogy téged ez jobban zavar mint kène és mivel fiatal vagy tapasztalt hijján nincs rendes önbizalmad önértékelésed még és túl nagy jelentősége van nálad a külsőségeknek egyelőre.
43. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 42. - Cicamica3)
2022. márc. 23. 19:24

Milyen más probléma?

Nem. Én emiatt aggódok, de emiatt nagyon. Talán azért mert ez engem is nagyon zavar így attól félek mást is fog. Főleg egy srácot, akinek azért tetszeni szeretnék. Hiúság is egyben, nem akarom hogy esetleg azt mesélje másoknak, milyen gáz csaj voltam.

Ez nem az én véleményem, mielőtt bárki félre értené.

42. Cicamica3 (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 23. 18:40
Az a gyanum,hogy van ott más probléma is,ha ennyit aggodalmaskodsz.
41. Ágio8405 (válaszként erre: 35. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 23. 18:29
Akinek ennyin múlik egy kapcsolat az olyan is….
2022. márc. 23. 16:43

Milyen orvosnál csináltattad az erek eltűntetését és TB-re vagy fizetősen?

Ha fizettél, akkor mennyit?

39. Channa* (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 23. 16:42

Én nem aggódnék a helyedben;)


A legtöbben azt gondoljuk, hogy a pasikat zavarja pl.a narancsbőr, de a legtöbb azt sem tudja, hogy mi az;)


Az én férjem tuti, hogy nem tudja, hogy mi az:DDDD

2022. márc. 23. 16:36
De amúgy még nem is tudod, hogy hogy viszonyulna hozzá, simán lehet hogy leszarja, de már gyártottál egy forgatókönyvet ahol nem tetszik neki, kezelteted és elmúlik és aztán megint tetszeni fogsz neki. :D Kicsit nyugodj meg, mostmár full jó idő van, a következő randira menj miniszoknyában, aztán ha kiderül hogy agyilag ezen a szinten van, hogy addig tetszel neki "nagyon" amíg nincs valami minimális szépséghibád, akkor legalább megspóroltad magadnak a többit.
37. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 36. - Scherlock)
2022. márc. 23. 16:30

Ezt mire mondod?

Hogy nincs önbizalmam vagy mire?

36. Scherlock (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 23. 16:23
Nálad valami más a probléma, nem a visszér...
35. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 34. - Cicamica3)
2022. márc. 23. 16:12
De tanulok, csak a srácot nem értem.
2022. márc. 23. 16:10

Elolvastam a hozzászólásokat.Annyi okos,értelmes dolgokat írtak le,hogy ha ezekből nem tanulsz akkor semmiből.


Az "ember" az elfogadással kezdődik!

2022. márc. 23. 16:06
Meg én olyan hülyeségnek tartom részéről ezt az egészet. Én tetszek neki nagyon, de ezzel együtt már nem, aztán ez egy olyan dolog, amit el lehet tüntetni, ahogyan írtam is. Ha pedig eltűnik, akkor már mégis tetszek majd neki? Ez olyan fura.
2022. márc. 23. 16:03

Jó, de ha azt nézzük, akkor az már kiderült, hogy neki erről általában mi a véleménye. Gáznak tartja.

Itt a kérdés csak az, hogy mivel én tetszek neki és én egy különálló személy vagyok, tehát engem magát az embert elfogadna még ezzel együtt is vagy nem.

31. 37e1ff8723 (válaszként erre: 27. - Bichi)
2022. márc. 23. 16:01
🤣
30. fincsi5 (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2022. márc. 23. 15:59
Épp ezt akartam írni, hogy akkor kellett volna szólnia.
29. Napsugár8 (válaszként erre: 27. - Bichi)
2022. márc. 23. 15:50
Akkor nem is, de mennyivel jobb, ha utána 2 nappal közli, hogy: akkor nem akartam szólni, de nekem így mégsem kellesz... Hát derüljön ki, még mielőtt a szerszám felállna, hogyan is gondolja ezt.
28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - Bichi)
2022. márc. 23. 15:50
Nekem erre azt mondta valaki, hogy ilyen nem szokott lenni. Ha nem fogok neki tetszeni, azt abból fogom észre venni, hogy nem akar velem semmit többé. De az elég rosszul fog esni. És ha még más oka is lenne, én tuti egyből erre gondolnék, hogy ez volt az oka.
27. Bichi (válaszként erre: 25. - Napsugár8)
2022. márc. 23. 15:45
Hát megnézném azt a férfit, aki álló szerszámmal meglátva egy visszeret, közli, hogy "Ja, hát akkor inkább nem..."
2022. márc. 23. 14:32

Sok fiatalembernek visszeres a lába, mégis a nyáron rövid ill. 3/4-s nadrágban jártak. Keress közülük párt !

- komolyan írom, nem szoktam trollkodni. -

25. Napsugár8 (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 23. 14:23
Nem adnék neki lehetőséget, hogy először "olyan helyzetben" lásson, amikor nemcsak sértő, de megalázó is lenne a vissza-táncolása. Még annak előtte ki kell derülnie, hogyan is reagál, mielőtt közelebb kerülnétek egymáshoz.
24. 55Judit (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 23. 14:18
A további értágulatok megelőzésében nem gondolkodsz, csak műtétben? Vannak nagyon jó készítmények az erek védelmére. Van amit én is használok. Pl. a YiYa Rezveratrol + étrendkiegészítő, de sok más is van. Sőt étrendváltoztatással is lehet próbálkozni, utánanézni milyen élelmiszerek védik az ereket, mik azok amik inkább károsítják. Te még fiatal vagy, érdemes a megelőzéssel is foglalkozni.
23. andi6020 (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 23. 14:13

Próbálj meg nem hülye lenni.



Utolsó mondatodra reagálnék csak. Nem, ilyen esetben nem érdemes a sráccal foglalkozni. Kiegészíteném azzal, hogy ez nem hiba, amit el kellene/lehetne fogadni. Hiba az, ha hisztis vagy, vagy féltékeny, vagy mindig késel, ilyesmi. De az nem, hogy visszeres a lábad.


Hány éves vagy?

2022. márc. 23. 14:11
De miért neked kellene változtatni a testeden (most azt hagyjuk hogy ez nem csak esztétikai probléma), miért nem a pasinak a viselkedésén, meg a hozzáállásán? Ha túl kicsinek találná a melleidet egy férfi, megnagyobbíttatnád a kedvéért? Ugye hogy nem... Akkor a visszerek kezeltetésében se az motiváljon, hogy neki tetsszen. Abszolút ne is csinálj belőle ügyet, ne említsd meg, azt meg főleg ne, hogy mennyire aggódsz hogy emiatt nem fogsz neki tetszeni. Viselkedj úgy, mintha nem is léteznének a visszerek, és kész.
2022. márc. 23. 14:11
Igen, az valóban nem jó ha valaki csak a külsőségeket nézi. De ez pl biológia és kémia, nem tehet ő sem arról ha emiatt már nem érzi majd a vonzalmat irántam. Tehát ha tetszek is neki egyébként és az arcom is, de ha ezt meglátja és egyszerűen nem vonzom már, arról ő sem tehet. Persze az is igaz, fordítva engem nem zavarna ha neki ilyen lenne, illetve bármi más hiba amit még nem láttam. Engem nem ábrándítana ki.
20. 37e1ff8723 (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 23. 14:09
Ha ennyi eltántorítja, nem érdemes. Azt jelenti, nem tetszettél annyira...
19. Léna123 (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 23. 14:07

"Vagy ilyen esetben nem érdemes már a sráccal foglalkozni, ha a hibáimmal nem fogad el?"


Ezt te tudod, hogy neked érdemes e egy ilyen sráccal foglalkozni, akit csak a külsőségek érdekelnek.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook