Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szabaduljunk meg együtt április 29-től 2 hónap alatt minél több kilótól! fórum

Szabaduljunk meg együtt április 29-től 2 hónap alatt minél több kilótól! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
213. *Haynee* (válaszként erre: 212. - *Királylány*)
2010. máj. 6. 12:06

Szerintem az n97 sokkal jobb. Az n95 fiús, és sok a szériahibás bennük.

De hagyjuk, ez nem fogyi :D:D:D

212. *Királylány* (válaszként erre: 209. - *Haynee*)
2010. máj. 6. 11:28
én is lehet olyat fogok venni ha több pénzem lesz vagy n95 8gb.
2010. máj. 6. 11:13

Sziasztok!

Nem birtam ki,h ne merlegeljek,de megerte mert lement 1 kg,vagyis most 71kg vagyok:)

Gratula mindenkinek,es tovabbi kitartast!

210. lizoka
2010. máj. 6. 11:08

sziasztok!

tegnap nem jelentkeztem mert szégyelltem magam.

a keresztlányomnak volt a szülinapja és nem bírtam ki!!!!!ETTEM EGY NAGY SZELET SOMLÓI TORTÁT!!!!!DE MA MEGINT TELJES ERŐBEDOBÁSSAL FOGYI!!

209. *Haynee* (válaszként erre: 207. - *Királylány*)
2010. máj. 6. 10:21
Én is ilyen vagyok, illetve voltam. Tavaly Karácsonyra megkaptam álmaim telóját( nokia n97), így azóta nem nézegetek másik telefont :):)
208. *Királylány* (válaszként erre: 205. - Biabababa)
2010. máj. 6. 10:14

Milyen órán vagy?

Mit tanulsz?

Gratula a fogyáshoz.

2010. máj. 6. 10:13

Jó reggelt!


Itt olyan csúnya borús idő van. :S

Fejem is fáj.

Remélem délutánra jó idő lesz.

Épp most kávézgatok. :-)

Tegnap vettem egy nagyon édes cipellőt. :-)

Samsung corby telefon van valamelyikőtöknek?

Úgy néz ki olyan telóm lesz.

Enyémet el akartam adni és kaptam egy csere ajánlatot.+ fizetnek még rá úgyhogy jól is járok. Kicsit teló mániás vagyok kb fél évente cserélem. XD

2010. máj. 6. 09:30
Én tegnap óta semmit nem fogytam :)
2010. máj. 6. 09:18

Éppen órán ülök :) Hát nem túl izgi óra... mind1 nem is untatok vele semmit :)


cukorborsobogi grat neked is :)


reggel 73,3 voltam :) Annyira örültem neki :)

2010. máj. 6. 09:10
Sziasztok. Tegnap du. nem tudtam írni, most meg alig győzöm visszaolvasni hogy miket írtatok. Jó hogy így pörög a fórum. :)
2010. máj. 6. 08:54
Csatlakoznék én is.Szeretnék 8-10 kg-tól megszabadulni.De egyenlőre megelégszem ha 60 alá mennék.Most vagyok 67.A mérlegem szerint.Ha hihetek neki.
202. Dettianya (válaszként erre: 194. - 07c4794583)
2010. máj. 6. 08:48
Ne is foglalkozz vele.Lehet hogy a te mérleged is begolyózott.Volt egy sima mérlegem,de már úgy szét potyogott a sok rugdalástól hogy,a férjecskémtől újat kaptam.Egy digitális csodát.Hát ez a mérleg tiszta dili.De ezt nem merem rugdalni mert biztos drága volt:)
2010. máj. 6. 07:13
Azt mondtátok ma van a mérlegelés 104,7 :)
200. 3cbd320f88 (válaszként erre: 181. - 07c4794583)
2010. máj. 6. 07:13
jó anyag is :)
199. 3cbd320f88 (válaszként erre: 186. - *Királylány*)
2010. máj. 6. 06:54
én ha tehetem minden nap...nem idő függő pedig pici gyerekem van, inkább hogy milyen volt az adott nap energiában :)Ha nagyon lefáraszt akkor ülve elalszom :)
2010. máj. 5. 22:53

AZ EGÉSZSÉGES TÁPLÁLKOZÁS NAGYKÖNYVE

Frank Zsófia - Borics Kata



Mivel az ember minden tevékenysége a saját hármas egységéből indul ki és ahhoz kapcsolódik, elég megérteni a táplálkozás és a táplálás szavak közötti összefüggést, hogy lássuk, itt messze többről van szó, mint evésről és ivásról. A táplálkozás hármas mivoltunk (test, lélek, szellem) egészének fenntartását, táplálását, végső fokon egész lényünk gondozását és jólétét jelenti.

E gondolatmenet szerint az első és legfontosabb szempont annak a megállapítása, hogy voltaképpen kik vagyunk mi, emberek, milyenek vagyunk, jó kapcsolatban vagyunk-e saját magunkkal, vagy ha eddig erre nem fordítottunk figyelmet, akkor hogyan teremtünk kapcsolatot önmagunkkal, a testünkkel, önnön érzelmi, gondolati, tudatos és tudattalan mivoltunkkal, valamint a lelkünkkel. Tisztázandó az is, mit jelent számunkra a táplálkozás, a méregtelenítés, mit, mikor és hogyan eszünk, iszunk, és nem utolsósorban az is, hogy milyen táplálkozással őrizhetjük meg vagy állíthatjuk helyre az egészségünket.

Láthatjuk, hogy amit érdemes tudnunk a táplálkozásról, annak egészségvédő, betegségmegelőző és betegségeket gyógyító szerepéről, azt megtaláljuk ebben a kiadványban. Az elméleti tudnivalókon kívül esetleírások, tanácsok és nagyszámú egészségvédő, valamint diétás recept segíti az olvasót abban, hogy megtalálja vagy kialakítsa a neki legmegfelelőbb táplálkozási és életvezetési szokásokat.



Ismeritek ezt a könyvet?

Ha tudtok jobban szívesen fogadom az ajánlásokat.



Én ezt holnap megnézem a könyvesboltban.

Kíváncsi vagyok.

Valami könyvre lenne szükségem amiből megtanulom h kell egészségesen táplálkozni mire van szükség a szervezetnek stb.

Azért, hogy majd helyre tudjam hozni a dolgokat ha lefogyok meg közbe is mert kissé felborítottam a szervezetem működését.

2010. máj. 5. 22:05

Sziasztok!Latom mindenki nagyon szepen halad:)

En is igyekszem,de most nem tudom mennyit sikerult leadnom,mert nem mertem magam 2 napja,ami nagy szo:D

majd csak penteken merlegelek vagy szombaton ezt majd meg eldontom.Ezutan nemis fogok csak 1 heten egyszer merlegelni,persze ha kibirom...:D

Mai menum:reggeli-szalami paprikaval,paradicsommal,sos turoval

ebed-husleves,vacsi-2 joghurt,1 alma.

Delutan setaltam a fiammal 2,5 orat,ez volt a tornam:P


Most meg tudnek enni valamit,kicsit ehes vagyok,de inkabb megyek fogat mosni:P

196. *Királylány* (válaszként erre: 194. - 07c4794583)
2010. máj. 5. 21:18
Az lehet izom is. Nekem is mióta futni járok híztam és mégis zaklatnak az utcán h fogytam áruljam el a módszert stb. Én meg kamuzhatok egyfolytában... Elmehetek színésznek. XD
195. *Királylány* (válaszként erre: 193. - 07c4794583)
2010. máj. 5. 21:13

Apukám meghalt de szerettem nagyon. Gúnyolódott sokat a súlyom miatt mert duci voltam. Elősször ez a nem evés akkor jött amikor ő beteg lett.

Meg a sok többi dolog is stimmel. Halmozott nálam ez. Remélem sikerül amit szeretnék. Új munkahely és suli. Akkor mennék albérletbe. Eléggé maximalista is vagyok meg akarok felelni. Ez is igaz.

194. 07c4794583 (válaszként erre: 188. - Dettianya)
2010. máj. 5. 20:39

híztam húsz dekát tegnap óta :o)


de szerintem az ilyesmi nem mérvadó .. 1 napi eredmény legalábbis

193. 07c4794583 (válaszként erre: 184. - *Királylány*)
2010. máj. 5. 20:38

jaj :(

tudtad, hogy a fiatal lányoknál két dologgal magyarázzák legfőképp az anorexiát?

az egyik a teljesítményorientált, a lányát folyamatos megfeleléskényszerben tartó, a hibáit gúnyoló apa (néha az anya is, de apánál gyakrabb),

meg a figyelemhiányos anya...

192. 07c4794583 (válaszként erre: 190. - 8cfbe1d61f)
2010. máj. 5. 20:36
ezt én is szoktam, igaz, én vajon azért szeretem megfuttatni a hagymát... plusz a szerecsendió, az nagyon jó bele (szerintem), főleg, ha frissen reszelt.
191. *Királylány* (válaszként erre: 190. - 8cfbe1d61f)
2010. máj. 5. 20:18
Nem is ettem ilyeneket még soha. Jól hangzik. Megyek hozzád ebédelni. :-)
190. 8cfbe1d61f (válaszként erre: 189. - *Királylány*)
2010. máj. 5. 20:16

Nekem nagyon nagy kedvencem a póréhagymakrémleves. A sötétzöld szálakon kívül az egész hagymát felkockázom, vízben olaj nélkül megfőzöm és leturmixolom. Egy kis tejszín mehet bele, só, fokhagyma, bors. Se liszt, se krumpli, nem kell bele semmi, úgyis sűrű, nem kell sok vízben főzni. Egy szálból 2-3 tányérnyi simán megvan, ha magadnak főzöd, nem is kell több, és a póréhagyma meg a fél deci tejszín nem több, mint 250 Ft. Egy kis reszelt sajt is mehet a tetejére, nem sok, csak két kis csipetnyi.


De lehet zöldséglevest is, répa, fehérrépa, karalábé, karfiol, marék borsó, fél krumpli. Lehet fehéren vagy tejszínesen kis tárkonnyal, ezt is eheted 2-3 nap, és minimális kalória. Viszont ha lefedve főzöd tavaszi zöldségekből, íííízbomba. :)

189. *Királylány* (válaszként erre: 187. - 8cfbe1d61f)
2010. máj. 5. 20:09

Köszönöm a dícséretet.

Nem saját ötlet a trükk amúgy hanem a dokim ajánlotta de nem ilyen szituációra pont de bevált. Jót tesz h járok hozzá. :-) Aranyos szeretem komolyan. :-)


Igazad van nem kéne olyan vackokat enni az sok kcal egy kis darab ami kisebb mint a tenyerem 30kcal.(pici a kezem pedig)

A leves az jó finom szeretem.

188. Dettianya (válaszként erre: 181. - 07c4794583)
2010. máj. 5. 19:52
Szia!Hogy vagy?Kilóid?:)
187. 8cfbe1d61f (válaszként erre: 185. - *Királylány*)
2010. máj. 5. 19:41

Juj, hallod, komolyan büszke vagyok most rád. Szuper vagy! Ne is foglalkozz vele, fejleszd magas fokra a trükködre.


Főzés: kezd levessel, párolt zöldséggel, ez egészségesebb, mint a kétszersült, és kevesebb is a kalória. Ne félj ízeket érezni. :) Megpucolni a zöldségeket nem nagy feladat és párolni vagy főzni sem.

2010. máj. 5. 19:36
Ti voltatok ma tornázni? heti hány napot szoktatok?
185. *Királylány* (válaszként erre: 182. - 8cfbe1d61f)
2010. máj. 5. 19:36

Nem nagyon tudok főzni. :-) Meg félek is hogy akkor jobban hízok. Konyhai mérleget amit kinéztem meg kéne vennem és akkor tudnám mi mennyi kcal ahogy írtátok.

Tuti nem tudja mi az h anorexia.

Ha meg tv-ben hallott róla vagy újságban nem tudja h ez az mert ott csak 30-40kg-sakról írnak.


Lett egy trükköm és ezáltal ki tudtam kapcsolni ezeket amiket mondott. Remélem máskor is működik csak mert egy hajszálon múlt h megint rosszat csinálok magamnak...

De sikerült megúszni.

És futni is voltunk. :-)

Vékony leszek és egészséges.

184. *Királylány* (válaszként erre: 180. - 07c4794583)
2010. máj. 5. 19:32

Próbáltam már vele beszélni erről. Célozgattam rá h nem vagyok teljesen egészséges. Mondtam neki a vérvételes leletemet is mert elküldött az orvosom. És azt mutatta ki h éhezek... Ketontestek kiszáradás. De nem foglalkozik vele. Igazából nem vagyok olyan fiatal h foglalkoznom kellene a véleményével de nekem fontos lenne az ha rá veszem magam arra h eszek változok ne szóljon be.

Sajnos őt sosem érdekelte mi van velem. Csak akkor vagyok fontos neki ha helyette kell elintézni a dolgokat.

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook