Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szabaduljunk meg együtt április 29-től 2 hónap alatt minél több kilótól! fórum

Szabaduljunk meg együtt április 29-től 2 hónap alatt minél több kilótól! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
2010. máj. 13. 14:20

Sziasztok!

Még új vagyok itt, de a fórumot olvasva látom, mennyire tudjátok bíztatni egymást.Ez nagyon kedves mindannyiótoktól.

Ugyan nem ápr.29 óta diétázom, de szívesen csatlakozom közétek,

hátha nekem is tudtok erőt és kitartást adni, hogy végre megszabaduljak felesleges kilóimtól.


Mindenkinek jó zsírégetést kívánok!

302. Zezi (válaszként erre: 300. - 07c4794583)
2010. máj. 13. 13:55

Szia!

Igen ikrek, 13hónaposak. Köszi a bókot. Terhesség alatt nagyon sokat híztam. Több mint 35kg-ot. Szépen lassan lementek rólam, de még van rajtam kb 5kg amitől meg szeretnék szabadulni. Ruhában egész csini vagyok, de ha le kell vetkőznöm akkor igencsak meglátszik rajtam a felesleg. Most pedig itt a nyár mikor nem lehet ruha alá bújni :)


Szívesen csatlakozom hozzátok :)

301. 07c4794583 (válaszként erre: 299. - Biabababa)
2010. máj. 13. 13:42
én drukkolok :]
300. 07c4794583 (válaszként erre: 297. - Zezi)
2010. máj. 13. 13:41

Szia Zezi!


megnéztem a képeid, ikrek a gyerekek? Ahhoz képest azért igen jól nézel ki! :)

Felvegyünk a táblázatba, társulnál hozzánk?

Mesélj magadról :)


Üdv

b

2010. máj. 13. 10:31

Grat mindenkinek!! Ma asszem extra éhes vagyok... Amit most tényleg sok-sok vízzel nyomok el... már lassan legurul a 1,5 liter vége :D Most kipróbálom, hogy csak nagy üvegből iszom és akkor meglátom pontosan mennyit is nyomok le egy nap :)

Ebédet nagyon várom: párolt répa :D egyszerűen imádom :) Anyu nagyon jól csinálja.

Szép napot és drukkoljatok, mert mindjárt ZH-t írok :)

298. *Haynee* (válaszként erre: 297. - Zezi)
2010. máj. 13. 09:51
Gratula!
297. Zezi
2010. máj. 13. 09:44
Sziasztok! Én "csak" hétfőn kezdtem a fogyókurám. Minden nap tornáztam eddig 40-80perceket és az étkezésen is változtattam aminek az eredménye eddig -2kg.
2010. máj. 13. 09:41
Sziasztok. Én tegnap elég soktam mozogtam, úgyhogy ma a jól megérdemelt pihenőnapom töltöm. Ti hogy álltok??
295. emma81
2010. máj. 13. 06:35

Sziasztok!


Hát igen, én is alig-alig eszem és semmi. Valószínű nálam is a jó kis mozgás segítne megindítani megint. Szóval muszály lesz neki állnom.:(

Pedig tényleg igyekszem nem túl sok kalóriát bevinni. Bár a férjem szerint az alakom változott. Mintha kisebb lenne a hasam, meg a derekam és érzem, hogy bizonyos ruhák nem olyan szűkek, mint voltak. Szóval lehet, hogy van változás, csak a mérlegem rossz.

Szóval kitartás nekem és mindenkinek:)))))

Hajrá csajok!!!:)

2010. máj. 13. 00:42

Sziasztok,


látom, Lady személyében újabb oszlopos tagot nyertünk, szia Lady :)


Amúgy nem ecsetelném mai kalandjaim a Zürichből Budapestre való hazaautókázással, de volt érdekes dolog bőven.. (nem működő matricaautomata, nem működő autópálya-wc /méghogy wc-papír? úgyis ellopják// , nem működő bankautomata - jellegzetes élmény hazajönni mindig :-D


de azért 1000 km betett kicsit. Itthon nincs mérleg, szóval igyekszem vigyázni...

2010. máj. 12. 22:04

sziasztok,szép jó estét mindenkinek!:)


vége a napnak,kinek hogy telt?én sajnos csak este jutottam el a kondiba és kevesebbet is futottam...kb fél órát...többet szoktam,de nem szeretek este futtni,csak reggel!


kajaügyileg ma jó kislány voltam:)

ez a zöldséges recept tényleg jól hangzik!mindenképp kipróbálom...még sajtot is lehetne rá reszelni egy keveset!

292. *Haynee* (válaszként erre: 283. - Zsumma)
2010. máj. 12. 21:36
Jól hangzik :)
291. Dettianya (válaszként erre: 287. - Zsumma)
2010. máj. 12. 17:32
annyi zöldség van amit imádok,és már meg is lehet fizetni.Cukkini,brokkoli,új répa.A többit is de ezeket nagyon.Csak nem igazán tudom őket elkészíteni.Párolva,vagy csőben sülve,de az már kalória dús.Úgyhogy ezt bizti kipróbálom:)
290. Dettianya (válaszként erre: 288. - Biabababa)
2010. máj. 12. 17:26
Nagyon ügyes vagy.Csak így tovább.
289. zsumma (válaszként erre: 288. - Biabababa)
2010. máj. 12. 14:17
:-) ezért jó a centizés, ott nagyon jól látszik:-) ügyi vagy!!!
2010. máj. 12. 14:13

Kicsit elkeseredtem, mert azt hittem mostanra már meglesz összesen 10 kg mínusz tavaly nyárhoz képest... és nem... viszont annyira mérges lettem, hogy megmértem a derekam (most csak erre volt időm!!) és 04.22-hez képest 4 azaz NÉGY cm ment le :O Nem hittem a szememnek :) Szóval ez most jó nagyot dobott a lelkesedésemen :D


Juj ez a zöldséges dolog iszonyat jól hangzik :D jövő héten ki is próbálom :)

287. zsumma (válaszként erre: 286. - Dettianya)
2010. máj. 12. 14:06

bevallom őszintén, én kibírom hús nélkül:-) néha egy kis lazac, pulyka vagy csirkemell,de ez a max. nem kívánom egész egyszerűen. viszont ezt a zöldséges dolgot eheted szerintem köretként is hús mellé, jobb mint a rizs, tészta, tömény krumpli.

próbáld ki, sokat nem veszíthetsz vele. olyan zöldségekkel készítsd, amiket szeretsz.

286. Dettianya (válaszként erre: 285. - Zsumma)
2010. máj. 12. 13:53
Nem hangzik rosszul!Szerintem kipróbálom.Jó néha egy kis változatosság.Úgy is elég egyhangúan eszem.De azért nyugtass meg.Nem csak ilyeneken élsz ugye?Mármint úgy gondolom néha jó az ilyen,de én husi nélkül meghalok.
285. zsumma
2010. máj. 12. 13:43
:-D jaja, a zöldségeket(jelen esetben: 2kis krumpli, pár szál spárga, kelkáposzta, brokkoli, újhagyma és répa), összedarabolom nem túl kicsikre, teflonon egy kis oliván megpirítgatom, megfűszerezem,bele egy jénaiba, és ráöntöm a tojás tej keveréket.1 tojáshoz 2 dl tej. duplázhatod is, ha szükséges, a lényeg, hogy ellepje pont zöldségeket. be a sütőbe. ennyi. hagymás paradicsomsalit szoktam hozzá enni, nekem ízlik:-)
284. Dettianya (válaszként erre: 283. - Zsumma)
2010. máj. 12. 13:37
Zöldséges mi tratta????Csak simán a zöldségekre öntve a tojás és a tej?
283. zsumma
2010. máj. 12. 13:33

sziasztok!

én is megjöttem edzésről, alig bírom mozgatni a karom:-)

már készül a zöldséges frittata ebédre (zöldségek, 1tojás-2dl tej ráöntve, jénaiban a sütőbe).

ma centizem, egy hét múlva megint, kíváncsi leszek!

2010. máj. 12. 13:22
Halihó mindenkinek.Össze szedtem magam.És ígérem hogy jövő hét szerdáig ismét bekeményítek magamnak.Már sokadszorra.De most érzem hogy sikerülni fog.Mondjuk jövő hét ilyenkor 65.5 leszek.Punktum.És köszönöm hogy vagytok:)))))
2010. máj. 12. 12:29

Feladni tényleg nem szabad! Meg szokták mondani, hogy a centi mérés is jó, mert centiben előbb látszik, mint kilóban.

Ma főtt tojást kéne ennem... de rá se tudok nézni, múlt héten még letuszkoltam, most már nem megy :D Inkább lágy tojás vagy rántotta... gondolom a lágy tojás a jobb mert ahhoz nem kell olaj :D

Ti méritek, hogy mennyit isztok? Illetve mindenki csak vizet iszik?

2010. máj. 7. 16:55

Ettem régebben én is norbit. Sőt ebédet rendeltem is, csak nem tartottam be rendesen és így túl nagy siker nem volt, de mondjuk felfelé se jött semmi!!!


Gondolkozok, hogy részben belekavarom majd az étrendembe :) Most ez a 2 hét húzós... de muszáj :) már csak 72,8 vagyok szóval megéri, legalábbis amíg nem leszek rosszul :) DE nincs erre utaló jel! :)


Nagyon jó nasi: joghurt+eper+pici édesítő isteni volt :D Pont ez volt a vacsim tegnap!

279. e7d648dfeb (válaszként erre: 276. - Emma81)
2010. máj. 7. 15:41
Szia! én is az update-igét követem, de még csak 2 hete...igyekszem csak 1es kódú dolgokat enni, olvastam Norbi első könyvét, magát a fazont nem istenítem egyáltalán, de van alapja azoknak a dolgoknak, amiket hangoztat a médiában, vagy éppen a könyveiben...szépen mindent megindokol, hogy mit miért, nekem egy így szimpatikus, és elég egyszerű ezt az életmódot folytatni...én jól érzem magam, egyáltalán nem depiztem be, szerintem nem is fogok...ha édességet kívánok, akkor norbis túrórudi, vagy zabkása édesítőszerrel, stbstb...megoldható :) még úgy is, hogy nem vásárolok külön élelmiszereket a boltjában...elég vastag már így is a pénztárcája :P
278. *Haynee* (válaszként erre: 276. - Emma81)
2010. máj. 7. 14:18
Én ezzel fogyok és nem vagyok se depis, se rosszul nem vagyok tőle. Nekem semmilyen más diéta nem vált be, csak ez. Pedig aztán mindent kipróbáltam én is.
277. lizoka (válaszként erre: 276. - Emma81)
2010. máj. 7. 12:38

szia!

én 3 hónapig csináltam lement 10kg.de nagyon depis lettem tőle.aki hajlamos rá annak nem ajánlom.mondjuk én csak 1-es kódosat ettem.

egyébként én is imádok enni.most kaloria számlálgatok és ebbe kicsit bele veszem a norbisat de már csak azt nem csinálnám.

pl.én nagyon édes szájú vagyok és norbi pudingot szoktam enni vagy a cba-s pudingot mert ugyanaz a kettő csak a norbis drágább.

276. emma81
2010. máj. 7. 12:29

Lenne közben egy kérdésem:


Próbálta valaki a Norbi update programot?

275. emma81
2010. máj. 7. 11:43

Sziasztok!:)


Igen rég jártam erre. A hétvégén kint voltam Ausztiában, dolgoztam.:) Ilyen alkalmi takarító muka. Mondanom sem kell, hogy nem nagyon kellett plusz mozgást beiktatnom:) Estére alig bírtam mozogni. Rengeteget kellett lépcsőznöm, mert víz csak a földszinten volt és a második emeleten kezdtünk:) Úgy néz ki honap is megyek, szóval ismét lesz egy jó hétvégém.


A kajámat próbálom kordában tartani. Teljesen lemondtam a fehér kenyérről, csak abonetett ettem, meg gyümit, kefirt, joghurtot, kevés virslit, grillezett csirmemellet.

Sajnos nekem elég nehéz a helyzetem, mert külön kell magamnak főznöm. Ott a kislányom és a férjem, akik viszont inkább híznának:)

Én reggel mérlegeltem és egyenlőre -1 kg, de most még elég sok rajtam a víz, mert épp a menzim végén vagyok. Talán egy hét múlva már többet is mutat az a fránya mérleg.:) főleg, ha este 5 után már tényleg semmi vacsit nem eszek.


Nekem is sokszor van éhség érzetem. Próbálom leküzdeni azzal, hogy iszom. Minden étkezést 2 dl folyadékkal kezdek, mert sajnos nagy étkű nagyok. Próbálok olyan nasit enni, ha már nem bírom, ami a lehető legkevesebb kalóriát tartamaz. vagy csak az íze kedvéért. Bár tegnap lecsuszott egy kinder Pingui szelet. A lányomnak vettem, de őneki nem izlik, apa meg nem eszik ilyet. Maradtam én:):(


Szóval igyekszem és látom azért vagyunk elég sokan már:)


Kitartást lányok:)!!!!


Én magam miatt akarok fogyni, mert sajnos egyre súlosabb önértékelési gondom van és ez kihat az életem egyéb területére is.


A fóliás dolgot egyszer régebben, mikor rendszeresen tudtam menni tornázni egy csoprtba, akkor próbáltam és bevált. Nekem maga a torna étkezési szokás váltása nélkül 2 hónap alatt 12kg fogyást hozott:))). De aztán lassan visszajöttek a kilók.


(Bocsi, kicsit hosszú lette:)))

274. lizoka (válaszként erre: 273. - *Királylány*)
2010. máj. 7. 11:40
köszi!ezeken már túl vagyok.szerintem nem uszom meg az antibiotikumot.
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook