Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Stresszmentes élet? De hogyan?! fórum

Stresszmentes élet? De hogyan?! (tudásbázis kérdés)


2013. máj. 3. 12:15
olyan nem letezik,idokozben mindenkinek van vmilyen stressze vmilyen problematol.
2010. márc. 4. 13:37

Az se jó, ha nem mutatod ki, ha magadba folytod még több feszültséget okoz majd, mert úgy fogod érezni, hogy próblémád van és senkivel sem beszélheted meg. Itt csakis szemléletmód váltásra van szükség, ne úgy kelj fel, hogy jajj ma megint mi lesz, hanem ez is egy szép nap. Ha idegesitenek más emberek, tanulj a hibájukból, tudd, hogy te nem akarsz ilyen lenni(de a folyamatos veszekedésekkel olyan leszel).

Csinálj mérleget, mi a jó az életedben, mi a rossz. Meglátod, a jó fog győzni, már csak örülni kell neki. A rosszakat meg legyőzni, elüldözni, de nem görcsösen, hanem tudatosan. Fogadd el magad jónak, és jó leszel, fogadd el az embereket olyannak amilyenek, itélkezz magadban, vond le a következtetéseket, de ne hagyd hogy ők uralják az életed. nem tudom mit irjak még, mert értelmes vagy, felfogod, hogy ez igy nem jó, és biztos vagyok benne, hogy sok akarattal, átlendülsz a rossz dolgokon

4. cd2f2f0546 (válaszként erre: 3. - Szecsilla)
2010. márc. 4. 07:42

igen, és ez is zavar, mert tudom, hogy szerencsés vagyok! tényleg tudom, mégis elkezdek sírni ok nélkül, vagy ideeskedem, mert nem tudom elviselni ha buták az emberek. de nem kéne ezzel foglalkoznom. semmi pozitív gondolatom nincsen, és mindig azt mondom, hogy : miért, jó valami?

amikor persze hogy jó, és most is zért látom át, mert tegnap óta egy marha nay kiakadásson vagyok túl. tudom, hogy így egy idő után el fogom veszíteni a páromat, mert ezt nem lehet bírni hosszútávon. Csak érdekelne, hogy másokkal is volt e ez. Mert elhatározom, jó, ha idegeskedem is, nem mutatom ki, próbálom max "megjátszani" magamat, hogy minden a lehető legjobb, és délután amikor találkozunk a leheő legboldogabb lenni. de az hog yminden nap ugyanúgy néz ki, ugyanazokkal az emberekkel találkozom a buszon, a vonaton, kikészít.

egy dolog van amivel nem vagyok elégedett: 10 kilót híztam, ami álítólag még jót is tett. nem tudom... azóta a szexuális életünk sincs rendben...

2010. márc. 4. 07:32

Szóval akkor van egy családod, két testvéred, akikkel jól kijössz, egy párod aki szeret téged és elfogad( a hisztikkel együtt9, van munkád, és még tanulsz is. Szóval a körülmények adottak, ahhoz, hogy boldog légy és te még sem vagy, pedig hányan imádkozhatnak egy ilyen életért. egészséges vagy? Akkor tedd össze a kezed és adj hálát minden nap azért amid van.


Kérdés: van valami amivel nem vagy elégedett magadon? Mert ez lehet mindennek az oka, ha nem tudod magad elfogadni.


Ne várd meg azt amig elveszítesz valakit, aki fontos a viselkedés miatt, tegyél azért, hogy ne veszítsd el.


Én tudom milyen ez, nekem is volt ilyen időszakom, de rájöttem, hogy az élet túl szép és túl rövid ahhoz hogy mindenen csak bosszankodjak.

2010. márc. 4. 07:12

Sziasztok!

Segítséget, és tanácsot szeretnék kérni Tőletek! Mostanában mindent rossznak látok, mindig azt gondolom, hogy senkit nem érdeklek, nem törődnek velem, akár meg is halhatok, mert senki nem veszi észre(nem akarok, de úgy érzem, hogy baromira nem törődik velem senki). Pedig van két testvérem, akikkel mondhatni „jó” a kapcsolatom, a szüleimtől igaz hogy elköltöztem, de minden hétvégén hazalátogatok, és van egy párom is, akivel lassan egy éve lakunk együtt. Van munkám, járok mellette iskolába, mégis úgy érzem, hogy egy rakat szerencsétlenség vagyok. Sokszor kiborulok apróságokon, és ilyenkor is úgy érzem, hogy mindenki csak engem bánt. Kiakadok, idegeskedem hülyeségeken, és veszekszem a párommal, amit később persze mindig megbánok, mert szegénykém nem tehet semmiről. Ő szeret, és próbál segíteni. Nem tudom, hogy mit tegyek : ( Próbálok változni, de akkor mindig történik valami, és ismét ideges leszek, és azon kapom magamat hogy sírok. : (

Nekem ez nagy probléma, és elég lenne az is ha leírnátok a véleményeteket (ha lehet ne túl sértőn), mert hátha valami megváltozna.

2010. márc. 4. 07:12
Stresszmentes élet? De hogyan?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook