Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Sinopharm oltás után szoptatás fórum

Sinopharm oltás után szoptatás (beszélgetős fórum)


10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Bichi)
2021. ápr. 28. 17:28
Köszönöm szépen a válaszokat. Sikerült beszélnem 3 szoptatási tanácsadóval is. Nyugodtan mehet. Semmi nem fog átjutni aminek nem kéne. Eddig is védve volt ezután is védve lesz.
9. Bichi (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 28. 14:37
Ha már csak kedvtelés a szoptatás, biztos nem tenném, mondjon bárki bármit, egyelőre senki nem tud 100 %-os biztonsággal semmit. Miért éri meg neked a gyerkőc "kedvtelése" az esetleges hosszútávú problémákat? Nem is értem...
8. mmacus (válaszként erre: 8. - Eperke1.)
2021. ápr. 28. 14:23
Sinopharm-ot kapott, nem oroszt.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Globus)
2021. ápr. 28. 10:12

Beszéltem a doktornővel erről, mint irtam ő már csak megnyugtatásképpen cicizik reggel mikor fel kell meg este elalvás előtt, meg nála 1 perc az egész nem órákhosszat cicizik.

Doktornő azt mondta ez mar nem rendes szoptatás nála. Csak kivancsi voltam van e ilyen személy aki igy kapott oltást.

6. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 28. 10:06
Azt nem tudom, hogy ellenjavallt-e, de várandós és szoptatós anyukákat nálunk az ÁNTSZ szervezett csoportos Pfizer oltásra hívta. Kifejezetten külön oltópontra.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Csicsi25)
2021. ápr. 28. 10:04
Leginkább arra voltam kiváncsi volt e valaki aki ezt az oltást kapta-e.
4. Csicsi25 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 28. 09:55
Akkor mi a kérdés? Nekünk jobban hiszel, mint az orvosodnak?
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Cc7a88f96d)
2021. ápr. 28. 09:24
Konzultáltam vele.
2. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 28. 09:19
Ezzel kapcsolatban is konzultálnod kellett volna a dokival.Esetleg hívd fel telefonon.Most itt hogy az emberek 50%a azt mondja majd,hogy szabad,a másik 50pedig hogy nem...az mitől jobb?
2021. ápr. 28. 08:47

A kislányom még szopizik napi 2x tegnap kaptam meg a sinopharm oltást. Lehet valami baja a kislanyomnak? Leginkább ez már csak neki megnyugtatásként szolgál.

A doktornő azt mondta nyugodtan beadhatjuk nem lesz semmi baja. Kicsit aggódok mert ellenjavallat a szoptatás a sinopharm vakcinával.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook