Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 3. oltásnak is kaphatom a Sinopharmot? fórum

3. oltásnak is kaphatom a Sinopharmot? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
69. Hattori (válaszként erre: 61. - Globus)
2022. febr. 2. 22:49

Sosem lehet tudni.

Makkegészséges ismerős halt meg 60 évesen csak úgy, füstölőgép él 90 évig. Ki tudja meddig élünk és ki mirét hal meg.

68. Hattori (válaszként erre: 64. - Cicamica3)
2022. febr. 2. 22:48
Nekem simán adta doki a Pfizert
67. liliom10 (válaszként erre: 66. - Hattori)
2022. febr. 2. 22:43
És szedsz sok C-vitamint ? Az jó az ínynek !
66. Hattori (válaszként erre: 63. - VendrinerPiroska)
2022. febr. 2. 22:37
Nekem pl állandóan gyullad az ínyem,de mitől?Már az orvos sem tudja, se fogkő,se likas fog és méggis....mégsem vagyok egészséges.
65. Channa* (válaszként erre: 62. - VendrinerPiroska)
2022. febr. 2. 21:35

Valószínű, hogy mi is hasonlóan leszünk.

Az omikronra már nem jellemző a szagvesztés.

Én ma kicsit jobban köhögök, de nem vészes, inkább csak köhécselés, meg tüsszögtem.


Nekem kell kedden majd tesztelnem, mert csak negatív teszttel mehetek be az irodába.

2022. febr. 2. 20:02
Igen,de ált.azt javasolják,hogy a harmadik oltás más alapon működjön.
63. VendrinerPiroska (válaszként erre: 56. - Hattori)
2022. febr. 2. 20:00
Van ilyen is. Valóban néha furcsa dolgok bújnak meg a mélyben. A kolléganőmnek viszont például kiderült, hogy a gerincfájdalma pszichoszomatikus eredetű.
62. VendrinerPiroska (válaszként erre: 55. - Channa*)
2022. febr. 2. 19:57
Tesómék is megúszták kb. ennyivel. Szag és ízlésvesztés 0. 5 nap csúszással lett pozítív a tesztjük a gyerek után.
61. globus (válaszként erre: 52. - Hattori)
2022. febr. 2. 09:22
Azért ez nem így van. Ha 80 éves lennél, esetleg. Megsértődnél, ha azt mondanánk, kezdd te a sort.
60. globus (válaszként erre: 58. - Hattori)
2022. febr. 2. 09:19
Van olyan ismerősöm, akinek legalább tíz éve! töredeznek a fogai, pont pár napja mondta. De még vacillál, nem akar "beleállni", fél a pótlástól. Biztosan kivehetőre gyúr...tény, hogy addig pénzt spórol, mert minek, ha úgyis az a vége. Nem lehet meggyőzni.
59. Channa* (válaszként erre: 58. - Hattori)
2022. febr. 2. 08:58

Nekem nem kell informálódnom.

Én szinte minden hónapban megyek fogászatra.


Én ezért is találom érdekesnek az ilyen eseteket.

Hogy lehet eddig eljutni? Persze, nem tőled kérdezem, csak fura számomra, ha valaki ennyire képes elhanyagolni a fogait...

58. Hattori (válaszként erre: 57. - Channa*)
2022. febr. 2. 00:15
Mert annyira el voltak rohadva. Sokaknak, aki kszerencsések,-vagy épp nem azok?- úgy romlik el a foguk,hogy észre sem veszik. Márpedig a gyulladt,beteg stb fog nagyon sok probléma forrása lehet. Nem is gondolná az ember. Érdemes ezen a téren informálódni.
57. Channa* (válaszként erre: 56. - Hattori)
2022. febr. 1. 23:20

3 fogat!?

Na, ezt nem hinném, hogy hagynám...Főleg, ha nincs semmi gond. Miért kellett kihúzni?

56. Hattori (válaszként erre: 53. - VendrinerPiroska)
2022. febr. 1. 23:19
Soka hiszik, hogy egészségesek és közben nem. Pl egy ismerősöm elment fogorvoshoz, nem fáj, csak ellenőrizni ment, 3 év után, de semmi panasz, csak úgy, 3 fogát húzták ki.
55. Channa* (válaszként erre: 49. - Timycat)
2022. febr. 1. 23:15

Most más.


A férjemnek már múlt héten fájt mindene.

Térdei, vádlija, combjai, karjai és nagyon fáradt azóta is, illetve van egy rossz közérzete. (múltkor lázas volt, izom és ízületi fájdalmai voltak és köhögött).


A fiamnak kapar a torka, fújja az orrát.


Én szintén.


Lázunk nincs, és drukkolok, hogy ennyi maradjon.


Egyébként, csak a fiúnknak lett pozitív a tesztje, a mienk negatív, csak tünetünk van.

54. Amaunet (válaszként erre: 47. - Channa*)
2022. febr. 1. 22:37
Persze, nincs garancia semmire. De meg kell próbálni megelőzni a fertőzést és meg kell próbálni azt, hogy ne legyenek súlyos lefolyásúak a fertőzések.
53. VendrinerPiroska (válaszként erre: 39. - Hattori)
2022. febr. 1. 22:12

Persze, de a szülők még jobban mantrázzák,főleg Amerikában, mert egy autista gyerek stigmatizáló.A barátnőm férje is erre fogta az autista fiát, az hogy mikor megcsinálta vadul ivott és drogozott, az a szemében sohasem volt probléma.

Múltkor olvastam a covid vakcinák esetében fellépő placebo hatással foglalkozó kutatásról, hát nem semmi.

52. Hattori (válaszként erre: 47. - Channa*)
2022. febr. 1. 21:40
Ha meg kell halni, hát meg kell halni.
2022. febr. 1. 21:39
Èn 3 Pfizer után Modernát kaptam negyediknek .
50. Hattori (válaszként erre: 48. - Channa*)
2022. febr. 1. 21:39
Elvből nem adatok be kíanit,ruhából sem evszek łínait
49. timycat (válaszként erre: 47. - Channa*)
2022. febr. 1. 21:37

Basszus megint? 😬


De ugye nem durvák a tünetek?


Én a múlt hetet töltöttem - mint utólag kiderült - a covidos asszisztensemmel egy irodában, közös vezetékes telefont használva. De úgy néz ki megúsztam. Nincs tünetem, plusz tegnap teszteltem itthon, az is negatív.


Hihetetlen hogy megint "beletenyereltetek". Jobbulást!

48. Channa* (válaszként erre: 46. - Gabymama)
2022. febr. 1. 21:17
Miért? Mit tud a pfizer?
47. Channa* (válaszként erre: 45. - Amaunet)
2022. febr. 1. 21:17

Húúú, de ezt megoldhatták volna a maradj otthonnal is, nem?

Bár akkor nem düböröghetne a gazdaság, nem tudnák a vállukat veregetni az árstopolások miatt és nem tudnák azt csinálni, hogy ők adnak mindent, holott ők semmit nem adtak, nem segítettek, nem támogattak, mert mindent a bankok és kereskedők adnak...


Ha nálam valaki többet mos kezet, többet fújogatja a kezét, stb., akkor az már scifi kategória, és lám itt vagyunk 3 oltással és kovidosok vagyunk...


Hát...nem erre számítottam...


És azért az hozzá tartozik, hogy az oltottak is csak a szerencséjükben bízhatnak és nem az oltásokban. Most itt gondolok a kórházba kerülésre...

2022. febr. 1. 21:06
Harmadiknak Pfizert kérjél,ne kinait!
45. Amaunet (válaszként erre: 44. - Eandi78)
2022. febr. 1. 21:03

Szerintem meg az a legrosszabb, hogy az emberek még mindig nem értik, hogy az oltás nem fog megvédeni attól senkit, hogy megfertőződjön. Az a védekezés mindenkire magára van bízva. Hordjon maszkot, mosson kezet!

Az oltás attól véd, hogyha lehet, minél kevesebben kerüljünk kórházba.

44. eandi78 (válaszként erre: 40. - Timycat)
2022. febr. 1. 20:37
Az a legrosszabb, hogy ugyanott vagyunk, mint 2 éve. Az orvosok sem tudnak semmit. Elintézték annyival, hogy itt az oltás, az a megoldás. Oltottként elkapni a betegséget? Semmi gond. Ja. Talán nem egyszerre terheli az eü-t, aki oltás vagy 34. elkapás "áldozata" lesz.
43. Hattori (válaszként erre: 42. - Liliom10)
2022. febr. 1. 16:49
Azt várom már,mikor leszek robotkutta az oltástól
42. liliom10 (válaszként erre: 40. - Timycat)
2022. febr. 1. 15:24

Ha ismernél, tudnád, mennyire sajnálom, hogy ilyen beteg lettél ! A legőszintébben !!! Kívánom, hogy mielőbb egészséges legyél !

Amit én olvastam ezekről az mRNS vakcinákról, az azt jelenti, hogy nemcsak beléd szúrják ezeket az injekcióval, hanem bejutnak a sejtekbe, és a sejtekkel gyártatják a tüskefehérjét millió(vagy milliárd)számra. Az ellenanyagot is gyártja az emberi szervezet. Ahogy múlik az idő, reménykedjünk, hogy folyamatosan kiürül a szervezetből, ahogy ezek a tüskefehérjét előállító sejtek elpusztulnak.

De én úgy gondolom, hogy ezt a gyógyulást minden egyes új vakcina beadatásával az emberek megakadályozzák, vagyis a 3., 4., stb. vakcina beadásával teljesen legyengítik az immunrendszert.

Aki nálam jobban érti, majd leírja, szerinte miért is jó egyre több vakcinát beadatni.

41. timycat (válaszként erre: 40. - Timycat)
2022. febr. 1. 14:58
Bocsánat a hormonjaim újra kivizsgálására most megyek csütörtökön. Azt nem tudom kijelenteni, hogy tökéletesek. Novemberben még az volt, de most nem úgy érzem, na meg a ciklusnak már nem nevezhető "ciklusom" is arra enged következtetni, hogy gáz van, de az a mostani gyógyszer lesz ami szétcsapta.
40. timycat (válaszként erre: 37. - Amaunet)
2022. febr. 1. 14:53

Áprilisban kaptam az 1. oltást. A mindenre is oltható csilivili Pfizert.

Februárban voltam teljes kivizsgáláson. Minden eredményem tökéletes volt, ahogy egyébként most is tökéletesek az eredményeim egy szimpla és egy komolyabb kivizsgáláson. De egy sokkal mélyebb immunológiai kivizsgáláson látszik, hogy a közelmúltban valami igen seggbe rúgta az immunrendszeremet. De ahogy írtam, ahhoz kevés hogy diagnózisom legyen. A családomban senkinek sincs mozgásszervi megbetegedése és a genetikai vizsgálatok is, amik szűrhetőek mind negatívak.


Életem formája kifejezés nem túlzás, a maratonnal "szemezgettem",hogy így 40 előtt még kéne futni párat. Most annak is örülök ha segítség nélkül reggel a wc-re ki tudok menni és vissza is tudok jönni.


Az is beszédes hogy a covid ellenanyag szintem így 7-8 hónappal az oltások után is az egekben van, és nem csökken, még úgy sem hogy hónapokig önkéntes házi karanténban voltam, tehát nem lehet azt sem mondani hogy észrevétlenül fertőződtem. Ha olvasol cikkeket biztos láttad, hogy pedzegetik már, hogy nem biztos hogy annyira jó a magas antitest szint. Akár vírus, akár oltás váltja ki.


Tudom, tudom. Most jön a placebo-nocebo magyarázat.


Tudod egy olyan mezsgyén vagyok, ahol az oltatlanok kiröhögnek hogy hagytam magam leszivatni, az oltottak meg komplett h.lyének néznek, mert neeeem az oltás ilyet nem csinál.

Kész szerencse, hogy az orvosok már kezdenek rájönni, hogy deeee.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook