Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Sikertelenség fórum

Sikertelenség (beszélgetős fórum)


2008. jún. 3. 08:50

Sajnos,a témákat még mindíg nem sikerült kiveséznünk,mert neki folyton közbejön valami.

Tegnap azt mondtam neki,nem hiszem el,hogy azért nem tudtunk találkozni,amiket ő elmondott,erre azt kaptam,hogy szép,hogy nem bízok benne,és,hogy ő sosem kételkedett abban,amit mondtam neki.

Én tudom róla,hogy állandóan nyűzsög a szabad napjain,és nem is az egész napja szabad,mert másodállása is van,tudom azt is,hogy optthon nem mondhatja azt,hogy ne ekkor jöjjön a kőműves,mert találkozok a szeretőmmel,de mégis annyira feszült vagyok,hogy már nagyon nehezen viselem.Állandóan sírok,alig tudok dolgozni,és hát ami igaz az igaz,

nem ő fog eltartani,ha rámegyek idegileg.Most úgy gondolom,nekem ez már nem éri meg,így nagyon rossz élni.Lehet,sőt biztos,hogy igazat mond,de már mindegy.Szeretem őt,és érzem at ő ragaszkodását is,de így már nekem nem megy tovább.

Nem tudom,én vagyok-e türelmetlen? Mit gondoltok?

2008. máj. 28. 08:40
Történt egy újabb váratlan fordulat:tegnap elmondta akedvesem,hogy a felesége beteg,nem lett jó a rákszűrés eredménye.Konkrétumot ma fognak megtudni,ma megy orvoshoz.Most is azt mondta,mint eddg: okozott már neki annyi fájdalmat aza nő,hogy nincs lelkiismeret furdalása,ha így is találkozunk.Én mégis tele vagyok kételyekkel.Úgy érzem,nem etikus,ha velem is együtt van,mikozben a felesége beteg,kórházban van...viszont annyira fájna,ha emiatt lenne vége.Meg kellenen értenem,meg is értem,de annyira fáj már most,hogy úgy érzem,belebolondulok.
18. Így vagy úgy (válaszként erre: 15. - Rantidi)
2008. máj. 23. 20:51
Gratulálok a hosszú házassághoz!!!!
17. Így vagy úgy (válaszként erre: 14. - 1a50c86bb0)
2008. máj. 23. 20:48

Igen,Tegnap előtt kibökte:már otthon sem ment neki.

Azt mondja,új neki a helyzet.

16. Így vagy úgy (válaszként erre: 15. - Rantidi)
2008. máj. 23. 20:47

Én nem hinném hogy ránk illik a plátói jelző.Lassan 3 éve tudunk egymás mindennapjairól,beszélünk,ott vagyunk egymásnak hús-vér valójában,és ha vannak álmaink,végül is megvalósíthatjuk őket(bizonyos határok között)

De: néha én is érzem,mintha azt gondolná,én elérhetetlen vagyok számára,,mint ha el se hinné.,hogy ez vele igenis megtörténhet.Pedig nem.

2008. máj. 23. 06:10
biztosan csodaszép vagy.ha magadnak nem is,neki biztos.legény,sőt ifjúházas koromban nekem is voltak plátói barátnőim,én magamban érinthetetlennek neveztem őket,akik számomra annyira szépek voltak,hogy inkább imádat volt,mint szerelem.így a szexszel be sem próbálkoztam.a szépet kívül-belül értem.ha találkozunk,aki még él,még érezzük lelkünk illatát,aki nem,azt mélyen naponta elsiratom.feleségembe 25 éve csak szerelmes vagyok.az sem rossz.
14. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 13. - Így vagy úgy)
2008. máj. 21. 12:42
12 ev alatt siman tamadhattak potencia-problemai...
13. Így vagy úgy (válaszként erre: 12. - 1a50c86bb0)
2008. máj. 21. 12:24

Igen több nő is volt neki a felegége mellett,csak talán 12 éve nem volt senkije.Nem tudom ez mennyit nyom a latba a házasságuk sikertelensége miatt,egy konkrét okot tudok.Neki ez a második házassága.Az első házasságából van egy lánya,akit nem hajlandó elfogadni a felesége,és a másik gyereke,nem tarthatja vele,(sőt már van a lányának egy kisfia) a kapcsolatot,mert az asszony nem engedi,egyszerűen nem.Ez fáj neki,és még többminden...ahogy máshol is.

gyakran mondja,hogy a szeretet hiányzik a családból.

12. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 10. - Így vagy úgy)
2008. máj. 21. 12:02
Biztos megcsalta? Nem lehet, hogy emiatt ment tonkre a hazassaga?
2008. máj. 21. 11:35

ma ismét beszélgettünk egy kicsit...ugyanazt mondja,mint eddig: akarja,és szégyelli magát.Idő már nem volt arra,hogy felhozzam a feleség témát,hogy csakugyan nincs-e lelkiismeret furdalása miatta.Anyi biztos,hogy ha a felesége féltkékenykedik rám,simán ledumálja,nem dugdos senki elől,a kollegái tudni vélik,hogy köztünk teljes a kapcsolat,persze ő annyit vall be,hogy haverok vagyunk.

Azért az bíztató,hogy egy újabb találkozó előtt állunk,legalább együtt leszünk,ha más nem is történik.

2008. máj. 20. 10:02
Már többször megcsalta, többször lebukott és elég rosszul élnek.A zt mondta,kérdés nélkül,hogy nincs lelki furija az asszony miatt,ez jár neki úgy gondolja.,és nem szégyenli magát a férjem előtt.
2008. máj. 20. 09:57
És ez természetesen a nőkre is úgyanúgy áll...
8. zsó0519 (válaszként erre: 6. - 0c97fbb607)
2008. máj. 20. 09:56
Lehet benne valami,bár nem igazán van olyan pasi(tisztelet a kivételnek!!!!)akinek ez e tény problémát okozna.
2008. máj. 20. 09:53

Talán mert nem beléd szerelmes,hanem a feleségébe...

és ez lelkiismeret furdalást okoz nála.

6. 0c97fbb607 (válaszként erre: 3. - Így vagy úgy)
2008. máj. 20. 09:45

Lehet ,hogy pont itt a bibi:)

Te férjnél vagy ,neki felesége van.

Lehet ,hogy nem akarja megcsalni a párját.

2008. máj. 20. 09:43
Teli van gátlásokkal sztem.Ha nem hosszútávon tervezel vele,felejtsd el...Nem amiatt,hanem mert annyira sérülhetett valahol-valamikor,hogy ebben az életben aligha gyógyítják ki...Sajnálom.
4. Így vagy úgy (válaszként erre: 2. - 6a062297d0)
2008. máj. 20. 09:42
Amúgy igazad van.
3. Így vagy úgy (válaszként erre: 2. - 6a062297d0)
2008. máj. 20. 09:36
Tudod,nem lesz ebből a kapcsolatból annyira komoly dolog,ill nem lesz hosszútávú,hogy mi tanácsadásra járjunk....a férjem ill a felesége mit szólna? a szeretőjével jár terápiára?
2. 6a062297d0 (válaszként erre: 1. - Így vagy úgy)
2008. máj. 20. 09:26
Sexuálpszihológus!
2008. máj. 20. 09:22

Sziasztok!!!


Érdekelne a véleményetek!Megpróbálom a lényeget írni.

17 éve vagyok házas,van 2 gyerekem,és alig vagyok túl a harmincon.A házasságom elejétől fogva nem az igazi.A lényeg: kialakult egy kapcsolatom.Barátságnak indult,sőt először a gyerekem barátkozott össze vele,közös érdeklődés kapcsán.Aztán gyakran találkoztunk hármasban,mindíg jókat beszélgettünk,és elmélyült a dolog.Segített elviselni az itthoni mindennapokat,kicsit feldobott.,és én lassan megszerettem.,miközben észrevettem,hogy nem vagyok közömbös ,mint nő.Soha nem szólt,hogy szeretne valamit,csak célozgatott,figyelt,bámult,vagy épp hozzámért,megsimogatott,dea jelzései egyre egyértelműbbek voltak.Aztán ősszel valamiért jött hozzánk,és minden addig elfolytott felszínre került.Innentől fogva kezdtünk el a dologról beszélgetni.Ő azt mondta,az oké,hogy barátok vagyunk,de ha eljutunk odáig,mért ne?

Aztán egyszer meszire mentünk-volna-ha neki ment volna.Itt remegett a karomban a fickó,azt mondta nem érti mi van,mikor kíván és kellek neki.Ezt végül betudtuk annak,hogy féltünk,hogy véletlenül hazajön valaki....

Közben folyamatosak voltak a hármas találkozások,és én úgy éreztem a lelki kapcsolat is mélyebb lett.Továbbra is ha egy szabad pillanat volt a gyerektől kihasználta és simogatott,viszont rettenetesen szégyellte magát,azt hajtogatta,hogy én soha nem fogok vele még egyszer találkozni,és rájöttem,tele van komplexusokkal a mérete miatt is,talán maga miatt is,hogy majd nem lesz jó nekem.Helyünk nem volt ahová menjünk,de ő azt mondta,nem egy alkalmas dolgot szeretne.,azt viszont furcsálltam,hogy szóban állandóan álmodozott,végül nem lépett semmit,nem tett érte semmit,hogy valahogy találkozzunk,bár elismerem,nehéz ügy lett volna.

Végül is ez megoldódott.,a barátnőm segít.

Azt mondta,számítok neki,nem szerelmes,mert sosem volt szerelmes,de számítok,és szereti a kisfiamat is.Aztána mikor másodszor találkoztunk ,minden adott volt,de neki akkor sem ment.Igazság szerint nekem az a legfontosabb ebben a kapcsolatban,hogy lelkileg összetartozunk,a szex másodlagos,de ha már ott tartunk,bánt ha nem megy.Akkor is azt mondta,nagyon akarja,kíván,nagyon jó velem,és tizen éve nem állt hozzá senki ilyen közel sem lelkileg,sem testileg.Amikor harmadszor találkoztunk úgyanúgy kudarcot vallott,bár azt mondja csodaálatos így is.Viszont most már nekem is rossz.Azt mondja,bántja az,hogy többet nem találkozok vele,mert balf...,bántja mérete..Sokszor mondtam neki,türelmes vagyok,és nem az számít,hogy mekkorával,hogyan tud elintézni.Viszont most már végképp elkeseredtem:azt mondja,otthon megy neki( most már nem tudom,igaz-e?)és,hogy ha semleges helyen ér hozzám,azonnal kanos lesz,igazából érzem,látom rajta,nem is kell,hogy hozzám érjen,már sokszor attól is másképp lélekzik,ha mellette állok.Rossz látni,hogy szenved attól.hogy nem megy,teljesen rágörcsöl.Szívesen mondanám neki,hogy találkozzunk újra,beszéljünk róla,de úgy is az a vége,hogy átölel,viszont egy újabb kudarcélményre azt hiszem nincs szükségünk.Én szeretem őt,bár nem vagyok én sem szerelmes ezerrel,de ő az,akihez szeretek odabújni,akit szeretek bogarászni,akit szerethetek.,de nem tudom,van e értelme megvárni amíg tönkremegy emiatt a dolog,nem -e kéne belátni,hogy nem passzolunk ilyen téren?Ő ragaszkodik ahoz,hogy a szexet ne zárjuk ki a kapcsolatunkból,legalább is 2 hete még ezt mondta,és azt is,hogy ne is gondoljunk arra,hogy köztünk vége lesz..Tegnap kicst visszafogottabb volt,figyelt,babrálta a derekamon az övet,meg sóhajtozott.

Nem tudom megfejteni a pasit,mi okozza ezt nála? Azt mondja,mert annyira akarja,és már az elején mondja,hogy "nem fog menni".

Legyetek szívesek adjatok valami tanácsot!!!Várok mindneféle véleményt!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook