Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sikeres MLM hálózatépítők topicja fórum

Sikeres MLM hálózatépítők topicja (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
784. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 772. - Xr1000)
2010. okt. 28. 10:07

A csodacégbe én is beregisztáltam, a tagsági része tényleg jó, egyáltaln nem kamu, rengeteget spóroltunk azóta repülőjegyen, szállodán.

A hálózati részét egyszerűen nem is értem. De nagyon érdekes, hogy aki eddig beszélt róla, mindenki a "kipörög" szót használta :)

783. AirMan
2010. okt. 28. 09:10

Köszönöm mindenkinek az elismerést és igyekszem segíteni.


A termékek és a lehetőségek megismertetésénél a lényeg, hogy soha sem a terméket, a lehetőséget vagy a céged kell eladnod, hanem magad.


Légy kicsit különc, légy magabiztosabb, légy figyelmesebb és érdeklődőbb, hallgasd meg az embereket, hogy mik a napi nyűgjeik és ne reagáld le azonnal - hacsak nem félsz attól, hogy többé nem látod -, de egy-két nap múlva beszélj vele, hogy lehet, hogy tudsz valamit, ami segíthet neki.


Az ajánlatod felvezetésénél légy tárgyilagos, ne ígérgess olyat, amit még nem tapasztaltál vagy láttál. Adj infó anyagokat (azt 2 napon belül kérd vissza), adj névjegykártyát, esetleg termékmintát, stb. stb.


Ha korrekt vagy és a vevőgondozásnál és a csapatod építésénél is korrekt vagy, akkor ajánlani fognak (és a termékedet is), így rövid időn belül lesz olyan, aki téged fog megkeresni, mert XY mondta neki, hogy "nálad lehet kapni" ezt vagy azt.


Nekem sok ilyen fogyasztóm lett és nap, mint nap kapok olyan ajánlásokat, amiket nem is kell kérni, ill. olyan emberek is megkeresnek, akiket még soha sem láttam, csak az elérhetőségeimet kapta meg valakitől. - Ráadásul volt olyan, hogy azt a valakit sem ismertem. :)


A fogyasztói kört mindig belülről-kifelé kell tágítani és az ajánlásokat kell gyűjtögetni.


Ja, ha terméket viszel valakinek, akkor adj hozzá infó anyagot (amit nem kell visszakérni) és ajánlj kapcsolódó termékeket (infó anyag). Keltsd fel az érdeklődést, mélyítsd a bizalmat és a kapcsolatot.


Sok sikert!

782. abri (válaszként erre: 781. - Trully26)
2010. okt. 28. 08:37

Nekem is ez a problémám, hiába tudom, hogy a termék hatásos, nem vagyok olyan talpraesett, hogy elég meggyőzően elő is tudjam adni.

Természetesen a szponzorom segít, de nem tudja helyettem felépíteni a hálózatomat.

781. trully26 (válaszként erre: 778. - Ninja88)
2010. okt. 28. 08:10

Az engem is érdekelne, hogy lehet interneten keresztül keresztül építeni az üzletet! Tudsz esetleg ebben kicsit segíteni?

Nekem ugyanis az a legnagyobb hibám, hogy hiába tudom, hogy nagyszerű a rendszer, mégsem szívesen szólítgatom meg az embereket, nehogy tolakodásnak vagy zaklatásnak vegyék a dolgot. (igen, nekem ez a nagy félelmem...) Sokat gondolkoztam azon, hogy lehetne profin csinálni úgy, hogy az emberek keresnek meg engem és nem fordítva, és én is az internetig jutottam, de sajnos fogalmam sincs, hogyan lehetne felépíteni egy informatív és működő rendszert.

780. trully26 (válaszként erre: 777. - Abri)
2010. okt. 28. 08:06

Az biztos, hogy AirMan nagyon profi. Korábban már leírta, hogy az ő élete jelenleg hogy működik. Én akkor nem tudom, hogy gratuláltam-e neki, de most mindenképp megteszem és bevallom irigykedek is! :o)

Ahhoz, hogy úgy tudj keresni, ahogy szeretnél, mindenképpen szükséged van a szponzorod segítségére! Ha valamit, ezt nagyon megtanultam saját tapasztalatból, hogy ne félj segítséget kérni. Szerintem a szponzorod is nagyon szívesen segít és itt bárki, aki komolyan foglalkozik az üzletépítéssel, függetlenül attól, hogy ki melyik cégnél!

779. trully26 (válaszként erre: 776. - AirMan)
2010. okt. 28. 08:03

Először én is az egyetemen találkoztam a hálózati marketinggel. Engem először az átlag feletti jövedelem tetszett meg, de sajnos nem voltam elég kitartó, na meg környezeti nyomásra is, de abbahagytam. A cég teljesítette az ígéretét (garanciavállalás), ha nem vagyok megelégedve a rendszerrel, vagy a termékekkel, visszafizeti a teljes kezdőcsomag árát. Itt jöttem rá, hogy egy nagyszerű lehetőség és mindenképp érdemes figyelemmel kísérni az iparág fejlődését.

Aztán jó pár év múlva újra találkoztam egy másik céggel, de ekkor már nem a pénz motivált első sorban, hanem az, hogy segíteni tudok másokon. Csakhogy itt egy elég tisztességtelen csapatba kerültem és én nem átverni, vagy rászedni akartam az embereket, hanem segíteni rajtuk. Itt egy pénzügyi tanácsadó cégről volt szó. Ugyanis az idők folyamán rengeteget olvastam és tájékozódtam. Arra a következtetésre jutottam, hogy az embereknek igenis szükségük van a segítségre, főleg pénzügyi téren, mert a magyarok enyhén szólva is műveletlenek pénzügyileg. Csak az a legnagyobb baj, hogy erről senki sem szívesen beszél, mindenkinek tabu. Az emberek szégyellnek segítséget kérni.

Most nem régen találtam egy olyan rendszert, ami mindenben megfelel a várakozásaimnak, csak jelenleg még én nem vagyok annyira felkészült, hogy profin tudjam csinálni.

778. Ninja88
2010. okt. 27. 20:04

Nekem is a termékkel kezdődött. Találtam egy számomra ideális ár-érték-minőség arányban egy jó terméket.

Láttam, h van egy ilyen üzleti lehetőség, gondoltam miért ne. Ekkor őszintén megmondom fogalmam se volt h ez MLM :) Felvettem a szponzorommal a kapcsolatot átbeszéltünk mindent és mikor megláttam a többi terméket az volt a hab a tortán :)

Azóta a neten építem az üzletem az iskola mellett. Régebben nem igazán érdekelt az MLM, de mióta belecsöppentem nagyon megszerettem.

Azt nem értem h miért van annyi MLM ellenes ember, szerencsére konkrétan még olyannal nem beszéltem, csak rengeteg olyan hirdetést látok, hogy "tud valaki jó munkát ami nem MLM?" "mindegy milyen munka csak ne MLM" Általában azok irnak szerintem ilyesmit akik azt se tudják, hogy mi az MLM valójában. Az biztos, hogy egy nagyon jó dologból maradnak ki. Bár van olyan cég amit kihagynék az is biztos :)

777. abri
2010. okt. 27. 19:33

Én vásároltam néhány terméket amik nekem várakozáson felül használtak, munkatársaimnak, családtagjaimnak is ajánlottam. Így alakult, hogy végülis beléptem, pedig soha nem gondoltam volna, hogy ilyet fogok egyszer tenni.

A termékek nagyon jók,megfizethetőek, csak velem lehet a baj, mert mégse tudok vele úgy keresni, ahogy szeretnék.

Airman Te nagyon ügyes lehetsz.

776. AirMan (válaszként erre: 775. - Trully26)
2010. okt. 27. 08:37

Jó a kérdés!


Én a termékekért kezdtem el, de már az első pillanatban úgy indultam, hogy ha nem is építem az üzletet 100%-ban, de ha lesz érdeklődő, akkor tudjam csatlakoztatni. (Épp diplomamunkát készítettem és készültem az államvizsgára.)


4 hónap alatt viszont jöttek a jó terméktapasztalatok, láttam, hogy a termékek másoknak is kell, lett pár regisztráltam, láttam a rendezvényeken, hogy ezt sikerrel is lehet csinálni, s majd az államvizsga után belevágtam az üzlet építésébe is. Elég gyorsan fejlődött a csapat, 2 hónap alatt szintlépés, utána a közvetlen alattam lévők is szinteket léptek és így tovább.


Csaknem 5 éve építem a jelenlegi üzletem, melyben voltak nagy hullámhegyek és azt követő hullámvölgyek, de egészében nézve biztosan mondhatom, hogy kiszámítható és stabil jövedelmet tud teremteni annak, aki komolyan veszi és foglalkozik is vele.

2010. okt. 26. 16:48
Úgy látom, már megint beállt egy kicsit a fórum. Én mondjuk személy szerint arra is kíváncsi lennék, hogy ki miért kezdte el az MLM vállalkozását, vagy esetleg ki miért nem kezdi el?
774. xr1000 (válaszként erre: 773. - Abri)
2010. okt. 23. 16:35
;) nem nyert... :) a cég, akire gondolok budapesti központtal és tatabányai gyárral rendelkezik.
773. abri (válaszként erre: 771. - Xr1000)
2010. okt. 23. 10:43
Egri cégre gondolsz?
772. xr1000
2010. okt. 21. 22:33

egyébként ilyen három betűs utazásos "csodacégről" már hallottam korábban... konkrétan idén január óta tartozik egy ember pénzzel, aki azzal jött, hogy két héten belül kipörög a 2milliója és minden ötös lesz... hát nem lett...érdekes módon másnak sem... sokaknak nem... de peeersze nem kamu az egész csak a körülmények meg a magyar piac meg mittomén...

egyébként tetszenek ezek a kerek számok...777 usd :) persze külföldről származó jövedelem... a nem kicsit pszichológiai szövegről ami egy, a céghez kapcsolódó a weboldalon található, nem is beszélve... :) sok sikert hozzá és sok szép utazási élményt!

Gondolom itt sem több a beszálló 50-60ezernél.... :D

771. xr1000
2010. okt. 21. 22:27
és van olyan is, ahol olyan világszínvonalú MAGYAR gyártású táplálékkiegészítőket vásárolhatsz MAGYAR cégtől, amik valóban megérik az egyébként igen rendesen versenyképes árukat.... :)
770. trully26 (válaszként erre: 769. - Ninja88)
2010. okt. 21. 21:15
És van olyan is, ahol csak azt kell megvenned, amit eddig is megvettél! (pl.: tej, kenyér, Hertz szalámi...)
769. Ninja88 (válaszként erre: 767. - Babi780)
2010. okt. 21. 20:51

Nálunk nincs kötelező vásárlás és kötelező rendezvények. Az étrend-kiegészítőket hagyjuk, nem mintha ellenük lennék, sőt Én is szedek egy párat, de azokból nem lehet sokat keresni, nem szed mindenki "sajnos" még táplálékkiegészítőket.

Van olyan termék ami mindenkinek szükséges! Érdemes olyannal foglalkozni. Terméket nem szeretnék itt írni, ez nem a reklám helye, de privátban szívesen segítek ha gondolod.

2010. okt. 21. 19:34
Mostmár én is kíváncsi vagyok, mi az az LGN?
767. Babi780 (válaszként erre: 764. - Ninja88)
2010. okt. 21. 18:50
Foglalkoztunk már olyan céggel ahol terméket kellett értékesíteni, hiába voltak fogyasztóink, meg embereink (jó termékek voltak) a havi vásárlás és a "kötelező" rendezvények miatt 1 év alatt közel 1 milliót buktunk. Itt legalább nincs kötelező vásárlás. De lehet hogy igazad van, de melyik az a termék ami jó? Étrendkiegészítőből, meg krémekből már annyi van hogy nem lehet dönteni hogy tényleg jó-e.
766. nutrilite (válaszként erre: 764. - Ninja88)
2010. okt. 21. 18:30
a binárisban nincs harmadik vonal...de van harmadik ember
765. nutrilite (válaszként erre: 763. - Babi780)
2010. okt. 21. 18:29
így gondoltam , igen!
764. Ninja88 (válaszként erre: 763. - Babi780)
2010. okt. 21. 18:24
Nem akarok beleszólni, de szerintem 2 ember kevés. Legyen minimum 3 vonalad, minimum. Minél szélesebb a csoportod és persze minél aktívabb annál nagyobb jövedelemre tehetsz szert. Bár az LGN-t nem ismerem, Én inkább egy jó termékekkel foglalkozó cégnél próbálkoznék. De kinek mi a jó :)
763. Babi780 (válaszként erre: 762. - Nutrilite)
2010. okt. 21. 18:12

Mire gondolsz, hogy félreértettem?

Én hozok 2 embert és elméletileg mindenki más is, de persze hozhatok többet mint ahogy te is irtad csak ők azok alá az embereim alá kerülnek akiknek még nincs meg a 2 emberük. Te is így gondoltad?

762. nutrilite (válaszként erre: 760. - Babi780)
2010. okt. 21. 11:14

biztos félre értetted :)


2 vonal, 2 ember..

persze nyugodtan hozhatsz több embert is, ők a bináris rendszer egyik vagy másik ágába kerülnek, valaki alá...

761. AirMan (válaszként erre: 760. - Babi780)
2010. okt. 21. 07:53

Konkrétan nem hallottam még a cégről, de ajánlom, hogy óvakodj a bináris rendszerektől, ahol azt igérik, hogy elég csak kettő, meg a te kettődnek kettő, és így tovább.


Ha a beléptetésből lesz a pénz, az nem igazán ok. A terméket nézd mindig, utána a marketinget!

760. Babi780
2010. okt. 20. 18:46

Sziasztok!

Az LGN-ről hallotatok már? Mik a tapasztalatok?

Ha valakit érdekel akkor privát el tudom küldeni a linket amit kaptam tanulmányozás céljából. Nem ígérnek milliókat viszont elég csak 2 ember.

Még nem csatlakoztam a véleményekre vagyok kiváncsi.

759. nutrilite (válaszként erre: 758. - AirMan)
2010. okt. 18. 11:22

"Konkrétan válaszolj már légyszi két kérdésre! Volt már olyan hónapod, amikor egy terméket sem vásároltál a cégedtől? Mennyi volt a kifizetett jutalékod abban a hónapban?"



ilyen még nem történt, mivel mindig vásárolunk vmit!

lényegében ami van a webáruházban azt használjuk ,ami nem található azt megvesszük külsős cégnél..


de a lényeg..

ha nem vennék, akkor is kifizeti a cég a full jutalékomat !!!

758. AirMan (válaszként erre: 757. - Nutrilite)
2010. okt. 18. 08:10

Lehet, hogy az MLM-ben eltöltött lassan 5 évem semmi, mert még mindig nem értem - és ez nem kötözködés -, hogy ha nincs "kötelező" vásárlás, nincs termékforgalom, a cégednek nincs nyeresége, akkor miből fizet neked és a felső vonaladnak jutalékot?


Egyébként nálunk sem kötelező a vásárlás, ahogy szerintem egyik rendszerben sem, csak épp lehet, hogy nem kapsz jutalékot abban a hónapban, mert inaktív voltál.


Konkrétan válaszolj már légyszi két kérdésre! Volt már olyan hónapod, amikor egy terméket sem vásároltál a cégedtől? Mennyi volt a kifizetett jutalékod abban a hónapban?


Egyébként a mi rendszerünkben is van olyan eset, amikor személyes vásárlás nélkül kaphatunk jutalékot, de akkor is kell forgalmat generálnunk. Vagy új vásárló regisztrálásával, vagy már meglévő, közvetlen hozzánk csatlakozott disztributor aktivizálásával. Az utóbbi történhet pl. úgy is, hogy csak az internetes elszámolásnál látom, hogy vásárolt anélkül, hogy beszéltünk volna - mert elfogyott a használt terméke.


Ez az összeg viszont soha sem lesz akkora, hacsak nem a teljes néphadsereg a frontján van valakinek, hogy abból 2 hónapig a világ végén süttessük a hasunkat.

757. nutrilite (válaszként erre: 756. - Ninja88)
2010. okt. 17. 18:40

szerintem lényegtelen neked mi jön le, vagy fel :)


a lényeg:

nálunk nincs kötelező vásárlás !!


ez a lényeg!

756. Ninja88 (válaszként erre: 753. - Nutrilite)
2010. okt. 17. 18:30

Jó jó de eddig szó sem volt smaragd szintről, csak "tegyük fel van egy smaragd csapatom".


Nekem ebből az jön le, hogy ennek a szintnek a közelébe se vagy, a felső vonalad mondott neked egy ilyen "hasat sütögetős példát" és azzal akarsz itt nagyfiú lenni.


"Felépítesz egy smaragd csapatot és semmit nem kell csinálnod csak kapod a pénzt." Jól hangzik, de nem ilyen egyszerű.

2010. okt. 17. 11:56
Megint beállt az információs szupersztráda...
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook