Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sikeres MLM hálózatépítők topicja fórum

Sikeres MLM hálózatépítők topicja (beszélgetős fórum)


4. alyce (válaszként erre: 3. - 3e0ba54fb8)
2008. jún. 13. 14:48
Ennél bizony úgy van, hogy mindenki kap jutalékot, ki többet, ki kevesebbet. De majd ha lesznek tapasztalataim, beszámolok, ugyanis mint írtam, még csak most kezdtük el.
3. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 2. - Alyce)
2008. jún. 13. 12:28

Ez már régóta nem így van. Már maximálták azt az elérhető szintet, ahol mély kapod a kutalékot, van ahol 8 mélységig, van ahol csak 6-ig.


Az érekelne pl. hogy az elmúlt évekhez képest hogyan változott az emberekben a megítélése. Ezek már inkább fogyasztói klubok, már nem csengetnek be vasárnap délutánonként :).


Találkoztam két termékkel, amivel nagyon jó tapasztalataim vannak és gondolkodom rajta, hogy beszálljak-e az üzleti részébe is. Ezért szeretnék tapasztalatokat hallani.

2008. jún. 13. 11:54

Véleményem szerint, az MLM-munka akkor jó, ha még a piramis csúcsán vagy ahhoz közel tudsz dolgozni. Ha már feletted vannak kismillióan, akkor mindenki, akik ott vannak, leszedi rólad a jutalékját, és neked nem marad semmi, hiába gürizel. Az emberek ezért vannak rossz véleménnyel az MLM-ről.

Anyukám egy hónapja kezdett el egy ilyesmit. Ő is huzakodott tőle, de aztán meggyőztem. Sikerült egy olyat megtalálnia, ami mifelénk még nincs, tehát gyakorlatilag ő van most a piramis csúcsán (a mi területünkön). A hálózatát szépen építgeti, szép lassan eléri majd azt a szintet, hogy nem kell dolgoznia, mert az alatta levők jutalékjából bőségesen fog kapni.

2008. jún. 13. 11:17

Szeretném ha azok, akik bármelyik hálózatban sikeresen működnek elmondanák a tapasztalataikat.


Csak pozitív véleményeket és tapasztalatokat szeretnék hallani. Megköszönöm, ha azok nem írnak, akik nem értenek egyet ezzel az üzleti formával, illetve kizárólag rosszat tapasztaltak vagy hallottak róla.


Szóval, sikeres fiúk-lányok, halljam, miért érdemes MLM-mel foglalkozni!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook