Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sikeres MLM hálózatépítők topicja fórum

Sikeres MLM hálózatépítők topicja (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
994. sasmadar2 (válaszként erre: 993. - Gordonka)
2013. márc. 17. 16:50

Én meg nem írom le, hogy mit gondolok azokról akik általánosítanak. Az irományod valóságtartalmát meg elég nehéz lenne ellenőrizni.

Valamint sosem állítottam olyant, hogy nem fizetnek azért, hogy reklámozzák a termékeket, de te ebből is általánosítottál.

Ahogy azt sem tudjuk, hogy melyik mlm cégről beszélsz ha egyáltalán mlmről van szó.

993. Gordonka (válaszként erre: 991. - Sasmadar2)
2013. márc. 17. 16:06
Sajnálom, de azzal, hogy valakit látatlanban és ismeretlenül nevetségesnek minősítesz, téged minősít. Én itt kiszállok, meghagyom a fórumot a hozzád hasonlóknak, akik anélkül próbálnak valakit lekezelni, hogy ismernék. Maradjunk annyiban, hogy eleget láttam, tudom miről beszélek, és nem vagyok nevetséges. De ezek után nem fogom elmondani,miket tapasztaltam az mlm-en belül az elmúlt nagyjából 17 évben és azt is magamban tartom, hogy mit gondolok azokról az emberekről, akik megvető szavakat használnak, dobálóznak a sértésekkel. A viszont nem látásra.
2013. márc. 17. 12:27

Mivel az mlmdiszkonttal kapcsolatos hozzászólás linkem törölve lett, bár semmit sem reklámozott ezért bemásolom ide azt a hozzászólást amit ott találtam.


nyakigláb írta:

Ezt is érdemes átgondolni.


Én az a fajta ember vagyok aki szeret utána nézni a tényeknek és nem szereti, hogyha hülyítik. Márpedig ők ezt csinálják.

Azt állítják, hogy 56%-os visszaosztás van. Ami igaz is, csakhogy nem mindegy minek az 56%-a. Nem a termék teljes árának, hanem csak az árrésnek az 56%-a. Ami már egyáltalán nem hangzik olyan jól.

Nézzük meg ezt a gyakorlatban. A videóban a 31. percnél már látható a jutaléktáblázat egy példán keresztül.

Ott NETTÓ (ez fontos) 10.000Ft vásárlással modellezi a jövedelmet. 10000Ft után 2400 pont lesz az elszámolás alapja, vagyis ezt osztják szét 44+56%-ra.

Tehát 10.000Ft után 13.44%-ot osztanak szét a hálózatban a többi 10.56% az övék. Ugye ez már nem hangzik olyan jól, mint az 56%??


Nézzük meg csak a legfelső szintet ami alattunk van. 504Ft/3=168Ft. Vagyis az alattad lévő nettó 10.000Ft vásárlás után te kapsz 168Ft-ot.


A 168Ft pedig a 2400Ft 7%-a, vagyis a bruttó 12.700Ft-os vásálásból ez pontosan 1.32% nettóban pedig 1.68%. Ez jóval kevesebb, mint a promózott 7%.

A táblázatban ellenőrizheted az adatokat.


Ráadásul már két éve képtelen volt elindulni. Az sem biztos, hogy idén elindul, de az emberek már nyomják bele a pénzt. A működése meg még bizonytalanabb, de ti csak fizessétek bele a pénzeteket.


Számomra ez a "cég" itt lett komolytalan.


[link]

991. sasmadar2 (válaszként erre: 990. - Gordonka)
2013. márc. 17. 12:25

4-5 ember? Nevetséges vagy. Amikor elhívunk valakit előadást tartani sosem fizetünk neki. Hacsak nem olyan emberről van szó, aki eleve tréner és ebből él, mint pl Brian Tracy.


De ha igaz is lenne amit állítasz te nyilván benne lennél a 4-5 emberben. :DD :DD :DD

990. Gordonka (válaszként erre: 988. - Sasmadar2)
2013. márc. 17. 10:00
A valóságot egy hálózaton belül nagyjából 4-5 ember látja, a többieknek fogalma sincs, mi zajlik valójában. Ha beletartozol a legszűkebb klánba, a legfelső pár bizalmasi körbe, csak akkor állíthatod, hogy nem kaptak pénzt! Én még ilyennel soha nem találkoztam, de biztos van kivétel...kár hogy már nem hiszek a csodákban :)
2013. márc. 17. 06:40
Én megnéztem ezt a videót,és én optimista vagyok:) Sok mlm marketing stratégiáját tanulmányoztam át,én ezt nagyon igazságosnak találom!Csak induljon el! Ez valóban egy labilis pontja a dolognak:(
988. sasmadar2 (válaszként erre: 987. - Gordonka)
2013. márc. 17. 01:27

Igen ezt mindenki tudja, de nem kéne általánosítani. Főleg akkor nem amikor senki sem fizet nekik semmit sem.

Az olyan előadás amiről írtam tipikusan az volt ami nem a fizetős kategória.

2013. márc. 14. 14:04
Hozzászólástól függetlenül azért valamit elárulnék pl a sportolókról, a velük való példálózásról. Reklám (ingyenreklám)+pénz (nekik fizetik, nem keveset) beszél, ha valaki ismeri a kulisszatitkokat és belát a színfalak mögé, pontosan tudja ezt, ők sem szentek, ráadásul nem csupán az adott terméket szedik a versenyek előtt, után, erre senki sem kötelezheti őket, így az eredmény valódi oka is többismeretlenes egyenlet.
2013. márc. 14. 13:59
Sziasztok! Én most léptem be az mlmdiszkontba,mert spórolnom kell a vásárlásaimon! Itt azt ígérik,hogy a multik árai alá mennek :) Áprilisban indul,és hát:(munkanélküli lettem,biztos segítség lesz másoknak is.Mi a véleményetek?
985. Bársonyfüles (válaszként erre: 972. - Adrienne69)
2013. jan. 28. 20:46

:))

Az ORAC érték a szabadgyökök közömbösítésének képességét és az adott időintervallumot amíg ezt a hatást megőrizni képes.


Amúgy meg Sasmadárnak igaza van,a Rain Soulnak van ma a piacon a legnagyobb ORAC értéke. Tudom,én ezt a vonalat képviselem. :)

984. Recs79
2012. dec. 22. 14:59

Sziasztok!


Van valaki itt aki járt az MLM Akadémiára, és elvégezte az egymásra épülő tanfolyamokat, vagy egy részét?

Nagyon érdekelne mások véleménye, milyen javulást eredményezett stb.

Nagyon elmennék a képzésekre, de iszonyat drága! :(

983. sasmadar2 (válaszként erre: 975. - Adrienne69)
2012. okt. 12. 10:22

Kicsit térjünk vissza az olimpiához ha már itt egyesek ezzel példáloznak.


Ungvári Miklós az olimpia előtt váll sérüléssel küzdött. Az egyik orvosunk tanácsainak megfelelően elkezdte használni a megfelelő termékeket. Végül ezüstérmet szerzett. Köszönetét egy dedikált fényképpel fejezte ki az orvosnak.

Október 20-án a cég központjában lesz Miklós ott bárki személyesen is meggyőződhet arról, hogy mindez igaz és nem a levegőbe beszélünk.

2012. okt. 8. 19:18
Elnézést, hogy In medias res, de a címben szereplő mondatra reagálva: Manapság az MLM egy érdekes "műfaj". Ha kicsit kifordítjuk a dolgokat, rájövünk, hogy majdnem minden cég így vagy úgy alkalmazza ezt a stratégiát. Rendkívül költséghatékony és dinamikusan fejlődhet, ha jó a termék és a kompenzációs terv! Summa summarum, nagy a valószínüsége, hogy ez a jövő (ha az adózási rendszer nem változik). Az az MLM, ahol én tevékenykedem, nagyon komolyan fizet és könnyű bizonyos szinteket elérni. ÜDv! És jó munkát mindenkinek!!!
981. Adrienne69 (válaszként erre: 979. - Kevko)
2012. aug. 27. 11:10
Szervusz és köszönöm a hozzászólásodat. Valóban igazat adok neked. Elkötelezetten végzem a munkámat és hál Istennek nem sok időm jut a fórumokra. Természetesen az éremnek mindig két oldala van.És ez így is van jól. Még egyszer köszönöm a figyelmedet :)
980. sasmadar (válaszként erre: 979. - Kevko)
2012. aug. 13. 18:21

Egyszerűen csak nem bírom amikor hülyére vesznek és olyannal jönnek elő ami színtiszta hülyeség. Főleg, hogy ha ezt úgy "reklámozzák", hogy ők a legjobbak és a többi az semmi, nulla, gagyi stb. Mintha más cégek termékeit nem is hasznánák élsportolók, vagy más neves személyek például orvosok.


Főleg ilyen információk ismeretében mondom ezt:

[link]


[link]

979. kevko
2012. aug. 11. 17:36
Szerbusztok. Jó volt olvasni benneteket. Két külön megközelítés. Az egyik aki üzletet épít, és hál istennek teljes elkötelezettséggel teszi a cég és a termék felé.( emócionális ) Ez persze,hoz egy kis kellemetlenséget is, mint ahogy az itt is látszik. Bizony, olyan sosem volt,és nem is lesz, hogy legjobb. Két ok miatt. Az egyik, azért, mert nem ismerhetünk mindent, a másik, pedig, mert a legjobb az relatív. Kinek mi a legjobb. A másik, pedig aki mindent reálisan néz, és a döntéseit is így hozza meg. ( ellemző )Bizony nagy szükség van a világban az ilyen emberekre is, hogy tudjunk több szemszögből látni. De nincs meg az egyik a másik nélkül, mint ahogy az itt is látszik.
978. sasmadar (válaszként erre: 972. - Adrienne69)
2012. aug. 10. 13:43

Egy kis matek napi 30ml és 36.000 orac érték??? Jaaajjj jól behülyítettek titeket. Mégis milyen gyümölcs az aminek 1 literre (kb 1kg) számolva 1.188.000 ORAC értéke van?

Ne röhögtess már.


Sőt ezen tanulmány szerint az alaskai vadáfonya nem is a legmagasabb ORAC értékkel rendelkezik. Magasnak magas, de van ettől jobb.


[link]


A vörös szőlőnek 100g-ja tényleg 740orac körül van. Ez tény. Ebből következik, hogy 30ml-re számolva az annyi, mint 222.


Továbbá is csak azt tudom mondani, hogy nézz szét a piacon mielőtt további hülyeségeket írkálsz.

Elhiszem, hogy azt oktatják nektek, hogy csakis a ti csodaturmixotok az igazi és a többi gagyi, de aki ezt elhiszi az jó nagy hülye szerintem.

977. sasmadar (válaszként erre: 975. - Adrienne69)
2012. aug. 10. 12:47

Ha meg annyira vered a melled az ORAC értékre.


Valaki csak hazudik. Semmi közöm nincs a rainhez, de elgondolkodtató.


[link]

976. sasmadar (válaszként erre: 975. - Adrienne69)
2012. aug. 10. 12:18

Gratulálok a szövegértés nem az erősséged.

Senki nem mondta, hogy kétségbe vonom a nagy sportolók szavait. NE FORGASD KI A SZAVAIMAT! Te viszont azt állítod, hogy a többi termék gagyi és csak a ti terméketek az igazán menő maga az isteni csoda. Ez röhej!


Ha meg már az olimpiával jössz akkor ismét csak szétnézhetnél, hogy milyen egyéb cégek termékeit használják más sikeres sportolók. Nehogy azt hidd, hogy csak és kizárólag a ti terméketek a nagy isteni csoda a többi meg gagyi. Szánalmas, hogy ezt tanítják nektek.


Ismét csak nagyképű vagy és előítéletes. Azt hiszed aki a fórumra írogat az mind csóró és ebből áll az egész napja? Nevetséges vagy.

975. Adrienne69 (válaszként erre: 973. - Sasmadar)
2012. aug. 10. 12:05

Kedves sasmadár:)


Tényekről beszélgetek veled, de ahogy látom, te inkább a Fórumokon éled az életed:)valószínűleg jól meg is élsz ebből. De engem vár a munkám és értelmes üzletemberek.

Egy megjegyzést még megengedek magamnak:

Ahogy látom, a terméknek sem néznél utána, hiszen az élsportolók által szedett termékünk nem áfonyából készült. Nem ártana, ahogy erre már előző válaszomban is kitértem: ha utánajárnál a dogoknak...tanulni is érdemes néha napján ..esetleg...vagy nevezzed informálódásnak:)

Valamint nagyon szomorú, hogy világbajnok sportolók véleményét sutba vágod,hiszen nem keveset tettek Magyarország becsületéért. Többek között jelenleg az Olimpián is. De hát okos ember vagy.Tökéletesen megértem a szkeptikus véleményedet.Szóval, jó időtöltést neked, kellemes önmutogatást a fórumon. Én addig a jövőmet építem. Üdvözlettel kellemes napot kívánok neked és sok sikert a Fórumon, melynek rendkívül értékes és aktív tagja vagy.

974. sasmadar (válaszként erre: 972. - Adrienne69)
2012. aug. 8. 17:32

"nem osztanád a tudományt két marokkal egy olyan termékről"

Hol osztottam én akármit is? Tényleg komoly fogalomzavarban szenvedsz és kiforgatod más szavait. Arról nem is beszélve, hogy ez a magas lóról való szöveg nagyon undorító.

973. sasmadar (válaszként erre: 972. - Adrienne69)
2012. aug. 8. 17:29

És azt hiszed csak a csodaáfonyás terméket fogyasztják élsportolók? Ugye ezt sem gondolod komolyan? Ez nagyon gyenger érv. Más cégeknek is vannak ugyanígy kiválló nóbeldíjas termékei ez manapság nem igazán kuriózum. Lehet mégsem ismered olyan jól a piacot? :D :D


" ismerem a többi hálózatok termékeit mellékhatásaikkal együtt."

Honnan ismered? Az összeset kipróbáltad egytől egyig?

972. Adrienne69 (válaszként erre: 971. - Sasmadar)
2012. aug. 8. 11:19

Kedves Sasmadár!


Ha már az üdvözlésnél tartunk...

Először is.Köszönöm a komoly hozzászólásodat. Számomra szűz piac az,melyen egy bizonyos termék még nem jelent meg, nem ismerik, nem fogyasztották még. Kettő. Az egészségre mindig szükség van. Ez a termék pedig Nobel díjas orvosi kutatások eredményével tört be a piacra.Ezen felül rendelkezik NEUTRÁLIS onkológiai intézet laboratóriumi véleményezéssel.(a neutrális szót azért hangsúlyoztam ki, hogy ne érjen vád a "mindenkinek a saját kertjében nőtt gyümölcs a legédesebb" szlogennel) A másik dolog, nem azért fogyasztották és fogyasztják neves élsportolók is, mert kamu termék és közönséges táplálékkiegészítő...ahogy te nevezed..Vízilabdázók, Kajakosok,úszók,neves bokszolók...csak "Madárt" engedd meg, hogy becenevén megemlítsem.Élsportolókról beszélünk, akik nem Tiszacipőben futkorásznak a világbajnokságokon...számomra ennél sokkal többet jelent, mivel jómagam gyógynövénytanból vizsgáztam, ismerem a többi hálózatok termékeit mellékhatásaikkal együtt.Arról nem beszélve, hogy több mint 20 éve a kereskedelemben dolgoztam üzletvezetőként.Tehát megköszönném, ha nem osztanád a tudományt két marokkal egy olyan termékről, melyről halvány fogalmad sincsen.Ennyi erővel állítsad azt, hogy tudósokra sincsen szükség, hiszen minek új dolgot kitalálni rákra, vagy egyéb más betegségekre, ha már van Aspirin a piacon.. A másik dolog..tudod mit jelent az ORAC rövidítés? Nézzél utána légyszíves, ha esetleg fogalmad sincs róla. De el is mondhatom. Egy termék szabadgyök megkötő képességétjelzi, annak a mértékegysége. Ebben a termékben 36.000 ORAC van, ez az antioxidáns hatása napi adagra nézve. Csak úgy mellékesen, a Szőlőnek max. 700 az ORAC értéke. A hazai áfonyafajtáknak 400-600 között mozog. Azt mondom, ne nyiss vitát egy témáról, egy termékről, és főleg egy 35 évre levédett marketing tervről, melyről még nem is hallottál. Köszönöm.

2012. aug. 7. 10:55

" teljesen üres a piac."

Ezt ugye te sem gondolod komolyan? Hány konkurenciát soroljak fel? Vagy esetleg nem vagy tisztában azzal, hogy mit is jelent az üres piac fogalma. Akkor elmondom.


Egy cipőgyár két ügynököt küld Afrikába.

Amikor visszaérkeznek a következőt mondják,

az első:

- Fölösleges út volt, ott senki sem hord cipőt.

A másik:

- Fantasztikus kiaknázatlan terület, ott még senki sem hord cipőt.


Nos ha még senki sem használna táplálékkiegészítőket akkor üres piacról lehetne beszélni. Ez Mo-ra közel sem igaz.


Viszont a jó hír az, hogy rengeteg nyitott ember van akit ezek érdekelnek.

970. Adrienne69 (válaszként erre: 957. - Ambrosia40)
2012. aug. 7. 09:45
szia..igen.Én is ebben vagyok március vége óta. Csak dícsérni tudom. Marketing terve 35 évre le van védve..a cég 50 évre felvásárolta az egyik termékéhez szükséges alaszkai vadáfonya területeket..ez már mond valamit...azt, hogy tartós üzletről van szó. Egyébként Amerikában már 7 éve műkszik. Koreában és Kínában is piacelső..csak jót tudok mondani róla
969. wéva
2012. júl. 20. 22:26

Hálózatépítőként értékes dolgot csinálsz. Jobbá, boldogabbá, szabadabbá tudod tenni az életét másoknak az általad nyújtott lehetőséggel.

Ezért a hálózatépítői munkáddal valójában némileg jobbá teszed a világot.

Főleg akkor, ha valóban sok embernek meg tudod ezt adni.


Ezért fontos, hogy minél több emberhez eljuss!

Az embereknek valójában szüksége van rád!

Főleg ahogy alakul a gazdaságunk, a bizonytalan állások.. Egyre nagyobb szükség van Rád!

968. sasmadar (válaszként erre: 929. - Janika7070)
2012. júl. 15. 10:54
Ez a cég még működik? Vagy ez is csak egy bukott piramisjáték volt? A honlapjuk már nem él.
2012. jún. 29. 23:05

Üdv.

Én is hálózatot építek és nagyon szeretem. :)

966. kicsihanna (válaszként erre: 957. - Ambrosia40)
2012. máj. 31. 13:43

Szia!

Én saját tapasztalatból tudom,hogy igen jó februárban kezdtem és most már főállásban ezt csinálom!

Sok múlik a csapaton,nekem összetartó csapatom van és mindenki segít mindenkinek ,nemhagyunk senkit egyedül,szerintem ez sokat számít!

965. bionet58 (válaszként erre: 956. - Bejan)
2012. máj. 17. 11:50
Először is örülök, hogy rátok találtam. Én is több hálózatot építek egyszerre, és én is haladok velük. Igen sokat képeztem magam, és nem elsőre sikerült.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook