Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítsünk Hajnianyunak, nagy szüksége van rá! fórum

Segítsünk Hajnianyunak, nagy szüksége van rá! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2009. máj. 2. 21:09

A mai nap is a munka jegyében telt:),bár ma kicsit lazábbra fogtuk a dolgokat.

Muszáj,mert fogytán az erő,pedig még van mit csinálni.De mivel már itthon vagyunk,másabb,és egy kis pihitől nem dől össze a világ:-))

Olyan jó látni,hogy alakulgat minden!

Azt beszéltük itthon tegnap,hogy a nagy összevisszaságban elfelejtettünk képeket csinálni:(((

Pedig jó lett volna,de sajnos eszünkbe se jutott.

De azért ha minden a helyén van,mindennel készen leszünk,lesznek képek,és be is naplózom majd!

631. 6e144430cb (válaszként erre: 630. - Katinkaboszi)
2009. máj. 2. 21:04
Köszönjük szépen,nagyon aranyosak vagytok!
2009. máj. 1. 19:49

Gratulálok Hajnikám, nagyon szorítottunk Nektek, hogy minél hamarabb eljussatok idáig :)

Ezek után sok örömöt, boldogságot és jó egészséget a mondjuk úgy, új házhoz :)))

2009. máj. 1. 19:19

Sziasztok!



Ez a pár sor már itthonról íródik:-))))


De tényleg csak pár sor,a naplómig lehet el sem jutok ma:(

Nagyon sokat haladtunk,igaz megint hajnali kettőig csináltuk.

Kezd látszani a munka eredménye,és olyan jóóóóóóóóóó!!!!

Klasz volt itthon aludni,az hogy földön aludtunk,nem zavar.

Bazsi is nagyon élvezte,állati aranyos volt!

Most megyek,folyt.köv. :))))

2009. máj. 1. 06:52
Kellemes és boldog ébredést, csodás hosszú hétvégét Nektek:)
2009. ápr. 30. 20:34
Ha már otthon vagytok aludni, akkor szép álmokat és érezzétek jól magatokat, Bazsikának sok simogatást :)
626. anuszika@freemail.hu (válaszként erre: 625. - 6e144430cb)
2009. ápr. 30. 07:31

Nagyon örülök, hogy már otthon alszotok, a padlón alvás nem a legkényelmesebb, de vegyétek úgy, mintha kempingeznétek:))


Persze, hogy kell valami hobbi a Papának is, és inkább ez, mint a kocsma, vagy hasonló, nem túl örömteli dolgok:))


A Bazsikának, pedig valóban, csak ez legyen a baja, hogy izzadós. Puszild meg helyettem is!!!!!

2009. ápr. 30. 07:22

Sziasztok!



ÖRÖMHíR!!!!!!!!!


Tegnap utalt a biztosító!!!!!

Számolgattunk,és sajnos nem nagyon fedezi a kiadásokat,illetve a hiányzó dolgainkat az összeg:(((

De már annyira nem érdekel!Majd lesz valahogy,a lényeg,hogy ezen is túl vagyunk!

Tegnap este haza hoztuk a padlószőnyegeket,le is raktuk.

Állati jól néz ki,nagyon tetszik!

Viszont ágyunk nem lesz,csak jövő héten,mert a kárpitos elfelejtette,hogy holnap ünnep,és csak keddre lesz kész:(

Azt mondta,nagy csodának kell történnie,hogy szombatra kész legyen,ahogy ígérte.

Egy ici-picit bízunk a csodában,majd kiderül.

De úgy döntöttünk,ma már otthon alszunk!

Bazsinak átvisszük az ágyát,mi meg megleszünk a földön.

Ezen az egészen felbuzdulva tegnap sikerült úgy bele húzni a munkába,hogy hajnal 1-ig csináltuk.

Szóval,a változatosság kedvéért most megint hulla vagyok:)))

Már nagyon várjuk!



Tudod Anna,Apa tényleg nagy verda rajongó felnőtt létére:)

De mondtam is neki,ezt betudjuk a szakmájának,mert ő autószerelő_)



Katinkaboszi!A Verdák egy mesefilm,ami egyébként aranyos,és kicsit talán tanulságos is.A szereplők benne mind autó,tele van jópofa szöveggel.

Szóval ez az őrület tárgya nálunk a fiúknál:-))


Bazsinak tudom,hogy a rövid haj jobb,egyébként is ő kicsit izzadós típus.Azt mondták a második szívműtét után,hogy ez fél éven belül rendbe jön.Hát eltelt egy év,de nem jött rendbe.

De amíg nincs más panasza,addig ez legyen a legnagyobb gondunk!


Ma megyek átutalom a mosodának a pénzt,meg van egy csomó intézni való megint.


El sem hiszem,hogy holnap reggel otthon ébredünk!!!


SZép napot mindenkinek!

624. Katinkaboszi (válaszként erre: 622. - 6e144430cb)
2009. ápr. 29. 22:54

Nahát, olyan jó olvasni, hogy mennyivel felszabadultabb vagy és vidámabb :))


A további sok munkához sikert és egészséget,

Bazsikának jó fodrászkodást :)


mi a csuda az a Verda?

mert az, hogy régen az autókat hívták így, azt tudom. De ezt, nem :(

623. anuszika@freemail.hu (válaszként erre: 622. - 6e144430cb)
2009. ápr. 29. 07:54

Eljön a szombat is, és nem baj a kupi sem, csak otthon aludjatok, és meglásd nagyon jó lesz.

Bazsikának, meg jobb lesz a rövid haj, ha jönnek a melegek, és biztos cuki a rövid hajjal is:))

Lehet a Papa, valóban nagyobb verda rajongó, csak így álcázza:-))

Puszi Nektek, Hajnikám!!!!

2009. ápr. 29. 06:55

Sziasztok!


Bazsinak a puszi átadva, "köszöni szépen "!:-DD


A ballagás Hódmezővásárhelyen lesz,és szombaton:(

De nem megyünk,mert hozzák az ágyunkat.Apa húga ballag,de szerencsére nem csinál ügyet belőle,hogy nem leszünk ott.


Már reszketünk a szombatért,az sem érdekel,ha a "kupi" kellős közepén alszunk,csak már szombat lenne....

Minden nap dolgozunk otthon,de nem sok látszattja van:(De nem baj,egyszer úgyis rend lesz,meg ha már otthon vagyunk,sokkal könnyebb lesz!


Bazsi így sokkal jobbam tettszik a "nagy loboncával" ,gyönyörű haja van,de miután levágják,akkor is mese szép,bár kicsit komolyabb a pofija tőle:)

Imádom a kis Maszatot!

Jaj,nem is mondtam!

Bazsinál,meg az Apjánál Verda őrület van:-))

Tudjátok,a mese....

Most mondjam,hogy Bazsinak Verdás padlószőnyeget rendeltünk:-)?

Már van Neki Verdás párnája,takarója,karácsonyra kapta.Most olyan szőnyege lesz:)

Tegnap Apa meglátta a barátnőm kocsijában a Verdás árnyékolót,egyből rácsapott,hogy a Bazsinak is ilyen kell:)

Lehet,hogy Apánk nagyobb Verda rajongó,mint a Bazsi??

2009. ápr. 28. 16:46

Hajnikám, na végre, hogy már idáig eljutottatok, mindegy hogy lesz, mint lesz, de ha már beköltöztök, utána sokkal könnyebben megy majd, meglátod.

Sok sikert és Bazsika biztosan szép lesz, puszilom én is :))

620. anuszika@freemail.hu (válaszként erre: 619. - 6e144430cb)
2009. ápr. 28. 09:00

Szép frizurát vágass a Kis Bazsikának!!!!!!!Puszit is adj a nevembe! Jó???

Majd kialakul, most már ne idegeskedj, mert nagyon sok volt eddig is, és Isten ments, hogy valami bajod legyen Neked!!!!Szombaton már jó lesz otthon aludni, nem számít, hogy nincs minden a helyén. Mi is mikor építkeztünk, karácsony más napján költöztünk be a házunkba, félig volt kész, de a miénk volt, se fürdő szoba se fűtés. Kályhát tettünk be 1 szobába, és négyen ott aludtunk, meg a konyhába, de olyan jó volt, mert a magunkéban lehettünk. Igaz én viliáján jöttem haza a kórházból, de még is jó volt.

Nem csütörtökön lesz a ballagás?

2009. ápr. 28. 07:08

Kikészített a tegnapi időjárás:(

Egész nap fájt a fejem,rossz volt a közérzetem.

Mára elmúlt,remélem szebb idő lesz!

Tegnap dolgozgattunk otthon,bár nem sokra jutottunk.

Pakolásztunk,takarítottunk,de ettől függetlenül,nem változott semmi.Olyan,mintha nem csináltunk volna semmit.

Hatalmas a káosz,tedd ide-tedd oda,mert ugye még nincs mindennek meg a helye....de idővel az a probléma is megoldódik,és eljutunk majd oda is,hogy lassan minden rendben lesz.


Bazsit visszük a fodrászhoz csütörtökön,hatalmas a haja!

Gyönyörű a nagy szőke buksija a kék szemeivel!

Sajnálom levágatni neki,de muszáj.

Mostanában elég jól tűri a hajvágást,remélem holnap után sem lesz hiszti.

Hétvégére nem nagyon merünk tervezni.Három napos hétvége,majd látjuk.

De!Hétvégén,vagyis szombaton,bármi is történjen,otthon alszunk!!!!

Pénteken letesszük a padlószőnyeget,szombaton pedig hozzák az ágyat!

Szombaton elvileg ballagásra kellene menjünk,de nem megyünk.Nem nagyon bánt a dolog az az igazság.

618. anuszika@freemail.hu (válaszként erre: 617. - 6e144430cb)
2009. ápr. 26. 23:55

A lényeg, hogy jól érezze magát, különben is az óra átállítása miatt van "ilyen későn a mai pancsi"!

Nektek is jó pihenést!! és puszi a Bazsinak!

2009. ápr. 26. 21:00

Már az aggódáson ,idegeskedésen túl vagyunk.

Hagyjuk,hogy minden a maga tempójában haladjon,már nem sok van hátra tényleg.

Ma igyekeztünk pótolni a tegnapi pihenést,több-kevesebb sikerrel.

Bazsinak ma megint hőemelkedése volt,de semmi különösebb gond nincs!

Puszik kézbesítve!

A válasz,a szokásos széles mosoly!Imádnivaló kis kópé!

Megyek,mert fürdés lesz mindjárt,most nagy késésben vagyunk,de hát a játék az mindennél előbbre való:-D

Nem baj,néha belefér egy későbbi fürdés!:))


Puszi mindenkinek,jó pihenést!

616. anuszika@freemail.hu (válaszként erre: 615. - 6e144430cb)
2009. ápr. 26. 08:58
Azt hiszem erre mondják, hogy "ember tervez Isten végez"! Nem baj Hajnikám, majd kialakul, ne idegeskedjetek, ha lassan is, de már látjátok a végét - gondolom... Puszi Nektek!!! Bazsikának külön!!
2009. ápr. 26. 01:37

sziasztok!


Hát ennyit a pihenő napról:(

Most jöttem át Andiékhoz,Apa még nincs itthon,haza vitte a festőt.

Előre nem látott okok miatt mégsem végzett a festő.

Pedig szegény bele adott apait-anyait.

No de sebaj,holnap,vagyis ma megy Pestre,megcsinálja az ottani munkát,aztán május 4.-én befejezi nálunk.Nem sok maradt,és attól meg nyugodtan takaríthatunk,és pakolhatunk.

Amit tudtunk,segítettünk neki,a többi meg ráér.

Most megyek,gyorsan naplózok,aztán alvás!

Bazsikám édesen alszik,Andi volt a "felügyelő".Mondtuk,ha esetleg felébredne,csörögjön ránk.Nem csörgött,így nyugodtan dolgoztunk.

614. anuszika@freemail.hu (válaszként erre: 611. - 6e144430cb)
2009. ápr. 25. 20:20
Örömmel olvasom, hogy szépen haladtok, de főleg annak, hogy figyeltek magatokra /meg a szegény festőre/ pihenésre is szükségetek van.Bazsika hogy van? Puszi Nektek!
613. Katinkaboszi (válaszként erre: 611. - 6e144430cb)
2009. ápr. 25. 19:47
Hajnika, kellemes hússütést és némi pihizést :) a munka megvár, nem fogja megcsinálni senki helyettetetek úgysem :))
612. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 611. - 6e144430cb)
2009. ápr. 25. 10:54
Nektek is megérdemled!
2009. ápr. 25. 08:40

Sziasztok!



Úgy döntöttünk,megérdemlünk egy kis pihenést,és ma nem dolgozunk!

No persze ezt nem szó szerint kell érteni,mert nyughatatlan természetűek vagyunk,és ma is dolgozunk,de valamivel kevesebbet mint ami a mai napba bele férne.

Sütünk a kertben egy kis husit,meg egy kis kerti munka....legalább nem leszünk a festőnek láb alatt.

Szegény nem végzett,de holnap estére tuti mindennel készen lesz,mert megy Pestre dolgozni egy hétre .

Ezen a hétvégén "felkészülünk" a jövő heti nagy hajtásra,mert fogunk hozzá takarítani.

Jövő héten pénteken hozzák a padlószőnyeget,szombaton az ágyat....

Nagyon várom!


Csodás hétvégét mindenkinek!

610. Katinkaboszi (válaszként erre: 607. - 6e144430cb)
2009. ápr. 24. 21:18

Hajnikám, a lényeg egyelőre a tiszta és lakható ház, a többi szép lassan jön magától, nem mondom, hogy megnyugtató ez így, de hát a semmitől jobb és már mégis a sajátotokban fogtok végre lakni.:)

Bízzatok Istenben és ahogy eddig, most is megsegít Benneteket, csak nyugalom.

Szép jó éjt :)

609. anuszika@freemail.hu (válaszként erre: 607. - 6e144430cb)
2009. ápr. 24. 20:29
El tudom képzelni, de legalább már alakul!!!
2009. ápr. 24. 12:50
Hajni örülök neki ,hogy haladtok végre.Én sem voltam itt egy darabig.De jó érzés hogy halad a házban a munka.
2009. ápr. 24. 06:48

Persze tegnap este már nem értem ide:(

Amikor hazaértem,hozzáfogtam füvet vágni a kertben,már nagyon kellett.Hétvégére terveztük,de nem baj,van mit csinálni kint is.A házban nem nagyon tudunk mit csinálni még,legalább a festőnek nem kell kerülgetni minket.

Az emelet teljesen készen van,nagyon szép lett!

Tegnap éppen az ajtókat festette a festő,amikor haza értem.

Tegnap aláírtam a biztosító papírjait is,persze nem fizet ki mindent,meg amit kifizet,zt sem rendesen teszi,de már ráhagytam,csak haladjunk végre!

Jól gondoltuk,közel nem lesz annyi mindenünk mint volt,de legalább a ház rendben lesz,és ezzel most beérjük.

Rendesen belefáradtunk ebbe az egészbe!

2009. ápr. 23. 15:02

Sziasztok!

Csak gyorsan belesek,benaplóztam Anna lapjait,és már megyek is tovább.Sajnos ma sem tudok bogarászni itt a Hoxán,pedig már jó lennne!


Este jövök az új hírekkel!

605. Katinkaboszi (válaszként erre: 603. - 6e144430cb)
2009. ápr. 23. 14:47

Nem akarok előre inni a medve bőrére, de gratulálok az ügyességetekhez és a kitartáshoz, a kedves szomszédnak gratulálok, nem sok ilyen család van közel-távol, Nekik is kívánunk szép és tartalmas, hosszú életet.

Ti pedig vigyázzatok a kis családra és szeressétek egymást továbbra is ilyen erősen.

Sok sikert mindenhez. :)))

604. Rozália (válaszként erre: 603. - 6e144430cb)
2009. ápr. 23. 07:32
Nagyon ügyesek vagytok, Hajnikám, csak így tovább!
2009. ápr. 23. 06:41

Tegnap meglett a várva-várt banki igazolás!

Este elvittük a kárszakértőnek,ma elkészíti az ajánlatot,és ha minden jól megy,akkor jövő héten vége ennek az egésznek!

Bár május 1-e péntekre esik,így rövidebb a hét,azt mondta a kárszakértő,hogy azért ne éljük bele magunkat,de utána való héten biztosan túl leszünk mindenen.Már egyes-egyedül a pesti számvitelen múlik minden,mert ugye ők fognak utalni.


Közben szépen halad a munka otthon,nehezen akartuk elhinni,de úgy tűnik tényleg készen lesz minden péntek estére!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook