Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Segítsen, aki használ taposógépet! Véleményeket, tapasztalatokat szeretnék. fórum

Segítsen, aki használ taposógépet! Véleményeket, tapasztalatokat szeretnék. (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
967. Szuszy (válaszként erre: 966. - Moncsicsi83)
2010. jan. 6. 10:52

:) Szerintem is arra gondolt hogy mást csinálok:)

Tuti, mert erre van egy sztorim ugyanezzel a szomszéddal, majd leírom a naplómban, tökre tetszett a dolog:)

2010. jan. 5. 21:32

Szuszy, jót mosolyogtam. Vajon mire gondolt a szomszéd, hogy csinálsz? :)

Nekem is elő kellene kapnom a szteppert.. Nekem meg most dagadnak a lábaim és vizesedek. Pedig nem is eszek sósat...

965. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 964. - Szuszy)
2010. jan. 5. 20:45
Jo dolog:)))) Es ha amst csinalsz akkor kepes feljonni:)??? Nem semmi... Holnapra en is tervezek egy kis taposast, fel orat legalabb. Reg nem vettem elo:(.
964. Szuszy (válaszként erre: 962. - 94c02c5bb5)
2010. jan. 5. 20:30

Tegnap és ma tapostam, végre volt hozzá kedvem, a lábam sem dagadt már, lement az a sok víz róla szerencsére.

Iszom a port :) és reménykedem.

Figyelek a kajára, ill. alig eszem, pedig többet kellene, már megint ez van, vagy alig eszem, vagy teletömöm magam.

(A szomszéd feljött délután, mert már zavarta az ütemes kattogás-csattogás, pont a 35. percben jártam, már csak 30 mp kellett volna. Azt hitte valami mást csinálok:), meglepődött amikor a lányom nyitott ajtót, én meg leizzadva mint a kacsa, benézett és látta a szteppert. Kicsit elszégyellte magát, és mondta hogy szerinte kellene alá valami szivacs...)

963. moncsicsi83 (válaszként erre: 962. - 94c02c5bb5)
2010. jan. 4. 20:34

Te aztán pörögsz. Hogy van ennyi energiád munka mellett?

Na de el ne fogyjál... :)

962. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 956. - Szuszy)
2010. jan. 4. 10:19

Sziasztok, azért vagyok ám itt is.

Reggel futás 1 óra (10 km), este konditerem, majd utána taposógép, hogy égjen este is a zsír, szóval én nyomom idén is, szedem ismét a csodakapszulámat, és leadok idén 10 kg-ot. A cél: 55 kg.

961. moncsicsi83 (válaszként erre: 960. - Szuszy)
2010. jan. 3. 00:12

Na igen... Rossz az ilyen... Na de azért majd igyekszek. Max megint úgy járok, hogy a végén privátban tartom pár emberrel a kapcsolatot, megbeszéljük ügyes bajos dolgainkat és kész... Ennyi lészen a fórumozás :)

Holnapra eltökéltem, hogy tornázok egyet. Jobban mondva ma... Te hogy állsz a dologgal? :)

960. Szuszy (válaszként erre: 959. - Moncsicsi83)
2010. jan. 2. 21:59
Én is így szoktam járni, nekem sincs időm mindig, aztán ha 1-2 napig nem jövök, már úgy érzem hogy kimaradtam, lemaradtam, sokszor már átmegy magán beszélgetésekbe, amikbe meg már nem lehet belefolyni...
959. moncsicsi83 (válaszként erre: 957. - Szuszy)
2010. jan. 2. 21:26
Jaja, ott vannak régi fórumról csajok... :) Habár ha nagyon pörög és nincs időm visszaolvasni el fogom veszíteni a fonalat és akkor megint ráhagyom. Kár, hogy itt hoxa-n nincs olyan, hogy könyvjelző, és akkor elmenteném meddig olvastam, aztán ha megyek vissza, onnan nyitná meg nekem a fórumot..
958. moncsicsi83 (válaszként erre: 956. - Szuszy)
2010. jan. 2. 21:18
Én is vagyok, néha benézek. Ma csak 1 órácska séta volt, meg kb 10 perc bringázás. Más semmi... Majd beindul ez. De most már lesz helyem ismét a szobában :) Alakul a rend :)
957. Szuszy (válaszként erre: 955. - Moncsicsi83)
2010. jan. 2. 20:28
Láttam az új fórumra írtál, én is egy-két mondatot:)
956. Szuszy
2010. jan. 2. 20:27

Helló Csajok!

Úgy látom itt már nem nagyon van mozgás, pont úgy, ahogy nálam.

Úristen, nagyon lusta vagyok , nem gondoltam volna hogy ilyen dög leszek.

Mi lesz így? Ti hogy álltok? Tornázik valaki?

955. moncsicsi83 (válaszként erre: 954. - Szuszy)
2009. dec. 31. 16:59

Én is vagyok ám, nem kell félni :)


A futással azért vigyázz, meg ne fázz nekem!


Remélem, hogy a 3 kg huss eltűnik majd napokon belül, ki fog derülni.

Hétfőtől tornázni fogok, remélem addigra párom csinál helyet a nagyszobában :)


Ma még én se ettem gyümin meg egy kinder pingin vagy min kívül semmit sem, viszont elkészült a virslitortám. Kíváncsi vagyok milyen lett ;)


Nagyon BUÉK neked is :)

954. Szuszy (válaszként erre: 953. - Moncsicsi83)
2009. dec. 31. 16:29

Szia!

Azt hittem csak én vagyok ma itt:)

Ma nem tornáztam, és szerintem nem is fogok, de lehet hogy mégis elmegyek majd futni egy kört mint tegnap, az nagyon jól esett. Meglátom. Még ezután megyek anyósomhoz, aztán majd valamikor hazajövök, nem akarom ott tölteni az egész estét.

A titkom, az nem olyan érdekes, ma reggelre híztam:(

Örülök hogy megjött végre Neked, azt viszont sajnálom hogy ennyire nagy görcseid vannak.

Szerintem a plusz kilók ettől lehettek nálad, meglátod pár nap és elrepül vagy 3 kiló :)

BÚÉK Neked!

Ma még nem ettem semmit, csak főztem, lehet nem is fogok. Bár kezdek éhes lenni...

2009. dec. 31. 16:20

Na vagyok én is!


Szuszy drága, gratula a -40 dekához. Most már tudni akarom a titkodat :D Én tegnap alig ettem valamit, mára mégis 1 kg-val többet mutatott a mérleg. Áááááááááááááááááá....... Na de végre megjött, iszonyatos görcsök árán, így nem megyek sehová sem este. De legalább a fejem nem fáj... A folyadékot iszom ezerrel..


Ma volt már torna? Nekem csak az a negyed óra szokásos bringázás :)

952. Szuszy (válaszként erre: 949. - Moncsicsi83)
2009. dec. 31. 00:28
Remélem elmúlik a fejfájásod, az szörnyű érzés! Én úgy utálom. Sajnos nekem is szokott. Igyál sok folyadékot, az segít talán, legalábbis nekem szokott:)Jobbulást!
951. Szuszy (válaszként erre: 947. - 94c02c5bb5)
2009. dec. 31. 00:26

Huhh, én még mindig olvasom azt a fórumot, csak csodálkozom és ámulok. Persze hogy ki akarom én is próbálni. Mindenképpen szerzek olyan port az tuti.

Reggel útnak is indulok, a boltok délig nyitva vannak, remélem kapok:)

Mozgás: taposás, bicajozás (napi 1,5-2 óra), RR. tornái és néha egy kis Norbi:) LM, súlyzózás, Tatarek torna (ez kemény), szóval ezek voltak. Napi 2-3 óra volt régen, vagyis augusztus végéig, aztán mivel már nem volt annyi időm, lecsökkent napi 1 órára. Aztán jöttek a gondok......

950. Szuszy
2009. dec. 31. 00:21

Halihó!

Fogytam ma reggelre 40 dekát :) Hurrá.

Este elmentem futni! Bizony ám, igaz nem sokat, de remélem lesz majd több is:)

Puszi Nektek Csajok! SZILVESZTER VAN :)

949. moncsicsi83 (válaszként erre: 948. - 8fe4afaa5f)
2009. dec. 30. 18:35
Ma nem jött be, pedig ma még jobban fájt a fejem. Ennyire régen hasogatott :(
948. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 946. - Moncsicsi83)
2009. dec. 30. 09:49
A vercukorszint...nekem is szokott lenni mostanaban. Olyankor olni tudnek egy csokiert........
947. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 945. - Szuszy)
2009. dec. 30. 09:45
Nagyon szépen átformálódtál, ezt más mozgással is kombináltad? Mennyi idő alatt és milyen edzéssel lettél ez a csinos lány?
946. moncsicsi83 (válaszként erre: 945. - Szuszy)
2009. dec. 29. 22:26

Ittam egy kis kólát, meg ettem szaloncukrot és lám... Elmúlt a fejfájás. Leeshetett a vércukorszintem? Vagy a vérnyomásom? A lényeg, hogy elmúlt...

Ma egyébként szerettem volna sztepperezni, de elmaradt. Na... Halogatom én is...


A privit megkaptam, köszi, már válaszoltam is :)

945. Szuszy (válaszként erre: 944. - Moncsicsi83)
2009. dec. 29. 21:42
Gondolom, ha fáj a fejed nem lehet jó érzés egy két gödröt megtalálni :) Pihenj, holnapra elmúlik, remélem. Írtam Neked privit :)
944. moncsicsi83 (válaszként erre: 943. - Szuszy)
2009. dec. 29. 21:08

Akkor hasonló lehet, mint mamámnak a kőkorszaki taposója. Igaz az eltört, a csintalan unokák (azaz mi öcsémmel) anno használatba vettük :D

A lényeg, hogy legalább mozogtál. Nekem elég volt az a negyed óra levegőn bringázás melóba jövet menet. Az is sok volt. Majd szétrobban a fejem.... Ilyenkor a kátyúkat különösen utálom :(

943. Szuszy (válaszként erre: 942. - Moncsicsi83)
2009. dec. 29. 21:03

:) Itt van a taposógép, egészen érdekes, sokkal nagyobb mint az enyém, de nincs fogantyúja.

Rózsaszín műanyag keret és fekete taposórész. A lábam kb 2-szer ráfér, érdekes.

Bicajoztam 10 percet, aztán tapostam 13 percet!!! Úgy örülök. Azért kidöglöttem egy kicsit, a szívem nagyon vert, de mostmár lenyugodtam. Ez a taposó tényleg halkabb, csak azt lehet hallani ahogy a levegő süvít minden egyes taposásnál, és valahogy más az egész. Nehezebb lenyomni, mégis mintha futni is lehetne rajta. Nem lehet szabályozni az erősséget sem. Elég jól lefárasztott mindenesetre. Amúgy vagy háromszor leléptem róla, mert kicsit elvesztettem az egyensúlyom, nincs mibe kapaszkodni, nem úgy mint az enyém, ha úgy éreztem akkor megfogtam a fogantyút. Kicsit lehet zavgyva vagyok :)

942. moncsicsi83 (válaszként erre: 941. - Szuszy)
2009. dec. 29. 19:39

Wow, mondd el a titkod? Én is akarok kevesebb lenni :D Na majd egyszer. Először meg kellene jönnie, de már harmadik hónapja semmi. Holnap hívom a dokit, nem érdekel, hogy mi van, csinálja megfelé az ultrahangot. Tényleg, veled minden rendben?

A taposógépet már kölcsönbe kaptad?

941. Szuszy (válaszként erre: 940. - Moncsicsi83)
2009. dec. 29. 19:19

Ügyes vagy no meg bátor!!! Én nem merek bicajozni, nagyon fázós vagyok.

Képzeld el, ma reggelre 1,4 kg-al kevesebbet mutatott a mérleg mint tegnap, ez nagyon feldobott.

Azért még ma nem tornáztam, lusti vagyok még mindig, de mostmár úgy gondolom nem is erőltetem. Csak megjön egyszer a kedvem:)

940. moncsicsi83 (válaszként erre: 939. - Szuszy)
2009. dec. 28. 23:15
Én tavaly március óta bringával megyek minden közelebbi helyre -mint pl bolt, munkahely- buszon azóta nem ültem. Néha hideg van, de ilyenkor farmer alá felveszek egy fitness gatyát, meg lábszármelegítőt, na meg két kardigán a kabát alá, sapka, sál kesztyű és nincs is hideg. Most meg pár napja, hogy ilyen enyhe az idő, ismét mellényben mászkálok, nem téli kabátban. Szerintem nem vész. Amúgy is ha mozog az ember nemf ázik...
939. Szuszy (válaszként erre: 938. - Moncsicsi83)
2009. dec. 28. 22:30

Juj. nem fogsz fázni, nehogy beteg legyél. Én kb. 4 hete elmentem bicajjal egy barátnőmhöz, pont ahhoz akinek a pici babája van, és nem volt melegem :)

Azóta a pincében pihen a bringa, szerintem hideg van hozzá. Szerinted?

2009. dec. 28. 21:54

Szuszy, örülök, hogy jobb kedved lett, nekem is jobb kedvem van!

Ügyi voltál a bringázással, holnap már én is tekerek melóba jövet-menet :) A taposógépet meg lehet előkapom? Egy ideje nem volt használva. Kíváncsi leszek barátnőd taposója mennyire válik be. Majd számolj be róla! :)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook