Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Segítség! :-( Mozgó folt a szem előtt fórum

Segítség! :-( Mozgó folt a szem előtt (beszélgetős fórum)


1 2 3
2013. szept. 2. 07:31
Nekem sokszor volt. Apró fekete v szürke, és amerre néztem, ment. Megkérdem délután a férjemtől mert ő pontosabban tudja mi ez (nem orvos!!). Volt h napokig tartott, huszonéves koromban is előfordult tehát nem korfüggő. Teljesen ártalmatlan, és ami biztos, h nem volt magas a vérnyomás olyankor, legalábbis nálam és akinél hallottam ilyenről, nem. Persze én is azt mondom, h menjél el orvoshoz, ő fog majd megnyugtatni, de ha nagyon aggódsz, akkor nyugodtan menj el a háziorvosodhoz mert sztem ő is meg tudja mondani, mitől van. Vmi 1xű oka van, de mivel nem tudom pontosan,nem akarok butaságot írni.
2013. szept. 2. 07:19
Szemüvegeseknél (talán rövidlátóknál) szokott ilyen lenni, úgy tudom teljesen ártatlan, nincs vele teendő. Jön és múlik.
2013. szept. 2. 07:13
Szia! Nekem nem volt ilyenem, de egyél mindennap nyers répát amig nem jutsz el dokihoz. Ez regenerálja a szemet.
2013. szept. 2. 06:22

Nekem kislány koromban volt szemműtét, és azóta mozog a szemgolyómmal együtt a pici sötét folt.


Pedig olyan 33 éve műtöttek.. Azóta minden évben járok, de nem találtak semmit. Mégis mozog a szemgolyómmal együtt a folt, követi a tekintetem, amerre nézek, arra mozog. De már megszoktam.

4. csemár (válaszként erre: 1. - 9ec83ec2fd)
2013. szept. 2. 06:17

Szia!

Próbáld rábeszélni a nővérkét, hogy minél előbb lássa az orvos a szemedet - csak így úszhatod meg felesleges aggódások nélkül.

2013. szept. 2. 05:58
Neked is a szembogaraddal együtt mozgott?:-((
2. Petra95 (válaszként erre: 1. - 9ec83ec2fd)
2013. szept. 2. 05:55

Szia!


Velem is tortent ilyen a kozelmultban. Nekem az segitett,hogy jo alaposan kipihentem magam,azutan el is tunt a "szemembol" ez a folt.:-)

2013. szept. 2. 05:51
Sziasztok! Valaki tapasztalt hasonlót? Tegnap este vettem észre ahogy leültem a gép elé, hogy a jobb szememben megjelent egy apró folt, ami követi a szemgolyóm mozgását. Amerre mozgatom,arra halad a folt is. Nem úszik el, mintha a szemgolyómon lenne. Nagyon megijedtem, mert ilyet még nem tapasztaltam. A bal szememben van hogy előjön ilyen úszkáló folt, de az "elúszik", ez viszont marad. Szemészetre ma fogok bejelentkezni, de valószínű 1 hónap mire bejutok. Addig is tud valaki megnyugtatót mondani, vagy kezdjek el jobban aggódni?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook