Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Egy hete kóborol a környéken egy keverék kutyus. Két nappal ezelőtt vki kiszúrta a bal szemét.Megszakad a szívem érte... fórum

Egy hete kóborol a környéken egy keverék kutyus. Két nappal ezelőtt vki kiszúrta a bal szemét.Megszakad a szívem érte... (beszélgetős fórum)


1 2
35. Emma* (válaszként erre: 34. - Green angel)
2010. jún. 30. 18:53

Csak kedden mentek??????????? Nem hiszem el!:-(((

Nekem sem tetszik ez......

34. green angel (válaszként erre: 33. - Dzsin)
2010. jún. 30. 12:38
Nem találom a kutyát....Kedden reggel jöttek az állatmenhelyről. Ő pedig, mintha megérezte volna, hogy "veszély" közeleg, szőrén-szálán eltünt.Nem tudom most hol van, de lehet,hogy újra felbukkan majd. Aggódom érte.
33. Dzsin (válaszként erre: 1. - Green angel)
2010. jún. 28. 10:38
van híred a kutyiról?
32. Emma*
2010. jún. 28. 10:04

Kis unoköcsémnek is elmeséltem a történetet és visszaemlékeztünk azokra a híradásokra, amikor gyerekek merő játékból bicikli vagy kocsi után kötve "futtatták" a még nagyon kölyök kutyát (persze, hogy elpusztult szegény)v vagy amikor a robogó vonat elé a sínre kötözték.


Barbárok ezek, nem emberek!:-(((

31. Dzsin
2010. jún. 28. 09:24
mi hír a kutyusról? megszakad a szívem ha ilyeneket olvasok:((((
30. c1e9612cd3 (válaszként erre: 1. - Green angel)
2010. jún. 28. 00:59

remélem a sors visszavág! Rohadjon meg az ilyen mocsok!!!! :(((((((

Hogy tehet ilyet egy magát embernek tartó vmi?????????

2010. jún. 27. 21:37
Most,hogy "visszaolvastam" a leveleiteket, olyan jó érzéssel tölt el,hogy mások is hasonlóan "kattantak" jó értelemben persze! Igaz, még nem oldódott meg a vak kutya sorsa, de holnap remélem elviszik és aztán valahogyan találunk neki egy szerető gazdit is! Azt elfelejtettem mondani,hogy felnőtt kutyáról van szó,csak kistestűről,ezért emlegettem "kiskutyaként".
2010. jún. 27. 21:19

en is talaltam a kiskutyam. befogadtam, imadtam, egy agyban aludtunk, kis pincsi csivava keverek, akkor olyan 2 eves lehetett a doki azt mondta. szerencsere senki nem kereste, pedig nem nagy varosban laktam akkor. volt amikor nem fertunk el a francia agyon ketten, es beleharapott az orromba. meg amikor ra egy evre hogy megtalaltam osszejottem a parommal es igy mar harman aludtunk egy agyban:D

amikor szomoru voltam meg a wcre is kovetett. tavaly kikoltoztunk angliaba es anyosomekra biztuk..akiknel fel evig elt, mert egy masik kutya allitolag raesett es eltort a gerince. szerintem jobb ha nem tudom az igazsagot...

3 hetig csak sirtam, egy hetig alig ettem, alombasirtam magam 3 heten keresztul minden este. Mert nem vigyaztam ra, nem hozhattam ki ide.:( egyedul hagytam szegenyt az anyosommal:(:(

Sosem fogom elfelejteni, es sosem lesz masik kutyank.

7 evig volt velem 10 eves volt mikor meghalt multhonapban:(:(:(:(

27. Emma*
2010. jún. 27. 21:17

Na, kiírtam egy gazdit kereső fórumot...reménykedjünk, hogy lesz jelentkező.


Most mennem kell, de holnap reggel korán benézek. Jó éjt és nyugodt éjszakát kiskutyusnak!

26. Emma*
2010. jún. 27. 21:05
Igazi Angyal vagy!:-))) Bár csak sikerülne éjszakára a pici kutyust is bevinni. Legalább nyugodtan tudna pihenni.
2010. jún. 27. 21:03
Ezt el sem hiszitek!!!! Most hoztam be az utcáról egy kb. két hónapos fekete kiscicát!!! Itt sírt az ablakom alatt! Hát nem egyszerű nap ez a mai!!! :)
24. Emma*
2010. jún. 27. 20:57
Magamhoz venni nem tudom, mert érte menni sem vagyok képes most. 3-4 hét, mire vállalni tudnám a nagy utat. Bízom azért benne, hogy az állatvédők beviszik az állatkórházba és onnan olyan menhelyre kerül, hogy rátalál ott egy szerető kis gazdi.
2010. jún. 27. 20:54
Remélem sikerül magadhoz venned, Emma, bár minden ember ilyen lenne az állatokkal.
22. Emma*
2010. jún. 27. 20:51
Megértem szegénykét! Nagyon bízom benne, hogy reggelig nem találják meg gonosz emberek!
2010. jún. 27. 20:50
Biztos az indiánok voltak, de hasonlókat kívánok nekik, meg a hozzájuk hasonlóknak...
2010. jún. 27. 20:39
Én már tegnap zaklattam telefonon őket, de azt mondták,hogy csak ügyelet van. Szerintem nem lesz holnap reggelig semmi baj,mert majdnem mindíg egy helyen tartózkodik....De esküszöm,megtettem mindent,hogy becsalogassam. Még a saját kis szuka kutyám is kivittem,hátha esetleg utána bejön, de úgy láttam,hogy fájdalmai vannak ás nem nagyon érdekli semmi azon kívül,hogy menekülőutat keres ha közelebb lépek hozzá.
2010. jún. 27. 20:36
ÁÁÁÁ Ezt a cimet nem akartam elolvasni...nem birom ha egy állatot bántanak!
18. Emma* (válaszként erre: 16. - Green angel)
2010. jún. 27. 20:34
Vasárnap nem dolgoznak az ilyenek? Holnapig még nagyon hosszú az idő.:-(((
2010. jún. 27. 20:34
Nekem is nagyon nehezen jött oda, kaja szintén segített, idővel hagyta, hogy simizzem, aztán bveittem. Ügyesen!!!
2010. jún. 27. 20:32
Mindent megtettem,hogy becsalogassam az udvarra, de annyira bizalmatlan,hogy sajnos nem is lehet egy méternél közelebb menni hozzá....Viszek neki kaját naponta többször is és holnap hívom az állatmentőket újra. A pasi azt ígárte, többen jönnek, befogják.......Aztán kellene megszervezni,hogy hová is kerüljön szegényke.
2010. jún. 27. 20:31

Jaj szegénykém.

De kár.


Valahogy olyan jó lenne megoldani.

14. Emma*
2010. jún. 27. 20:30
Sajnos hosszú távon nem tudok most utazni, nemrég nagy műtétem volt.
2010. jún. 27. 20:28
Én is vidékről "szedtem", vonattal gyorsan el lehet menni érte, ha befogná, aki ott él.
12. Emma* (válaszként erre: 10. - Green angel)
2010. jún. 27. 20:28

Budapestnél lakom.

Holnapig nem tudod befogadni?

2010. jún. 27. 20:28

Ittenem...nem mondok semmit, nagyon csúnya lenne.

Mi hasonló kóbor kiskutyát vettünk magunkhoz, és eddig életem egyik legjobb döntése volt, a kis boldogságom, imádom, szót fogad, lesi minden kívánságunkat, és nagyon hálás, kedves, aki teheti, könyörgöm, fogadja be!

Megérdemli, hisz mennyi szenvedhetett! Ittenem... :''((

2010. jún. 27. 20:26
Szegedi vagyok.....
9. Emma* (válaszként erre: 7. - Green angel)
2010. jún. 27. 20:25
Basszus, én örökbefogadnám! De gondolom messze vagy.
8. Emma* (válaszként erre: 4. - Emma*)
2010. jún. 27. 20:24
A hibákért elnézést, de nagyon dühös lettem!:-(((
7. green angel (válaszként erre: 2. - BayBanya)
2010. jún. 27. 20:24
Holnap tudnak kijönni az állatvédők, de nagyon félek,hogy bekerül majd az ebrendészet telepére és egy idő után elaltatják. Mert ugyan ki fogad majd örökbe egy félig vak kis kutyát.......
2010. jún. 27. 20:24
Lehet összeverekedett más kutyával, de akár kóbor macska is kicsaphatta...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook