Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segít ha egy ideig nem tud elérni? fórum

Segít ha egy ideig nem tud elérni? (beszélgetős fórum)


8. 526d586c57 (válaszként erre: 6. - Vanjobb)
2012. okt. 9. 18:03
Nem nézem ki belőle hogy lenne valakije. Elég konzervatív srác. És azt is tudom hogx nsgyon elfoglalt viszont jó lenne ha személyesen nem is túlzottan de lélekben számíthatnék rá
7. 26092879c1 (válaszként erre: 1. - 526d586c57)
2012. okt. 9. 17:35

Lehet hogy tényleg elfoglalt, van akinek pl. a munkája az élete.

Viszont Neked valószínűleg nem ilyen társ való.

2012. okt. 9. 13:36

Elfoglalt vajon mit csinálhat?

Nem lehet , hogy van valakije?

5. 526d586c57 (válaszként erre: 3. - Bucóka20)
2012. okt. 9. 13:20
próbáltam. de elég nehéz valakivel komolyan leülni beszélgetni ha még nem is tudok vele találkozni mert haza sem jön
4. 526d586c57 (válaszként erre: 2. - Eszterkee)
2012. okt. 9. 13:19
Mert azt mondja ne menjek mert elfoglalt
2012. okt. 9. 08:57

Nem jó ötlet .

Szerintem a legjobb és legegyenesebb megoldás,ha leülsz vele komolyan beszélgetni.

Nem csak futólagosan ,hanem kész tények elé állítani,elmondani,h neked ez így nem jó stb...


A taktikázás nem vezet semmire...


Légy őszinte,aztán dönts úgy,h neked jó legyen.:-)

2. Eszterkee (válaszként erre: 1. - 526d586c57)
2012. okt. 9. 08:55
miért nem mész el te hozzá?
2012. okt. 9. 08:50
Párommal másfél éve vagyunk együtt, ő másik városban tanul immár 2. éve. Elején gyakran hazajött és együtt töltöttük az időt, de mostanra alig jön haza és ha haza is jön akkor csak épp hogy hazaszalad és akkor se fordít külön rám időt. Napjába 3x is fel szokott hívni, ezzel nincs gond. Azt érzem hogy egyáltalán nem érdeklik az én dolgaim csak a sajátjai. De amikor rákérdezek hogy mit akar a kapcsolattól és hogy egyáltalán szeret-e még akkor jön a "miért ne szeretnélek??" meg a "Te képzeled ezt bele" szöveg. De akkor miért nem törődik velem úgy ahogy régen ? Tudom az ún. "nászutas" időszak elmúlik egy idő után de azért nem ennyire. Mint ha nem érezne egyáltalán késztetést hogy velem akarjon lenni. Tegnap egyáltalán nem voltam neki elérhető mert panaszkodni sem akarok neki , de jót se tudok már mondani . elegem van hogy csak én akarom ezt a kapcsolatot. Segít ha egy ideig nem veszem föl a telefon ? Vagy ezzel csak többet ártok .? Szeretem és nem akarok elhagyni, hiszen elvileg ő is szeret. Én rontottam el valamit ??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook