Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vásárolt kupont valaki kupont a Zsírpusztító szalonba (Bp.) és nem tudja őket elérni? fórum

Vásárolt kupont valaki kupont a Zsírpusztító szalonba (Bp.) és nem tudja őket elérni? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
104. Bebbe
2014. febr. 27. 05:13

Sziasztok!

Én csak most találtam erre a fórumra, és nekem is ragadt bent kezelésem, de nem tudtam hova menjek! A rendőrség sajnos kinevetett, mert kis összegről van szó! Van valami fejlemény? Tudja valaki, hogy milyen számon lehet a tagot elérni, mert már vagy 100 mailt írtam, de semmi! Már azt is írtam, hogy elmegyek a rendőrségre!

Szerintem már ez is hidegen hagyja! Sza..k mindenre! Lenyulta a pénzt, azt helló!

Köszi!

2014. jan. 6. 21:27
Sziasztok! Valaki tudna segíteni mennyibe kerültek a lealkudtuk.hu-n az IPL kezelések? A 10alkalmas kis felület 6650 Ft volt. A nagyfelület mennyibe került (arról nem találom az e-mailemet)? Köszönettel
102. krismm
2013. nov. 28. 19:35
Néhány e-mail után az igéretüknek megfelelően utaltak =)
101. krismm
2013. nov. 8. 18:19

Én ezt a levelet kaptam a 3. e-mailemre:


Üdvözletem!


Nagy port kavart ,hogy megszünt a Zsírpusztító szalonunk és teljesen jogos a felháborodás az


emberek többségétől amiért nem reagáltuk le ezt időben ,hogy értesítsünk mindenkit.

NEM VOLT ÉS NEM IS LETT CÉLUNK AZ EMBEREK PÉNZÉNEK KICSALÁSA!

Ezt gondoltam jobb ha tisztázzuk.Jó üzletnek tünt az elején ,ezért belevágtunk mert egyik kupon


oldal sem hírdeti hogy 40 százalékot leakaszt a kuponárakból és azt sem ,hogy engedély nélkül


feltesz olyan hírdetést ami majdnem hogy null forintért kínálja a szolgáltatást utána meg arra


hívatkoznak ,hogy nem lehet leszedni a hírdetést.

De ez nem az önök problémája volt,megpróbáltuk így is teljesíteni azt amit vállaltunk.

Sajnos nem sikerült,és valóban volt csőtörésünk ,elázott a fal és jutott víz a gépekre is plusz


minden csupa penész volt,még így is azon gondolkoztunk ,hogy újra nyitunk ,de sajnos egyszerűen


nem megy ,ilyen módon a sok rezsi felemésztett mindent az által hogy 5000 forintot fizetett 1


ember egy hónapokig tartó kezelésért.

Minenkit kifizetünk ,nem tudok időpontot mondani ,hogy ki mikor kapja meg a pénzét de aki


elkezdte vagy netán csak befizetett az mindenki vissza kapja azt az összeget ami jár neki,kivéve


azok akik nem a Lealkudtuk.hu-n vásárolt kupont mert ott nem közvetlen a mi bankszámlánkra


futott be az összeg ,így az önök pénze a kuponos oldalak számlaszámára érkezett be amiből mi nem


kaptunk semmit.Az aki Augusztus végén vagy Szeptemberben vásárolta a kupont más oldalról azoknak


nem tudjuk biztosítani az összeget,mert már Augusztus végén jeleztük ,hogy vegyék le a kuponokat


mert nem tudjuk fogadni az embereket ,persze ez se történt meg mert hihetetlen módon nem tudják


az adminisztrátorok akik kezelik a honlapot le szedni a kuponokat.(?????? érdekes)

Nem kérünk mást csak türelmet,elő kell teremteni azt a pént amiből ki akarjuk fizetni önöket.

Remélem van aki átértékeli a dolgot de azt is megéretm aki nem ,talán lehet engem se érdekelne


,hogy kinek mi a panasza.

Már elkezdtük a vissza fizetéseket és addig meg se állunk míg mindenki vissza nem kapja.

Még annyit ,hogy kérnénk minél több információt kitől,mennyiért,mikor vették a kupont ,mennyit


jártak le ha egyáltalán ez sikerült és egy bankszámlaszám ahova utalni tudjuk a pénzt.


Üdvözlettel:Zsírpusztító


Nem adom nevem az egészhez,ennek egy oka van ,nem minden ember egyforma és nem kívánom ,hogy


esetleges emberek a családomat zaklassák bármi oknál fogva.

100. Silling (válaszként erre: 99. - KosaEmoke)
2013. nov. 7. 18:01

Sziasztok!


Én semmilyen értesítést nem kaptam a kártalanításról sajnos.Próbáltam nekik írni e-mailt, de nincs válasz, se a telefont nem veszi fel a cégvezető Horváth Krisztián.

Valakinek van friss fejleménye?

Köszönöm: Laura

2013. nov. 6. 11:34

Sziasztok!

Ma én is megkaptam! Kellemes meglepetés volt! ;-)

Remélem, hogy mindenkit kártalanítanak! Köszönöm szépen Mindenkinek a sok hasznos információt!

Üdv, Emőke

2013. nov. 5. 19:43

Sziasztok !

Én is visszakaptam a pénzem !!!! :)

Kitartást !

2013. okt. 29. 18:05

Sziasztok!


Én is hasonló cipőben járok, július végén vettem kupont, egy alkalommal sem tudtam elmenni a "felújítás" miatt. Most írtam egy levelet Horváth Krisztiánnak, remélem lesz valami hatása. Ha nem, akkor csatlakoznék a feljelentőkhöz. :(


Szép estét mindenkinek!

2013. okt. 29. 14:25

Sziasztok!


Én csak most kaptam észbe és ámulok bámulok :O

10 alkalmas kupont vettem májusban, az első alkalmat lejártam jún. 10ig és októberben folytattam volna a kezeléseket.


Most írtam e-mailt szerintetek van még rá esély, hogy fizetnek? :( Próbáltam hatásos lenni...

A teljes összeget kifizették?

2013. okt. 28. 20:40

Sziasztok!

Ma kaptam egy emailt tőle, és abban az szerepelt, hogy mindenkit igyekeznek kártalanítani. Sajnos a kifizetett szolgáltatást nem tudják teljesíteni, így a pénzt vissza fogják küldeni. Szerintem nem kamu, a cégük építőiparral is foglalkozik, és az abból befolyó pénzekből fizetik vissza a teljesítetlen szolgáltatásokat. Mindenesetre még a 2 héten belül vagyunk :)

2013. okt. 28. 11:33
Sziasztok! Felhívtam Horváth Krisztiánt a megadott telefonszámon, és nekem azt mondta, hogy 300 ezer ft értékben a héten átutalják a maradék tartozásokat, és hogy mindenki e-mailjeit megkapták.
2013. okt. 24. 17:59
Sziasztok! Én beszéltem a cég tulajdonosával, sikerült ezen a számon elérni: +36 70 772 0399 Horváth Krisztián. Velem normális volt, 2 hetet kért. Nekem van még ennyim. Ha nem úgy lesz, ahogy beszéltünk, neki nem lesz annyi hátra a visszafizetésig :)
2013. okt. 24. 13:38
én már két hete várok és semmi.. mostmár naponta 2 email címről is küldök nekik emailt, de úgy néz ki nem hatásos..
91. KosaEmoke (válaszként erre: 86. - Nikusz85)
2013. okt. 21. 10:40

Szia,

voltál végül?

Én ma szeretnék menni, s mivel ez a rendőrség is viszonylag közel van, akkor én is ide mennék.

Várom válaszod, üdv,

Emőke

90. bdóra93 (válaszként erre: 88. - Nariiika)
2013. okt. 19. 19:07
Köszönöm Nariiika :)
2013. okt. 19. 16:10

Sziasztok!


Nem tudom melyik "odamondós" e-mail-em nyert, de nekem is utaltak. Sok szerencsét kívánok Mindenkinek, aki még várakozik. NE ADJÁTOK FEL!

2013. okt. 18. 22:04

bombert1@yahoo.com

bombert.kft@gmail.com


én mindkettőre írtam.

2013. okt. 18. 21:39
Valaki írja meg nekem léci az e-mail címet, ahova írt nekik!
2013. okt. 18. 20:36

Sziasztok!


Hétvégén megyek feljelentést tenni a 12. kerületi rendőrkapitányságra. Most rakom össze az "anyagot". Csatlakozik valaki?

2013. okt. 17. 12:59
Pedig csak a fenyegető levelek voltak hatásosak eddig, abból is vagy ötöt kellett írni,hogy visszaküldjék a pénzt.
2013. okt. 17. 11:18
Kedves Mindenki! Én ma írtam megint, tájékoztattam őket, hogy elmegyek a rendőrségre, ha holnap nem jön meg a pénz. Mondjuk én el is megyek. Közel van. ;-) Ha engem megkárosítanak, legalább mást már nem tudnak a jövőben.
2013. okt. 16. 22:52
Sziasztok! Én is kaptam sms-t augusztus közepén,hogy felújítás miatt nem tudok menni,de amint befejezték,jelentkeznek...Azóta körülbelül 3-4x írtam nekik,és hívtam őket,persze semmi válasz,de nem gondoltam volna,hogy ez történik.5 alkalmas IPL kupont vettem,ebből 3x voltam is.Nem sok pénz az,amit szeretnék visszakapni,de úgy gondolom 4ezer forint is pénz,és szükségem van rá.Úgyhogy kérem azt,aki írt levelet nekik,és kapott választ, vagy a pénzét kapta vissza,hogy írjon nekem itt, vagy privátba.Nem szeretnék felesleges köröket lefutni,sajnos nem vagyok az a fenyegetős típus,ezért szeretném tudni, hogy mégis mit írjak,ami hatásos is lenne. Előre is nagyon szépen köszönöm és remélem mindenki visszakapja utolsó fillérig a pénzét !
82. Nana04
2013. okt. 16. 17:54

Sziasztok! Nekem tegnap ígérték a 2. fenyegető levél után (+ kicsit megszorongattam a honlapszerkesztőt is), hogy tegnap küldik a pénzt, mondanom sem kell azóta sem ért ide ...

Aztóta újabb 2 levelet írtam nekik, szerintem holnap vagy pénteken elindítom a jogi eljárást, ha addig sem küldik.

Ezt a számot szereztem egyébként még hozzájuk, próbálgassátok ezen is, nekem természetesen nem vette fel senki (de kicsöngött), viszont én rejtett számról hívtam őket: 06 70 772 0399

2013. okt. 15. 15:30
nekem még előző héten küldtek SMSt hogy írjam meg a bankszámlaszámom stb, meg is tettem de azóta semmi. Pedig már úgy megörültem.
80. györgyi0505 (válaszként erre: 79. - Györgyi0505)
2013. okt. 15. 10:00
Már teljesen feladtam,hogy valaha is visszautalnak,erre kb fél órája az egészet megkaptam!
2013. okt. 14. 14:47
Ez egy aljas társaság.eszük ágában nincs fizetni
78. györgyi0505 (válaszként erre: 74. - Nannush)
2013. okt. 11. 09:51
Szia tegnapelőtt írtam nekik már kb ez volt az 5. Mai nap a fizetési határidő.Most újra írtam ,hogy amennyiben ma nem jön meg a pénz károsult társaimmal együtt feljelentjük őket a rendőrségen a fogyasztóvédelemnél és a médiához fordulunk.
2013. okt. 11. 08:46
Az elején valaki leírt egy csomó infót róluk, ott szerepel a címe is. Szerintem írj valami olyasmit, hogy eddig utaljanak erre a számlára ennyi meg ennyi pénzt, ha nem érkezik meg akkor feljelented és elmész személyesen elkérni a pénzed, mert a cégjegyzékben bárki megnézheti a címét. Sajnos mikor kedvesen írtam nem történt semmi, csak amikor fenyegetőzően.. És mindkét emailcímre küldd el. Eddig 3 ember kapta vissza a pénzét innen ha jól láttam
76. györgyi0505 (válaszként erre: 75. - Nariiika)
2013. okt. 10. 22:30
Nálam ezek sem váltak be
2013. okt. 10. 21:20
Hogy rendőrségi ügy lesz belőle ha nem utalnak rögtön meg hasonlók.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook