Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Valaki tudna segíteni abban, hogy az otthoni tekercselésnél, hogyan lehet elérni azt, hogy a fólia ne csúszkáljon össze-vissza? fórum

Valaki tudna segíteni abban, hogy az otthoni tekercselésnél, hogyan lehet elérni azt, hogy a fólia ne csúszkáljon össze-vissza? (tudásbázis kérdés)


2010. ápr. 22. 14:05

Hmmm... akkor kipróbálom ezt a gatya dolgot. Mert én csak úgy lazán betekertem magam, tekercs, két pléd és vártam a hatást :D

De úgy nem éreztem, hogy megizzadt volna alatta (fahéjjas tekercselőkrémem van, és előtte be szoktam kenni ilyen hatásfokozónak írt krémmel (karcsúsító+anticelluit)).


mkjudit, szerintem ártani nem árthat :) én is úgy vagyok vele, hogy rosszat nem tehet, max nem használ úgy ahogy szeretné az ember, akkor még el lehet menni masszázsokra, különböző ilyen kúrákra. (Persze ha a pénztárca is bírja az iramot).


Köszönöm mindenkinek aki hozzászól(t) :)

2010. ápr. 22. 13:51

Sziasztok!

Én is gondolkodtam már a tekercselésen.Nekem a szülés után a hasam olyan vastag maradt,hogy hiába fogytam le 60 kg-ra ,a hasamon ott maradt a cucc. Szerintetek ezzel lehet rajta valamit javítani?

2010. ápr. 22. 11:37
En a combjaimra is tekertem, vettem ra egy nadragot es kozben taposogepen tornaztam, de mire befejeztem mar lejott. Csorgott viszont a viz rendesen, csak ugy csepedett le rolam.
2010. ápr. 22. 11:36
Deréköv, vagy hasszorító, plusz cicanaci vagy sztreccsnagdrág nem rossz! Nekem úgy bejön, bár valamennyit úgyis "elmászkál"..:)
2010. ápr. 22. 11:18
Én mikor csináltam akkor én még a tetejébe hasszorítót tettem a derekamra és elég jól megtartotta.Ugy is izzadni fogsz alatta a krém nem folyásolja be.
2010. ápr. 22. 11:15

Lehet, hogy nem masszírozom be eléggé a krémet? Én ezzel nem, hogy tornázni nem tudnék, de még mozogni sem, mert szerintem a bokámig lecsúszna :)


Ha valaki tudna segíteni, nagyon hálás lennék :)

2010. ápr. 22. 11:14
Valaki tudna segíteni abban, hogy az otthoni tekercselésnél, hogyan lehet elérni azt, hogy a fólia ne csúszkáljon össze-vissza?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook