Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » SD36 kapszula tapasztalatok fórum

SD36 kapszula tapasztalatok (beszélgetős fórum)

1 2 3
63. Evika3
tegnap 08:58
Nem érdemes ezekkel a csodabogyókkal foglalkozni. Én november óta otthonról dolgozom. Hosszú órákat ülök a gép előtt, (tanítok). Rájöttem, ezzel az életmóddal bálna leszek nyárra. Már így is közelítettem. 107 kg voltam. Elkezdtem napi 4-5 km- gyalogolni, kétnaponta 1 órát tornázni ( nekem a Deep Purple jön be), nem eszem kenyeret és cukrott. Minden mást igen, csak fél adagot. Most január végén 101 kg vagyok. Lement havonta 2 kg. Nem is kell több, mert szottyadt lesz a bõrõm. A vàltozàs még nem annyira làtvànyos, még egy 100 kilôs nõ vagyok, de sokkal jobb a közérzetem, nem fàj a térdem, (koràbban mütötték porcszakadàssal, az orvos is nôgatott, fogyni, fogyni ), jobban alszom. Szeptemberre ezzel a tempôval 20 kg mìnuszt szeretnék elérni. Az nekem màr tökéletes. Voltam màr 80 kg, az volt az ideàlis. (70 is voltam, akkor màr sovànynak tartottak, és betegnek hittek,175 cm vagyok,erõs csontokkal.)
62. Andrea1.9.8.1 (válaszként erre: 61. - Vandra)
jan. 12. 09:45

Pont ezért kerestem rá én is, de bőven elég volt, amit a többi fórumon vagy itt olvastam.

Egyébként az a vicces, hogy bármilyen csodaszert reklámoznak, mindig elmondják, hogy le kell mondani a cukorról, a nassolásról és mozogni kell. De ha valaki ezeket betartja, akkor csodaszer sem kell, hiszen önmagában fogyást eredményez :D

61. Vandra
jan. 12. 08:42

Most promózta be Kandász Andreával egy riportban az ATV.20 vagy 25 kg-ot fogyott. Nyilván rögtön rákerestem. Aztán jöttem ide.

Meggyőztetek. Kihagyom😁😁

60. kevuka
dec. 17. 10:25
Sajnos be kell látnom, hogy ez az SD36 ás minden hasonló fogyást "elősegítő tabletta" egy nagy csalás... soha többet!
dec. 3. 08:43

Néhány éve láttam a TV-ben egy BBC által készített filmet a fogyókúrák világáról.

Érdekes és tanulságos tényfeltáró műsor volt.

Bemutatták, hogy az egyik legnagyobb üzlet a fogyókúra. Az emberek minden pénzt megadnának azért, hogy szépek és egészségesek legyenek. Dollármilliókat költenek fogyókúrás csodaszerekre újra és újra. Jó marketinggel mindent el tudnak adni, még azt is ami semmire nem jó.

Valójában a kutatásokra is dollármilliókat költenek, hiszen nagyon fontos lenne lefogyasztani azokat, akiknek már az életük múlik ezen.

Elmondták, hogy találtak már több olyan "gyógy"szert, ami lefogyasztja az embereket és nagy reményt fűztek hozzá, de mindég bebizonyosodott, hogy olyan mellékhatásai vannak, ami miatt be kellet szüntetni a felhasználását.

Azt mondták, a világ egyik legnagyobb üzlete lenne, ha valaki megtalálná a tutit. Rengeteg életet lehetne vele megmenteni - elsősorban.

Elmondták, ha lenne megfelelő szer, nem lenne ennyi elhízott ember.

A műtétek kockázatosak, drágák és nem mindenhatók, de sok esetben csak ez menti meg az extrém elhízottak életét.

A fogyókúra, mint üzlet, van, volt és lesz, amég igény van rá. Ezt viszont leginkább életmódváltással és sok küzdelemmel lehet elérni.

Kutatnak azonban továbbra is megfelelő szerek után, nem üzleti, hanem életmentő, egészségmegőrző alapon.

Ezek nagyon gondolkodóba ejtettek. Korábban én is bedőltem sok mindennek. A film hatására azonban sikerült ellenállnom minden, valóban nagyon vonzónak és hihetőnek tűnő csodaszernek.

Nem sikerül ellenállnom a jó falatoknak, néha bűnözök. Küzdök a pajzsmirigy alulműködés okozta lassú anyagcserével.

Műtéti megoldásra nem gondolok, szerencsére nem is kell.

Év elején a településünkön egy 40 körüli férfit megműtöttek. Gyomorszűkítő műtétje után 8-9 hónappal már 35 kg-ot fogyott, azután hirtelen meghalt.

Ilyesmiről valahogy nem szoktak beszámolni.

A celebek is jojóznak. Sokszor beszámoltak már ugyanannak a személynek a csodálatos fogyásáról. Amikor visszahízza arról hallgatnak.

58. szabot.88 (válaszként erre: 53. - Jocó1979)
dec. 2. 22:03
Nem ismerem a szert, de nekem egy gyógynövényes cucc olyan allergiát okozott, h másnap csak aludni tudtam. Tiszta ödéma volt a szemem alja....
57. Szuszy (válaszként erre: 56. - Kevuka)
dec. 2. 21:15

Én sem értem el semmit.

Mindegy hogy vele, vagy nélküle.

Szóval valóban pénzkidobás.

Tanulunk mindig valamit, négis hiszünk a mesében sajnos.

56. kevuka
dec. 2. 17:01
Nnna, már 20 deka mínusznál tartok. Hurrá!!! sd 36= nagy átverés.....és én a szőkenős agyammal beugrottam. :(
55. Szuszy (válaszként erre: 54. - Szuszy)
nov. 22. 22:15
Mellékhatás 😬
54. Szuszy (válaszként erre: 53. - Jocó1979)
nov. 22. 22:14
Szia. Nálam nem volt ilyen "melkékgatás".
nov. 22. 19:22

Sziasztok!Nálatok előfordul, hogy miután beszedtétek végtagfájdalom és hidegrázás jelentkezik?

Elvileg-mivel gyógynövényekből van-nem lehet mellékhatása,de azért gondoltam, megkérdezem.

52. kevuka (válaszként erre: 37. - Sly3)
nov. 22. 10:04
De jó neked...
51. kevuka (válaszként erre: 34. - Szuszy)
nov. 22. 10:03

Már régóta odafigyelek a kajára, általában főzelékeket és zöldséges leveseket eszem és semmi nem megy le. A pont az i-re, hogy ma mértem magam és egy hét alatt HÍZTAM!!! 40 dekát. Hát ennyit a csodakapszuláról...

El vagyok keseredve.

50. Szuszy
nov. 20. 15:10

Ezalatt a pár nap alatt mindent betartok a kaját illetően, amit szabtam magamnak, plusz gyalogoltam vasárnap óta több mint 20 km-t, tirnàztam kb. 3 órát, bicikliztem kb. 4 km-t, és vibro shapereztem 5 nap x 20 percet, vagyis 100 percet.

A mérlegem szerint meg ugyanannyi vagyok mint szombat reggel.

49. Szuszy
nov. 20. 15:07
Na bocs az elütésekért, de főzés közben pötyögök a telefonról.
48. Szuszy
nov. 20. 15:06

Na hello.

Valakinél valami pozitív váltizás?

Én kb. Egyenlő a nullával .

Vasárnap kezdtem szedni, vagy szimbaton 😊 azért adok időt magamnak, de jó lenne látni valamit nagamon 😬 a hájamon kívül 😬

47. Sly3 (válaszként erre: 46. - Szuszy)
nov. 18. 20:56
Akkor hajrá! A lényeg, hogy mozogjunk! 😊
46. Szuszy (válaszként erre: 43. - Sly3)
nov. 18. 20:18
Az jó ötlet, a zenés bulis torna a legjobb, én is szoktam, de bevallom a mulatósra tudok legjobban tornázni 😎
45. Szuszy (válaszként erre: 44. - Sly3)
nov. 18. 20:16
Ugye? 😂😂😂😂
44. Sly3 (válaszként erre: 42. - Szuszy)
nov. 18. 18:38
66,6?! 🤪 Te kis ördögfióka! 😊
43. Sly3 (válaszként erre: 41. - Szuszy)
nov. 18. 18:37

Hát persze!

98,8 kg-ról és 168 cm-ről indultam. 😊 Nagyon remélem, hogy karácsonykor már látszódni fog valami. Tervezem, hogy valami zenés táncos mozgást keresek a youtube-on és holnaptól elkezdem.

42. Szuszy
nov. 18. 17:22

Én 154 cm és 66,6 kg 😁

Jó dzám nem? 😁😁😁

41. Szuszy (válaszként erre: 40. - Sly3)
nov. 18. 17:22
Azt esetleg megírnàd milyen súlyról indultál és a magasságod?
40. Sly3 (válaszként erre: 39. - Szuszy)
nov. 18. 17:14

Köszi, Szuszy!

Én egyelőre nem mozgok semmit, mert most jöttem ki a covid-ból, de óvatosan elkezdek elliptikusozni.

Kajára csak úgy ahogy figyelek. Most, hogy itthon vagyok, könnyebb...

39. Szuszy (válaszként erre: 38. - Sly3)
nov. 17. 21:55

Szia. Az szuper.

Én 51 multam.

Remélem jó lesz. Kaja rendben, és napi 5 km gyors gyaloglás, plusz torna mellett hátha okés lesz.

Neked gratulálok.

38. Sly3 (válaszként erre: 26. - Szolnokki)
nov. 17. 17:40
Szia! Mindjárt 48 leszek, egy hete szedem és 1kg 10dkg mínuszban vagyok! 😃
37. Sly3
nov. 17. 17:11

Sziasztok!

Egy hete szedem és 1kg 10dkg mínuszban vagyok! 😃

36. Szuszy
nov. 16. 12:44
Arra gondolok, a vacsorára nagyon oda fogok figyelni, semmi mogyoró, meg rudika 😊
35. Szuszy
nov. 16. 12:43

Nekem a tegnaphoz képest 60 dkg mínusz 😁

Jó lenne naponta ennyi 😁

Én tegnap 5 km gyaloglás futással kombinálva az erdőben, majd 20 perc vibro shaper, aztán kb 40 perc torna.

Vacsora 10 dkg túró, ubirka, paradicsom.

34. Szuszy (válaszként erre: 31. - Kevuka)
nov. 15. 19:32

Kevuka!

Odafigyelsz a kajára is? Vagy csak a kapszulát szeded? A 10 dkg tényleg nagyon kevéske.

1 2 3

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2021, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook