Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » SD36 kapszula tapasztalatok fórum

SD36 kapszula tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2 3
78. 55Judit (válaszként erre: 77. - Viki59)
2021. máj. 30. 18:40

Szia Viki! Ha egy hónapja ilyen elkeserítő mértékben hízol, lehet hogy kellene egy kivizsgálás neked. A te egészséges életmódod mellett ez meglepő.

Újabban én is nagyon sok gyümölcsöt eszem. Nem is fogyok egy dekát sem, de legalább én ettől nem hízok.

A naturize barnarizs-fehérjét iszom. Ez neked is megfelelhet. Ha megnézed, annyi tanácsot adok hozzá, hogy a natur naturize állítólag nagyon karcos, kellemetlen inni. Ezért én a naturize ultra silk-et veszem. Ebből a vaníliásat és a natúrt. Van fahéjas is.

77. Viki59 (válaszként erre: 75. - 55Judit)
2021. máj. 29. 14:01
Szia! Én 61 éves vagyok és sajnos kb 1 hónapja kezdtem el nagyon hízni. Főleg hasra. Borzasztóan el vagyok keseredve, mert rendszeresen sportolok, vibrációs tréner, napi 8-10 km séta, spinning, elliptikus tréner, videóra 30-60 perc edzés. Sokszor már zt mondom azért hízom és nem érdemes már mozogni sem. Az étkezésemre nagyon figyelek, vega vagyok, tejes cuccokat nem eszem, gyümölcsöt és zöldségeket sokat eszem.Mégis csak terebélyesedek és a 155cm-hez a 65 kg az rengeteg ennyi mozgás mellett. Megkérdezhetem, hogy milyen márkájú fehérje port iszol? Nálam csak a vega jöhet számításba, mert tej érzékeny is vagyok. Köszönöm szépen ha válaszolsz.
76. 55Judit (válaszként erre: 75. - 55Judit)
2021. máj. 9. 09:47

Írok egyet ami laktató, és nagyon egészséges: Csicseriborsó saláta. Görögjoghurtba általában ubi kockára vágva, zöldhagyma vagy bármilyen szeletelve, pici só, mustár és csicseriborsó konzerv ízlés szerinti mennyiségben. Jó kaja még vacsorára is.


A mai ebéd brokkoli krémleves, sült lazac vegyeszöldséggel, kevéske sültkrumplival, és a kertből összeszedek valami salátát is.


Ha keményre akarod venni a diétát nem fog eredményes lenni, max. időlegesen.


Nem utolsó sorban itt ez a ránézésre könnyednek tűnő, ám igen kemény torna amitől menekülnek a zsírpárnák:

[link]

75. 55Judit (válaszként erre: 71. - Alexa9900)
2021. máj. 9. 09:15

Bocs hogy nem írtam, nincs a téma a kedvencekhez adva, így most véletlenül tévedtem ide.


Tehát az van hogy 66 éves vagyok, rohamosan lassul az anyagcserém, ezzel együtt nagyon nehéz fogyni, pedig eü. okok miatt nagyon kell.


Én nem tudom szigorú szabályokhoz kötni magam, de általában:

Reggelire ha nagyon kívánok valami sósat, bekapok 1-2 falat feta sajtot. Utána, vagy ezt kihagyva iszok egy barnarizs fehérje turmixot, ma fél banán és 1 szem király datolya volt benne. Van hogy fél banán, 1/8-ad avokádó. Fahéj mindig, mert azt nagyon szeretem. Délben olyasmit is eszem amit nagyon nem kéne mert másnak is főzök, neki az kell, én meg akaratgyenge vagyok. :) Délelőtt és délután is muszáj egy kis gyümölcsöt ennem. Vacsorára vaníliás rizsfehérje. Ha még később megéhezek, akkor még egy. Ebből 1 adag 100 kalória alatt van, viszont az fehérjéből. Sokkal rosszabb lenne ha szénhidrátból vinném be ugyanazt.


Annyit érek el ezzel a módszerrel hogy megállt a fékezhetetlennek hitt hízásom, és szépen lassan kopnak a zsírpárnák. Kophatnának kicsivel bátrabban is, de akkor az étkezési szokásaimat oly mértékben meg kellene változtatni hogy az már feszültséget okozna bennem amit nem akarok. Jól akarom érezni magam. :)

2021. máj. 5. 11:59
Bocsánat nem tavasszal hanem tavaly.* Tavaly vettem.akkor szedtem be fel dobozzal.
2021. máj. 5. 11:59
Én igazából tavasszal vettem meg egy dobozzal akkor fél doboz beszedtem nem tapasztaltam semmi változást. Most viszont a héten elkezdtem szedni kevésbé vagyok éhes mondhatni alig eszek. Plusz egy nap kétszer háromszor megyek nagy WC re.a hasam laposabb. Gondolom van benne valami ami az étvágyat csökkenti plussz a bélmozgást elősegíti.edesseget sem kívánom.pedig nagy kajas vagyok amúgy. De gondolom valakinek bejön valakinek nem.
72. mary1
2021. máj. 3. 23:54
Egy hónapig szedtem 1 kiló sem ment le.Sajnos.
71. Alexa9900 (válaszként erre: 70. - 55Judit)
2021. ápr. 12. 11:17

Szia!

Írnál milyen más módszered van?

Köszönöm szépen!

70. 55Judit (válaszként erre: 69. - Bulikázós)
2021. ápr. 4. 08:44

De igen. Nem kell kilószám enni.

Egyébként most szembe jött velem az SD36 honlapja. Olvasgattam rajta. A kérdések és válaszoknál van egy olyan kérdés hogy mennyi idő után látható és érezhető az eredmény? Azt írja, akár már 3-4 hét után is érezhető.


Tehát akik idejöttek eddig a tapasztalatukkal, valószínű azért nem éreztek hatást mert 1-2 hét után abbahagyták. Gondolható, hogy a gyógynövények nem lórúgás szerűen hatnak mint egy fájdalomcsillapító. A gyógynövények nagyon lassan fejtik ki hatásukat. Ezzel nem beszélek rá természetesen senkit, én sem szedem, de már kíváncsivá tett ez a cucc, mert az este Kandász Andit hallottam dicsekedni az eredményeivel. De részemről csak ennyi, hisz nekem más módszerem van ami bevált.

69. bulikázós (válaszként erre: 68. - 55Judit)
2021. febr. 20. 15:13
A banánban sok a szénhidrát, nagyon gyors felszívódású, reggelire nem a legjobb.
68. 55Judit (válaszként erre: 66. - Adesz77)
2021. febr. 20. 15:01

Nincs vele tapasztalatom, de úgy működhet mint a többi. nagyon-nagyon-nagyon sokat kell ráköltened, mire észreveszel magadon valamicske változást. De csak akkor, ha mellette nem nasizol, sok zöldséget és főleg fehérjét fogyasztol. na de ezt nem tudnád megtenni csodabogyók nélkül is? dehogynem! A bogyók árán pedig meg tudnál venni olyasmit, amire esetleg eddig sajnálál költeni. vagy mondjuk egészségesebbé tennéd vele az étkezésedet.


Én nem vagyok már fiatal, elég sok mindet kipróbáltam már a fogyásom érdekében. A kor előrehaladtával lassul az anyagcsere is, így még nehezebb. Mivel a fehérje elveszi az éhségérzetet és sokáig telít, vettem egy doboz barnarizs fehérje port. A vacsorámat ezzel váltottam ki, van hogy reggelire is ezzel iszok banán turmixot. Mivel így kevesebbet eszek és főleg a szénhidrátot le tudtam csökkenteni, most a legjobban bízom a sikerben. :)

Próbáld meg te is. Ha már költesz, az ne egy csodabogyó, hanem egészséget szolgáló dolog legyen!

67. kevuka (válaszként erre: 66. - Adesz77)
2021. febr. 20. 09:56
Ha rám hallgatsz, akkor inkább kihagyod. Én keveset eszem, édességet sem, másfél dobozzal szedtem be, de semmi. Szóval egy nagy átverés.
2021. febr. 8. 15:29

Sziasztok!

Esetleg újabb tapasztalat? Valami pozitív? :) Szemezek vele, de még nem vagyok meggyőzve.

Köszönöm!

65. bulikázós (válaszként erre: 64. - Sarokzs)
2021. febr. 2. 03:49
Ebből a fórumból nem sok megrendelőd lesz!😄😄😄😄
2021. febr. 1. 13:46

Az SD36-nak nem az a hatása, hogy leradírozza a felesleges kilókat, hanem, hogy segít megtartani az egészséges táplálkozás követelményeit, nem érzünk múlhatatlan vágyat, hogy befaljunk egy rakás édességet.

Nekem már 13 kiló lement, de nem egy hónap alatt. Nem is volt célom, hogy 1 hónap alatt fogyjak. Havi 2-2,5 kg-mal éves szinten 24-30 kiló a cél.

Magam is csodálkozom, hogy amikor édességet, csokoládét esznek az orrom előtt, nem is kívánom. Egy szó mint száz, nem csodaszerről van szó, hanem egy mankóról, ami segít a fogyási cél elérésében. Amúgy meg vagy kifogásai vannak az embernek, vagy eredményei. Te melyik csoportba tartozol.

63. Evika3
2021. jan. 23. 08:58
Nem érdemes ezekkel a csodabogyókkal foglalkozni. Én november óta otthonról dolgozom. Hosszú órákat ülök a gép előtt, (tanítok). Rájöttem, ezzel az életmóddal bálna leszek nyárra. Már így is közelítettem. 107 kg voltam. Elkezdtem napi 4-5 km- gyalogolni, kétnaponta 1 órát tornázni ( nekem a Deep Purple jön be), nem eszem kenyeret és cukrott. Minden mást igen, csak fél adagot. Most január végén 101 kg vagyok. Lement havonta 2 kg. Nem is kell több, mert szottyadt lesz a bõrõm. A vàltozàs még nem annyira làtvànyos, még egy 100 kilôs nõ vagyok, de sokkal jobb a közérzetem, nem fàj a térdem, (koràbban mütötték porcszakadàssal, az orvos is nôgatott, fogyni, fogyni ), jobban alszom. Szeptemberre ezzel a tempôval 20 kg mìnuszt szeretnék elérni. Az nekem màr tökéletes. Voltam màr 80 kg, az volt az ideàlis. (70 is voltam, akkor màr sovànynak tartottak, és betegnek hittek,175 cm vagyok,erõs csontokkal.)
62. Andrea1.9.8.1 (válaszként erre: 61. - Vandra)
2021. jan. 12. 09:45

Pont ezért kerestem rá én is, de bőven elég volt, amit a többi fórumon vagy itt olvastam.


Egyébként az a vicces, hogy bármilyen csodaszert reklámoznak, mindig elmondják, hogy le kell mondani a cukorról, a nassolásról és mozogni kell. De ha valaki ezeket betartja, akkor csodaszer sem kell, hiszen önmagában fogyást eredményez :D

61. Vandra
2021. jan. 12. 08:42

Most promózta be Kandász Andreával egy riportban az ATV.20 vagy 25 kg-ot fogyott. Nyilván rögtön rákerestem. Aztán jöttem ide.

Meggyőztetek. Kihagyom😁😁

60. kevuka
2020. dec. 17. 10:25
Sajnos be kell látnom, hogy ez az SD36 ás minden hasonló fogyást "elősegítő tabletta" egy nagy csalás... soha többet!
2020. dec. 3. 08:43

Néhány éve láttam a TV-ben egy BBC által készített filmet a fogyókúrák világáról.

Érdekes és tanulságos tényfeltáró műsor volt.

Bemutatták, hogy az egyik legnagyobb üzlet a fogyókúra. Az emberek minden pénzt megadnának azért, hogy szépek és egészségesek legyenek. Dollármilliókat költenek fogyókúrás csodaszerekre újra és újra. Jó marketinggel mindent el tudnak adni, még azt is ami semmire nem jó.

Valójában a kutatásokra is dollármilliókat költenek, hiszen nagyon fontos lenne lefogyasztani azokat, akiknek már az életük múlik ezen.

Elmondták, hogy találtak már több olyan "gyógy"szert, ami lefogyasztja az embereket és nagy reményt fűztek hozzá, de mindég bebizonyosodott, hogy olyan mellékhatásai vannak, ami miatt be kellet szüntetni a felhasználását.

Azt mondták, a világ egyik legnagyobb üzlete lenne, ha valaki megtalálná a tutit. Rengeteg életet lehetne vele megmenteni - elsősorban.

Elmondták, ha lenne megfelelő szer, nem lenne ennyi elhízott ember.

A műtétek kockázatosak, drágák és nem mindenhatók, de sok esetben csak ez menti meg az extrém elhízottak életét.

A fogyókúra, mint üzlet, van, volt és lesz, amég igény van rá. Ezt viszont leginkább életmódváltással és sok küzdelemmel lehet elérni.

Kutatnak azonban továbbra is megfelelő szerek után, nem üzleti, hanem életmentő, egészségmegőrző alapon.


Ezek nagyon gondolkodóba ejtettek. Korábban én is bedőltem sok mindennek. A film hatására azonban sikerült ellenállnom minden, valóban nagyon vonzónak és hihetőnek tűnő csodaszernek.

Nem sikerül ellenállnom a jó falatoknak, néha bűnözök. Küzdök a pajzsmirigy alulműködés okozta lassú anyagcserével.

Műtéti megoldásra nem gondolok, szerencsére nem is kell.

Év elején a településünkön egy 40 körüli férfit megműtöttek. Gyomorszűkítő műtétje után 8-9 hónappal már 35 kg-ot fogyott, azután hirtelen meghalt.

Ilyesmiről valahogy nem szoktak beszámolni.


A celebek is jojóznak. Sokszor beszámoltak már ugyanannak a személynek a csodálatos fogyásáról. Amikor visszahízza arról hallgatnak.

58. szabot.88 (válaszként erre: 53. - Jocó1979)
2020. dec. 2. 22:03
Nem ismerem a szert, de nekem egy gyógynövényes cucc olyan allergiát okozott, h másnap csak aludni tudtam. Tiszta ödéma volt a szemem alja....
57. Szuszy (válaszként erre: 56. - Kevuka)
2020. dec. 2. 21:15

Én sem értem el semmit.

Mindegy hogy vele, vagy nélküle.

Szóval valóban pénzkidobás.

Tanulunk mindig valamit, négis hiszünk a mesében sajnos.

56. kevuka
2020. dec. 2. 17:01
Nnna, már 20 deka mínusznál tartok. Hurrá!!! sd 36= nagy átverés.....és én a szőkenős agyammal beugrottam. :(
55. Szuszy (válaszként erre: 54. - Szuszy)
2020. nov. 22. 22:15
Mellékhatás 😬
54. Szuszy (válaszként erre: 53. - Jocó1979)
2020. nov. 22. 22:14
Szia. Nálam nem volt ilyen "melkékgatás".
2020. nov. 22. 19:22

Sziasztok!Nálatok előfordul, hogy miután beszedtétek végtagfájdalom és hidegrázás jelentkezik?

Elvileg-mivel gyógynövényekből van-nem lehet mellékhatása,de azért gondoltam, megkérdezem.

52. kevuka (válaszként erre: 37. - Sly3)
2020. nov. 22. 10:04
De jó neked...
51. kevuka (válaszként erre: 34. - Szuszy)
2020. nov. 22. 10:03

Már régóta odafigyelek a kajára, általában főzelékeket és zöldséges leveseket eszem és semmi nem megy le. A pont az i-re, hogy ma mértem magam és egy hét alatt HÍZTAM!!! 40 dekát. Hát ennyit a csodakapszuláról...

El vagyok keseredve.

50. Szuszy
2020. nov. 20. 15:10

Ezalatt a pár nap alatt mindent betartok a kaját illetően, amit szabtam magamnak, plusz gyalogoltam vasárnap óta több mint 20 km-t, tirnàztam kb. 3 órát, bicikliztem kb. 4 km-t, és vibro shapereztem 5 nap x 20 percet, vagyis 100 percet.

A mérlegem szerint meg ugyanannyi vagyok mint szombat reggel.

49. Szuszy
2020. nov. 20. 15:07
Na bocs az elütésekért, de főzés közben pötyögök a telefonról.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook