Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tudnátok ajánlani boltokat, ahol scrapbook készítéséhez tudok vásárolni? fórum

Tudnátok ajánlani boltokat, ahol scrapbook készítéséhez tudok vásárolni? (tudásbázis kérdés)


2. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Evalan)
2020. aug. 10. 21:47

Borítókat töltöttél fel, ezeket sablon kivágással és egyszerű masni kötéssel meg tudod csinálni egy kis ragasztóval.


Menj be egy virág boltba, és vegyél méterre szalagot, ha rövidáru bolt nincs!.

Ha még masnit se akarsz kötni, használhatsz tésztákat befestve.

Igazából mit nem találsz?


Én nem fogok tudni mondani üzletet, de ha tényleg kézműveskedni akarsz, szívesen segítek.


Gondolom, nincs ragasztópisztolyod, és elég gyakorlatod sem a pillanatragasztohoz, szóval valami palmatex szerű ragasztót vegyél a papír boltban, és hagyd rendesen megszaradni.

2020. aug. 9. 20:47

Sziasztok!


Tudnátok ajánlani boltokat ahol scrapbook könyv készítéséhez tudok vásárolni midnenfélét? Esküvőre szeretnék csinálni ilyen kis kökönyvecskét nászajándék gyanánt. Öteletek is szivesen fogadok. Kreatív boltokban már jártam de ott nem sok volt. Néztem hogy vannak scrapbook webáruházak de jobban szeretném személyesen megnézni amit veszek. Felteszek képeket hogy milyen hozzávalókra gondoltam. Köszi előre is

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook