Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Salvus víz kismamáknak is jó? fórum

Salvus víz kismamáknak is jó? (tudásbázis kérdés)


18. Babeck (válaszként erre: 17. - Narancsika)
2012. júl. 2. 12:28

nem hiszem :)

de sajnálom, hogy nem vált be :(

2012. júl. 2. 12:15

sajnos valamelyik nap kihánytam és azota is undorodok töle.maradt a gyogyszer,amit a doki felirt.

sztem egyedül vagyok ezen a bolygon,akinek nem vált be a Salvus viz....:/

16. Babeck (válaszként erre: 15. - Narancsika)
2012. jún. 14. 10:35
Örülök :)
2012. jún. 13. 18:24
Megvettem és ittam egy fél decit.Iszonyat sós,de úgy érzem használt!!!:)))
14. Babeck (válaszként erre: 8. - Narancsika)
2012. jún. 13. 14:28

Olyan az íze, mint a tengervízé.

Hidegen nem olyan rossz (mondjuk hármas) :)

13. rekuczy (válaszként erre: 5. - Narancsika)
2012. jún. 13. 13:46
Juj de jo mar a 27-ik hetnel tartasz gratula es kitartast
12. giga455 (válaszként erre: 8. - Narancsika)
2012. jún. 13. 13:11

hozzá lehet szokni ;)

sós íze van, és fura utóíze. Hidegen ihatóbb, akkor nem érzik annyira.

Most spec nem tudnám meginni, de akkor annyira szenvedtem, hogy bármit megtettem, csak segítsen :S

2012. jún. 13. 13:11
Nekem a sotartalma miatt nem ajanlja a dokim ( pedig semmi bajom, se magas vernyomas, se vizesedes...) de ikerterhessegnel barmikor barmi lehet, toxemia veszelye is nagyobb...ugyhogy en hanyagolom a sos dolgokat...gyomoregesre, a rennie, illetve a tej az ami bevallt...( eddig legalabbis )
2012. jún. 13. 13:09
hanyast
9. giga455 (válaszként erre: 5. - Narancsika)
2012. jún. 13. 13:09

Nincs mit jobbulást, már nincs sok hátra :)

Egébként kipróbálhatod még a rennie-t, hátha neked beválik. Nekem sajna semmit nem ért, a végén a doki széttárta a karját, hogy már nem tud mit adni, majd ha megszülök elmúlik :(

Addig napi 3 daedalonon éltem, hogy valami megmaradjon bennem, + ehhez jött még a gyomorégés :(

2012. jún. 13. 13:09

Mennyire rossz az ize?????

10-es skálán kb hahyasz adnátok?

2012. jún. 13. 13:08

Köszi,de nekem sem a renni,sem a lugos viz,sem a gaviskon,sem a homeos bogyo eddig nem vált be.

A dokim irt fel gyogyszert,de jobb szeretem a természetes megoldást.

6. Babeck (válaszként erre: 1. - Narancsika)
2012. jún. 13. 13:06
Nekem nagyon bevált, mindig négy kortyot ittam, hidegen. Nem tudom, honnan jött a négy korty, de mindig ennyi csúszott le :)
5. Narancsika (válaszként erre: 2. - Giga455)
2012. jún. 13. 13:05

Köszi!

Én az 5.-töl a 13.hétig hánytam minden este savasat.Utána sokkal jobban lettem,de most a 27.héten megint volt egy rokakoma,érzem ezt az égö nyelöcsö érzést.Sajnos olyan mintha rosszabb lenne ,mint az elején.Sok mindent kiprobáltam,de most már rászánom magam a Salvus vizre,mert csak jokat hallottam.

Szegény,sajnálom,h te is olyan rosszul voltál.

Én is azt az adagolást hallottam,amit irtál.

Köszi mégegyszer!

4. rekuczy (válaszként erre: 1. - Narancsika)
2012. jún. 13. 13:03
en nem ittam de viszont helyete hasznalztam lugosito vizet napi 1-2 poharal es az bevalt azota nincs savam csak nagyon ritkan
2012. jún. 13. 13:01

Szia!


Én ittam egy ideig, de mivel vizesedett is a lábam abba kellett hagynom, mert ennek nagyon magas a só tartalma. Úgyhogy amire jó lett volna (gyomorégés) az nem volt jó a másik bajomra (vizesedés).

Ha nincs vizesedés panaszod, akkor idd nyugodtan, mert tényleg jó. De azért próbáld ki a Rennie tablettát is, nekem az jobban bevált.

2012. jún. 13. 13:01

Szia!

Napi 2 dl-t ossztottam be egész napra (kis üvegbe töltöttem) és kortyoltam belőle amikor úgy éreztem hogy kell.

Hidegen ihatóbb volt. Amúgy bevált, a 30. hétig végig hánytam a terhességet (többek között a sok sav miatt is), ritkultak tőle a hányások. Sajna későn javasolták :(

2012. jún. 13. 12:58

Érdekelne,h aki használta gyomorégésre az meg volt e vele elégedve?Kuraszerüen hogyan fogyasztotta?

Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook