Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Rövid hajú a 3éves kislányom fórum

Rövid hajú a 3éves kislányom (beszélgetős fórum)


1 2 3
2015. júl. 23. 14:41
Szia semmi törés nem fogja érni a kislányodat. Az én lányom is szinte kopasz volt mikor született, kis babahaja volt mint avatta, és kunkorodott minden felé 2 évesen, épp csak állig ért akkor is neki, akkor levágattuk hogy erősödjön, de azért nem tüsire. Három éves körül már megint állig ért, de fazontalan kis semmi haja volt és ujra volt kis babás göndörödő haja aluljl, akkor elvittem fodrászhoz és csinált neki kis kleopátra hajat. Azt hiszem. Hátul felnyirta oldalt állig ért. Most 6 éves, és tökéletesen beindult ez időre a haj növekedése. Nem egy piszok hosszú haja van, kis vékonyszálú neki is mint nekem, de ha becsavarom csavaróval akkor kis cuki. Adatlapomon van kép kislányomról megtudod nézni most mekkora.
2015. júl. 23. 14:40
Az én kislányomnak is rövid haja van. Mi már többször vágattuk, de szerintem, ha nem vágattuk volna sem lenne neki még hosszú. Az én kislányommal megállapodásunk van. Amíg nem enged csattokat a hajába, addig mindig rövidre lesz vágva a haja. Az enyém is szeptemberben kezdi az ovit. Novemberben lesz 3 éves. A naplómban van fotó róla.
5. zebracsikó (válaszként erre: 3. - 00be29ab42)
2015. júl. 23. 14:37

Nem tudsz vele mit tenni, várj!

Megnő majd

2015. júl. 23. 14:36
tettem fel róla adatlapomra képeket hogy lássátok miről beszélek :)
2015. júl. 23. 14:34
Igen de mikor? szeptemberbe már óvodába megy,és majd ott szembesül vele hogy a többi kislánynak milyen nagy haja van neki meg rövid :( már igy is sokszor mondogatja ha meglát egy hosszú hajú kislányt hogy anya nézd milyen szép haja van...én meg mondom neki hogy a tied is nagyon szép,és erre a válasz,olyan hajat akarok mint anyának(nekem lapockámig ér) már néha eszembe jut hogy nincs e valami oka ennek hogy ennyire nem nől a haja és 2és fél év alatt csak a füle aláig ér neki. egészségesen táplálom,sok vizet adok neki,nem értem mi lehet a gond :S
2015. júl. 23. 14:28

genetika

majd megnő, vannak ilyen babahajú kislányok

2015. júl. 23. 14:22
A problémám az,hogy a kislányom novemberben lesz 3éves,és alig van haja. kb a tarkójáig ér,és ez nagyon zavar engem,mert látom hogy más ekkora kislányoknak már hátig érő hajuk van és szép frizurákat lehet nekik csinálni. Volt valaki hasonló helyzetben és ha igen mikor kezdett el nőni a kislányotok haja?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook