Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Rövid hajú a 3éves kislányom fórum

Rövid hajú a 3éves kislányom (beszélgetős fórum)


1 2 3
67. e6bcd52f21 (válaszként erre: 66. - 00be29ab42)
2015. aug. 4. 21:01
Szia! Megnéztem a képeidet. Gyönyörű kislányod van,gratulálok. Óvónéni vagyok,a haja miatt /rövid-hosszú/ nem csúfolták még a gyerekek egymást . Legalábbis nálunk. De ne is foglalkozz ezzel,gyönyörű,aranyos a gyermeked,örülj neki,szeresd nagyon.
66. 00be29ab42 (válaszként erre: 62. - 96e4cb8ca7)
2015. júl. 24. 13:39
igen neki is sokkal rövidebbnek látszik pont ez miatt hogy göndör.de már nem is aggodok ezen annyi aranyos komit irtatok,és küldtetek képet hogy ti kislányaitoknak is rövid haja volt és a most milyen gyönyörű hajkoronáik lettek:) köszönöm nektek:)
65. 00be29ab42 (válaszként erre: 61. - Jozsi.38)
2015. júl. 24. 13:38
Ez jó :D csak én azt a nőt szóra se méltatom,ha képes ilyenekkel hencegni hogy az ő lányának milyen szép hosszú a haja az enyémnek meg alig van... de jó duma nagyon :D köszi a tippet:D:)
64. 00be29ab42 (válaszként erre: 56. - 25800e2d09)
2015. júl. 24. 13:35
Aranyos vagy köszönöm szépen:)
63. 96e4cb8ca7 (válaszként erre: 47. - Guruljka)
2015. júl. 24. 13:11
Így van, nem tudom miért vannak rápörögve a táplálkozás szakemberei, hogy "egyél sok zöldséget-gyümölcsöt" Maximum (gyümölcs)cukor van egynémelyikben egy tonna, tápanyag persze semmi vagy alig. Persze finomnak finomak (kevés kivétellel) de az nem járul hozzá az egészséghez.
62. 96e4cb8ca7 (válaszként erre: 10. - 00be29ab42)
2015. júl. 24. 13:05
Nagyon szép a kislányod :) A göndör haj amúgy is kevésbé látványosan nő. Nekem a kisfiam göndör, 2 éves és 3 hónapos volt mikor először vágattuk a haját, akkor sem ért csak a tarkójáig, mert a 4 cm hosszú tincs kihúzva-egyenesítva volt vagy 14 :) csak a 4 cm-n belül 4 csavar volt benne :p Szerintem nem kellene emiatt aggódnotok, van aki sűrű hajkoronával születik, van aki 15 hónapos koráig növeszt pár szálat aztán egyszer csak megindulnak a dolgok...
2015. júl. 24. 12:04
szerintem te veszed a szívedre, nem a kislány :) sokkold az ismerőst egy óriási baromsággal, ha a lánya hajával hozakodik elő, akkor kérd ki a véleményét, hogy mit csinálj a lányoddal. Parókát vegyél neki, vagy hajbeültetést válassz. Az én lányom másfél éves koráig full kopasz volt, három évesen tudtam gombásra vágatni a haját, hogy egyformán álljon a haja mindenhol, ne az itt hosszabb, ott rövidebb legyen összevisszán. most 4 éves, és most vállig érő a haja úgy, hogy nagy ritkán van belőle csípve egy pici
60. vecus
2015. júl. 24. 11:25

A lányom is ovis és van több kislány a csoportban akinek nem túl hosszú a haja, pedig nem vágták neki.

És seki sem csúfolja őket.


Emiatt szerintem nem kell aggódnod.

2015. júl. 24. 11:18
Ez a kislány álomszép és a haja tökéletes :) Nagyon jól áll neki ez a haj, szerintem sokkal különlegesebb, mintha hosszú haja lenne!
2015. júl. 24. 11:16

Szerintem nagyon szép,és teljesen jó a haja.Nem szabad emiatt sopánkodnod.Senkinek nem lesz eszébe,hogy emiatt csúfolja.

Egyébként meg szebbnél szebb hajpántok hajcsatok vannak,ami eltereli az ő figyelmét is a hajáról.

Sőt akár együtt is készíthettek hajgumikat,hajdíszeket. :)

2015. júl. 24. 10:27

:D Bizony szép!


Nem kell a haja miatt ilyen felhajtást csinálni, aki emiatt beszól, talán éppen a szépsége miatt irigykedik.

56. 25800e2d09 (válaszként erre: 1. - 00be29ab42)
2015. júl. 24. 10:17

Ritkán mondok ilyet mert nem bírom a gyerekeket de ez a kiscsaj eszméletlen szép!!


A haja meg most még "baba haj" pár év és más lesz. Nekem pl rengeteg hajam volt most meg alig.. Tehát ne bánkódjon lehet neki sok lesz.pláne ha a tiéd örökölte :)

55. a6b039cd8a (válaszként erre: 1. - 00be29ab42)
2015. júl. 24. 02:08
Tökéletes kislányod van, gyönyörű frizurával. Mi kell még?
54. 00be29ab42 (válaszként erre: 52. - Fzsuzsa76)
2015. júl. 23. 22:41
e azért a te kislányodnak 3éves korában jóval nagyobb haja volt mint az enyémnek :)
2015. júl. 23. 22:41
igen tuti. az én kislányomnak is vékonyszálú rovid,kevés és még göndör is neki :) nagyon gyönyörű haja lett a kislányodnak fzsuzsa!!!:) és rengeteg haja van az is látszik :) akkor van remény...:)
52. fzsuzsa76 (válaszként erre: 51. - 00be29ab42)
2015. júl. 23. 22:14
A kislányodnak valószínűleg ugynolyan típusú haja van,mint az enyémnek.Ugyanez volt a problémánk nekünk is.Vékonyszálú,nem növő haj, ami ráadásul nekünk is göndörödött.Tettem fel az adatlapomra képet kb 3 éves korából,aztán a mostani 8 éves helyzetről.Semmit nem tettem az ügy érdekében,és őszintén nem is emlékszem mikor indult be a növekedés.Az az egy tuti,6 évesen már ilyen hajjal kezdte a sulit:-)
2015. júl. 23. 21:07
:) köszönöm ezt a hozzászolást is. ez tény hogy gyönyörű királylányka :) igen a vérszegénységen már én is gondolkodtam h megnézetem lehet vasat kellene szednie
2015. júl. 23. 20:53

Szerintem nagyon a szívedre vetted a dolgot, túlontúl pörgöd a dolgot.

Tudnék Neked nem is egy fotót mutatni, ahol a kislánynak annyi haja sincs, mint a Te kislányodnak, akinek szerintem tökéletes a haja. Nem tehetek be ismerősnek a fotóját nem lenne fair, de láthatnád, még ennyi hajú gyereknek is, 6-7 éves korára sörénye lett, olyan vastag és hosszú alig lehet összefogni.


A haj genetika, ami ellen nem tudsz mit tenni. Én nem ittam életemben 5 liter tejet meg, alig ettem valamit és nagyon sok hajam lett ennek ellenére.

Vannak nők akik, ha sosem vágatják le, akkor sem nő meg a hajuk egy bizonyos hosszúságon túl, míg másoknak (igaz ez ritka), de a vádlijukat sepri a hajuk. Ha lenne valami csodaszer, akkor nem lenne, annyi kopasz pasi, na meg kopaszodó, vagy ritka hajú nő. Etesd a kislányod egészségesen, ennél többet nem tehetsz érte. Esetleg még vérszegény lehet, de a fotói alapján nem úgy néz ki.


Be is fejeztem, nyugodj bele, hogy hosszú sörény nélkül is bájos a kislányod.

49. 00be29ab42 (válaszként erre: 47. - Guruljka)
2015. júl. 23. 19:54
akkor mit javasolsz? multivitamint vegyek neki?
2015. júl. 23. 19:54
huh... ő nem. olyan válogatós alig eszik meg valamit. a tejet is adnám neki ezerrel de csak akkor issza meg ha megígérem hogy kap valami édességet utána(amugy nem igen adok édességet neki) de akkor is csak egy héten jó ha kétszer iszik tejet :S a zöldség gyümölcs töménytelen mennyiségben jöhet. főleg a brokkoli,azt imádja :) Köszi csajok a tippeket,ha valakinek van még valami jo trükkje vagy tippje szívesen várom :)
47. Guruljka (válaszként erre: 46. - Pink habroló)
2015. júl. 23. 19:53
A mai zöldségekben és gyümölcsökben alig van hasznos tartalom. Ezt meg én tudom, mert hosszú éveken át fordítottam zöldség-és gyümölcstermesztési szakirodalmat.
2015. júl. 23. 19:32
Én nem javaslom a vitamint,ha jól eszik. Gyógyszertárban dolgozok, millió egy előadást hallgattam már arról, hogy a szervezetet ellustítja, és nem vonja ki a táplálékból a hasznos elemeket. Főleg gyerekeknél nem szabad beindítani a lustítást vitaminokkal , csak ha beteg csakis akkor, meg ha nem eszik semmilyen gyümölcsöt.
45. pink habroló (válaszként erre: 38. - 00be29ab42)
2015. júl. 23. 19:28
Mivel a haj fehérje, ezért húsokat kéne szorgalmazni és kollagént, pl az én kislányom imádta a sült csirkebőrt, voltunk vele neurológusnál, még anno a beszéd miatt, és ő mondta, hogy csökkent izom tónusú, és azért is eszi a csirke bőrt, mert ezt kívánja a szervezete, az izomépítéshez. Esetleg a kislanyod nem kíván, fura ételeket?
2015. júl. 23. 19:27

Nincs vele semmi gond!

Ne másokhoz viszonyítsd!

Majd kesôbb nôni, sûrûsödni fog a haj!

Nem tömném ilyen-olyan anyagokkal!

43. gribedli*** (válaszként erre: 30. - Guruljka)
2015. júl. 23. 19:24
Én mindkettőnek befonom. Szerintem is a melegben nem jó a hosszú haj, de így copfban kapnak levegőt (vagyis a középső, mert a picúrnak oly rövid, épphogy befonom). Levágni nem lehet a középsőnek, mert nem hagyja, ő Winx, vagy Frozen hercegnő vagy egyéb:))) De a végéből szoktunk és szépen rendben tartom mindig, csatok, copf vagy lófarok vagy konty, egyszóval sportosan mert eleven, mindig fut, ne izzadjon már annyira. A másik meg fut utána szóval jó, ha megszokja, hogy ez van, meg amúgy is mindenben utánozza, nem kell annyira noszogatni, hogy a hajat fel kell kötni:)
42. Guruljka (válaszként erre: 38. - 00be29ab42)
2015. júl. 23. 19:22

Gyerekeknek való multivitamin lenne a jó, amiben ásványi anyagok is vannak.


A zöldség és a gyümölcs már nem a régi sajnos.


Lehetne valami speciális hajnövést serkentő dolog is, nem vagyok tapasztalt ezen a téren.

41. marcsix (válaszként erre: 38. - 00be29ab42)
2015. júl. 23. 19:22
Mármint az én lányom haja ha be van csavarva, rövidebbnek tűnik :) de egyébként szög egyenes, Köszi. Szóval megnyugodhat, pár év és megnő a kislányod haja is ilyen hosszúra, Én is kivoltam akadva, hogy alig nő neki... de csak megnőtt :D Na én nem vitaminozgatom, anélkül is rájár az összes gyümölcsre a kertben :)
40. 00be29ab42 (válaszként erre: 35. - Láthatatlanvagyok)
2015. júl. 23. 19:21
igazad van ez jó beszólás majd bevetem :D Köszi :) :D
2015. júl. 23. 19:19

mostmár megtudjátok nyitni ez egy évvel ezelőtti kép:)


[link]


a mostani hajhosszusága pedig képeim között:)

2015. júl. 23. 19:18
nincs becsavarva:):D alapból göndör beki csak amikor megmosom és megszáritom egynapig egyenes neki :S:D egészségesen táplálom mindennap eszik zöldséget gyümölcsöt d vitamint c vitamint. ennél több vitamint már mit adjak neki? :) Nagyon szép haja lett a kislányodnak Marcsix :)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook