Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Rövid hajú a 3éves kislányom fórum

Rövid hajú a 3éves kislányom (beszélgetős fórum)


1 2 3
37. Guruljka (válaszként erre: 34. - Láthatatlanvagyok)
2015. júl. 23. 19:16

Hasonlóra gondoltam én is. :D


De úgy tűnik, nem ez a beszólás a fő ok...

36. pink habroló (válaszként erre: 31. - Guruljka)
2015. júl. 23. 19:16
Ha rövidebb lenne a haja, mint az uncsitesónak kitörne otthon a világháború, egyébkén,nem melegít, csinosan felvan tűzve, mondjuk neki annyira rengeteg haja van, hogy csak akkor nem melegítené, ha 1-3 centis lenne.
2015. júl. 23. 19:15
Bocs, általában tudok fogalmazni... De a lényeg benne volt:)
34. láthatatlanvagyok (válaszként erre: 18. - 00be29ab42)
2015. júl. 23. 19:14
Mondd meg neki hogy a lányodnak a fején belüli lévő dolog (ész) nő jobban, nem a kívüli ;)
33. marcsix (válaszként erre: 19. - Fincsi5)
2015. júl. 23. 19:05
Köszike :)
32. marcsix (válaszként erre: 14. - 00be29ab42)
2015. júl. 23. 19:04
3 év a különbség a kettő között :) én irtam, hogy kis semmi haja volt :) de elvileg egyenes a haja, hosszabbnak is tűnik ha nincs becsavarva :) De kis vékonyszálú haja van, így legalább mutatós :)
2015. júl. 23. 19:02

Hozzáteszem: soha senki hajának hosszába nem szóltam bele. A lányaimat kis koruktól fogva megkérdeztem, levágjuk-e vagy növeszteni akarja.


Általában a rövidet kérték. Ha megnövesztették, akkor sem tartott sokáig a dolog.


Igaz, inkább a fizikai ügyességet vártam el tőlük, mint a tükör előtt ülést.

2015. júl. 23. 18:58

Le kellene vágni rövidre a haját, úgy értem, tényleg fiús rövidre. Hamarabb erősödne, pláne ha vitaminokat is adnál neki.


Komolyan ennyire fontos az a hajhossz? Mit szólnátok, ha foltosa hullana a kicsinek a haja? Vagy más betegsége lenne? Istennek hála, hogy egészséges!


És tényleg ennyien kínozzátok meleg nyárban a gyerekeket? A hosszú hajjal, ami nagyon kényelmetlen?

29. pink habroló (válaszként erre: 28. - 00be29ab42)
2015. júl. 23. 18:56

Az első linket nem tudtam megnézni csak a másodikat,de azzal rátudta menni az albumodra.

Már balerina kontyot is tudsz neki csinálni,tök jó,még ha hajfánk ,de akkor is,előrelépés,ha meg nem hajfánk,akkor meg még jobb a helyzet:-)


Az én kislányonmak többször volt visszavágva hátközépig,és megint fenék alá ér.

Mondjuk én nem a haja miatt aggódtam,hanem,hogy nem beszélt 3 éves kora után kezdett csak el tőmondatokat mondani.

De szerencsére,már csak a múlt,millió fejlesztésre hordás, után 5 kitűnő és 4 jól megfeleltel zárta az 1 évet :-)

2015. júl. 23. 18:46

Azta mindenit pink habroló :O :O :O nem semmit nőtt neki ez idő alatt:) jaj bár az én kislányom is igy járna :D :) teszek fel ide egy képet. az első egy tavaly júniusi a másik idei júliusi ennyit nőtt az én kislányomnak egy év alatt :S :D elég csekély szerintem


[link]


[link]

27. Guruljka (válaszként erre: 25. - 00be29ab42)
2015. júl. 23. 18:41

Azért a külső nem ennyire fontos.

És ha bárki cikizné a gyerekemet a külseje miatt, ezt igencsak a tudomására hoznám.

26. pink habroló (válaszként erre: 1. - 00be29ab42)
2015. júl. 23. 18:40

Nagyon szép kislányod van!

Az Én kislányom 3,5 évesen ment obiba,olyasmi haja volt hosszra mint most a Te kislányodnak,nagycsoport végére derékig ért neki.

Csináltam képet,berakom a naplómba,nézd meg!

1 kép 3 éves

2. kép 4 éves

3. ép ovis ballagás.


Remélem sikerül megnyugodnod,ha meglátod a képeket:-)

2015. júl. 23. 18:34
Köszi a válaszokat:) nem reagálom túl tényleg mindig ezzel cukkol. mondjuk mert mással nem tud,csak a hajába tud belekötni a kislányomba mert amugy meg álomszép:) nem várom én h derékig érő haja legyen,csak legalább a válláig érne:) a saját hajammal is egyébként sokat foglalkozom igen,szeretek adni rá:) köszönöm a dícséreteket a kislányra aranyosak vagytok :)
2015. júl. 23. 18:13
Szerintem nagyon szép haja van. Ő ilyen típus, nem mindenkinek nő egyforma ütemben. :)
23. Guruljka (válaszként erre: 18. - 00be29ab42)
2015. júl. 23. 17:29

Nem tulajdonítasz túl sok fontosságot a hajnak meg a frizurának?


Nekem volt hosszú hajam, de nem szerettem pampillázni, és egy idő után le is vágattam, mert nem bírtam vele.


Persze ha a saját hajadat is úgy kezeled, mint valami különleges kincset, akkor a kislányod ezt látván, keseregni fog.


Holott, a képeket nézve, aranyos kis haja van! Még örülhet is ebben a meleg időben, hogy nem izzad rá a haja.

22. gribedli*** (válaszként erre: 18. - 00be29ab42)
2015. júl. 23. 17:28

Ne már, képes emiatt cukkolni?? Vagy te reagálod túl?


Én is ismerek olyanokat, akiknek a 3 éves kislányának majdnem derékig ér a haja, na de az a kislány már 5 centis hajjal született, nem volt 1 éves koráig kopasz, mint a legtöbb gyerek.


Egyébként tanácsolom, hogy ha rövid a kis haja, akkor is próbáld meg befonni úgy, hogy fentről indul, nagyon fog neki tetszeni, és ezt rövid hajjal is meg lehet csinálni. És nagyon praktikus az oviban:)))

21. gribedli*** (válaszként erre: 1. - 00be29ab42)
2015. júl. 23. 17:17

Igen, a legkisebb lányomnak pont ilyen babahaja van:) a középsőnek 3 évesen olyan szép kis vörös lobonca volt, hogy alig bírtam megfésülni, de ő utálta a frizurákat. A picúr pedig állandóan nyaggat, hogy fonott copfot akar, be is fonom neki, tök csúszkál meg minden, van is olyan 4-5 milli széles a végén, amikor begumizom:))) Mikor végzek vele, mindig megfogdossa és hisztizik egy kicsit, hogy miért nem csinálom neki hosszabbra, olyanra, mint a nővérének van... Így minden alkalommal elmagyarázom, hogy még nőnie kell a hajnak.


Nem tudom, hogy egyik gyereknek miért ilyen, a másiknak miért hosszabb/rövidebb 3 évesen, én mindegyiknek ugyanolyan gyakran vágtam a végéből, nyilván nagyon egyéni. Ne csinálj belőle gondot, szerintem csini a lánykád:)))

20. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 18. - 00be29ab42)
2015. júl. 23. 16:39

Ne butáskodj már!!! Ezért aggódsz, egy buta nő miatt???

Az én lányom ráült a hajára 3 évesen, de eszembe nem jutott volna ebből előnyt kovácsolni, főleg más gyerekét megszólni. Nem a haj, nem is a szépség a lényeg, hanem a gyerekekben rejlő báj. Nőj fel , ne adj már egy ostoba nő szavára, mert ostoba, ha ezzel cukkol. Ne vedd már magadra :D

2015. júl. 23. 16:35

Olyan gyönyörű gyerek...nem is értem, hogy jutott eszedbe a hajával elégedetlenkedni. :)))

Marcsix, a tieid is király és királylány! :)))

2015. júl. 23. 16:13
biztosan megfog.de mikor? 10éves korára? Van egy nő,az ő kislánya ugyanennyi idős,egynapon születtek,és az ő lányának hátközépig ér a haja,nem vunk túl joban mindig cukkol hogy az ő lányának mekkora nagy haja van... gyönyörű szép a kislányom :) imádom,csak ez a haj téma...sose fog megnőni neki :D fél év alatt nőtt kb 4cmt szerintem az elég kevés
17. f3000dc5ef (válaszként erre: 4. - 00be29ab42)
2015. júl. 23. 16:11

Gyönyörű kislány!

És a haja is szép. Nem kell siettetni :)

16. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - 00be29ab42)
2015. júl. 23. 16:04
3 éves koromig majdnem tar kopasz voltam. Ne aggódj majd megfog nölni a kis haja.Terhesen azt gondoltam hogy majd egy óriási hajzuhataggal fog megszületni a kislányom, apukának rengeteg sűrű haja van.. Jelenleg kislányomnak is alig van haja és gyanítom neki se lesz sokáig még "sörénye" :D
15. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - 00be29ab42)
2015. júl. 23. 15:45

Szerintem nagyon szép kislányod van ls a haja is megfelelő.

Van egy ismerősöm 3 éves a kislánya és csecsemő haja van, ezt úgy értem nem a sűrű, hanem a pihe.

Nem lesz semmi gond az oviban, hidd el, túlreagálod a dolgot.

2015. júl. 23. 15:24
marcsix,hát ez valami félelmetes:) hány év telt el a két haj között? mmint amit most tettél fel meg az 5hós között? :)
13. marcsix (válaszként erre: 11. - 00be29ab42)
2015. júl. 23. 15:07
Óhh tiszta cuki kislány, szerintem semmi baj nincs a haj hosszúságával :)
2015. júl. 23. 15:05
Felraktam neked egy képet adatlapomba, hogy oviba mikor ment milyen haja volt :) Nem gondoltam volna hogy egyszer ilyen lesz a haja mint most.
2015. júl. 23. 14:52
tettem fel göndör hajas képet is:)
2015. júl. 23. 14:48
Nagyon szépek a ti kislányaitok is :) Marcsix,gyönyörű a lányod haja :) ha az én kislányomnak csak fele ekkora lenne....:) nem értem komolyan. nekem nem tudom mekkora hajam lett volna ennyi idősen mert mindig levágatta anyukám,nem szerettem fésülködni. de apjának sok,erős haja van,volt kiskorában is. szóval aggasztó a helyzet. mikor megkérdezik hogy miért vágatom le ilyen rövidre a haját,pedig kétszer volt életében fodrsznál akkor is csak 1,2cmt vágattunk hátha gyorsabban nől majdd de nem ugyhogy már a vágatást is hanyagolom,legalább ennél ne legyen már szegénykémnek rövidebb a haja :S :)még egybe felgumizni sem tudom neki mert kilógnak a szálak,és ráadásul göndör haja van ami a képen nem látszik mert amikor megmosom és megszáritom egynapig egyenes,de egyébként gyűrűs göndör a haja igy még rövidebbnek látszik
9. rinike (válaszként erre: 1. - 00be29ab42)
2015. júl. 23. 14:43
Most találtam fotót a kislányodról! Nagyon szép, és kifejezetten jól áll neki a rövid haj!
2015. júl. 23. 14:41

Gyönyörű kislány, gratulálok.

Dícsérd csak folyamatosan, nehogy azt érezze, hogy egy ilyen apróság miatt ő 'nem elég jó'.

Vegyél neki szép kis kiegészítőket, csatocskákat, szép ráfot a hajába. Ezek később, ha hosszabb lesz a haja, akkor is jól jönnek majd. :-)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook