Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Rosacea-Couperosa avagy rózsás bőr, borvirágos orr fórum

Rosacea-Couperosa avagy rózsás bőr, borvirágos orr (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Rosacea-Couperosa avagy rózsás bőr, borvirágos orr

50. Veronika27 (válaszként erre: 49. - Timcsike89)
2010. nov. 3. 22:07

Én értem a problémád, de te meg értsd meg, hogy diagnosztizálás nélkül nem tudok rá mit mondani. Olvasgass az állandósult bőrpírról, szerintem neked az van. Orvos nem vagyok, csak annyit tudok mondani, hogy az alkoholt, cigit, fűszeres kajákat, szolit kerüld el.

Ha kiderül, hogy rosaceád van, akkor tudok rá hatásos kozmetikumot ajánlani, ami a vendégeimnek is segített.

49. Timcsike89 (válaszként erre: 48. - Veronika27)
2010. nov. 3. 16:26

Elmennék ha nem lenne szabadságon, csak a jövő héten lesz úgyhogy kivárom.


Csak gondoltam hogy ha a tüneteimet elmondom akkor esetleg segítségre találok, el tudod mondani a tapasztalatidat, mert gondolom azok neked is vannak. Nem erőltetem, látom nem veszel komolyan, ez nem csak bőrpír, vagy egy kis pirosság ami pár nap és elmúlik...

48. Veronika27 (válaszként erre: 46. - Timcsike89)
2010. nov. 3. 14:28

Mivel nem látom, ezért hogy mondhatnék rá akármit is?

Menj el orvoshoz, az a legbiztosabb. Mást úgyse tudsz tenni.

2010. nov. 3. 13:48

nekem sem használt semmiféle drága krém!

5 éve járok vele mesterkozmetikushoz! Havonta IPL-kezelést kapok. Nem tudom, hogy minek a rövidítése- egy nagyon erős fény, és kiégeti a haemoglobint a hajszálerekből!


Szép az arcbőröm, de nagyon kényes! Nap nem érheti, napvédő krémeket sem bírom.

Egy magas víztartalmú krémet tudok csak használni, amit a bőrgyógyász javasolt!

46. Timcsike89 (válaszként erre: 45. - Veronika27)
2010. nov. 3. 13:06

Ez nem csak bőrpír, ez VÖRÖS. és már régóta megvan. Semmit nem visel el se krémeket, de még a vizet se. A víztől kiszárad, a krémektől 10-szer vörösebb lesz. Ez nem bőrpír, és az alapozó nem ér neki semmit. Mintha nem is lenne rajta semmi, holott az alapozónak halványítani kellene (krémalapozót használok, a púdertől szárad). A kozmetikus krémet ajánl majd, de én nem bírom a krémeket, voltam már kozmetikusnál, de nem tudott segíteni. ide orvos kell, esetleg kozmetológus. Ez nem halvány piros, és nem is kezdő, ebben biztos lehetsz.


De ha jól értelmeztem, nem tartod valószínűnek hogy ez rosacea lehet?

45. Veronika27 (válaszként erre: 44. - Timcsike89)
2010. nov. 3. 12:50

Menj el kozmetikushoz. Legjobb, ha mesterkozmetikust keresel, ő valószínűleg meg tudja mondani.

Ha csak bőrpírod van, az nem viszket és nem fáj. Az csak a kezdő tünet, a többi később jön.

44. Timcsike89 (válaszként erre: 43. - Veronika27)
2010. nov. 3. 12:43

Nehéz meghatározni...eléggé bizonytalan vagyok.


Eleinte pattanásnak tűnt csak, és kicsit piros volt de elmúlt. De most már nem múlik el. Ami kétséget ejt bennem azok a hajszálerek, mert nekem nem látszanak ki, viszont vörös az arcom. És ami még kétséget ejt hogy nem viszket és nem fáj. Ha jól tudom a hajszálerek, és a fájdalom is tipikus tünet, de nekem ez nincs. Az a baj hogy a dokikba nem bízok. Ilyen drága krémek mellett pedig nem tudok elmenni magánorvoshoz, pedig akkor nyugodnék meg...

2010. nov. 3. 12:16

[link]


Ilyen?

42. Timcsike89 (válaszként erre: 41. - Veronika27)
2010. nov. 3. 12:14
Nem kezdő, ez tartós és kezelhetetlen...
41. Veronika27 (válaszként erre: 40. - Timcsike89)
2010. nov. 3. 12:11
Szia. Ezt így nem lehet megállapítani. Lehet rosacea kezdő tünete is, de lehet más is.
2010. nov. 3. 12:10

Sziasztok.

Arról szeretnék érdeklődni hogy szerintetek ha vörös az arcom két oldalt az állam is, és a homlokom is lehet hogy kezd pirosodni, és nagyon száraz a bőröm de csak a piros területeken akkor az rosacea -e? Nekem nem viszket, és nem látszanak a hajszálerek, viszont ezeket leszámítva rosaceának tűnik...

A bőrgyógyászokat nem kedvelem, mindig valamit kitalálnak de csak rosszabb lesz tőle a bőröm. Múltkor azt mondták akne utána meg azt hogy mégse mert ez ekcéma, másik doki megint mást mond....

Szerintetek ez rosacea, és jól sejtem? mivel lehet ezt megállítani?

39. Tempest (válaszként erre: 38. - Saiph)
2010. aug. 4. 22:47
Magyarul csak receptre kapható?? Ki írta fel , bőrgyoszi?
38. saiph
2010. aug. 4. 19:44
Én találtam a neten egy krémet, Finacea a neve. Felirattam és úgy tűnik, határozottan javul a bőröm. Már volt egy kis puklis rész is az arcomon, ez kiverte a biztosítékot, így leltem erre a krémre.
37. Veronika27 (válaszként erre: 36. - Tempest)
2010. jún. 7. 22:43

Nem, de csak kozmetikus által juthatsz hozzá, boltban nem árulják, csak külföldön.

Azonban ha felhívod a céget, biztos megmondják, hogy a közeledben hol van olyan kozmetikus, aki ezekkel a termékekkel dolgozik.

36. Tempest (válaszként erre: 33. - Veronika27)
2010. jún. 7. 20:36
Keresgélem vadul, de ez csak neten keresztül rendelhető?
2010. jún. 7. 18:33
Priviben ment a válasz.
2010. jún. 7. 17:53
Nekem is van a két arcomon piros folt.A kozmetikusom azt mondta szeressem meg,mert nem múlik el semmitől.Olvastam róla,hogy attól lehet,ha pl. leég az arc folyamatosan és előbb utóbb elege lesz a bőrnek.Ha van rá mód hogy eltűnjön azt kipróbálnám.Megköszönöm segítségedet.
2010. ápr. 12. 23:00

Közben megtaláltam a leírását is a terméknek, amit ajánlottam sok embernek priviben:


ANTICOUPEROSE SZÉRUM

Eltünteti a látható hajszálereket, és csökkenti az erős bőrpírt. Enyhíti a bőr érzékenységét. Regenerálja a sérült hajszálereket és megőrzi rugalmasságukat. Jelentősen javítja a bőr ellenálló képességét a külső káros hatásokkal szemben.

Naponta legalább egyszer, a hajszálér-tágulatos bőrfelületet kenje be 5-7 csepp szérummal.

32. csodapók (válaszként erre: 31. - Veronika27)
2010. ápr. 9. 12:29
Köszi!
2010. ápr. 9. 12:18
Én még annyit javasolnék azoknak, akik ilyenben szenvednek, hogy szedjenek érfalerősítő gyógyszert és C-vitamint.
30. csodapók (válaszként erre: 29. - Eb673dfdcb)
2010. ápr. 9. 09:02
Szia! Magánrendelésen kívül tudsz vmit ajánlani? Kipróbáltam a Biod.... egyik spec. termékét, de az én bőröm még ahhoz is érzékeny. A pirosság csökkent, de viszkető foltokkal reagált a bőröm.
29. eb673dfdcb (válaszként erre: 26. - Cica83)
2010. ápr. 7. 23:11
Dr.Stehlich Gábor-t tudom ajánlani Mátyásföldi Klinika főorvosa....Amit leírtál orvosnak kell látnia....:)..Ekcéma, rózsahámlás, erythrasma,atópiás dermatitis is lehet....Vagy simán felülfertőztél egy aknét,allergiás megnyílvánulás is lehet..
2010. ápr. 7. 18:16
légyszi nekem is küld el a termék nevét, anyumnak szüksége lenne rá, előre is köszi
27. Aysel (válaszként erre: 20. - Veronika27)
2010. ápr. 7. 12:39

Szia!

Nagyon boldog lennék, ha végre találnék egy terméket,ami használ is.

Kérlek küld el a termék nevét.

Köszönöm

26. Cica83 (válaszként erre: 19. - Eb673dfdcb)
2010. ápr. 7. 08:45

Szia!

Nekem főleg az orrom piros, de az arcomon is vannak foltok. Én is voltam már több bőrgyógyásznál, mindenféle krémet kaptam, de egyik rosszabb volt mint a másik. Azt mondták hogy nagyon érzékeny a bőröm, ami igaz is, de szerinted mit kellene használnom hogy elmúljon? Ugyanis nagyon zavar.

25. Cica83 (válaszként erre: 20. - Veronika27)
2010. ápr. 7. 08:36

Szia!

Légyszi nekem is küldd el a termék nevét, hogy hol lehet beszerezni és kb. mennyiért.


Köszi

24. akác56 (válaszként erre: 20. - Veronika27)
2010. ápr. 6. 20:59

Szia Veronika!

Megkérlek, küld el priviben a szóban forgó hatásos termék nevét!- és azt is, hogy lehet hozzájutni!

Előre is köszönöm!

23. Veronika27 (válaszként erre: 22. - Jutasz)
2010. ápr. 6. 14:54

Küldöm priviben.

Igen, kimondottan az ilyen bőrre fejlesztették ki!

22. Jutasz (válaszként erre: 20. - Veronika27)
2010. ápr. 6. 13:17
Szia!Én szeretném elkérni a termék nevét.Ez jó hajszáleres arcbörre?
2010. ápr. 6. 10:15

Szia!!!

Nekem is nagyon csúnya az arcom.

Régebben jártam orvoshoz, de mindenhol órákat vártam, segíteni meg nem tudtak.

Így nem tudok kapcsolatot se kialakítani.

Pedig régen semmi se volt rajta.

Itt Debrecenbe is tudsz orvost?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook