Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Rollert szeretnék venni a kislányomnak, de nem tudom, hogy milyen kerékméretű lenne ideális neki, kinek ajánlott a kisebb ill. nagyobb méret fórum

Rollert szeretnék venni a kislányomnak, de nem tudom, hogy milyen kerékméretű lenne ideális neki, kinek ajánlott a kisebb ill. nagyobb méret (tudásbázis kérdés)


2012. ápr. 15. 00:55
Szerintem a nagyobb kerekű könnyebben kormányozható, göröngyös talajon is. A nagyon pici kerék szerintem nem való kicsiknek, bár sok gyerek rollert is ilyennel gyártanak... vagy legalábbis csak teljesen sima talajon. A 3 kerekűeknek általában közepe méretű kereke van, kétkerekűből sokfélét lehet kapni, talán a hagyományos nagyobb kerekűvel tudnak legkönnyebben menni.
2012. ápr. 14. 22:17
sztem se sok köze van olyat vegyetek neki amit hosszabb ideig tud használni
4. homern (válaszként erre: 3. - Kryssz)
2012. ápr. 14. 22:09
szerintem nem sok.mi a 2 évesemnek a 3 kerekű,piciknek valót nézegettük..erre felpattant a rendes fém,felnőtteknek való 2 kerekűre ami kicsit arrébb volt kiállítva és elindult vele(legalulra volt állítva a kormánya).. a lényeg hogy tudja használni,nem hiszem hogy a kerékméretnek akkora jelentősége lenne.hol fogja használni?inkább a talajhoz válasszatok rollert.
2012. ápr. 14. 22:03
3 éves, de igazából az érdekelne, hogy milyen "összefüggés" van az életkor és a szükséges kerékméret között - ha fogalmazhatok ileyen hivatalosan!:-)
2012. ápr. 14. 22:01
milyen idős?
2012. ápr. 14. 21:59
Rollert szeretnék venni a kislányomnak, de nem tudom, hogy milyen kerékméretű lenne ideális neki, kinek ajánlott a kisebb ill. nagyobb méret

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook