Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Roan Marita babakocsi esetén hogy kell az adapterről leszedni a hordozót? fórum

Roan Marita babakocsi esetén hogy kell az adapterről leszedni a hordozót? (tudásbázis kérdés)


5. homern (válaszként erre: 4. - Lako6)
2011. dec. 8. 13:12
:D az úgy tényleg nehéz lett volna :)
2011. dec. 8. 12:53

:) képzeld leszedtem a huzatot... nem tudtam hogy ott is van két gomb! Azt megnyomtam és le is jött.

Hála a jó Istennek! Köszi egyébként! Én eddig mindig a karállítót nyomkodtam a két nagy gombot!

2011. dec. 8. 12:42
egyedül lehet nem fog menni elsőre.teljesen be kell egyszerre nyomni a 2 gombot és lehúzni róla,szintén erősen...eleinte a párom segített,én a gombokat nyomtam,ő meg leszedte a hordozót..sokáig bénáztam mire egyedül is ment :S
2011. dec. 8. 12:31
Roan Marita babakocsit vettem használtan, de nincs leírás a neten sem, hogy kell kivenni, leszedni a hordozót az adapterről. Akitől vettem azt mondta nyomjam a két gombot, közben húzzam, de hiába minden... Aki tud segíteni vagy leírást küldeni emailben kérem írjon. Eltörni nem akarom.
2011. dec. 8. 12:30
Segítsetek hogy kell az adapterről leszedni a hordozót. Beleragadt...Roan

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook