Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lehet Hauck mini star babakocsihoz utólag babahordozót venni? fórum

Lehet Hauck mini star babakocsihoz utólag babahordozót venni? (tudásbázis kérdés)


3. c34f79990e (válaszként erre: 2. - Sookye)
2012. dec. 29. 12:35
Köszi,hát sajnos szerintem sem lehet rátenni.De úgy döntöttünk ezt a kocsit használjuk most a kicsi meg kap egy másikat amiben van hordozó is az utazások miatt,mert sokat jövünk megyünk.Na meg hadd ne mondjam van egy nagy mózeses kocsink is,szóval tele vagyunk kocsikkal:)De inkább több legyen:)
2012. dec. 29. 11:38

Szia!

Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem nem lehet, mert nincsen helye.

Ahhoz, hogy a hordozót hozzá lehessen kapcsolni, a rudakon, a karfa fölött kellene lennie olyan kis pöcköknek, amibe bele tud kapaszkodni a hordozó alja. De a képek alapján ezen a fajtán nincsen :p

Ha esetleg föl tudnál tenni egy képet a tiétekről, akkor meg tudnánk nézni...

Egyébként nekem most is Hauck van, azelőtt is egy Hauck-Espirit volt (még mindig megvan). Amikor kicsi volt a lányom, alig-alig használtuk együtt a babakocsit és a hordozót, én egyből a sportrészbe tettem. A hordozót mi csak az autóban használtuk.

2012. dec. 29. 09:35
Ez egy régebbi típus 3 kerekű és nagyon szeretjük,de jó lenne ha hordozót is lehetne hozzá rögzíteni és nem tudom erre egyáltalán van e lehetőség utólag.A kistesónak szeretnénk majd ha megérkezik!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook