Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Rivotril, xanax és más benzodiazepinek-van remény a leszokásra! fórum

Rivotril, xanax és más benzodiazepinek-van remény a leszokásra! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
5391. jak27 (válaszként erre: 5389. - Sly001)
2012. jún. 29. 00:41
1 évet kutyamenhelyen dolgoztam, én is nagy állatbarát vagyok. :) (Sajnos a sintértelep volt mellette, amiről nem szívesen írnék...)
5390. jak27
2012. jún. 29. 00:39

Kár, hogy ennyien küzdünk ezzel a nyavalyával. :(

Nekem is egy "betegség", inkább állapot után (szülés után 200 fölötti vérnyomás, ami nem reagált a gyógyszerekre napok alatt). Itt kaptam xanaxot, de nem tudtam róla, csak a zárón szembesültem vele. Aztán egyszer itthon nagyon rosszul lettem, mikor egyedül voltam az akkor 2 hónapos babámmal, és nagyon megijedtem. elmentem orvoshoz, napi 2X1 0,5 mg-os xanax sr-t írt fel, majd 1 hónap után napi egyet kellett. Ez sikerült is, de egy csomó ideig nem tudtam enni, aludni. Rettegtem, attól, hogy mi lesz a pici lányommal, ha én rosszul leszek, megint fel megy a vérnyomim. :( Már több, mint egy éve élek napi 1 0,5-ös sr-en, és jelenleg tünetmentes vagyok, és egész jó vagyok, de tudom, ha letenném, jönne a neheze, amit húzok.

Azért az kicsit megnyugtat(bár nem örülök neki), hgoy más is van hasonló helyzetben.

5389. Sly001 (válaszként erre: 5386. - _Dina_)
2012. jún. 28. 15:13

Hát talán nekem is az egyetlen kivétel a kutyák iránti szeretetem!!!

Most is a menhelynek gyűjtöm a kötszereket, gyógyszereket.

Lelkes állatvédő vagyok a kisfiammal együtt.

5388. Sly001 (válaszként erre: 5378. - Lacrymosa)
2012. jún. 28. 15:10

Hihetetlen,de ugyan így vagyok én is!

Mióta nyugtatót szedek (Helex sr),azóta van így.

Az a baj,hogy már hiába szedem a napi 1 mg-ot,semmit sem ér,mert annyira hozzászoktam a 3 és fél év alatt az adaghoz...

Néha este már be kell vennem 0,25 mg Frontint is mellé,hogy tudjak aludni.Sírni sem tudok...

Plusz úgy néz ki depis is lettem,mert a teszt kimutatta a pszichológusnál.Eddig csak szorongás volt diagnosztizálva nálam.

5387. revi11 (válaszként erre: 5386. - _Dina_)
2012. jún. 28. 13:26
Én is láttam,gyönyörű,megható,sírni kell rajta,annyira!
5386. _Dina_ (válaszként erre: 5385. - Lacrymosa)
2012. jún. 28. 13:17
Imádom a kutyákat, talán amiatt is készülök ki ennyire a filmtől! És talán amiatt is, hogy igaz történet!
5385. Lacrymosa (válaszként erre: 5383. - _Dina_)
2012. jún. 28. 13:15
Na tessék. Szűz Máriám, már a tartalomtól is könnyes a szemem! Az állatkák a gyengéim. Ez tutira kikészítene! Ezt meg nem merném bevállalni.
5384. _Dina_ (válaszként erre: 5382. - Revi11)
2012. jún. 28. 13:14
Kezdem úgy érezni nekem is a gyógyszer miatt van! Szerintem már én sem fogom bevenni, mert nem is nagyon használ! És már lassan egy hónapja szedem!
5383. _Dina_ (válaszként erre: 5381. - Lacrymosa)
2012. jún. 28. 13:11

Hacsi - A leghűségesebb barát

Valahogy engem nagyon meghatott ez a film!

5382. revi11 (válaszként erre: 5380. - _Dina_)
2012. jún. 28. 13:09

Ugyanez,attól elsírom magam,ha egy édes kisgyereket látok,vagy csak egy képet,ez borzasztó.

Nem is vettem be a gyomromra sem a gyógyszert tegnap már,elég volt!!!

5381. Lacrymosa (válaszként erre: 5380. - _Dina_)
2012. jún. 28. 13:07

Mi az a film?

A sírás (esékeny alaphangulat) pedig sajna magának a pánikbetegségnek és/vagy a depinek is a tünete.

Esetemben ez a sírni-kéne-de-nem-megy, már a másik betegségem. :-((

5380. _Dina_ (válaszként erre: 5378. - Lacrymosa)
2012. jún. 28. 13:04
Az is rossz lehet! Nézz meg egy szomorú filmet! Én ismerek egyet, amit meg sem merek még egyszer nézni, mert tuti végig sírnám! Nekem meg lassan mindentől könnybe lábad a szemem! Nem semmi, hogy a gyógyszerek milyen mellékhatásokat tudnak produkálni! :S
5379. Lacrymosa (válaszként erre: 5377. - _Dina_)
2012. jún. 28. 13:02
Elejében. Azután is volt nagyon néha 1-1 roham, amit sikerült már leküzdenem a kibontakozása előtt. De erre is csak a gyógyszerekkel vagyok képes. Előtte nem bírtam.
5378. Lacrymosa (válaszként erre: 5374. - _Dina_)
2012. jún. 28. 12:58

Na, én meg nem bírok sírni, tök rég óta! Nemtom mit csináljak, mert a gombóc már egyre nagyobb a torkomban, és nem tudok kitörni! Ez sem jó ám!

Már mindennel próbálkoztam, de olyan szinten nem tudok meghatódni semmitől, amitől jól kibőghetném magam.

5377. _Dina_ (válaszként erre: 5373. - Lacrymosa)
2012. jún. 28. 12:57
Most már 100% hogy megyek orvoshoz, csináljon velem valamit, mert ez így tényleg nem állapot! Az a baj igen, tudunk okosakat mondani, meg tudjuk, hogy mit kéne csinálni, de amikor nálunk kerül rá sor, valahogy nem sikerül!
5376. Lacrymosa (válaszként erre: 5371. - Revi11)
2012. jún. 28. 12:53
Igen, a pánik kezelése közben előjött egy (először kettő) másik probléma is...
5375. Lacrymosa (válaszként erre: 5370. - Sly001)
2012. jún. 28. 12:52
Az majd egy másik kérdés, ha már tudsz rosszullét nélkül létezni. Egyébként meg napi 1,5-1, netán 2 szem gyszertől semmi bajod nem lesz hosszú távon sem. Nagyobb rombolást végez pl. a pánik!
5374. _Dina_ (válaszként erre: 5371. - Revi11)
2012. jún. 28. 12:51
Most olvasom a gyomromra kapott gyógyszer tájékoztatóját! Mellékhatások lehetnek: szorongás, depresszió, szexuális érdeklődés hiánya! Egyszerűen nem ismerek magamra, teljesen kikészültem tőle! Én is legszívesebben csak sírnék, alig bírok örülni dolgoknak!
5373. Lacrymosa (válaszként erre: 5369. - _Dina_)
2012. jún. 28. 12:49

Szintén zenész. Fősuli után majd' 2 évig rohadtam otthon, gondolhatod, miket éltem át, soxor majdnem suicidáltam!

Ezért mielőbb el kéne kezdeni a KOMBINÁLT gyógyszereket és húzni el otthonról!!!

Képzeld múltkor a buszon 1 nő pánikolt be én meg úgy "megdumáltam", h utána leesett az agyam, h bassz, magamnak ez anno miért nem jutott eszembe??!

5372. _Dina_ (válaszként erre: 5368. - Revi11)
2012. jún. 28. 12:45
Én eddig azt hittem egyedül vagyok ezzel a problémával, már szinte bolondnak képzeltem magam! Kaptam én is pár gyógyszert a gyomromra, van amelyiket még most is szedem! Kólát már én is nagyon régen ittam, meg alkoholt is, édességet is nagyon minimálisra vettem, pedig régen nagyon sokat ettem! Mióta a doki szigorú diétára fogott azóta csak szép fokozatosan térek vissza mindenre! Sok sikert holnapra! :)
5371. revi11 (válaszként erre: 5366. - Lacrymosa)
2012. jún. 28. 12:41

Fél év?Az nem kevés,szegény.Akkor én még szerencsésnek mondhatom magam,ha abba tudom most hagyni a Xanaxot.

A gyomromra kapott gyógyszeren rajta van,hogy depressziót okozhat,és a menstruációt megzavarhatja,amit nekem meg is tett,ez is bezavar,tudom,mert előtte voltam néha gyagyás,de most ez két hete tart már,és ennyire még nem volt rossz,ennyit nem sírtam,lassan a könnyek barázdát marnak az arcomba:-)

Pánik helyett "más"?Szegény.

5370. Sly001 (válaszként erre: 5367. - Lacrymosa)
2012. jún. 28. 12:40
Csak utána jön a kérdés:Hogyan szabadulsz meg tőlük?
5369. _Dina_ (válaszként erre: 5367. - Lacrymosa)
2012. jún. 28. 12:38
Akkor nincs mese tényleg kell szakember segítsége! Kezdek már belebolondulni ebbe, alig merek elmenni itthonról! Pedig itt a nyár, sok szabadidő, és mégis! Én eddig azt hittem a xanaxtól teljesen helyre tudok jönni! Csak egy kis javulást látnék már! Na igen a munkahely, nekem meg pont az a problémám, hogy nincs!
5368. revi11 (válaszként erre: 5365. - _Dina_)
2012. jún. 28. 12:36

Megírom,okvetlen,alig várom.És nagyon örülök én is,hogy hasonló problémákkal találtam embereket,nem érzem egyedül magam annyira,és tényleg semmibe nem kerül írni pár kedves sort.

Az én gyomrom is kikészült a sok gyógyszertől,amikkel kisérleteztek,míg nem tudták,mi a bajom,én még tükrözésen is voltam.

Már jobb,bár sok mindent nem eszem azóta,amit azelőtt ettem,nem iszom kólát,csak nagyon ritkán,sőt szénsvasat sem,csokit sem nagyon,erőset egyáltalán nem,de muszáj betartanom,mert epeköveket is találtak:-(

Amikor rosszul érzem magam,arra kellene gondolnom,amit az intenzíven láttam,tapasztaltam,ott annyi mindent megfogadtam,csak kerüljek ki onnan.

Mégis nehéz.

De küzdök:-)

5367. Lacrymosa (válaszként erre: 5365. - _Dina_)
2012. jún. 28. 12:35

Rengetegen vagyunk, vannak, és ez az oldal tényleg szupi.

Másik fórumon például napok óta "beszélgetek" a munkahelyi dolgaimról, amik miatt padlóra küld a stressz és itt segítenek a legtöbbet!

Antidepresszáns + szorcsioldó kombo 99%-ban beválik pánikra és a "magadhoz intézett mondatok"!

5366. Lacrymosa (válaszként erre: 5364. - Revi11)
2012. jún. 28. 12:30

Nem, nem vagy "bolond", ez messze más.

Fél évig húzódott a testi része, aztán meg a pánikból lettek további dolgok is. Azóta a sokadik gyógyszert szedem, a Rexetin vált be, azóta is azon vagyok, szinte teljesen megszűnt a pánik. De van más...:-(

5365. _Dina_
2012. jún. 28. 12:29

Köszönöm szépen, hogy megpróbáltok segíteni! Örülök, hogy rátaláltam erre a fórumra! :) Revi11 kíváncsi vagyok mit fog mondani az orvos, szóval örülnék neki, ha tényleg megírnád! Vannak napok mikor teljesen jól vagyok! Ez általában akkor van, amikor letudom magam foglalni egész nap! Igen, én is azért szedem, hogy legalább addig is segít rajtam és kicsit megnyugszom tőle! Jövőhéten elmegyek szakemberhez, ajánlotta a háziorvos is, de gondoltam majd csak segít a gyógyszer! Úgy tűnik nem! Itt látom, tényleg segítetek egymásnak, tanácsokat adtok, bátorítjátok! Ez nagyon tetszik! :) Sajnos a barátommal már nem nagyon tudom megbeszélni, mert csak felidegesíti magát rajta, hogy ilyen nem lehet! Inkább nem is beszélek neki róla!

Lacrymosa! Igazából március végén volt egy vírusos hasmenésem, amitől rengeteget fogytam! Állítólag nem diétáztam megfelelően utána és így a gyomrom nem jött helyre tőle! Egyedül gyomortükrözésen nem voltam, de az orvos szerint nem is szükséges, mert nem gondolja hogy szervi gond lenne! Durva, hogy nem vagyok ezzel egyedül, pedig azt hittem!

5364. revi11 (válaszként erre: 5363. - Lacrymosa)
2012. jún. 28. 12:24

Akkor valamilyen szinten megnyugodhatok,nem vagyok "bolond"?Mert nem akartam hinni,hogy a betegség miatt lettem ilyen érzelmileg rozoga.

Sikerült helyre jönnöd?Mennyi ideig tartott?

5363. Lacrymosa (válaszként erre: 5360. - _Dina_)
2012. jún. 28. 12:20

Szia Dina!

Nekem ugyan ezek voltak a félelmeim, mikor a pánikbetegséggel kezelni kezdtek. Nekem volt egy életveszélyes gastroenteritisem és ez váltotta ki.

Neked nem volt ilyesmi?

5362. revi11 (válaszként erre: 5360. - _Dina_)
2012. jún. 28. 12:16

Kedves Dina,ezekkel a problémákkal küzdök én is,komoly betegség után kezdődözz nekem is.Kell egy szakember segítsége,holnap megyek,majd megírom,hogy mi volt.

Xanaxot szedtem én,az elején használt,muszáj volt,kellett a tudatomnak,hogy segít rajtam.Egy darabig lehet,hogy neked is szükséged lesz rá,de kell a pozitív hozzá állás is,hogy kilábalj ebből.

Vagy más gyógyszer kell,vagy kevés az adag,bár azt sose javasolják,de van,akinél muszáj,hogy egy kicsit megnyugodjon.

Én is küzdök a démonjaimmal,erősen,és néha legyűrnek,de most elegem lett.

Meg kell találnod a kiutat neked is.Ha az segít,írd ki a bánatod,problémád,nekem is írhatsz,szivesen beszélgetek mindenkivel.

Már nem vagyok egyedül,mégha személyesen nem is,de itt lehet beszélgetni,vannak kedves,segítőkész emberek.

Fel a fejjel addig is.

❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook