Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Rising Star fórum

Rising Star (beszélgetős fórum)


2014. ápr. 3. 19:22

Kiváncsi vagyok rá, de állítólag a Voice is befuccsolt.


Erre azok mennek, akik nem kerültek be az x-faktorba? :)

2014. febr. 25. 21:35
még csak most toborozzák a tehetségeket...
2013. dec. 8. 05:02
Én értem, hogy mindig jön az új generáció, a fiatalok, de ennyi tehetségkutató nekem is sok a jóból. Az X-faktor mostani szériáján is érezni lehet már a kifulladás jeleit. Egyszerűen elfogynak a tehetségek. Vagy nincs igazam?
6. 05ff1a9418 (válaszként erre: 5. - Zebracsikó)
2013. dec. 7. 12:05
Én is :)
5. zebracsikó (válaszként erre: 4. - 17aadc1082)
2013. dec. 7. 11:49

AZ legyen az ő bajuk, ki marad fenn.

Én jól szórakozom ezeken a műsorokon

2013. dec. 7. 10:33

egy évig rising, aztán meg hulló.. a legtöbbje eltűnik a süllyesztőben. Én azt sem értem, hogy némelyik hogy tud akár egy évig is fennmaradni.

Sztem ha 5 évente lenne egy ilyen műsor, az ok. De évente több van.

2013. dec. 7. 08:13
én kíváncsi vagyok rá, bár én minden ilyesmit nagyon szívesen nézek :)
2013. dec. 6. 23:47

"10 éve láthattuk az első Megasztárt, ami elindította a hazai televíziós tehetségkutató hullámot.A Megasztár, X-faktor, Csillag Születik és Voice után a gyerekeket felvonultató Ének iskolája mellett egy új tehetségkutató show debütál a TV2-n 2014-ben. Az új show a Rising Star lesz, amit a 10 éves Megasztár alkalmából kerül műsorra. A Rising Star az egyik legújabb siker mivel rengeteg újdonsággal várja a közönséget.


Az új formátum egyik különlegessége, hogy nagy mértékben épít a modern technológiákra és a világhálós közösségekre. Az SMS-szavazás helyett egy mobil applikáción keresztül történik a nézők véleménynyilvánítása, amely a show minden másodpercében új fordulatot hozhat. A műsorba vágyó énekes tehetségeknek ugyanis először az adás hivatalos applikációját letöltő nézők előtt kell bizonyítaniuk, és ha a pozitív szavazatok száma elér egy bizonyos szintet, akkor folytatódhat a jelentkező számára a verseny."

2013. dec. 6. 23:46
Csak, hogy időben elinduljon a fórum. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook