Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2009.10.26. START!!! Gyere fogyizz velem!!! fórum

2009.10.26. START!!! Gyere fogyizz velem!!! (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. nov. 3. 16:02
Hova tüntetek??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
2009. nov. 3. 08:43

Nincs itt senki?????

Csak nem éhen haltatok????? :-)

2009. nov. 2. 20:40

Sziasztok! Én egész hétvégén bűnöztem.....:-((

Naplómban olvashattok róla.

79. lolli
2009. nov. 2. 12:49
Lányok! Hétvégi kajálással ki hogy áll? Nekem sokkkal nehezebb "normálisan" enni, mint hétközben. Hétvégén megőrülök és tolok mindent befelé, amit nem kéne:(. De legalább 4x voltam mozogni múlthéten. Sovány vigasz. Szerencsére a heti fél-1 kiló azért megvolt. Mármint minuszban.
2009. okt. 30. 13:42

Sziasztok! Nekem is megy a fogyókúra:) Csak egy nagy bajom van a kávéról nem tudok lemondani:( Ja és a tornám a napi 2 óra babakocsi tologatás.Dombnak fel, árkon-bokron át:) Mivel vidéken lakunk ma erdőn-mezőn tologattam a kisasszonyt:)

Nekem is fáj már napok óta a fejem:( szerintem az idő miatt

2009. okt. 30. 10:35

Sziasztok! én haladok,bár 3. napja nem tornáztam....

Nekem is fáj napok óta a fejem!!???

2009. okt. 30. 09:55

szia csajok??


Mivan,mivan???

Mindenki csendben van.....Ki hogy halad???

Nekem megy..hál isten!!csak a fejem ne fájna majd minden nap!!

2009. okt. 29. 14:49
Sziasztok! Az én étkezésemet megtaláljátok a naplómban,ha valakit érdekel! A kenyeret (lisztet) és a cukrot próbálom elkerülni! Kitartás mindenkinek!
74. lolli
2009. okt. 29. 13:52

sziasztok!

nekem ma kéne mennem tornázni /tegnap is kellett volna/, de annyira fáradt vagyok, meg nem tudom mikor kel fel apró, hogy el tudjunk indulni, és különben is...:) ebédre meg nem keveset ettem, így a nap hátralévő részében igencsak vissza kell fogni magam:(

2009. okt. 29. 09:49
Sziasztok! Tegnap nekem is nagyon fájt a fejem. Jól bírtam a napot, estig a szokásos volt, de akkor annyira éhes voltam, hogy ettem egy kis párolt zöldséget (borsó, kukorica, répa). És a torna is elmaradt, mert boltba voltunk, meg szerelők jöttek:-( De ma nem adom meg magam, este egyedül leszek, párom később jön, így lesz időm kitakarítani meg tornázni. Most nem vagyok éhes, csak szomjas:-)
72. fhybi
2009. okt. 28. 23:02

Sziasztok!


Jelentem rendesen ettem. A reggelt mínusz dekákkal kezdtem. Napi torna nem megy, marad a heti egy terem.

2009. okt. 28. 21:37

Sziasztok!!

Ki hogy bírja??

én ma nem tornáztam-hulla vagyok..melóztam is,és aztán a 3 srácom lefárasztott!

Jah,amúgy egész nap fáááááj a fejem!!Az időtől?Vgy ahogy a felgyűlt méreg távozni akar??

Nmem tudom...

Meséljetek csajok!!!

Nekem már korog rendesen!!

70. lolli
2009. okt. 28. 17:41
mindenki kimerült a koplalástól és a tornától:)))
2009. okt. 28. 16:30
Mi ez a nagy pangás itt???
2009. okt. 28. 07:57

Sziasztok!


Tegnapi menü: délelőtt szintén csak tea, ebéd egy sült csirke felsőcomb kis krumlival. Délután maradt a tea, de teganp nem ittam forró csokit:-) Este frissen facsart gyümölcslé, 2 pohár, és mivel nem bírtam, ettem egy kis paradicsomot, paprikát meg uborkát. Tegnap is volt erőm tornázni, remélem a mai napot is kibírom:-) A teám már készül:-)

67. fhybi
2009. okt. 27. 22:31

Sziasztok!

Mai nap kajaügyileg rendben. a torna viszont nem.

2009. okt. 27. 22:01
én már lefogytam 13kilot de még legalább hét kilotol szeretnék megszabadulni. egy hónapja konditerembe járok a párommal :) igy sokkal jobb és kellemesebb :) meg bejön a capoeira és a step aerobic is, azokat is legalább háromszor csinálom egy héten :)
65. judiit
2009. okt. 27. 12:42

Sziasztok!


Én is akarok fogyni 5kgt még, és hétfőtől, azaz tegnaptól figyelek jobban oda:)

Remélem sikerül.

2009. okt. 27. 12:00
Sziasztok! Nekem a mai mozgásom gereblyézés volt! Én úgy elfáradtam!!! :-)
63. lolli
2009. okt. 27. 11:13

sziasztok!

én is tegnap kezdtem neki a 6 kilónak, amit karácsonyig szeretnék eltüntetni. májustól augusztusig sikerült 7 kilótól megszabadulni, azóta csak tartani igyekeztem, de tegnaptól nagyon rástartoltam a dologra. nálam ez abból áll, hogy kevesebbet eszem, semmi nasi, fel is írom,h mit eszek. mellette meg heti 5x 1 óra mozgás.

hajrá!:) majd erőt merítek itt, ha kezdek belefáradni:)

2009. okt. 27. 10:05

szép napot mindenkinek!!

Tegnapi napom könnyen ment..majd ma már tuti lesz rendesen haskorgás....

Próbálok 1nap egyfélét enni..nem mindig sikerül..Ja,és rengeteg zöldtea..Meg a kapszula!Érzem ,hogy tűnnek el a ragyák a lábamról..tuti attól van-sok folyadék!!nEKEM UGYANIS MINDIG AZZAL VAN A BAJOM,HOGY ALIG ISZOK!!


a TORNA:nos..azzal vannak gondjaim nekem is!!Az a baj,hogy lusta vagyok..bár aamióta van a taposóm,azóta azért napi 10 perc mindig van..de nem olyan torna,mint amilyet Ti írtok !!50 perc..3 gyerekem meg is őrjítene azalatt!!!

Délelőtt meg ugye meló..vagy itthon,de akkor takarítáés mosás főzés stb..--mondjuk az is fogyaszt azért-hihi..

2009. okt. 27. 08:35

Sziasztok Lányok!


A tegnapi menü: délelőtt tea mézzel. Ebédre kiszállítós dobozos kaja (kis hús kis körettel, mert azért kell valamit enni:-)), délután bűnöztem, egy forró csoki, meg tea mézzel. Este mire hazaértem párom már megvacsizott, ez jó volt, mert nem kellett néznem:-) Gyors torna, 50 perc Alexandra, utána gyümölcscentrifugába 3 narancs, 1 grappefruit, 2 banán, ezt ittuk meg ketten. És kész:-) Kibírtam:-)A torna tényleg jól esett. A lustaság tartott csak vissza, meg az, hogy a nappaliban van csak hely, és párom ott netezik. De aranyos volt, a felénél elment a fürdőbe készülődni. Akkor jött ki, amikor végeztem:-) Remélem ma is ilyen erős leszek:-) Eddig megy:-)

2009. okt. 27. 07:55
énis csatlakozok :) hogy vagytok így reggel? ki mi tesz a fogyás érdekében? torna?
2009. okt. 27. 07:07
Sikeres második napot mindenkinek! Nekem nagyon jól esett tegnap a torna...komolyan mondom, kár, hogy nem mértem, de ment le a hasam...mondjuk az is lehet, hogy a kaja is hozzájárult, hogy nem ettem sokat. :) Egyébként már nagyon régen tornáztam, pedig kívánom, csak mindig a lustaság győzött eddig!
58. 580dfd7489 (válaszként erre: 57. - Abe2239a42)
2009. okt. 26. 16:17

Akkor én is veletek tartok!!

Én eleinte nem tornáztam...nagyon dagadt voltam ugyanis..már a z emeletre lusta voltam feljönni a gyerek ruhájáért..azért ez elég gáz...de aztán vettem egy nagy levegőt!!!-és eddig még sosem sikerült!!!De most hamar elindult A fogyás,és ez erőt adott...persze voltak nehéz időszakok!!


Most kb 3 hétre leálltam..már nem bírtam..nagyon kicsik mentek már csak le..és onkább befejeztem!!De most érzek újra erőt magamban!!!

Hála neketek,hogy segítjük majd egymást!!!

Üdv mindenkinek..és kitartás!!!

57. abe2239a42 (válaszként erre: 56. - 580dfd7489)
2009. okt. 26. 16:00
Szia! Szerintem minél többen vagyunk annál jobb!
2009. okt. 26. 15:52

sziasztok!

lehet még csatlakozni??

Én márciusban kezdtem,már 32 kg lement....


De még most újra nekilátok!!Hátha sikerülne!!még 5kg..az álmom!!

2009. okt. 26. 15:44
Sokszor nagyon fáradt vagyok ,de ilyenkor csak a cél lebeg a szemem előtt!
54. abe2239a42 (válaszként erre: 53. - Tiduj30)
2009. okt. 26. 15:43

Én 13 órát dolgozom egy étteremben talpalok...

Én így is nekivágtam a diétának és Rubint Rékával tornázom napi 40 percet!!! 23:30-ra érek haza a munkából és utána még torna!

2009. okt. 26. 15:28

Én örülnék, mint majom a farkának, ha 60 kiló lennék! De tényleg nem lehetetlen, csak kitartás kell! :)

Én ma már megettem a mai napi kajám. :( De ma este még biztos nem lesz gond, éppen most készülök tornázni. :)

He...11 óra munka, de gondolom nem fizikai, azt nem is bírnád fogyi mellett!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook