Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2013. jan. 3. START 90 napos! fórum

2013. jan. 3. START 90 napos! (beszélgetős fórum)


1 2 3
2013. ápr. 30. 12:03
sziasztok, van itt még valaki?
2013. ápr. 19. 21:51
Sziasztok.Én holnap kezdem a 90 naposat először.90kg-ról indulok éps 60 kg az álom súly.Esetleg kezdi velem együtt valaki??
88. Pbori
2013. márc. 13. 03:05

Sziasztok! én csatlakoznék:) most kezdtem csak a héten a diétát, de egyszer már igen látványossan és sokat fogytan vele. De sajnos vissza jött. Most viszont újúlt erővel vágok bele. Egyenlőre nagyon lelkessen csinálom, a mozgást is. Remélem hamar lesz eredménye hogy ne veszítsem el a motivációm:)

Ti mikor kezdtétek és hogy álltok a kilókkal?

Mennyi időközönként szoktatok víznapot tartani?

87. pollycat (válaszként erre: 86. - Copfos002)
2013. febr. 4. 15:37
én itt vagyok :) de tényleg mindenki elkopott...nem tudom azért-e mert abbamaradt a diéta vagy másért. én még csinálom, szerintem jól megy:) jövő héttől muszáj lesz újra edzenem is és akkor még jobb lesz. nektek melyik a legnehezebb nap? én gyümölcsnapon mindig eszek mogyorót vagy pisztáciát is, mert amúgy nem megy:P ilyenkor kívánom, hogy inkább nyáron csinálnám, akkor nem lennék gondban, lenne dinnye, barack, málna...
2013. jan. 31. 14:07
Hol van mindenki?
85. copfos002 (válaszként erre: 84. - Pollycat)
2013. jan. 24. 14:33
Na az biztos,hogy nagyon jó érzés lehet,gratulálok :)
84. pollycat (válaszként erre: 82. - Copfos002)
2013. jan. 24. 09:12
Én megfogadtam a lentebb kapott tanácsot és nem mérlegelek. Főleg az első 1-1,5 hétben éreztem, hogy ment le, most mintha kicsit stagnálna. Viszont baromi jó volt, hogy elővettem egy régi ingemet, amibe az utóbbi időben már csak nagyon szuszakolva fértem bele, leülni pedig nem is tudtam rendesen, mert rögtön szétnyomta a hasam a gombokat. Most mintha rámöntötték volna, tökéletesen áll:) szerintem még egy ideig maradok ennél a ruhapróbás módszernél:)
2013. jan. 23. 12:32
Végre, már -3 kg. Nekem úgy tűnik hónap második felére kezdett megindulni, de ez is valami!!! :)
2013. jan. 20. 15:05
Nekem ez a 16.napom és most ugyan ott tartok mint a 10.napnál 3-3,5 kg minusz.Ma gyümölcs napom de ettem sós mogyorót is mert valahogy nem kívánom ilyenkor a gyümölcsöt.Minden nap edzek és zumbázok itthon és mivel elég kemény edzést csinálok egy ismerősöm azt mondta h lehet azért is megy nehezebben le a súly mert izmosodok és ugye az izom az nehezebb...de nem akarom abba hagyni az edzést mert már nagyon megszerettem meg így legalább kicsit feszesebb is leszek. Ki hogy áll a minusz kilókkal ?
81. Millefolium (válaszként erre: 75. - Ballainé)
2013. jan. 20. 10:23
Zöldséget lehet enni, szerintem a spenóttal nem bűnöztél.:) Sajnálom, hogy eltűntem, de csak ritkán enged belépni az oldal. :(
80. Millefolium (válaszként erre: 73. - Copfos002)
2013. jan. 20. 10:20
Én ritkán eszem délelőtt gyümölcsöt, bár tény hogy úgy hatásosabb. Turmixolom a narancsot banánnal, esetleg bogyós gyümölccsel. Mostanában pedig friss almalevet iszom, amennyi jól esik! Nem kívánok enni délelőtt, ezért iszom.
79. Millefolium (válaszként erre: 70. - Copfos002)
2013. jan. 20. 10:18
Ügyes vagy! :)
2013. jan. 20. 10:17
Sziasztok! Én nagyon szomorú vagyok, ugyanis valamiért nem enged belépni az oldal. :(( Jó a jelszó, minden mégsem reagál semmire. Most szerencsém van, de fogalmam sincs mikor enged be újra. :(
77. Ballainé (válaszként erre: 76. - Pollycat)
2013. jan. 19. 16:42
Hát nem tudom. Gondoltam zöldség,és azt ehetek. De lehet rosszul tudom:(
76. pollycat (válaszként erre: 75. - Ballainé)
2013. jan. 18. 22:02
a spenót nem inkább keményítőnapos?
2013. jan. 18. 12:32
Sziasztok! Ma fehérje napom van. Spenótot ettem,tükörtojással. Tényleg eltünt mindenki.Még a fórum indító is csak 8-án járt itt. :))
74. pollycat (válaszként erre: 73. - Copfos002)
2013. jan. 17. 00:17

szerintem inkább egyél gyümit reggel, nekem jobban beindítja az anyagcserémet. én ha nem kívánom leturmixolok vegyesen kiwit, almát, banánt meg ami van épp itthon, és megiszok egy pohárral, az is jobb a semminél:)

mindenki nagyon el van tűnve, mi történt?

2013. jan. 15. 13:13
Ugye az szerintetek se olyan gáz,hogy ha 1-2 nap a reggeli gyümölcs kimarad?Nem eszek akkor se semmit csak már dél után az ebéddel kezdem.
72. copfos002 (válaszként erre: 71. - Pollycat)
2013. jan. 15. 12:34
Lassan de biztosan menni fog az mindenkinek :) csak tényleg akarat kell hozzá.
71. pollycat (válaszként erre: 70. - Copfos002)
2013. jan. 15. 01:04
szerintem az nagyon jó, csak így tovább!;) én nem méreckedtem, de érzem, hogy ment le 2-3 kg. csak menjen így tovább! de igazából a legjobb az, hogy sokkal fittebbnek érzem magam, és nem érzem azt mint régebben egy kiadósabb edéb után, hogy legszívesebben átaludnám a délutánt..
2013. jan. 14. 12:35
10 nap alatt -3 kg,az szerintem elég jó eredmény.szerintetek?Tegnap fehérje napom volt csirkemell saláta volt ma pedig tepsiben sült burgonya lesz :)
69. Ballainé (válaszként erre: 68. - Pollycat)
2013. jan. 14. 12:03
Igen.De a dobozon rajta van mennyit tegyél bele. De előfordult nállam is hogy híg vagy túl sürű lett. :)Meg kell szokni. De nem rosz.,izű.
68. pollycat (válaszként erre: 67. - Ballainé)
2013. jan. 13. 20:07
Ha jól értem mikor elkezd forrni, azt teszem bele utoljára és leveszem a tűzről?
67. Ballainé (válaszként erre: 66. - Pollycat)
2013. jan. 13. 15:50
Szia én sokszor használom.Csak főzni nem szabad, mert akkor nem sürűsödik be. Csak a forrásban levő ételbe kell tenni.
66. pollycat (válaszként erre: 65. - Nemiani)
2013. jan. 13. 13:15
Nekem eddig két zödségnapom volt, az egyiken párolt vegyes zöldség, tepsis krumpli és rizs, tegnap pedig chilis bab (hús nélkül) volt a menü. De alább ajánlották, hogy étkezési keményítővel lehet sűríteni a főzelékeket is, én mindenképp kipróbálom azt is!
2013. jan. 13. 07:00
Sziasztok!Nekem tegnap lett volna zöldség napom,de mivel vendégségbe mentünk ebédre így megint fehérje nap lett(husi,sali)Így ma lesz zöldség napom.Még nem tom mit egyek sztem sültkrumplit meg valami leves is kellene....ötlet?
64. Ballainé (válaszként erre: 62. - Pollycat)
2013. jan. 12. 15:41
Próbáld meg ételkezési keményítővel.
2013. jan. 12. 14:11

Mellesleg gondolkoztam az egészséges/egészségtelen kérdésen is..Mivel a diéta főleg zöldségekre és gyümölcsökre alapszik és emellett hús, szénhidrát és ezzel együtt kikerülhetetlenül különböző zsírok is a szervezetbe kerülnek nem hiszem, hogy egészségtelen lenne. Én ha visszagondolok arra, hogy az átlagos táplálkozásomban mennyire túlsúlyban volt a szénhidrát, elámulok...pedig imádom a zöldséget, gyümölcsöt és ettem is mellette mindig. Manapság szerintem ha valaki odafigyel arra, hogy sok friss dolgot egyen és mellette nem iktatja ki teljesen a többi kategóriát sem, egészségesebben élhet.

A különböző betegségek kialakulása pedig inkább egyénspecifikus, vagy a gyors és drasztikus változásnak köszönhető mint a diétának.

2013. jan. 12. 14:01

Képzeljétek nekem a párom is csatlakozott:) így egyszerűbb is, hogy nem eszik előttem olyanokat amiket én nem ehetek, és két emberre egyfélét főzni is egyszerűbb.

valami ötletetek van arra, hogy főzeléket hogy csináljak liszt és tejföl/tej nélkül? igaz nem sok amit beletennék (csak a habarásba) az még beleférhet?

61. Ballainé (válaszként erre: 60. - Vikuka)
2013. jan. 11. 21:22
Nekem fogyott le barátnöm a 90-napos diétával.És semmi baja sincs.Nagyon jól érzi magát,jó pár kilóval könnyebb.Sziasztok
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook