Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Rendezvényszervezés - merjem vagy ne merjem? fórum

Rendezvényszervezés - merjem vagy ne merjem? (beszélgetős fórum)


2013. márc. 12. 23:44

Modell Hostess Ögynökség jelképes áron eladó !


Azzal kezdeném, hogy nem azért eladó,mert költséges és nem hoz pénzt, vagy

mert internetes csalás/átverés, hanem mert már három vállalkozás mellé ezzel

túlvállaltam magam és semmi, de semmi időm vele foglalkozni !


Ha valaki (akár ffi,akár nő) jó szervezőkészséggel rendelkezik és ambíciókat

érez rendezvényekre,eseményekre, céges programokra hostesseket közvetíteni és

ezzel foglalkozni, akkor most itt van neki jelképes áron, egy már kialakult

adatbázissal, névértékkel rendelkező, felépített ügynökség, nívós honlappal.

Havi 1millió ft alsó hangon kihozható nyereség !

Ami szükséges hozzá az idő és szervezőkészség !

Ha érdekli, hívjon bátran!

06-70-664-7845

2012. jan. 22. 13:30
En is ezt tanultam fösulin, de Mo-en ennek nincs keletje.En mar idöközben No-ban elek..
2010. jún. 4. 09:57
Szerintem nem csak ez a szakma túltelített, úgyhogy azon múlik, hogy milyen szakember leszel a szakmában és milyen kapcsolatokat tudsz építeni. A kapcsolat a legfontosabb szerintem. Persze ez már mindenben így van.
8. Mondiráj (válaszként erre: 3. - Cicus666)
2010. jún. 3. 21:11
Szia!Az ELO-nál is van ilyen tanfolyam. Esetleg hallottál róla valamit? Mennyivel van hátrányban az, aki "csak" egy OKJ-s tanfolyamot végez el? Most nézegettem a neten, van egy jó pár hely, ahova ilyen végzettséggel keresnek embereket. Amúgy a fizu mennyi lehet egy kezdőnek általában?
2010. jún. 3. 21:08
Az ELO-nál is van ilyen tanfolyam. Esetleg hallott erről valaki?
2010. jún. 3. 20:09
Akik már jártak, vagy járnak ilyen szakra, azoktól kérdezem, hogy milyen tantárgyak vannak a suliban? Ha egy másik fősuliban már esetleg tanultam 1-2 tantárgyat, akkor gondolom elfogadják, ami ugyanaz.
2010. jún. 3. 20:05

Nagyon sokan végeztek ilyen szakmában de elhelyezkedni nem tudtak eddg.Én is akrtam,de lemontam róla...pedig érdekel, de majd inkább máshogy csinálom ;)

Ha omndjuk a gyakorlat alatt sikerül olyan kapcsolatokra szert tenni ami biztos állást jelent a diploma után, akkor van esélyed, de ahhoz kiemelkedő képességekkel kell csinálni és a tantárgyakat elnézve nem könnyű, de sok szerencsét :D

2010. jún. 3. 20:03

[link]


eszerint megéri - az 'elhivatottságot' pedig neked kell érezned :)

minden szakma csak úgy működik megfelelően, ha szeretettel csinálják, vagyis nem muszájból :)

2010. jún. 3. 20:03
Szia! Én jártam fősulira, ahol ezt tanultam. Nem volt könnyű, sajnos nem is sikerült, bár igaz én levelezős voltam. Viszont én is megakarom tanulni.Akár OKJ-n is. de ha kell vmi segítség, akkor szívesen segítek.
2010. jún. 3. 20:02
Ha van hozzá tehetséged, tudsz kapcsolatokat kiépíteni és megtartani, bírod a stresszt, és a első időkben tudsz napi 24 órát a munkádnak élni, szerintem van esélyed. A baj az, hogy sokan tanulják, de kevesen alkalmasak rá.
2010. jún. 3. 19:57

Sziasztok!


Engem nagyon érdekel a rendezvényszervezés. Imádok szervezkedni, utánajárni, mit, hol, merre, mennyiért stb. Nem tudjátok véletlenül, mennyire lefedett a piacon ez a szakma? Szeretném elkezdeni akár egy fősulin, de nem tudom mennyire érné meg. Anno ismerőseim, akiket nem vettek fel máshova, művelődés- vagy rendezvényszervezőnek mentek (bocsánat, ha valaki konkrétan ilyen szakra akart menni, most én is ezen gondolkodom). Mellékállásként vajon lenne esélyem betörni, ha csak egy kicsit is?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook