Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Céges rendezvényen alkoholt inni vagy nem inni? fórum

Céges rendezvényen alkoholt inni vagy nem inni? (beszélgetős fórum)


29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Asea)
2023. aug. 10. 21:55

Neeem. Tudom mi a határ :)

Korábban 1 pohár bort, meg 1 pohár pezsgőt ittam. Töményet nem is szoktak felszolgálni. De hajlok affelé, hogy ne kocsival menjek, mert ez táncolós, bulizós esemény lesz. És ha tök józan vagyok, nem tudok úgy táncolni sem.

28. Asea
2023. aug. 10. 21:45

Saját tapasztalat..voltam már túl ittas cèges bulin de volt olyan is,hogy én nem ittam és láttam a többieket,hogy mit műveltek részegen.

Szerintem igyál de csak mértékkel,jó kedvig.nehogy gáz legyél.😁

27. tumbo2 (válaszként erre: 18. - Epresturmix)
2023. aug. 10. 16:10
a fiatal munkatársam ivott annyit.mondta,hogy menjek el vele pisilni.elég nagy fiú hozzá,hogy egyedül is menjen.jó párszor kiment,annyiszor ivott egy pohár pálinkát.úgy tették be a buszba.
26. tumbo2 (válaszként erre: 24. - Főnix3)
2023. aug. 10. 16:07
mi kiránduláson voltunk,mondja a főnök,hát jól érezték magukat.mondom azért mentünk,nem,ettünk,ittunk.neki már az előétel is elég volt.nem gondoltuk volna,hogy ennyi kaja lesz,de azért elpusztítottuk.
25. libikóka (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 10. 15:59

Jó kicsit sarkítottam,,bocs:)


Csak megismer ,,esetleg,,így, aztán visszabújsz a csigaházba és nem érti mi van.

2023. aug. 10. 15:56

Semmi bajod nem lesz egy két italtól.


Nem szoktam szégyenlős lenni! Eszek és iszok, amennyi jól esik. Persze a mértéken van a hangsúly. Én azt a haveri társaságban szoktam csak átlépni.Munkahelyen soha.

23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - Libikóka)
2023. aug. 10. 15:45

Természetesen nem.

De amikor majd minden csaj, akik józanul, a melóban is vagányok, nagydumások, bátrak, és ha isznak is mellé, majd teszik-veszik magukat, én meg majd meg sem merek szólalni/mozdulni, na az nem lesz kellemes érzés.

22. libikóka (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 10. 15:27
Akkor mindig inni fogsz,,ha netán találkát kér?
2023. aug. 10. 15:26
Most megtudtam, hogy az egyik kolléga aki baromira tetszik nekem, ő is jön majd. Tudni kell rólam, hogy nagyon befeszülős vagyok, meg szégyenlős. És jó volna vele kicsit kötetlenebbül ismerkedni, beszélgetni. De ha józan vagyok teljesen, csak lebőgök. Még táncolni sem merek majd úgy. Szóval lehet mégis kocsi nélkül megyek..
20. c4da557d31 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 24. 19:35

Szia!

Nekem nem érné meg 🙂

Inkább otthon utána, egyedül, elszopogatnam azt a pohár bort és aludnék 1 jót.

2023. júl. 24. 19:27
Soha nem iszom alkoholt, de nem mondom, hogy mindenkinek követnie kell a példámat.
2023. júl. 24. 18:55
Úgy ittam céges bulin, mint a gödény. Táncoltam, énekeltem, minden volt. 😊
17. gabbbicica (válaszként erre: 16. - Channa*)
2023. júl. 24. 16:45
😁😁😁😁😁😁
16. Channa* (válaszként erre: 14. - Gabbbicica)
2023. júl. 24. 16:28

Amikor ezt elolvastam, valamiért a a buli vonatozás ugrott be, ami szinte minden buliban van hajnal felé, amikor már senki nem szomjas:DDDDDD


Tavalyi nyaralásunkon egy buliban kb. 10 percenként két ifjú srác (szerintem ketten nem voltak 40 évesek) elvonatozott mellettünk. Gondolom brahiból.

Egyszer összenéztünk a barátnőmmel és amikor újra odaértek hozzánk és beszálltunk a vonatozásba, majd többen csatlakoztak. A kis srácok nem számítottak rá, hogy ekkora bulit kanyarítanak:DDDD


Bár nem is ők csinálták;)


Ehhez tudni kell, hogy mi sosem szoktunk a bulikban vonatozni....

15. Greeneyed (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 24. 14:44

Felnőtt ember vagy, tedd azt, ami jólesik, és ne azt, amit mások elvárnak.

Ha jólesne 1-2 pohár bor, akkor próbálj meg fuvart szervezni. Ha nem, akkor egyszerűen hivatkozz arra, hogy vezetsz.

14. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 24. 14:41
Biztos nem vonatoznék hajnal 1kor sehova. Nem lehet megszervezni, h vki erted menjen?
13. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 24. 14:38

Ha megéri neked a vonatozás, akkor azt a 2 pohár bort simán megihatod, ha úgy érzed, akkor jobb lesz neked.

Én mondjuk nem innék, de én amúgy sem iszom sosem.

Szerintem csak az a lényeg, hogy ne idd magad őszintére, sokan követik el azt a hibát :D

2023. júl. 24. 14:26
Én sem innék, alapvetően max 1 koktél az ilyen bulikon. Kollégák előtt nagyon nem tudom elengedni magam.
2023. júl. 24. 14:16

Nekem az egyik legszigorúbb munkahelyemen olyan céges bulik voltak...senki meg nem mondta volna milyen szakmában dolgoznak az ott mulatók. A vezetőség is ott volt és bár a legmagasabb poziban lévő pár ember tartotta magát, volt olyan vezető aki mocskosabban viselkedett mint egy útszéli. :D Ezt nem rosszból, de tényleg durva dolgok voltak.

Utána mintha mi sem történt volna. Buli volt, amolyan íratlan szabály volt hogy utána ez nem téma, lazuljon csak mindenki ahogy akar.


Igazából ez nem volt mondjuk válasz a kérdésre, csak leírtam én mit tapasztaltam. Őszintén, neked kell eldöntened, hogy megéri-e. :) Szerintem nincs azzal semmi gond, ha Te józanul szeretnél ott lenni és kényelmesen, autóval hazamenni. Nincsenek ott más hasonló emberek, akikkel tudsz közösen "józanul bulizni"?

10. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 24. 14:11

Nem viselkednék senki kedvéért másképpen, mint amilyen vagyok, ebből nekem még az életben nem volt problémám.

A Főosztályvezető Asszony viszont nevetség tárgya lett, annyira seggrészegre itta magát.

9. Channa* (válaszként erre: 8. - Fincsi5)
2023. júl. 24. 14:09
Ugye!?
8. fincsi5 (válaszként erre: 6. - Channa*)
2023. júl. 24. 13:59
Szerintem akire gyanakodtak, vagy panasz volt, lehet azokat figyelik, pl. ahogy írtad, hogy seggrészegre issza magát. Igen, a családban is pont olyan problémázott ezen, aki egy otthoni bulin is sokat iszik.
2023. júl. 24. 13:51
Nem innék, ha nem akarnék. Kinőttem már abból, hogy azért igyak, hogy ne lógjak ki a sorból.
6. Channa* (válaszként erre: 4. - Fincsi5)
2023. júl. 24. 13:44

Én úgy vagyok ezzel a megfigyeléssel, hogy nem érdekel, figyelnek e. Ha nekik az szórakozás, hogy ezt teszik, akkor egészségükre;)

Még sosem mondta senki, hogy valamit rosszul csináltam volna.


Ja, ha nálunk csak sör, bor és üdítő van a fogyasztható csomagban, akkor a főnökünk az, aki hoz néhány üveg pálinkát;)


Tehát, nem azért viszünk magunkkal, mert nem akarjuk, hogy lássák mit és mennyit iszunk, hanem mert nincs a csomagban olyan, amit szeretünk;)

2023. júl. 24. 13:43

Ezt neked kell eldöntened. Ha egyszerűbb az életed nem ivással, akkor ne igyál.


Nálunk is sokféle kolléga van. Van aki s@ggrészegre issza magát, van aki 1-2 pohárt bort iszik, van aki semmit, és van aki iszik, de normális marad;)


Én pia nélkül is tök jól elvagyok, de ha olyanom van, akkor iszok rövidet, nem is keveset, de én ismerem a határaimat, mindig addig iszok, hogy jófej maradjak:D


A haza utat megoldom. Vagy jön értem a férjem vagy a fiam, vagy haza visz a nem ivós kolléga.;)


Érdekes, hogy sokan problémáztok ezeken a céges bulikon. Mindenki állítja, hogy neki nem kell pia, még is vaciláltok azon, hogy mit tegyetek?

Miért kérdés az, hogy mások szerint mit kellene tenned? Dolgozol, így felnőtt vagy. Ha kedvelnek a kollégák, akkor tök mindegy, hogy iszol vagy sem, úgy is fognak. Ha meg nem, akkor nem azzal fogod a szívükbe lopni magad, hogy leiszod magad.


Tégy úgy, ahogy neked a legkényelmesebb! Ne másokkal foglalkozz!

4. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 24. 13:21
Nem! S nem saját tapasztalat, de családon belüli, hogy ugyan ki vannak rakva a piák, de figyelik az embereket, ki mennyit iszik. Így ott megisznak pl. 2 pohár bort, majd elmennek egy kocsmába, vagy eleve visznek magukkal és abból megy a következő.
3. tien
2023. júl. 24. 13:15
Nem.
2. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 24. 13:08
Nem.
2023. júl. 24. 13:07

Nem vagyok egy nagy ivó. És nagy bulizós sem. Én megvagyok ital nélkül is, de a korábbi esetekből tanulva (amikor kocsival mentem=nem ittam) kilógtam a sorból.

Alapból egy befeszült, magamat tartó típus vagyok. Ha iszom 1-2 pohár bort, nekem az már elég hogy lazuljak. Mások ugye iszogattak, tekerték magukat, lazák voltak. Én meg táncikáltam, de nem úgy mint ők.


Közben meg az jár a fejemben: feltétlenül céges bulin akarok lazulni ahol a vezetői kar is ott van? Plusz ha kocsival mennék egyszerűen hazaérnék. Hajnal 1-ig tart a rendezvény majd, és ha iszom vonatozni kellene.


Mit javasolnátok? Megéri az a 2 pohár bor?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook