Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Rendeltél már konyhai eszközöket a délelőtti kereskedelmi tv-k hatására? Tapasztalatok? fórum

Rendeltél már konyhai eszközöket a délelőtti kereskedelmi tv-k hatására? Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


20. fincsi5 (válaszként erre: 16. - Lavanda)
2017. febr. 4. 14:17

Ja, igen; Kovács Lázár..DD


Kázmér...??:(((DDD

19. fincsi5 (válaszként erre: 18. - Andi6020)
2017. febr. 4. 14:15
A Laci bácsi bográcsa...de jól mutat, szép zöld. D
18. andi6020 (válaszként erre: 15. - Fincsi5)
2017. jan. 31. 18:30
Mi van eladó? :D
17. 3d787b167a (válaszként erre: 15. - Fincsi5)
2017. jan. 31. 18:28
😄😄😄😄😄
16. lavanda (válaszként erre: 15. - Fincsi5)
2017. jan. 31. 17:58

Az a Kázmér inkább Lázár:)


Anyósom szokott ilyen dolgokat rendelni, általában kettőt küldenek neki, (miért?) az egyiket mindig nekem adja, de használhatatlanok, szinte csak lom.

15. fincsi5 (válaszként erre: 1. - 342bae44d8)
2017. jan. 31. 17:27

V gyalu, megvolt. D

Sthal Judit hatására öntöttvas serpenyőt

Kovács Kázmér hatására borsörlőt

Laci bácsi hatására a bográcsot.

Egyik szrabb, mint a másik. De "nagyon kellett". D

14. becseiagi (válaszként erre: 5. - 342bae44d8)
2009. szept. 15. 09:47
Kissé, de végülis attól függ, hogy mire használod! Én pl. porcukrot csinálok vele, ledarálom vele a kekszet ha kell, a mogyorót, diót és mákot. A tepertős pogihoz a tepertőt krém állagúvá darálja. De daráltam már vele jégkockát is, limonádéba meg citromos teába. A gyerekek szeretik a jégkását, és arra gondoltam, hogy azt is lehetne vele csinálni, de nem tudom, hogy mivel ízesítsem és milyen arányban. Mondjuk most már nincs olyan meleg, de jövő nyárra is kell gondolni. :)
2009. szept. 14. 18:43
köszi az eddigi válaszokat még annyit kérdeznék, hogy a v gyalu volt e valakinek úgy hogy 1et fizet 2t kap és úgy mennyi volt az ára?
2009. szept. 14. 14:59
Ultimate Choppert vett nekünk anyós,és tuti jó.Mindent darál...Neki V gyalut vettünk szülinapjára,és sokat használja :)
2009. szept. 14. 14:21
Jah, anyósomnak van kése is, azt tudom, hogy sokat használja. Én még nem próbáltam ki nála. :)
2009. szept. 14. 14:20
A V-gyalu tényleg nagyon jó. A nagymamámtól kaptam az óccsó és ócska utánzatát, hát azt nem véleményezném... Utána vettük meg a TV-reklámosat, és azzal még én is tudok uborkát gyalulni, pedig én megbuktam volna belőle főzésórán. :D És tényleg éles, jómúltkor mosogatás közben sikerült legyalulnom vele a mosogatószivacsot! :D:D:D Még jó, hogy csak azt...
2009. szept. 14. 13:46
V-gyalu tényleg jó bár én már 3x elvágtam vele a kezemet úgyhogy tényleg szuperül vág:) Ezen felül még robochef van de az leégett a hústól amit meg akartam vele darálni. A garilevél persze nem volt meg de megcsináltattam szóta tök jó.
2009. szept. 14. 13:45
Kb. 5 éve volt egy termékük - nem ugrik be a neve -, ami nagyon tetszett.(Akkoriban, amikor a Power Juicer is bejött.)Drágának találtam, ezért egy hasonlót rendeltem másik cégtől - jóval olcsóbban adták, ráadásul kettőt. Az egyiket elajándékoztam, a másikat mostanában kell leselejteznem: a rögzítőcsapok letörerdeztek a ráilleszthető darálófejről. Ettől függetlenül megérte.
2009. szept. 14. 13:42
A V gyalu tényleg szuper. Gyorsan végzel a szeleteléssel, de nagyon éles. Csak a fogantyúval használd, mert nekem az ujjam hegyét elvitte. A késeknél 2-t kap akció volt. Így megérte, mert nem mindegyik olyan éles, mint ahogy a tv-ben látod.Pl.: A kenyérszeletelő morzsál és lapít, de a filézővel a dinnyéből is egyszerűen tudsz szeletet vágni.
2009. szept. 14. 13:25

Szia


A V GYALUT mi is megvásároltuk,körülbelül 1 éve,és azóta is nagyon sokat használja a családom,nagyon dicsérik.Én személy szerint,még soha nem használtam,és nem is fogom,mert olyan éle van,hogy még a csontomat is elvágná,ha használnám.Nekem és édesanyám párjának nagyon tetszenek a kések is,de édesanyám,azt mondja,hogy az biztos,hogy gagyi.A v gyalun kívül még az AB ROCKET-et vettük meg és az is nagyon jó.

5. 342bae44d8 (válaszként erre: 3. - Becseiagi)
2009. szept. 14. 13:23
kolléganőmnek is van, ő is dícséri de nem kicsi az űrtartalma?
4. 342bae44d8 (válaszként erre: 2. - Kiskesztyű)
2009. szept. 14. 13:22
a v gyalu? és akkor mennyi volt az ára? mi járt hozzá?
2009. szept. 14. 13:20
Én anno 4. éve vettem karácsonyra egy Ultimata Choppert (lehet nem jól írtam a nevét), és nekem nagyon bejött. Legalább is, hogy nem kellett külön mák és dió darálót vennem. Viszont jégkrémet nem tudok benne csinálni! :D
2009. szept. 14. 13:19
nekem megvan sőt 2-t vettem,mert akkor kedvezményt is kaptam.nagyon szeretem,tényleg olyan,mint a tv-ben.
2009. szept. 14. 13:17

Sziasztok!

A v gyalu és a kések érdekelnének első sorban, de mást is szívesen olvasnék....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook