Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyik kereskedelemben kapható kávéőrleményből lehet a legfinomabb kávét főzni? fórum

Melyik kereskedelemben kapható kávéőrleményből lehet a legfinomabb kávét főzni? (tudásbázis kérdés)


1 2
44. Hitta
2012. márc. 14. 18:47
De az a gondolat jó, hogy ledaráltatok pár félét és szépen becsomagoltatom, köszönöm a tippet :) Viszont sajnos nem Pesten lakom, ezért nem tudom még, hogy hol találok jó kávés boltot :) De majd szétnézek, meg ő olyan fajta, ki mindennek örül :)
43. Hitta (válaszként erre: 40. - Zebracsikó)
2012. márc. 14. 18:43
Kávéimádó igen, de az albérletében, nincs kávédaráló :(
42. reload (válaszként erre: 41. - Zebracsikó)
2012. márc. 14. 18:11
Igen ez is finom :)
2012. márc. 14. 18:10
hétköznapokra , gyors kávéfőzéshez jó a Tschibo Milano Style
40. zebracsikó (válaszként erre: 37. - Hitta)
2012. márc. 14. 18:09

ha kávéimádó, akkor nem őrölt kávét veszel neki, hanem szemeset.


Nagyobb bevásárlóközpontokban ill. a Librik mellett működő Café Frei-ben lehet kimérve kapni kávét, én a helyedben többfélét vennék neki és szépen csomagolnám.

39. Hitta (válaszként erre: 38. - Reload)
2012. márc. 14. 18:06
Köszönöm szépen a segítséget! Mindenképp megnézem ezeket valamelyik hipermarketben, aztán majd elválik :)
38. reload (válaszként erre: 37. - Hitta)
2012. márc. 14. 18:02

Nekem a tschibo exclusive ami nagyon bejött és a barna davidoff. :)

De hipermarketben lehet kapni szemes kávékat is, amiket a helyszínen darálnak, vagy vannak kifejezetten ilyen kávé-tea boltok. Na ott isteni kávékat lehet venni, ha van elég pénzed :)

37. Hitta
2012. márc. 14. 16:59
Kávéimádó barátnőmet szeretném meglepni valamilyen nagyon finom őrölt kávéval, ajánlanátok nekem valamilyet? :$
2012. jan. 29. 22:03
Nekem volt (van is ) olyan gépem, ami a szemes kávét frissen őrli, hát a karbantartása elég macerás. Most nespresso-t iszunk, ezt mindenki imádja, a vendégek is. Szerintem ez a legjobb, bár kétségtelenül a legdrágább is((
35. globus
2012. jan. 29. 21:45
D.E. Omnia.
2012. jan. 29. 21:44
A sp... ba vettem a saját márkájukat. Finom kávé lesz, a hagyományos 2 személyes főzővel. Férjem készíti be, finomabb lesz.
33. Martian (válaszként erre: 32. - Falcsy)
2011. szept. 28. 16:38
még azért nem próbáltam, mert drágának tartom
32. falcsy
2011. szept. 28. 16:37
Ittatok már a Tscibo új kávéit, csak most láttam a polcon...., biztosan finomak lehetnek!!!
31. timycat (válaszként erre: 27. - Volpertinger)
2011. szept. 28. 12:27
valószínű erre is igaz a mindent mértékkel elv... ne hasonlítsuk össze az olaszok kávéját (napi 5-6 szor félkorty krémes kávé) és a németekét (napi egyszer 2 deci híg állagú). Utóbbiról olvastam, hogy káros, mert "sokáig" van a víz a kávén és rengeteg koffeint old ki (tudjátok fritzék az átfolyós teafőzőszerű kávéfőzőt használják), míg az olasz kávé, mivel átszalad a kávén a víz alig tartalmaz koffeint, viszont kioldódik a flavinoidok, amelyeknek köztudottan szív- és érvédő hatásuk van.
2011. szept. 28. 09:30

Kicsit átolvasva dolgokat, igen biztosan a nyomásnak nagyon sok köze van, milyen kávét főzünk..

Akkor is maradok a hagyományosnál. Nem igazán a pénz, helyem nagyon kevés.. Állandó hely kell egy ilyen masinának, mint a mikrónak is..

2011. szept. 27. 17:59

azért fontos a nyomás, mert így pillanatok alatt át nyomja a vizet a kávén, és így tényleg egy minimális káros anyag kerül bele


én imádom a kávét, és egyre több cikket találok arról, hogy egészséges a kávé

28. Ncilány (válaszként erre: 26. - Timycat)
2011. szept. 27. 17:53

Most böngészek infót. Arabika, robuszta, mi a külömbség.. Meg a nyomás mekkora ezekbe az egyszerűbb főzőkbe.. Bizony kicsi 2 bar sincs... Gázon főzzük le nem árt ha a láng épp körüléri a főző alját.. Mondjuk ezt tudtam...

Találok új infót, amit sajna nem tudtam.

Azt hiszem azt a nagyon ocsót akkor felejtős.. Meghát ha nincs villany esetleg, azért tudok ezzel a kotyógóssal. Max figyelem mikor kezd folyni, és félreveszem a főzőt a tűzről. Arra figyelek, ne follyon ki a tűzhelyre...

27. Volpertinger (válaszként erre: 26. - Timycat)
2011. szept. 27. 17:32
amúgy én azt olvastam, h a kávé éppen hogy csökkenti az infarktus kockázatát, mert csökkenti a koleszterint. de mondjuk nem tűnik túl logikusnak, mert emeli a vérnyomást, ami meg növeli az infarktus kockázatát. szóval most nem tudom...
26. timycat (válaszként erre: 21. - Ncilány)
2011. szept. 27. 17:29

én is azt mondom, hogy ha arra van keret a Szarvasi kotyogós messze viszi a prímet a többi között... ami nekünk van kávéfőzőgép! tehát azt az igazi krémes kávét főzi, amiben benne van a kávé aromája, viszont alacsony a koffein tartalma... az olaszok ilyet isznak, azért nem kapnak infarktust napi 6-7 kávétól

A kávé titka hogy mekkora nyomással fő le és persze a minőségi alapanyag

25. Volpertinger (válaszként erre: 23. - Martian)
2011. szept. 27. 17:04

egyszer én is jártam így, a mai napig nem értem!

kotyogós.

átkerült a felső részbe a víz, de mint víz. A kávé pedig kicsit nedves lett.

De hogy kerülte ki a víz a kávét???? Fizikai képtelenség. Soha nem fogok rájönni.

2011. szept. 27. 16:55

Espressóhoz 15 bar nyomású főzőre van szükség, sem többre, sem kevesebbre.

A legfinomabb kávék a Cafe Frei által forgalmazottak közül 2 etióp és egy brazil fajta.


Illetve az ő koffeinmentesüket veszem kizárólag, mert az nem vegyszerrel koffeinmentesített, mint a többi, hanem természetesen koffeinmentes típus.

2011. szept. 27. 16:26
viszont egyszer vettem egy kotyogós kávéfőzőt, mai napig nem tudom hogy csinálta, de a víz eltűnt benne, viszont kávét nem főzött
2011. szept. 27. 16:22
a gépem amit mondtam kb 30 ezerért vettem, pillanatok alatt isteni kávét főz
2011. szept. 27. 16:19

Láttam egy kisfilmet kávéfőzőket tesztelték.

Több komolyabb gép mellett a hagyományos kotyogósat is.

Nem a legdrágább nem a legolcsóbb kávét használták.

És bizony a hagyományos kotyogóra mondta a tesztelő, hogy ez a legjobb. Azt hiszem olasz pasi volt a tesztalany....

Többfajtát ittunk már, nem tudom melyik volt a finomabb.

Talán a Meridó.. Mikor először bejött, az fini volt.

Paloma van most nekünk, az is jóó

Kávéfőzőt kell előbb választani, utána kávét.

2011. szept. 27. 16:13
tchibo excuslive, segafredo összes, és egy legalább 18 bar nyomásos kávégép
19. timycat (válaszként erre: 16. - Falcsy)
2011. szept. 27. 16:12
tényleg nem olcsó, de ha van ismerősöd Olaszországban, vagy valaki aki jár le, az itthoni (ide értve a webáruházakat is) árak feléért lehet venni elsőosztályú kávéfőzőgépcsodákat
18. falcsy
2011. szept. 27. 15:47

Akkor ez a török kávé magyarosítása:)

Egyszer ki fogom próbálni, köszi az ötletet.

2011. szept. 27. 15:45

a kávéfőzőn tök sok múlik.

amúgy sztem a "nyomós" kávé nagyon finom. ikeában meg sok helyen lehet kapni ilyen üveg kanna, beleszórod az őrölt kávét, ráöntöd a forró vizet, 1-2 percig hagyod kavarogni meg ülepedni, aztán a tetejét belenyomod - egy szűrő tulajdonképpen lenyomja az aljára a zaccot, ki lehet önteni a kannából a zaccmentes kávét. Még olcsó kávéból is nagyon finom kávét csinál.

16. falcsy (válaszként erre: 15. - Timycat)
2011. szept. 27. 15:42

Teljesen igazad van, legszívesebben vennék hozzá egy olyan kávéfőzőt is ami közvetlen lefőzés előtt őröli meg a kávét és nagy nyomáson főzi le...

Sajnos az nem olcsó :((((

15. timycat (válaszként erre: 1. - Falcsy)
2011. szept. 27. 15:39

Segafredo Intermezzo megfizethető és jó; a drágábbak Pellini, Lavazza és Davidoff nem feltétlen jobbak, de tény hogy finomak, csak ki kell tapasztalni neked melyik ízlik jobban; valamelyik savasabb


de ha igazán jó kávét akarsz, akkor nem őrleményt veszel, hanem rendes szemes kávét

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook