Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Reiki szösszenetei)) fórum

Reiki szösszenetei)) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
257. Reiki
2011. okt. 23. 10:13
Kedves Párom! Örömmel értesítelek, hogy szerelmünk gyümölcse, a kis Péter, megszületett. Sajnos anyatejem nem lévén szoptató-dajkát kellett alkalmaznom. Ő kubai származású, így a tejétől gyermekünk bőre szinte ... teljesen fekete lett. Erről ugyebár én abszolúte nem tehetek... A te szerető feleséged. Drága édesanyám! Az imént vettem kézhez feleségem levelét, melyben értesít, hogy kisfiúnk születet......t. Mivel nincs elég anyateje dajka segítségére szorul, aki színes bőrű, és a tejétől kis unokád bőre is csaknem fekete lett, amiről persze az én drágám egyáltalán nem tehet. Remélem te is együtt örülsz velünk. Ölel fiad. Édes fiam! A te születésedkor én pontosan ugyanúgy jártam, mint most a te feleséged. Elapadt a tejem, ezért téged tehéntejjel kellett tápláljalak. Valószínűleg ettől lettél te ekkora marha... Amiről persze én egyáltalán nem tehetek. Csókol
256. Reiki
2011. okt. 23. 10:10

Egy öregember üldögél egy padon. Odaül mellé egy punk csávó a szivárvány színeiben játszó tarajos hajával. Az öreg csak bámul rá. Végül a punk nem bírja tovább és megkérdezi:

- Mi van tata, még soha nem csinált semmi vadat életében?


Mire az öreg:


- Dehogynem fiam, egyszer úgy berúgtam, hogy megkeféltem egy papagájt. Pont azon gondolkodtam, hogy nem te vagy-e a fiam.

255. Reiki
2010. febr. 7. 02:31

Egy angol, egy francia és egy magyar nyugdíjas arról

beszélgetnek, hogyan telnek a napjaik:


Angol nyugdíjas:

- Én reggel miután felkeltem, fogok egy üveg whiskyt,

elviszem a Clubba és ott töltöm az egész napom.


Francia nyugdíjas:

- Én reggel miután felkeltem, fogok egy üveg konyakot,

elviszem a barátnőmhöz és ott töltöm az egész napom.


Magyar nyugdíjas:

- Én reggel miután felkeltem, fogok egy üres üveget,

belepisilek, elviszem a körzeti rendelőbe és ott töltöm az egész napom!

254. Reiki
2010. febr. 7. 02:24

Doktor úr, állandóan azt képzelem, hogy egy macska vagyok.**

** - És mióta képzeli ezt?**

** - Kiscica korom óta.**

253. Reiki
2010. febr. 7. 02:23

A nagyapa megkérdezi az unokáját:

>- Kisfiam, hogy hívják azt a németet, aki eldugja a dolgaimat?

>- Alzheimer, nagyapa, Alzheimer!

>

252. Reiki
2010. febr. 7. 02:23

Éjjel két óra van, és Gustavs sonéknál csörög a telefon:

>- Itt Nilsson a szomszédból. Szeretném felhívni a figyelmét, hogy a

>kutyája mar több mint egy órája ugat. Tegyen valamit, mert így nem

>lehet aludni!

>Másnap éjjel kettőkor Nilssonéknál cseng a telefon:

>- Itt Gustavsson beszél a szomszédból. Szeretném közölni önnel, hogy

>nekünk nincs is kutyánk!

251. Reiki
2010. febr. 7. 02:22

Honnan lehet tudni, hogy egy férfi éppen a szexre gondol?

>- Lélegzik.

250. Reiki
2010. febr. 7. 02:22

Repülés közben hirtelen leállnak a motorok. A pilóta beleszól a

mikrofonba:

>- Kérjük, mindenki maradjon a helyén, ne nehezítsék meg az azonosítást!

> Köszönjük!

249. Reiki
2010. febr. 7. 02:20

A faluba bevezetik a villanyt. Hogy jobban menjen a munka, versenyt

>hirdetnek az oszlopállító brigádok között. Este a számláláskor:

>

>- Első brigád, mennyi?

>- 8.

>- Szép munka!

>- Második, mennyi?

>- 11.

>- Ez egész szép teljesítmény!

>- Rendőrök, mennyit ástatok le?

>- Kettőt!

>- Az nagyon kevés, a többiek 8-at és 11-et.

>- De azok mind kilátszanak.

248. Reiki
2010. febr. 7. 02:19

Hajnalban kopognak egy mekkai könyvesbolt ajtaján.

>A tulajdonos álmosan nyit ajtót.

>- Mit akar?

>- Korán van?

247. Reiki
2010. febr. 7. 02:19

Szerelmespár megy fel a fiú lakására. A fiú

> már nyitná az ajtót, amikor a lány megszólal:

>- Tudod, én mindig figyelem, ki hogyan nyitja ki

>az ajtót. Vannak, akik gyorsan megforgatják a

>kulcsot, aztán hirtelen kinyitják az ajtót. Ők a

>szexben is ilyenek, az erőszakosságot pedig nem szeretem.

>A fiú nagyot néz, de a lány folytatja:

>- Aztán vannak akik órákig keresik a

>kulcslyukat. Ők a tapasztalatlanok, őket sem

>bírom.. Te hogyan szoktad kinyitni az ajtót?

>A fiú büszkén:

>- Elsőször is megnyálazom a kulcslyukat.

246. Reiki
2010. febr. 7. 02:17

Pistikét elküldi az apja:

>- Fiam, itt van ecset és festék, fessd újra az

>ablakokat. 20 perc múlva jön is a lurkó:

>- Apu, a keretet is?

245. Reiki
2010. febr. 7. 02:17

A zsúfolt buszra nem fér fel egy férfi. Idegesen elkiáltja magát:

>- Menjenek már beljebb, annyi hely van még, hogy sakkozni lehetne!

>Erre a válasz:

>- Jöjjön csak jóember, úgyis hiányzik egy paraszt!

244. Reiki
2010. febr. 7. 02:16

Szőke a lottózóban:


Mi az a lottó? El kell találni 5 számot....Értem...és milyen messziről?

243. winny (válaszként erre: 242. - Nayloon)
2009. jún. 24. 22:15
Nem rossz:)
242. nayloon
2009. jan. 24. 20:45

Cigány jelentkezik favágó munkára. Munkáltató nem nézi jó szemmel hogy a lusta cigány csak úgy jelentkezik minden nélkül a melóra hát megkérdi: No cigány! És a Referencia?

Mire a cigány: Hát főnök pl a Kalahári erdő.

-De hisz az sivatag!!! :O

-Most ma'...

241. nayloon
2009. jan. 8. 17:08

Szőke nő megáll

a piros lámpánál egy teherautó mögött. Hirtelen kipattan, odaszalad a teherautó sofőrjéhez és bekopog az ablakon.

A sofőr leengedi az ablakot mire

a szőke megszólal: Szia Kata vagyok.

Tudtad hogy potyog a rakományod?

A

sofőr felhúzza az ablakot és továbbmegy.

A következő lámpánál a szőke megint

a teherató mögött áll meg. Megint

kipattan, odaszalad a teherautó sofőrjéhez és bekopog az ablakon. A sofőr megintcsak leengedi az ablakot és néz értetlenül a szőkére mire ő megszólal mintha még soha nem beszéltek volna:

Szia Kata vagyok. Tudtad hogy potyog a

rakományod?

A sofőr fejét csóválva

felhúzza az ablakot és otthogyja a szőkét.

A harmadig lámpánál megismétlődik

minden. Szőke autóból ki, lihegve

odarohan a teherautóhoz, bekopog, ablak le, megszólal megint: Szia Kata vagyok. Tudtad hogy potyog a rakományod!?!

Amikor a lámpa zöldre vált, a sofőr padlógázzal, füstölő gumikkal igyekszik a következő lámához. Szerencsétlenségére az is pirosra vált. Erre ő kiugrik a teherautóból és odarohan a szőke autójához mielőtt az ki tudná nyitni az ajtót. Illedelmesen bekopog az ablakon és mikor a szőke leengedi az ablakot azt mondja: Szia, én Józsi vagyok és a Magyar Közút Kht.-nek dologzom.

Mivel tél van és esik a hó, SÓZOM AZ UTAT B***MEG!!!

240. Reiki
2008. dec. 31. 19:23

Adjon az új év,

amit a régi nem adott:

nevető örömet, édes bánatot;

adjon az is, aki még nem adott,

hidegben meleget, melegben árnyékot;

kálváriánkban könnyű keresztet,

szőlőtőkénkre nehéz gerezdet,

ha száraz a mezsgye adjon az ég,

bőséges esőt, de ne legyen jég;

fagyosszentek ne hozzanak veszélyt,

gazdaszívekben ébresszenek reményt;

minden haragos béküljön jóra,

kaszálókon viruljon pünkösdirózsa;

adjon az isten mindig jó napot,

templomainkban áldásos papot;

ültessenek a kertbe legalább egyet,

teremjenek fáink roskadva meggyet;

búzatáblákba kevesebb egeret,

adjon az isten puha kenyeret;

adjon nekünk, ha nem is kérünk,

boldog szerelmet, ameddig élünk.


Sanya és Nelly

239. Reiki
2008. dec. 27. 16:59

Kisbéka kérdezi apját:

- Apa, kimehetek játszani a rétre?

- Persze, kisbékám, csak előbb vedd fel a gólyaálló mellényedet.

238. Reiki
2008. dec. 27. 16:58

Hogy hívják a nagyothalló macskát?

- ???

- Shu Cat.

237. Reiki
2008. dec. 27. 16:58

Miért nincs melle a tyúknak?

- ???

- Mert a tojás nem tud szopni.

236. Reiki
2008. dec. 27. 16:57

Sok volt a karó: beperelte a fia tanárait az asszony


Beperelte 10 éves fiának tanárait egy horvát asszony, mert a gyerek folyamatosan rossz érdemjegyeket vitt haza. Ana Pavlovic szerint Joszip fiacskája azóta kap rossz jegyeket, mióta egyszer panaszkodott az iskolaigazgató feleségére, hogy agresszív a gyerekekkel. Az anya szerint a feleség kényszerítette az iskolaigazgatót arra, hogy minden tanárnak parancsba adja: pikkeljen a kis Joszipra. A Jaksic általános iskola beidézett tanárai szerint viszont csak arról van szó, hogy Joszip buta, mint a tök.

235. Reiki
2008. dec. 27. 16:57

Betiltotta az angyalszárnyat a tűzoltóság


Nem viselhetnek angyalszárnyat az angliai Devonban levő Szent Szív általános iskola diákjai betlehemezéskor, mert az iskolaigazgató a tűzoltók tanácsára betiltotta a viseletet. Linda Mitchell szerint az angyalszárny tűzveszélyes és nem akarja megkockáztatni, hogy leégjen az iskola. Az intézmény diákjai ugyanis gyertyákkal vonulnak az ünnepség alatt, ami könnyen lángra lobbanthatja a szárnyakat és pokollá változtathatja a rendezvényt. Arról nem beszélt az óvatos iskolaigazgató, hogy miért nem a gyertyákat cserélik le valami kevésbé tűzveszélyes eszközre.

234. Reiki
2008. dec. 27. 16:55

Piruettezni tanulnak a darabos mozgású temesvári zsaruk


Balettórákat kell venniük a temesvári forgalomirányító rendőröknek, hogy mozgásuk kecsesebbé váljon. A húsz rendőrt két profi balett-táncos oktatja piruttezni. Dorel Cojan rendőr-főkapitány szerint a légiesen integető zsaruk javítják a városképet és jobb kedvre derítik a közlekedőket is. Ciprian Lascu, az egyik tanuló rendőr sose gondolta volna, hogy egyszer egy balett-teremben köt ki, de ha már így alakult, most már szeretné megtanulni, hogy is kell elegánsan mozogni gumibottal a kézben.

233. Reiki
2008. dec. 27. 16:54

A város, amit majdnem elpusztítottak a galandférgek


Komisz tréfának esett áldozatul Denshaw városa: néhány vicces kedvű kópé alaposan átírta a brit település történelmét a Wikipédián. A webes lexikon szerint Denshaw-ban csak napi négy órát süt a nap a körülötte levő hegyek miatt, a helyiek kedvelt időtöltése pedig a birkadobálás. A városka bevételét a kisebb farmok mellett szemérmes bordélyházak biztosítják, mint például az Arany Gyapjú Klub. Egy másik bekezdésben pedig az áll, hogy a lakosság egy évtizede majdnem elpusztult egy járványban, amit galandférgek okoztak. Az pedig már csak hab a tortán, hogy Denshaw focipályája 35 fokban lejt, mert csak egy domboldalban találtak neki helyet.

232. Reiki
2008. dec. 27. 16:54

Majdnem belerokkant a szomszédhergelésbe az idős asszony


Orvosok figyelmeztettek egy kínai nagymamát, hogyha nem hagyja abba szomszédjának hergelését, kórházba kerülhet. A nancsingi illetőségű 70 éves Zhang nagyi ugyanis minden este pontban éjfélkor ugrálni kezdett a szobájában, hogy alsó szomszédján bosszút álljon. A szomszéd bűne az volt, hogy nem tisztította ki az eldugult lefolyórendszert, ezért Zhong asszonyság nem tudta használni a vécéjét. A felbőszült idős nő még egy ugrókötélt is vásárolt, hogy az éjféli dübögés ne legyen unalmas. Csakhogy az egyik este Zhong nagymamának úgy felment a vérnyomása az ugrálás miatt, hogy ki kellett hívnia a mentőket. Az asszonyt ellátták, majd hazaengedték. Ám ugrálnia nem kellett többé: a nyilvánosságot kapott eset miatt az önkormányzat kötelezte a hanyag szomszédot, hogy tisztítsa ki a lefolyót.

231. Reiki
2008. dec. 27. 16:53

Megúszta a sütőt a csúf karácsonyi pulyka


A sors igazságot szolgáltatott a ronda Wilburnek: pulykafarmi társaival ellentétben nem került Angliában a devon környéki karácsonyozók asztalára. Peter Hayford, a helyi pulykafarm tulajdonosa elmondta, hogy farmján karácsonyra neveltek pulykákat, és úgy volt, hogy Wilburnek is ez lesz az első és egyben utolsó karácsonya. Csakhogy a farmra látogató vevőknek valahogy nem volt kedvük vagy szívük elvinni a torz és bicegő madarat, amelyiknek ráadásul a farktolla is hiányzik. A legtöbben azt mondták, hogy ilyen megviselt és szomorú pulyka árnyékot vetne az ünnepre, így a farmról egyedül Wilbur megúszta a sütőt. Hayfordnak is megesett a szíve a tollason, és azt nyilatkozta: most már nem vágják le, hanem háziállatként nevelik fel, Wilbur ugyanis már a családhoz tartozik.

230. Reiki
2008. dec. 27. 16:51

Nyuszika megy a nagy, kerek erdőben, egyszer csak találkozik a farkassal. Kérdi a farkas:

- Nyuszika, azt hallottam, hogy van valami jó CD-d, énekelnek benne a holdról, a nap ragyogásáról meg az szélről, nem tudnád nekem kölcsön adni?

- De, de, farkas. Majd ha legközelebb találkozunk odaadom, mert elástam 10 km mélyen a föld alá.

Nyuszika megy tovább. Belebotlik a ravasz rókába. Kérdi a róka:

- Figyelj nyuszika, hallottam, hogy van neked egy jó kis szilvapálinkád, nem adnád nekem oda?

- De, de, odaadom rókakoma, ha legközelebb találkozunk, mert most el van temetve 10 km mélyen a föld alá.

Nyuszika megy tovább. Egyeszer csak meglátja a vakondot dülöngélve jönni.

- Csak a hold az égen, hikk, csak a nap ragyogjóóón, hikk, simogassson a széééél...

229. Reiki
2008. dec. 27. 16:50

Hogy hívják a lábatlan kutyát?

- ???

- Tökmindegy úgyse jön ide.

228. Reiki
2008. dec. 27. 16:50

Hogy hívják a játékos sündisznót?

- ???

- Pléjsztésün.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook