Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kristálygyermek, indigók, reiki és egyéb alternatív gyógymódok fórum

Kristálygyermek, indigók, reiki és egyéb alternatív gyógymódok (beszélgetős fórum)


2010. ápr. 4. 09:08

Én is találkoztam kristály gyermekekkel, csak úgy vonzz a tekintetük, szinte belém hatolt, gyönyörű nagy szemükkel.


Ez a három generáció azért kapta a furcsa - indigó, kristály, szivárvány - elnevezést, mert az aurájuk színei, az energiamintájuk leginkább a nevüket adó dolgokhoz hasonlít. Az indigó-gyermekeknek rengeteg indigókék szín van az aurájukban.


A kristály-gyermekek velük született spirituális képességeit is gyakran félreértik


A kristály-gyermekeknek gyakran van telepatikus képességük, ettől aztán sokkal később kezdenek el beszélni, mint kortársaik.


Már most is egyre többen vagyunk, akik valamilyen szinten hozzáférünk pszichikus képességeinkhez. Egyre inkább érdeklődünk a paranormális dolgok iránt, már nem titokban, könyvek, tévéműsorok is foglalkoznak vele, és nem csak „csodabogárként” a színes hírekben.


Nem is meglepő hát, hogy az indigó-gyermekeket követő generáció hihetetlenül gyakran rendelkezik telepatikus képességekkel.


A kristály-gyermekek nagy része jó későn kezd beszélni, nem ritka, hogy csak három, négy éves korban. De a szülőknek még sincs gondjuk addig sem a kommunikációval. Épp ellenkezőleg.


A kristály-gyermekek szülei valamiféle elméből-elmébe kommunikációval boldogulnak, nem is rosszul, gyerekeik pedig telepátiával, maguknak kitalált jelbeszéddel és hangokkal, sőt, dallamokkal segítenek rá.


A baj akkor kezdődik, a kristály-gyerekkel, ha a hivatalos felmérések, - épp a kései beszédkezdés miatt - abnormálisnak, óvoda és iskola éretlennek, sőt autistának minősítik őt.



Az autizmus definíciója teljesen világos


E szerint az autista személy a saját kis világában él, és nincs kapcsolata az azon kívül állókkal.


Épp ellenkezőleg. Szinte mindenkihez láthatatlan szálak kötik, kommunikatívak, kedvesek és simogatók. És tehetségesek, filozófiai és szellemi téren is. Szinte hihetetlen mértékű kedvességgel és érzékenységgel fordulnak a külvilág felé. A kristály-gyerekek mindig tudják, érzik, kinek van szüksége egy ölelésre, egy puszira. Egy autistát ez nem érdekelné.



Ezek a gyerekek a válaszok az imáinkra


A szivárvány-gyermekek csak most vannak születőben, ahogy a kristály gyermekek egyre növekednek, lassan felnőttek lesznek. A szivárvány-gyermekek dolga talán az, hogy pótolják az ezerszínű fényt, ami egyre kevésbé ér minket, pedig szükségünk van rá. Mintha csak kimennénk a mezőre, a napfényre, tőlük is a szivárvány minden színében pompázó energiát kapunk.

28. kerinezsuzsi (válaszként erre: 27. - 19ba18c379)
2008. szept. 1. 18:10
Harminckét évesen jobban tudtam hol a helyem, mi a dolgom! Most egyre azon töröm az agyam mi az amire még fel kell készülnöm!Nem tudok nyugdíjasként elüldögélni! Örökösen nyüzsögnöm kell! Pedig a porhüvelyem erősen tiltakozik!
27. 19ba18c379 (válaszként erre: 26. - Kerinezsuzsi)
2008. szept. 1. 17:26
szerinted én 32. évesen tudom ? :) Dehogy tudom, néha azt érzem mindent tudok, néha azt érzem semmit. Néha ránézek valakire és tudom mire gondol, néha meg azt sem tudom én mire gondolok :) A feladatomat én sem tudom, mindig van közeli cél amit el kell érnem, de hogy ez hová vezet ... ez a végső kérdés :))
26. kerinezsuzsi (válaszként erre: 25. - 19ba18c379)
2008. szept. 1. 17:23
Ha azt hiszed, hogy ötvenkilenc évesen tudom ki vagyok, hát tévedsz! Néha úgy érzem, hogy fiatal vagyok, és olyan kiváncsi, mint egy gyerek!/ A férjem, meg a családom szerint olyan naiv is!:)/Úgy érzem, még tanulnom kell, még feladatom van! Hogy mi? Majd rájövök ha ott lesz!
25. 19ba18c379 (válaszként erre: 24. - Kerinezsuzsi)
2008. szept. 1. 17:15
na igen erről beszéltem lentebb :))) te se vagy átlagemberke :DDD
24. kerinezsuzsi (válaszként erre: 23. - 19ba18c379)
2008. szept. 1. 17:03
Most sajnálom, hogy a másik honlapon lévő blogom nincs itt! Történtek velem olyan dolgok, amiket a mai napig nem tudok értelmezni! Igaz nem is nagyon akarok,csak elfogadom !Minél többet tudok annál több kérdés merül föl bennem! Amikor már kezdem meg veregetni a saját vállam, ügyes vagy, rájövök, hogy sem a korom, sem az eddigi tudásom nem elég, hogy a saját kérdéseimet megválaszoljam! Szeretek képekben gondolkodni! Sokszor jönnek megoldások, amik sem nem kézenfekvőek, sem nem magyarázhatóak! Ma már elfogadom, és azt mondom szerencsés ember vagyok!
23. 19ba18c379 (válaszként erre: 20. - Kerinezsuzsi)
2008. szept. 1. 16:49
szerintem ez a mondat jelenti azt, hogy valaki tud és akar boldog lenni :) legalábbis a saját életemben ezt tapasztaltam :)
22. 19ba18c379 (válaszként erre: 21. - Kerinezsuzsi)
2008. szept. 1. 16:48
kösziiii :)))
21. kerinezsuzsi (válaszként erre: 19. - 19ba18c379)
2008. szept. 1. 16:46
Küld Fény Post!
20. kerinezsuzsi (válaszként erre: 9. - 19ba18c379)
2008. szept. 1. 16:45
Jaj de hosszú! Mégis megragadott egy mondat "testünkkel a belső összhangot"! én a saját bőrömön tapasztaltam milyen az amikor ezt elveszítjük!Milyen az amikor azzal a csajjal akit a tükörben látok nem akarok közösséget vállalni! Ma már elviseljük egymást!
19. 19ba18c379 (válaszként erre: 17. - Kerinezsuzsi)
2008. szept. 1. 16:43
HÁZITEJ ???? KÉREEEEEEEEEEEEEEEEEK :)))
18. 19ba18c379 (válaszként erre: 14. - Df2a740c00)
2008. szept. 1. 16:42

hát lehet belemagyarázásnak is venni , de biztos, hogy van alapja mint mindennek a világon. persze biztosan van jó bőven ami túlzás. De amikor 10-ből 10 esetben ugyanazt tapasztalom akkor már kezdek hinni benne. Miért van az, hogy sokszor előbb tudom a választ, minthogy feltennék a kérdést ? Miért fordul elő, hogy valakire ránézek és megkérdezem , hogy kér-e egy fájdalomcsillapítót ? vagy hogy volt-e orvosnál ?

ha egy eset egyszer megtörténik ok, véletlen... na de rendszeresen ??? Emögött azért kell lennie valaminek.

2008. szept. 1. 16:40
Mer nem jött az ótó! Mert ez legalább tej!Addig is élménybeszámolót hallgattam!
16. 19ba18c379 (válaszként erre: 15. - Kerinezsuzsi)
2008. szept. 1. 16:39
lassan veszed a tejet :D
2008. szept. 1. 16:38
Elmegyek tejet venni, és Ti teleírjátok a topicot! Győzzem visszaolvasni, és felfogni!Sok dolog van amire azt mondják sokan,hülyeség,nem hiszek benne! Lehet, hogy PR fogás, lehet, hogy átverés,de én mindig arra gondolok, hogy volt az emberiségnek olyan időszaka amikor azt hitte, hogy a Föld lapos! Hogy jövök én ahhoz, hogy azt mondjam, ez nem igaz! Ez lehet igaz, ez lehet téves szemlélet! Valahol olvastam, hogy Newton egy bezárt szobában is megalkotta a törvényeit! Akkor én miért vonjam kétségbe a mások állításait? Meghallgatom, aztán majd vagy találok összhangot vele vagy nem! Mi szólít meg? Én még ma sem tudom!
2008. szept. 1. 15:47
a reiki és más alternatív gyógymód hatásos lehet, nem vitatom. de ebben a kristály/indigógyerek ügyben nem hiszek. szerintem ezoterikus PR fogás:)
13. 19ba18c379 (válaszként erre: 10. - Zizisicc)
2008. szept. 1. 15:43

a médium, a látó , ez a téma ami sokszor az őrületbe kerget :)

igen, túlrágott lett a téma sajnos nagyon. van úgy , hogy megyek az utcán és jön velem szemben egy anyuka két gyerekkel , és a kisebbik rámnéz és csak mosolyog, olyan is volt, hogy vadidegenként megfogta a kezemet magától :) az ilyen gyerekekről tudom biztosan, hogy igen, ők mások.

12. 19ba18c379 (válaszként erre: 11. - Zizisicc)
2008. szept. 1. 15:40

akkor még igen, azóta már megszereztem a reiki II.-t.

Most angyalterápiát szeretnék tanulni mindenáron, ezt sem kontárkodni akarom :)

11. Zizisicc (válaszként erre: 7. - 19ba18c379)
2008. szept. 1. 15:37
Te akkor a bioenergiádat alkalmaztad és nem a reikit. A kettő nem ugyanaz! :o))
10. Zizisicc (válaszként erre: 4. - 19ba18c379)
2008. szept. 1. 15:36
Alternatív gyógymódokkal foglalkozom, jó pár könyvet elolvastam, sok mindent tanultam, tapasztaltam, de azt kell mondjam, hogy az indigó-, kristálygyerekek téma most divatját éli, felkapott lett. Természetesen igaznak tartom, hogy születnek ilyen gyermekek, de korántsem annyi, mint ahányra rámondják önjelölt látók, médiumok stb. Tény, hogy a mostani gyerekek mások, mint az előző generáció, de ezt gyakorlatilag minden korábbi generációról el lehetett mondani. Mindenesetre ez a téma nagyon nagy bevétel mostanában a könyvíróknak.
2008. szept. 1. 15:34

Milyenek az indigógyerekek?


Sokan hallhattunk már az indigógyerekekről, akiknek különleges képességeik, világmegváltó gondolataik vannak. Ők állítólag az elmúlt huszonöt évben születtek. Az indigónemzedék tagjai sorában számos kiemelkedő tehetséget találunk, sok közülük kész filozófus, vagy veleszületett gyógyító illetve művészi képességekkel rendelkezik.

Az indigógyerekek általában magatartásukkal tűnnek ki az átlagból. „Fensőbbségi” tudattal jönnek a világra, és gyakran eszerint is viselkednek. Talán ebből egyértelműen következik, hogy nincs önbizalom-problémájuk, és nem félénkek. Szeretnek másoktól eltérően viselkedni, pl. nem tesznek meg bizonyos dolgokat, mert az nem „méltó” hozzájuk. Nehezen fogadják el a tekintélyelvűséget (elvárják a magyarázatot és a választási lehetőséget), csalódást okoz nekik az olyan rendszer, amely rutinból működik és nem követeli meg a kreativitást. Rosszul tűrik az iskolai korlátokat. Sok a fölös energiájuk, gyakran hiperaktívak, képtelenek nyugton ülni, amíg nem köti le valami a figyelmüket. Gyakran más megoldásokat találnak bizonyos dolgokra, mint iskolatársaik vagy szüleik. Ha nincs körülöttük hozzájuk hasonló, gyakran magukba zárkóznak, és úgy érzik, senki sem érti meg őket. Érzékenyek és rendkívül együttérzők tudnak lenni.

Egyesek szerint korszakváltó küldetéssel jöttek közénk az indigógyerekek. Az ő feladatuk lesz, hogy orvosolják önpusztító fogyasztói társadalmunk problémáit, és közülük kerülnek majd ki a jövő béketeremtő politikusai és a természet egyensúlyát helyreállító tudósok. Mégis a legfőbb feladatuk a társadalom felkészítése a kristálygyerekek érkezésére.


Kik a kristálygyerekek?


Az ezredfordulótól kezdve sok olyan gyermek jött a világra, akik kristálytiszta aurával rendelkeznek, amely még csodálatosabb tulajdonságokat feltételez. Ők a kristály- vagy csillaggyerekek. Keveset tudunk róluk, fő feladatuknak a világ biztonságossá tételét jelölik meg az ezoterikával foglalkozók. A kristálygyerekek gondoskodóak, bölcsek, érzékenyek és elbűvölőek. Árad belőlük a szeretet, olyan képességiek vannak, amelyet gyakran mágikusnak tekintenek. Rendkívül sebezhetőek, mivel nagyon érzékenyek. A kristálygyerekek nagy szeműek és átható a tekintetük, vonzó személyiséggel rendelkeznek, nagyon szenvedélyesek. Későn kezdenek el beszélni, nagyon muzikálisak, és hamarabb énekelhetnek, mint beszélnének, a beszédhez telepátiát és saját maguk által kialakított jelbeszédet alkalmaznak. Nagyon szoros összeköttetésben állnak a természettel és az állatokkal, gyógyító képességgel rendelkeznek, nagyon vonzódnak a kristályokhoz és kövekhez, gyakran beszélnek angyalokról, spirituális vezetőkről és előző életbeli emlékekről. Rendkívüli művészi adottságaik vannak és kreatívak, a vegetáriánus ételeket és italokat kedvelik a megszokott ételekkel szemben, lehetnek vakmerő felfedezők és hegymászók, rendkívüli egyensúlyérzékkel megáldva.



„Olyan időben élünk, amikor a földi élet egyre inkább kibillen egyensúlyából. Olyan világban élünk, ami előnyben részesíti a hatalmat és a pénzt a szeretettel és az elégedettséggel szemben. Mégis omladozni kezdett az elmúlt években ez a világ. Vallások, kormányok és más hatóságok veszítik el hitelességüket, és ezzel tagjaikat vagy támogatóikat. Értékrendünkben megmutatkoznak az ürességek. Csak egészen kevesek valóban boldogok, és őrizték meg álmaikat, a legtöbbjüké szertefoszlott. Az emberiség az elfogadott kompromisszumok és elfojtások révén szinte elvesztette önbecsülését és a természethez való kapcsolatát. Viszonyaink sokszor laposak és felszínesek, túlságosan a büszkeség, féltékenység, vádló magatartás vagy ínség uralja őket. A szeretet helyett inkább a vágy és az egoizmus uralkodnak. Sokan nem mernek már mély bizalmat kialakítani, szerepet játszanak és elfelejtik álmukat, hogy "a földi Mennyországban éljünk". A szülők elhalasztják álmaikat, amíg a gyerekek megnőnek, hogy aztán rájöjjenek, most már túl öregek hozzá.


Felsőbb önvalónkkal való kapcsolatunk, az isteni szikra elhalt bennünk. A szellemi világ segítségét nem vesszük igénybe, mert már nem is hiszünk a létezésében. Életünk sokszor nem is valódi életminőségben telik. Üzleteink tele vannak áruval, amelyekre nincs igazán szükségünk és sok élelmiszer egészségtelen, gyakran növényvédő szerekkel, tartósítószerekkel vagy sugárzásokkal fertőzöttek. Sokan Üresnek érzik az életüket, amelyet külső szórakozással és anyagi dolgokkal próbálnak megtölteni. Próbáljuk ugyan újra megtalálni testünkkel a belső kapcsolatot – amelyet, rég elvesztettünk, - de már elfelejtettünk igazán hallgatni rá, így ezt gyermekeinknek sem tudjuk tovább adni.” (Carolina Hehenkamp: Az indigó jelenség )

8. 19ba18c379 (válaszként erre: 3. - Kerinezsuzsi)
2008. szept. 1. 15:30

én a naplómnak ezért adtam az " egy angyal érkezése " címet... Apa pl olyan, hogy valakivel beszélget és mielőtt az illető elmondaná mi a baja, Zsolti mindent tud és mindig mond neki pár olyan mondatot, amitől jobb lesz...

Sok olyan gyerek van akire ránézek és szinte azt érzem, hogy belémlát... mint ahogy én láttam másokba.

7. 19ba18c379 (válaszként erre: 5. - Zizisicc)
2008. szept. 1. 15:26
reikit én akkor is alkalmaztam mikor nem is tudtam mit csinálok, csak a saját energiámat használtam fel , mert nem tudtam hogy kell :D
2008. szept. 1. 15:25

az átlag történet azt mondja, hogy pár generációval ezelőtt született meg az első olyan nemzedék, akik sokkal intelligensebbek, jobbak a beleérző képességeik, látnak és meglátnak olyan dolgokat, amiket az átlagember nem.

Aki ( nem csak gyerek ) , beszélget veled és egyből azt érzed , hogy szebb a napod , és ösztönösen segít másoknak jobbá tenni mindent.

2008. szept. 1. 15:25
Nekem a reikiben van tapasztalatom, több éve foglalkozom vele, használom, alkalmazom, nagyszerű! Tudni kell mire való, hogyan, mire hat, és akkor tényleg "csodákat" tesz, de nem a szenzációhajhász értelemben.
2008. szept. 1. 15:23

hát érdekes a téma és mindegyik más :)

indigó gyerek .. találkoztál már olyan kisgyerekkel akinek a szeme tele volt ismerettel és bölcsességgel ? Akinek egy -egy mondata olyan szintű tudást tükrözött, hogy Magad is meglepődtél ?

Kb 5 éve került a kezembe erről egy könyv, amit elolvastam és nem bírtam letenni :) Érdekes dolog, neten rengeteg info van ezekről :)))

2008. szept. 1. 15:23
Már írtam, a tudásom szegényes, és hiányos! megérzéseim vannak,amiket nem tudok magyarázni! Jó lenne többet tudni! Főleg a gyerekekről!
2008. szept. 1. 15:19
keveset tudok róla...
2008. szept. 1. 15:19
beszéljünk erről is :) hisztek benne ? :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook