Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) fórum

Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
2019. márc. 25. 18:25
Sziasztok! Szeretném megkérdezni, hogy 3 hét regenorozás után kb 1 hete hasmenés .....normális ez?
12332. andilaci (válaszként erre: 12331. - Aniko23)
2019. márc. 18. 14:53

Most kezdtük 2 hete isszuk a regenort.Én bizom benne,hogy lesz valamiféle fogyás.A közérzetem mintha jobb lenne.

Én 20-30 kg szeretnék fogyni töle.

Az evés néha necces nekem,hogy nem lehet ugye mindent enni,és a kenyeret szigoruan piritva.De hozzá lehet szerintem szokni!!!

Kitartást Aniko!

12331. Aniko23
2019. márc. 18. 13:19
Sziasztok! Ma jött meg a Regenorom nagyon vàrom màr , hogy holnap elkezdjem. 8-9kg tòl szeretnék megszabadulni tapasztalatok szerint mennyi idő mire ez lemegy?
12330. asparagus (válaszként erre: 12329. - Bondita)
2019. febr. 15. 10:29
Teljesen természetes, ezt az előadásaiban a Szigfrid el is mondja, hogy a szervezet a méregtelenítés során igyekszik megszabadulni mindentől, ami nem oda való, például a beteg, elöregedett hajszálaktól is és az egészséges új hajszálakba fekteti az energiát. Érdemes vitaminokat szedni, főleg ebben az időszakban és a Reg-Enortól teljesen függetlenül is.
12329. bondita
2019. febr. 13. 22:31
Sziasztok! Regenor kúra alatt hullott valakinek a haja. Én októberben csináltam a kúrát. Hullott. Dec.közepétől február elejéig szüneteltettem akkor nem hullott. 2 hete kezdtem újra, megint hullik, főleg hajmosás után. Ez összefügghet, normális? Másnak tapasztalat? Lehet szedni Forkapilt? Ezt vettem... Köszi a segítséget.
12328. gbobek (válaszként erre: 12323. - Vibetti)
2019. febr. 5. 10:41
A kúra ideje alatt, jobban a cm-be látható a változás! Lehet Nálad, több idő kell hozzá,hogy súlyban mutatkozzon a változás! Érdemes meghalgatni, Szabó Szigfrid előadásait,választ kapsz a kérdéseidre!
12327. gbobek (válaszként erre: 12326. - Juditkiss)
2019. febr. 5. 10:36
Érdemes meghallgatni Szabó Szigfrid előadásait a YouTube oldalon! Csatlakozni egy csoporthoz,ahol tapasztalt emberek vannak! Biztos kapsz válaszokat a kérdésedre! A regenor kúránál, a fogyás egy mellékhatás,mert a sejt alapú méregtelenítés a lényege! :)
12326. juditkiss
2019. jan. 31. 08:47
Sziasztok! Szeretnék kettő kérdésben segítséget kérni: Ismerősöm sokat fogyott a Regenorral, ezért hipp-hopp magam megrendeltem kettő üveggel ugy, hogy nem is néztem utána, hogy szedhetem-e? Kronikus hasnyálmirigy gyulladás és epeműtét (Epehólyag kivétele) a betegségeim, ami miatt nem ettem kb 8 éve zsirt, az emésztésem nem jó. Kérdésem volna: Valaki hasonló betegséggel szedte, és evett hozzá zsíradékot, mi volt a tapasztalata? 2. Laktózmentes sajt joghurt , ehető ebben a kurzusban? Előre is köszönöm
12325. Roxa7 (válaszként erre: 12323. - Vibetti)
2019. jan. 17. 19:17
Nem mindenkinek működik. Főleg, ha csak kicsi túlsúlyod van amitől szeretnél megszabadulni, akkor a sok zsírral járó magas kalóriabevitel miatt nem fog menni. Egy kiegyensúlyozott étrend amiben van elegendő fehérje, zsír, és szénhidrát a cukros ételek és péksütik kizárásával sokkal kifizetődőbb. Főleg tornával vagy valamilyen sportolással párosítva. Dehogy kell szakember, ez teljesen normális ... :)
12324. asparagus (válaszként erre: 12323. - Vibetti)
2019. jan. 17. 12:37

Szia, az első időszakban igencsak mozoghat a súly, akár felfele is, mert a nyirokkeringés még nem igazán van rendben. Ezért van, hogy a havi egy mérlegelés ajánlott, éppen az ilyen kudarcélmények elkerülése miatt.

Ha betartod a szabályokat és nincs komoly betegséged, IR, pajzsmirigy, hasnyálmirigy, stb. és megeszed a kellő mennyiségű zsiradékot, megiszod a kellő mennyiségű folyadékot, akkor a hónap végére már látni fogod, hogy van-e eredmény vagy nincs? Ha akkor sincs, akkor szakemberhez kell fordulni mindenképpen. A szponzorod segít.

12323. vibetti
2019. jan. 16. 21:31
5. napja csinálom a kúrát: PLUSSZ 1,5 kg. 😲 Megijedtem. Vélemények? Délben ettem csak szénhidrátot, reggel-este csak zöldséget a hús, tojás, vagy az aktuális zsiradék mellé. A regenormenu.hu ebédjeit eszem.
12322. asparagus
2019. jan. 11. 16:25
Boldog Új Évet, jó egészséget kívánok, és azt, hogy a mérleg arra billenjen, amerre szeretnétek! :)
12321. asparagus (válaszként erre: 12320. - Bencuska)
2018. dec. 17. 19:40
Főzve!
12320. bencuska (válaszként erre: 12319. - Lopikula2)
2018. dec. 15. 21:02
Én azt a választ kaptam hogy igen, a savanyított káposzta fogyasztható .
12319. lopikula2
2018. dec. 15. 20:22
Azt szeretném kérdezni,hogy a házi készítésű savanyú káposzta fogyasztható e a kúra alatt?Semmi adalékanyag nincs benne.
12318. bencuska (válaszként erre: 12317. - Karamell)
2018. dec. 7. 14:34
Igen ,bár nem mérem a zsírt ,de minden reggel és szinte majdnem minden este zsíros kenyeret eszem.
12317. Karamell (válaszként erre: 12315. - Bencuska)
2018. dec. 6. 16:04

Meg van a 3 étkezéshez a +1 evőkanál zsír?

En eddig 93-77 re ...

12316. asparagus (válaszként erre: 12315. - Bencuska)
2018. dec. 5. 09:16
Így igaz, minthogy az is, hogy a "hivatalos" labor nem mutatja ki a rejtett gluténérzékenységet és egyéb finomságokat, ami okozhatja azt, hogy éppen azok a tápanyagok nem szívódnak fel, amire szükséged lenne. Ehhez már kell a segítség, főleg így 10. hétnél.
12315. bencuska
2018. dec. 5. 07:22

Én nagyon fegyelmezetten betartom a kúra előírt szabályait,de még mindig nem számolhatok be a fogyásom eredményéről. Tudom hogy ez nem egy fogyókúráról szóló történet,de én is mint sokan mások pontosan ennek a kúrának a mellékhatásaként bekövetkező fogyás miatt kezdtem Reg enor-ozni.A 10. hét vége fele járok,az "eredmény" -3 kg.

Ehhez nem tudok mit hozzáfűzni.Iszom elég folyadékot,mozgok ,betartom az előírt étrendet,a vérképem jó. Mindenesetre még nem adom fel,annak ellenére hogy párszor már megfordult a fejemben hogy a Reg enor nélkül is lement volna ennyi ilyen megszorítások mellett.

12314. asparagus (válaszként erre: 12313. - Soseaztnézd)
2018. dec. 4. 13:05
Persze, lehet, de én nem tartozom a fegyelmezetten élők közé és ezért ez a kúra nekem és a hozzám hasonlóknak tökéletes :)
2018. dec. 4. 12:04
Ez már csak ilyen :) Ha elszalad a ló és az ember habzsolja a finomságokat hamar jönnek fel a kilók, aztán ha odafigyel a táplálkozására lemennek. Lehet ezt így kúraszerűen is, vagy életmódváltással, hogy meglegyen a harmónia: tudatosan étkezni és karbantartani a testünket.
12312. asparagus
2018. dec. 4. 10:26

Sziasztok!

Megtöröm a csendet!

Nekem nagyon kemény nyaram volt, ennek eredményeképpen fel is jött jó pár kiló, ez a nyár most tényleg nem arról szólt, hogy magamra figyeljek, bekaptam sokszor, ami utamba esett, vagy nyaraltunk, na az meg pláne nem az odafigyelésről szólt :D

81 kiló lett a vége, kis híján földhöz vágtam a mérleget, mert előtte fél évig nem mertem ráállni, bár sejtettem, hogy gáz van :)

Szeptemberben szépen el is kezdtem a kúrát, november közepére lement 8 kiló, most vagyok 73, kicsit alá mentem az ideális súlyomnak (75), hogy legyen némi tartalék az ünnepekre.

Nekem az első kúránál is gondom volt a nagydolgokkal, így most natu-lx-szal segítettem magamon és ha eszembe jutott, kókusztejbe áztatott, hol ezzel, hol azzal ízesített utifűmaghéjjal, ami egyben a pudingszerű állaga miatt a desszertnek is megfelelt.

Nekem a célom egyrészt az volt, hogy formába hozzam magam, másrészt szerettem volna bebizonyítani, hogy a kúra többedszerre is ugyanúgy működik, ha betartjuk az alapszabályokat.

Tudom, hogy januárban nagyon sokan belevágnak, több éves tapasztalatom, hogy rengetegen elkezdik és sokkal kevesebben fejezik be.

Ha van köztetek is olyan, akinek nincs segítsége, vagy sikertelen volt a kúrája, vagy egyszerűen csak most jutott el odáig, hogy belevágna, bátran keressen meg, szoktunk megoldást találni, a kérdésekre nagyon szívesen válaszolok, ahogy eddig is vagy itt, vagy üzenetben!

Én azért rendszeresen figyelem ezt a fórumot, ha nem is mindig írok.

Hangulatos ünnepi készülődést kívánok!

12311. asparagus (válaszként erre: 12310. - Bencuska)
2018. nov. 19. 10:53

Szia! Egyáltalán nincsenek leejtve, éppen emiatt fontos a folyamatos személyes kapcsolattartás a szponzorral, mert közösen sokkal könnyebb kideríteni, mi fogja le a fogyást, mint innen-onnan összeolvasott infókból.

Én legalább egy hétig minden étkezésről pontos leírást kérek, legjobb a fénykép, abból nagyon sok minden kiderül.

Az eleve jó jel, hogy lefele indult el a súlyod, nem felfele.

Azt is leírjuk sokan, hogy mivel ez egy méregtelenítő kúra, ezért nagyon változó, hogy kinél mikor indul be a súlyvesztés?

Nekem van olyan regenorosom, akinél 3 hónap után indult be! Nem is egy!

Viszont addigra rendbe jött egy csomó olyan problémája, betegsége, ami sokkal nagyobb sikerélményt adott neki, mint a fogyás. Nyilván, annak is nagyon örült. Vannak többen is, akiknél a régen várt babaáldás jött össze!

Nagyon sok mindentől függ egy szervezet aktuális állapota, én mindenképpen javasolnék legalább egy biorezonancia vizsgálatot, vagy egy vércsepp analízist annak, akinél nem az elvárt tempóban indul meg a fogyás.

Nagyon jók a netes fórumok, de nekem az a tapasztalatom, hogy ha valaki csak azokra támaszkodik, nem igazán tud boldogulni, elveszik a rengeteg - akár egymásnak ellentmondó - információ tömegben. Azt hiszi, mindent jól csinál, és a végén kiderül, hogy mégse, mert az ő szervezete egész másképp működik, mint másoké.

Sok sikert és bízz a szponzorodban!

12310. bencuska
2018. nov. 18. 11:03

Köszönöm a biztatást,de hidd el nem csalok. Ahogy a nagykönyvben meg van írva,én a diétát úgy be is tartom.Ennek ellenére most fejezem be a 7.hetet és csak -2,6 kg-nál tartok.

Eddig mindig azt gondoltam hogy valamit nem jól csinálok,de utánaolvastam nagyon sok helyen és amit - ahogy írnak ,én azt úgy csinálom. Nem tudom miért nem indul be a fogyás !

Mindenütt azt olvasom hogy ennek ennyi ment le annak annyi ment le a súlyából,de sehol nem találtam még olyan cikket ahol azokkal a Reg enor fogyasztókkal foglalkoztak volna ,akiknek valami oknál fogva nem megy . Pedig nem én vagyok az egyetlen .Sikertörténet van sok,de a sikertelenül próbálkozók le vannak ejtve.

12309. Póni01 (válaszként erre: 12271. - Bencuska)
2018. nov. 17. 21:27

Szia Bencus!én 3honapja csinálom kisebb megszakitàsokkal és 18kgnál tartok!

Hinni kell benne,valamint nem szabad csalni,mindent be kell tartani!ha van valami konkrét kérdésed nyugodtan tedd fel!sikeres fogyást m

12308. asparagus (válaszként erre: 12307. - Timacska78)
2018. okt. 25. 12:39
Én évente. Miben segíthetek?
12307. Timacska78
2018. okt. 24. 21:19
Sziasztok! Van olyan aki másodszor vág bele a fogyiba a regivel?
12306. bencuska (válaszként erre: 12305. - Soseaztnézd)
2018. okt. 22. 08:00
Értem,és köszönöm a válaszodat.
12305. soseaztnézd (válaszként erre: 12304. - Bencuska)
2018. okt. 21. 22:41
Ha fogyás a cél akkor mindenféle szénhidrátból csak kevés mehet, mivel a zsírbevitel itt magas. A diéták már csak ilyenek :) Vagy egyiket vagy másikat alacsonyan kell tartani, vagy rengeteget sportolni.
12304. bencuska
2018. okt. 21. 21:30

Nekem a bulgur ,ill. a kusz kusz jött be legjobban,de ezeket köretként évek óta fogyasztom is.A köles az nem igazán ízlik.

De a lényeg hogy kenyeret alig és csak pirítva,köretet heti egy alkalommal de csak fél adagot ehetünk.

De akkor mit ehetünk bűntelenül ebédre a hús ill a húsipari termékek ,zsír mellé csak zöldségeket ? Zöldség reggel, délben, este .

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook